Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6746772 Napisano: 23.11.2020 19:05:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jupii! 250 zł do Netflix z SC Johnson. Jako fanka Netflixowych seriali bardzo się cieszę.  emotka  choć dla mojego zdrowia lepsze byłyby jednak przespane noceemotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6746635 Napisano: 23.11.2020 13:10:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar

W gazetce było info, że na konkurs Bakalland ITM nie obowiązuje zakup Delecty z linii La Chocolaterie - nie wiem jak odniesie się do tego Smolar (w regulaminie info brak).

No właśnie.... ja gazetki nie widziałam, tylko regulamin czytałam. Dla mnie regulamin jest wiążący. Ale pomijając już te kwestie to czy można jednym paragonem na dwa konkursy u Smolara zagrać...?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6746633 Napisano: 23.11.2020 13:08:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar

na La Chocolaterie nie można kupić produktów Bakalland....a co masz kupione?

Były kupione produkty Delecta La Chocolatiere.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6746588 Napisano: 23.11.2020 11:38:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6746398 Napisano: 22.11.2020 10:45:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, ile znaków przyjmuje Faktoria Win?
https://www.e-kon...-najblizszych.html 

chyba bez limitu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6745526 Napisano: 19.11.2020 10:21:21 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#6745278 Napisano: 18.11.2020 13:58:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Uee... Gra Halo Infinity z Monstera. A gdzie mój Xbox?  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6744625 Napisano: 16.11.2020 15:47:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
2/2 sloik Milka. Na bezrybiu dobre i to...  Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6744339 Napisano: 15.11.2020 17:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

faworek napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Próbuję wysłać zgłoszenie na Monstera i wyskakuje mi komunikat - "Error!" - miał ktoś taki problem?

ja miałam, musiałam odświeżyć stronę i na nowo wszystko wpisać. Zerknij czy wpisałeś wszystkie dane.

dane wszystkie wpisane, w końcu za którymś razem się udało, z innej przeglądarki. Ale ciekawe, że jak się okazało, za każdą próbę dostałam powiadomienie o pozytywnym przyjęciu zgłoszenia. Tam gdzie był error - po angielsku, a po pozytywnym komunikacie na stronie - mail był po polsku. Wygląda więc na to, że nawet gdy pojawia się error na stronie, zgłoszenie dociera do organizatora? Ciekawe jak teraz podejdą do wysłanego 5 razy tego samego zgłoszenia.... emotka

u mnie było to samo a potwierdzenie na maila poszło. Czyli wyszly 2 takie same zgłoszenia emotka

właśnie, u mnie 5 takich samych zgłoszeń....szkoda, że wcześniej na pocztę nie zerknęłam Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6744335 Napisano: 15.11.2020 17:48:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Próbuję wysłać zgłoszenie na Monstera i wyskakuje mi komunikat - "Error!" - miał ktoś taki problem?

ja miałam, musiałam odświeżyć stronę i na nowo wszystko wpisać. Zerknij czy wpisałeś wszystkie dane.

dane wszystkie wpisane, w końcu za którymś razem się udało, z innej przeglądarki. Ale ciekawe, że jak się okazało, za każdą próbę dostałam powiadomienie o pozytywnym przyjęciu zgłoszenia. Tam gdzie był error - po angielsku, a po pozytywnym komunikacie na stronie - mail był po polsku. Wygląda więc na to, że nawet gdy pojawia się error na stronie, zgłoszenie dociera do organizatora? Ciekawe jak teraz podejdą do wysłanego 5 razy tego samego zgłoszenia.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6744317 Napisano: 15.11.2020 16:49:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Próbuję wysłać zgłoszenie na Monstera i wyskakuje mi komunikat - "Error!" - miał ktoś taki problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

ktosiek1

#6741902 Napisano: 05.11.2020 12:16:22 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Wkurza mnie ze kolejny raz jest fajny konkurs w Rossmannie a ja nie moge wziac udziału bo moja siostra tam pracuje  emotka

A myślisz, że to ktoś sprawdza ? To zagraj na kogoś..  emotka  

tak, zagraj na mnie, ja tam nie pracuje a zmywarki potrzebuję emotka Mnie wkurza że żeby grać o zmywarkę muszę kupić do niej produkty. Zawsze kończy się to tak że zostaje z produktami których nawet nie mam komu oddać (bo zmywarki nie mam)

o, mam podobnie emotka  ale z produktami nie zostaję, bo właśnie nigdy ich nie kupiłam, bo przecież zmywarki nie mam - więc błędne koło... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6741840 Napisano: 05.11.2020 09:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bluszczowelove napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy przychodza Wam zwrotki z konkursu Colgate w Biedronce na gmailu? Na o2 mialem a siostra na gmailu nie ma emotka

magisterek u mnie wczoraj wieczorem przyszła normalnie (gmail). 

na Interii też była wczoraj zwrotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6741429 Napisano: 03.11.2020 12:36:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mama-l-k-m napisał(a):

Karta z konkursu Minutki - list polecony 

u mnie dziś  Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6740615 Napisano: 30.10.2020 16:05:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
olunka napisał(a):

dziekuję wszystkim za gratulacje i miłe słowa - tu i na PW emotka

Gratulacje, super nagroda! emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

ktosiek1

#6740607 Napisano: 30.10.2020 15:48:32 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

No i o tym właśnie pisałam, jest tak jak było. Zdrowe czy martwe dziecko trzeba urodzić siłami natury- przecież ono się nie ulotni emotka Cesarka byłaby wyjściem niby "nie bolesnym"- kto jej nie przeszedł, ten nie wie jak to jest milutko słaniać się przygarbionym, ledwo stojąc na nogach emotka    Więc jak nowe przepisy mogą skrócić cierpienie ich obu? W końcu tylu tu specjalistów...

nie wiesz czy tylko udajesz? Urodzić trzeba, ale jest różnica czy np. w 14 tyg. czy 40 tyg. ciąży Ot, taki niuansik. Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6740605 Napisano: 30.10.2020 15:35:40 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

reniii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

A ja nie rozumiem po kiego ludzie stoją w tych kolejkach ? Jeśli czuję się bardzo źle to szpital przyjmie więc po co zawracać komuś głowę i marnować czas?

Może dlatego, że gdy się pogorszy to nie wiedzą gdzie zawieźć takiego pacjenta... tutaj przykład:
https://www.korso...-oddziale-ratunkowym
Gdyby wiedzieli, że to covid nie jechaliby do Brzozowa, bo Sanok przyjmuje tylko osoby z potwierdzonym covidem... nie czekaliby na wyniki testu, nie tracili czasu...

Zgadzam się w zupełności, ale jeśli ktoś ma siłę stać na takiej wietrznej pogodzie kilka godzin to raczej chory nie jest emotka
 W ogóle moje wkurzanie dotyczyło popalonej znajomej a na pw dostaje wiadomości takie, że szkoda gadać. Faktycznie niedługo forum przestanie istnieć, bo strach się odezwać. Może to i dobrze...

Bo tu na forum to każdy ewidentnie MUSI się odzywać tylko zgodnie z przekonaniami większości, nawet wbrew własnym przekonaniom, w przeciwnym razie to taką jazdę zgotują, że lepiej czasem to przemilczeć, niż użerać się ze wszystkimi. Tak niestety teraz jest. Mnie wkurzają te bezsensowne demonstracje, ale nic więcej nie napiszę, bo chcę mieć święty spokój.



Dla matki, której dziecko żyło 2 godziny po urodzeniu, które miało liczne wady genetyczne,  która od 4 miesiąca ciąży wiedziała, że dziecko umrze zaraz po urodzeniu, ale która zdecydowała się urodzić, która prawie własnym życiem zapłaciła za to, dla matki, która wie, że następna ciąża na 50%, będzie taka sama, że dziecko też będzie chore i umrze jeszcze w brzuchu luz zaraz po urodzeniu.... ten strajk nie jest bezsensowny. 

Ta matka, nie chce tego koszmaru przechodzić ponownie, ona nie chce znowu stać nad biała trumna. Ona nie chce przechodzić depresji i miesiącami być na lekach. 
Ta matka jeśli sytuacja się powtórzy a są na to duże szanse, chce skrócić cierpienie im obu. Ona nie CHCE TEGO KOSZMATU przechodzić ponownie. A wg orzeczenia TK ma w takiej ciąży być do końca i rodzic kolejne dzieci, które umra. To jest nasza Polska dzisiaj. Łatwo się dyskutuje o czymś co nas nie dotyczy. Łzy lecą jak o tym myślę i jak to wspominam, bo to dziecko z mojej najbliższej mi rodziny, dziś miałby 3 lata i byłby jak brat dla moich dzieci...

Dokładnie, jak to jest w tym kraju, że jak zwierzę jest śmiertelnie chore, nie ma już ratunku, to można mu pomóc i ulżyć w cierpieniu. A dziecku nie - ono będzie teraz musiało - jak słynne "dziecko Chazana", trwać w agonii godziny, dni, tygodnie, miesiące? Bez mózgu, nosa, twarzy, w drgawkach, na morfinie, dopaminie, adrenalinie i całym koktajlu leków utrzymujących przy życiu męczyć się i być poddawane uporczywej terapii. Terapii, która kosztuje dziesiątki tysięcy złotych - a szans na przeżycie dziecka nie ma. Ale potem nie płaczcie, że nie ma pieniędzy na leczenie nowotworów, bo właśnie zainwestowano je w uporczywą terapię i męczenie niewinnego dziecka.
I tak, każdy powinien mieć wybór - ja jestem przeciwniczką aborcji w wymiarze ogólnym. Ale uważam, że w takich przypadkach naprawdę wybór musi być.  Miłość do dziecka może się objawiać w dwie strony - jedna matka może chcieć patrzyć na krótszą lub dłuższą, bolesną agonię dziecka, dla którego szans nie ma żadnych (choć dla mnie to akurat jak wspinanie się do tego mitycznego nieba po drabinie czyjegoś cierpienia). A druga matki wyrazi  swoją bezgraniczną miłość do dziecka właśnie nie dopuszczając do tego cierpienia.  I tym się różnimy od zwierząt - wolną wolą i możliwością wyboru- ale to chce  ten rząd kobietom zabrać! Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6740461 Napisano: 30.10.2020 10:51:36 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Follow Your Road"


Wyniki dostępne tutaj: https://konkursconosur.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6740448 Napisano: 30.10.2020 10:23:57 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

A ja nie rozumiem po kiego ludzie stoją w tych kolejkach ? Jeśli czuję się bardzo źle to szpital przyjmie więc po co zawracać komuś głowę i marnować czas?
No tak zaczytana pola- życie tej poparzonej kobiety nie bylo nic warte?! emotka  poczuła na swej skórze główne hasło " wypier..."
bo jakoś nie widzę w postulatach protestujących żadnej wzmianki o aborcji eugenicznej emotka   https://wiadomosc...r4trSfnZRtSR4NajJR-s
Mam lekarzy w rodzinie, chłopaka z zespołem Downa i osobę w krytycznym stanie chorą na Covid(leży pod tlenem w KRK- można wszystkie te fakty sprawdzić np na Fb), które mają powody do wściekłości. A nie klnące dziewczyny z podstawówki czy średniej, które nic nie przeszły a swoim zachowaniem zniszczyły komuś życie. Już nie wspomnę o tym ile z nich przyniosło wirusa do domu i przyczyniło się do choroby dziadków, rodziców... Rozumiem 1 dzień protestu ale tydzień??? Wszystkie partie tylko na tym żerują a one robią sobie bezsensowne zloty... Ech szkoda, że głupota nie boli.

Bezsensowne zloty....? Na naszych oczach łamane są podstawowe prawa człowieka. Twój komentarz przypomina mi serial "Opowieść podręcznej", gdzie główna bohaterka jako kobieta już bez żadnych praw, za to z obowiązkiem rodzenia (nie swoich) dzieci, wspomina normalne czasy i jak kolejne prawa były odbierane, ale nikt za bardzo nie reagował, aż żaba została ugotowana.  I mam nadzieję, że z x lat nie będziesz płakać, że kiedyś to kobiety nawet do pracy mogły chodzić i głosować, a teraz tylko męża obsługiwać i minimum 5 dzieci urodzić. A jak ciąża zagrażająca jej życiu i zdrowiu to w sumie niech umiera, tylko cicho siedzi i nie przeszkadza facetom, bo oni to ważnymi sprawami się zajmują. Teraz jeszcze można coś zrobić. Fajnie, że niektórzy poświęcają na to swój czas. Bardzo szkoda, i nie wiem jaki był powód, że władza postanowiła wywinąć takie świństwo teraz, plus vice premier ds. bezpieczeństwa nawołujący do rozruchów? dokąd ten kraj zmierza....ale niestety połowa obywateli tego właśnie chciała.

I wg Ciebie przez to przez tydzień trzeba utrudniać służbom życie??? "
"A jak ciąża zagrażająca jej życiu i zdrowiu..."- poczytaj proszę ustawę i postulat powyżej, podaj mi która pozycja dotyczy aborcji eugenicznej? 

Służby to akurat życie mają utrudnione przez to że władza zamiast zająć się pandemią walczyła o stołki, a jak lekarze i pielęgniarki protestowali przeciwko trudnym warunkom pracy to kazali im za granicę wyjechać. To wyjechali. Taki mamy klimat. A co do aborcji eugenicznej - to zapoznaj się z tematem, bo chyba mylisz pojęcia i posługujesz się frazesem powtarzanym przez polityków, którzy też nie mają pojęcia w temacie. Wyświetl w wątku >>