Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6784348 Napisano: 27.05.2021 21:17:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Na pocieszenie Kinder cards Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6784279 Napisano: 27.05.2021 16:55:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
malgorzata_b napisał(a):

Wszystkie z Auchan do tej pory NIC emotka

u mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6784276 Napisano: 27.05.2021 16:42:40 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Pogoda emotka  czy kiedyś jeszcze będzie ciepło, bezdeszczowo i bezwietrznie? Od początku wiosny były może ze 2 dni z fajną pogodą. Takiej wiosny to już dawno nie było....

Spoooko... lato też będzie chłodne, deszczowe i wietrzne emotka  z niewielką ilością dni z wyższą temperaturą.
Tak samo było bodajże w 2000 roku emotka  
Truskawki wtedy gniły na polach, bo było mokro i mało słońca. Koleżanka wtedy rok wcześniej posadziła 30 arów truskawek i pierwszy sezon zmarnowany.
Pogoda jest cykliczna i co ileś lat są upały przeplatane chłodem.

Takie mam właśnie też obawy.... jak były upały to już w maju się zaczynały a jak wiosna kiepska to i lato takie..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6784148 Napisano: 27.05.2021 10:21:44 w Wkurza mnie...
Pogoda emotka  czy kiedyś jeszcze będzie ciepło, bezdeszczowo i bezwietrznie? Od początku wiosny były może ze 2 dni z fajną pogodą. Takiej wiosny to już dawno nie było.... Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6783913 Napisano: 26.05.2021 10:17:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aleksandra008 napisał(a):

Auchan nic z nagród nie dał, chyba mi zapał konkursowy osłabł. emotka

to samo  emotka  jeszcze w Hortex i Tymbark ostatnia nadzieja  Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

ktosiek1

#6783169 Napisano: 22.05.2021 14:56:07 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Wkurzające, gdy ktoś wpisuje się w mdz, ale nie raczy wpisać w „Informują”. Powinien być karniak dla pierwszej osoby, która się pochwali, ale nie wpisze się w Informują!

czepianie. No jak jest wpis w MDW że wygrana, to chyba oczywiste, że informowali. Nie ma obowiązku wpisywania się we wszystkich wątkach. Fajnie, że ktoś w ogóle się pochwalił, bo niedługo to już nikt się chwalił niczym nie będzie, no może poza wygranymi skarpetkami. Ostatnio często trzeba się po kilka razy dopytywać w "czy informowali" aby ktoś w ogóle się odezwał, że już pozamiatane. To może takim karniaka dać emotka

No no, a później w mdw są pytania jak? z kiedy? i wtedy są karniaki. Jakiś czas temu wpisywałem też tutaj te „wasze” pisanie w mdw- ktoś napisał 100 zł z Nestle i zastanawiaj się człowieku, czy chodzi o bon z Nestle, czy może jednak jest loteria Nestle, gdzie do wygrania jest 100 zł. Zaraz wpiszę sobie na listę tych, co są anty i tych, którzy „lubią” i zobaczymy, kiedy padnie od was pytanie typu „z jakiego dnia?” „jak informowali”

no wiesz tak byłoby idealnie, ale w takim razie najpierw trzeba by było jak zielonaszpilka wspomniała pilnować tego i dawać karniaki wszystkim, którzy chwalą się, że nagroda dotarła a nie dodali wpisu w Informują lub MDW. Tak samo w wątku sprzedam. Trzeba by było wprowadzić nakaz wpisywania z jakiego konka nagroda i czy ktoś dodał o niej wpis w Informują lub MDW. Jak nie to karniaki. Moim zdaniem większym problemem jest nie to że ktoś wpisał w MDW, a w Informuję już nie, ale to coraz częściej brak wpisów czy to w Informują czy to w MDW. Więc mnie wkurza, że często się dopytuję w Czy informują/informowali bo wszyscy kiszą info o wygranej i coraz mniej osób się chwali. Twoja propozycja może w idealnym świecie byłaby ok. Natomiast skutek będzie taki że nie będziesz miał info ani w MDW ani w Informują i będziesz się dopytywał w Czy informują/informowali najpierw o to czy w ogóle informowali, a potem z jakiego dnia, numeru, itp..... a ostatni na forum zgasi światło emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6783164 Napisano: 22.05.2021 14:13:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Auchan 50 zł. No to w całej loterii 100 zł łącznie udało się ugrać  Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6782532 Napisano: 20.05.2021 06:59:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Auchanemotka  gram codziennie i wygląda na to że skończy się na tym  cudem raz wygranym 50 zl emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6782492 Napisano: 19.05.2021 21:07:32 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Wkurzające, gdy ktoś wpisuje się w mdz, ale nie raczy wpisać w „Informują”. Powinien być karniak dla pierwszej osoby, która się pochwali, ale nie wpisze się w Informują!

czepianie. No jak jest wpis w MDW że wygrana, to chyba oczywiste, że informowali. Nie ma obowiązku wpisywania się we wszystkich wątkach. Fajnie, że ktoś w ogóle się pochwalił, bo niedługo to już nikt się chwalił niczym nie będzie, no może poza wygranymi skarpetkami. Ostatnio często trzeba się po kilka razy dopytywać w "czy informowali" aby ktoś w ogóle się odezwał, że już pozamiatane. To może takim karniaka dać emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6782182 Napisano: 18.05.2021 17:51:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Raz piłka i 2x zestaw szalików z Lidla na jedno zgłoszenie  Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6781525 Napisano: 15.05.2021 08:56:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
O 7.50 - 50 zł do Auchan, nareszcie  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6781463 Napisano: 14.05.2021 19:41:05 w Czy informują/ informowali?
olilala2009 napisał(a):

Intermarche- "Zrelaksuj się z Astrą" , były już wyniki?

raczej nie (choć jak mało nagród to różnie może być) . a czasu mają dużo bo do 30 czerwca Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6781462 Napisano: 14.05.2021 19:39:38 w Czy informują/ informowali?
saska za 3 etap chyba jeszcze nie informowała? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6781306 Napisano: 14.05.2021 10:07:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Jakbym siebie czytała. Potrafiłam wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, ale nie potrafię czasem wygrać tam, gdzie jest 100, 200 a nawet 500 nagród (tak, był taki jeden konkurs Helleny - do dzisiaj nie mogę na nią patrzeć  emotka  ).


To chyba jakaś złota reguła, bo kiedyś nie wygrałam w konkursie Smolara, gdzie do zgarnięcia było kilka tysięcy zestawów produktów (bodajże 8.000 sztuk)  emotka

Też tak myślę. Ja nie wygrałam w tym tygodniu vouchera na 2 koktajle od Johnniego Walkera, a jest ich 2500 na tydzień i byłam pewna, że każdy dostanie... ale widać każdy, a nie ja. Z drugiej strony to nie sądziłam, że tyle osób w naszym kraju pije tego Jasia Wędrowniczka i że tam takie tysiące zgłoszeń idą... Dobrze, że chociaż Karlsbad docenił w tym tygodniu i Zottarella, bo by mnie te vouchery załamały...

może odłożyli Twoje zgłoszenie do lepszej nagrody emotka  ja tak miałam w Casillero del Diablo. Nie wygrałam nagrody tygodniowej, dopiero na jedną z głównych się załapałam ;) 

W Casillero było coś ostro "pociulane". W tym samym tygodniu wygrałam notes, oraz plecak. Plecak nie był dość dobry żeby dostać jedną z głównych nagród a notes i owszem, choć w tygodniu gorszy był od plecaka. Losowanko jak nic.

tak to był dziwny konkurs. łącznie z informowaniem znacznie po terminie. Ja nawet tego notesika nie dostałam, ale potem się okazało że jest koszulka na koniec. Może było też tak że inna komisja wybierała główne na koniec ze wszystkich zgłoszeń i to się nie pokryło z tygodniowymi. albo zorientowali się po fakcie że są po grubo po terminie głównych i wylosowali cokolwiek.... Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6781293 Napisano: 14.05.2021 09:06:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba tylko ja nie ustrzeliłam jeszcze  żadnego bonu z Auchan  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6781292 Napisano: 14.05.2021 09:03:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Jakbym siebie czytała. Potrafiłam wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, ale nie potrafię czasem wygrać tam, gdzie jest 100, 200 a nawet 500 nagród (tak, był taki jeden konkurs Helleny - do dzisiaj nie mogę na nią patrzeć  emotka  ).


To chyba jakaś złota reguła, bo kiedyś nie wygrałam w konkursie Smolara, gdzie do zgarnięcia było kilka tysięcy zestawów produktów (bodajże 8.000 sztuk)  emotka

Też tak myślę. Ja nie wygrałam w tym tygodniu vouchera na 2 koktajle od Johnniego Walkera, a jest ich 2500 na tydzień i byłam pewna, że każdy dostanie... ale widać każdy, a nie ja. Z drugiej strony to nie sądziłam, że tyle osób w naszym kraju pije tego Jasia Wędrowniczka i że tam takie tysiące zgłoszeń idą... Dobrze, że chociaż Karlsbad docenił w tym tygodniu i Zottarella, bo by mnie te vouchery załamały...

może odłożyli Twoje zgłoszenie do lepszej nagrody emotka  ja tak miałam w Casillero del Diablo. Nie wygrałam nagrody tygodniowej, dopiero na jedną z głównych się załapałam ;)  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ktosiek1

#6781184 Napisano: 13.05.2021 17:57:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Produkty z rosmanowskiegio sprzątania  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6780991 Napisano: 13.05.2021 08:26:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koszulka z casillero del diablo  emotka  a nagrody tygodniowej nie mialam  Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6780442 Napisano: 11.05.2021 12:45:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
milka jak zwykleemotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ktosiek1

#6780197 Napisano: 10.05.2021 14:25:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

rare85 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Ile nagród udało Wam się ustrzelić w loterii Rossmann z jednego konta? 

Żadnej emotka takie me szczęście..

Też żadnej,  na jakieś 15 zakupów 

żadnej, jak zwykle emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0