Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6796867 Napisano: 22.07.2021 14:53:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
flinta_13 napisał(a):

Cola Kaufland ! Serio !? Nic !? emotka

Unie też pudło. Na 500 bonów....  emotka a co mieliście? Ja foto.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6796786 Napisano: 22.07.2021 12:26:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

domika napisał(a):

Konkurs coca cola LIdl  - wygrałam zgłoszeniem ze źle wytypowanym mistrzem i bez słowa coca -cola emotka
A jak u was ?

Tak samo, ale wpadła tylko gra emotka

A ja promowalam Colę, Fante i Monstera. Wpadła gra... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6796765 Napisano: 22.07.2021 12:10:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
magie1982 napisał(a):

Gra FIFA z coli  emotka  sprzedam

To samo  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6796712 Napisano: 22.07.2021 09:55:58 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

może macie sprawdzone jakieś fajne hotele w górach na pobyt z 5-cio latkiem...koniecznie z basenem.)

Mercure w Zakopanem. Fajna strefa basenowa, bardzo dobre jedzenie, my chodziliśmy po okolicznych dolinkach. Bardzo miło wspominamy ten wyjazd.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6796704 Napisano: 22.07.2021 09:09:06 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

garyman napisał(a):

anaesth napisał(a):

mia napisał(a):

donia7 napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Apropo Lidla dzwoniłem wczoraj i dzisiaj mają być wyniki emotka

Się nainformowali  emotka

Bidoki dalej czytają w pocie czoła... emotka Może do północy się zmieszczą. emotka

Noc jeszcze młoda emotka

Wczoraj szwagier dzwonił i mu powiedzieli, że wyniki dzisiaj. A dzisiaj zadzwonił zapytać, o której będą wyniki to usłyszał, że zostały wysłane do Coca Coli w celu akceptacji i CC ma informować. Coś kręcą.

Jasne...tyle -że takiej procedury REGULAMIN nie przewiduje. 

Może im wcielo bazę zgłoszeń.... Wyświetl w wątku >>
2 atyde25, darog 0

ktosiek1

#6796233 Napisano: 20.07.2021 13:21:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gadżety z konkursu urodzinowego Pudelka - mail 12.54 emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6796178 Napisano: 20.07.2021 09:36:32 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ewa-zielinska napisał(a):

Czy to nie pora zalać ich mailami? Niech wiedzą że trzymamy rękę na pulsie


Najlepiej zadzwonić i dopytać - być może osoba odpowiedzialna za ten konkurs jest na urlopie...

to akurat żadne wytłumaczenie.... w temacie: wkurza mnie że czekam na te wyniki, a i tak pewnie nic nie wygram...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6796028 Napisano: 19.07.2021 16:00:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

madllen napisał(a):

nataliii napisał(a):

madllen napisał(a):

mamuska085 napisał(a):

Czy wszyscy już dostali piwa od Żabki? Bo czekam i czekam, a pisałam do nich ale nie mam odpowiedzi   emotka

Ja nie dostałam. Nie pisałam. Cierpliwie czekam...

Na mnie piwa-Desperados przyszły!
Na męża Capitan Jack -nie!

Ja czekam na Somersby  emotka

Może więc wysyłają po kolei idąc markami Piwa 

Do mnie CAPTAIN Jack przypłynął w zeszłym tygodniu Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6795889 Napisano: 19.07.2021 08:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

mamimamu napisał(a):

vivi napisał(a):

nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

ditomaso napisał(a):

paulas napisał(a):

Konkurs z piwami w Żabce, podpowie ktoś czy zakładka konkursowa pojawia się dopiero po dokonaniu zakupu piwa z listy? Nie widzę informacji o konkursie w aplikacji.


W appce trzeba zjechać na sam dół prawie i jest info o Party Bro

A muszę kupić to piwo i podać aplikację? Czy wystarczy sam paragon? Nie mam zabki emotka

Musi być aplikacja. Paragonu wogole nie chcą. Przychodzi powiadomienie o wygranej z aplikacji wiec nie polecam wyłączać powiadomień emotka  trzeba się przemęczyć bo dużo bzdur wysyłają emotka

 A odpowiedź piszecie z polskimi znakami czy bez? długość odpowiedzi nie ma limitu? nie ma nic na ten temat w regulaminie...

O to samo chciałam zapytać: formularz i regulamin nie wskazują limitu znaków - czy ktoś mógłby to potwierdzić emotka

Za to po kliknieciu w  baner z zasadami konkursu w aplikacji pytanie było opisz swoją bro ekipę. Natomiast już po wyborze piwa w polu na odpowiedź pytanie brzmiało już opisz idealne bro party.... To samo w regulaminie..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6795070 Napisano: 14.07.2021 16:37:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Worek z Tymbarka. SMS od Smolar teraz Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6794483 Napisano: 11.07.2021 21:28:40 w Czy informują/ informowali?
Do kiedy poinformowane Nestle Marvel? Na początku trochę osób się chwaliło, teraz cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6794056 Napisano: 09.07.2021 13:03:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka Captain Morgan  tylko u mnie pudło chyba.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6793704 Napisano: 08.07.2021 09:58:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
magie1982 napisał(a):

3 stopień z Jacobs, mail przed północą, także sprawdźcie jeszcze maile emotka

U mnie mail o godz. 0.50  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

ktosiek1

#6792792 Napisano: 04.07.2021 09:57:47 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

. A kosze zawsze przyprawiają mnie o szybsze bicie serca, myślę że nawet takie przebieranie paragonów

Do tej pory w wiadomościach informowali o wysadzaniu bankomatów. A za chwilę będą informacje o tajemniczych zniknięciach workow z paragonami spod sklepów. emotka  sama mam takie zakusy emotka  i jak wychodzę z biedronki, to ten kosz mijam z gonitwą myśli. A połączyć to z bieganiem - plan idealny. Tylko wtedy bierzesz wor na plecy i lecisz ala Sw. Mikolaj emotka  

emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6792763 Napisano: 03.07.2021 23:00:01 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Różnie bywa. Mi rzadko zdarza się, aby jakiś znaleźny paragon był konkursowy, ale czasem się zdarza, więc warto podnieść takowy. A kosze zawsze przyprawiają mnie o szybsze bicie serca, myślę że nawet takie przebieranie paragonów to byłby niezły dreszczyk emocji  emotka
Kiedyś jak była loteria paragonowa w Kaufland wysłałam męża do tego sklepu i przy okazji zakupów miał nazbierać paragonów. Zebrał chyba aż 3 (wtedy aby zgłosić się do loterii trzeba było zrobić zakupy za bodajże 50 zł), w tym jeden leżał na ziemi przybrudzony już przy wyjściu. Ciężko wtedy było trafić nawet nagrody dzienne (tygodniowe?) - 50 i 100 zł, bo zgłoszeń pewnie multum. A ten znaleźny paragon z podłogi wygrał nagrodę miesięczną - 5 tys. zł  emotka

Znaleźć taki paragon, to jak wygrać dwa razy emotka Piękna nagroda! U mnie rekord to GoPro z loterii bramkowej Nestle. Szłam do sklepu jedynie po ciasto francuskie, bo zabrakło mi do... dania na konkurs kulinarno-fotograficzny emotka A tu taka szczęśliwa znajda się napatoczyła emotka Szkoda, że za fotkę wtedy nic nie wpadło emotka

A w temacie: wkurza mnie, że doba jest taka krótka. Sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy, dziecko, praca, nadgodziny i jeszcze fajnie byłoby wysłać jakiś konkurs, poszerzyć wiedzę potrzebną do pracy i znaleźć czas na "odmóżdżenie". Nie da się, czy ja po prostu jeszcze nie wiem jak to zrobić? Byle nie kosztem snu emotka

Nie jesteś sama. Doba nie jest z gumy niestety. Mam podobnie - dwójka małych dzieci, praca w innym mieście, jak wracam do domu i ogarnę dom i dzieci to się robi 22, jak chce mieć choć chwilę dla siebie to później, a 5.30 rano wstaje.Dobrze że mąż z tych co to i w domu sprzątną i ugotują i zakupy na konkurs zrobią. No ale żeby znaleźć czas na napisanie na konkurs to już jest sukces a jeszcze nie przysypiać nad zgłoszeniem....emotka   Życie konkursowicza to jest w ogóle ciężkie. emotka Np. dzis wieczorem wygenerowałam czas i poszłam biegać. Biegnę sobie spokojnie koło Biedronki no ale oczywiście zew krwi i musiałam przebiec koło koszyków i drzwi. Patrzę - na ziemi paragon. Podnoszę a na nim tylko jajka. Peszek. Zgniatam paragon, no ale na ziemię przecież nie rzucę z powrotem więc biegnę dalej by wrzucić do kosza jakiegoś a za rogiem sklepu duży kosz na śmieci sklepowe. Otwieram by wrzucić paragon i moim oczom ukazuje się torbą pełna paragonow. emotka  teraz nie daje mi to spokoju emotka Następnym razem chyba pójdę "biegać" z kapturem na głowie i dużym plecakiememotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6792716 Napisano: 03.07.2021 14:44:42 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Różnie bywa. Mi rzadko zdarza się, aby jakiś znaleźny paragon był konkursowy, ale czasem się zdarza, więc warto podnieść takowy. A kosze zawsze przyprawiają mnie o szybsze bicie serca, myślę że nawet takie przebieranie paragonów to byłby niezły dreszczyk emocji  emotka
Kiedyś jak była loteria paragonowa w Kaufland wysłałam męża do tego sklepu i przy okazji zakupów miał nazbierać paragonów. Zebrał chyba aż 3 (wtedy aby zgłosić się do loterii trzeba było zrobić zakupy za bodajże 50 zł), w tym jeden leżał na ziemi przybrudzony już przy wyjściu. Ciężko wtedy było trafić nawet nagrody dzienne (tygodniowe?) - 50 i 100 zł, bo zgłoszeń pewnie multum. A ten znaleźny paragon z podłogi wygrał nagrodę miesięczną - 5 tys. zł  emotka

Wow. Szacunek. Dobitny przykład na to, że pieniądze na ulicy leżą....
u mnie ciężko o jakikolwiek zabłąkany paragon, a konkursowy to juz że świecą szukac. emotka  

To było już ponad 3 lata temu i od tamtej pory nic takiego mi się nie przydarzyło, ale dlatego od tamtej pory nigdy nie przejdę obojętnie obok zbłąkanego paragonu emotka   Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6792713 Napisano: 03.07.2021 14:05:12 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Łączę się z Wami w bólu, mam z mieszkania widok na Lidla po drugiej stronie ulicy i często widzę, jak przed zamknięciem sklepu pracownicy wywalają do kontenera wielki wór paragonów emotka Już mi moja konkursowa bratnia dusza podpowiadała "zakradnij się w nocy, tam na pewno nie ma kamer, nikt nic nie zauważy!", ale jeszcze nie zwariowałam emotka Martusiu, jakbyśmy poszły razem, to byłoby raźniej emotka emotka emotka

Wbrew pozorom łatwiej kupić produkt niż z tony paragonów wysortować te konkursowe. Jak ktoś lubi bawić się w Kopciuszka to można- ach, gdyby jeszcze wtedy trafić główną, to byłoby bajeczne. Agencje już celowo utrudniają życie takim ,, zbieraczom", bo to albo trzeba kupić dwa produkty, albo za określoną kwotę, albo w określonym sklepie. Łatwiej byłoby nawiązać współpracę z jakąś miłą ekspedientką, tak myślę, w  zwykłym sklepie, bo ludzie często zostawiają paragony na ladzie. Od razu byłyby wysortowane i niepomięte. Ale mnóstwo wprowadzonych, np. do loterii paragonów, też niekoniecznie gwarantuje szczęście, więc uważam ,że lepiej grać uczciwie, jak ma się wygrać, to jednym zgłoszeniem się wygra. Choć widzę,że starzy wyjadacze działają- w loterii Staropolanki pojawił się w głównych imć Michael P. z W.-pewnie to ten kombinator z loterii w Arkadach, co paragonów miał na pęczki, bo albo je zbierał albo od kogoś dostawał. Ciągle go losowali, a rzecz znamienna jeszcze się ukrywał, gdy wylosowano mniejszą nagrodę, by potem nagle objawić się przy tej wartościowszej( obecność na losowaniu była obowiązkowa)- kupa śmiechu i nauczka,że kombinatorów nie brakuje. Taka choćby loteria Żywca-nie żądają paragonów, a na mniejsze wygrane nawet kapsla. Toż to loteria dla kombinatorów, nawet otrzymałam poradę jak wprowadzić więcej kapsli dziennie niż 5, na to samo nazwisko, niestety nie skorzystam, bo Żywca w tym roku unikam. Grałam w poprzednich latach z marnym skutkiem , w tym roku też parę kapsli i zero wygranych, szkoda czasu. 

Różnie bywa. Mi rzadko zdarza się, aby jakiś znaleźny paragon był konkursowy, ale czasem się zdarza, więc warto podnieść takowy. A kosze zawsze przyprawiają mnie o szybsze bicie serca, myślę że nawet takie przebieranie paragonów to byłby niezły dreszczyk emocji emotka
Kiedyś jak była loteria paragonowa w Kaufland wysłałam męża do tego sklepu i przy okazji zakupów miał nazbierać paragonów. Zebrał chyba aż 3 (wtedy aby zgłosić się do loterii trzeba było zrobić zakupy za bodajże 50 zł), w tym jeden leżał na ziemi przybrudzony już przy wyjściu. Ciężko wtedy było trafić nawet nagrody dzienne (tygodniowe?) - 50 i 100 zł, bo zgłoszeń pewnie multum. A ten znaleźny paragon z podłogi wygrał nagrodę miesięczną - 5 tys. zł  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#6792712 Napisano: 03.07.2021 13:53:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy jest teraz jakiś konkurs na zwykłą wódkę? Muszę kupić, a w wyszukiwarce konki na wina i jakieś smakowe trunki....


nie ma, i pytanie, co teraz ? emotka  

Kiepsko, będę musiała zrobić zakup bez konkursuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6792699 Napisano: 03.07.2021 12:31:56 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (lub wymienię na bony, np. do Smyk lub Empik) nowy rowerek biegowy z Kubusiem Puchatkiem z konkursu Nivea. Do tego również nowy kask. 
Rowerek biegowy metalowy licencja KUBUŚ PUCHATEK - Hulahop.pl 
Seven Disney Kubuś Puchatek Kask 52-56 Cm - Ceny i opinie - Ceneo.pl  Wyświetl w wątku >>
0 0