Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andzi18

andzi18

#7164679 Napisano: 15.03.2024 13:27:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pozostając w temacie Amooco i Lidla, czy zgłaszając się dostawało się na maila zwrotkę z potwierdzeniem udziału? Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7163973 Napisano: 12.03.2024 15:24:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaanonimka napisał(a):

Proszę napiszcie jak jest u ALBEDO?
Czy mogę podać inne dane niż swoje, wygrałam bilety - chciała sprezentować bratu... ma inne nazwisko
Chodzi o ten konkurs:
https://www.krotka-pilka.pl/#wez-udzial

W razie czego dane na bilecie można zmienić w dniu meczu. Jest do tego przygotowany punkt (nie pamiętam czy jeden lub więcej) w okolicy Stadiony Narodowego, oczywiście płatne, chyba około 50 zł. Wyświetl w wątku >>

andzi18

#7163596 Napisano: 11.03.2024 09:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

Madzia88 napisał(a):

Gdzie mozna kupic biszkopty andante

Lewiatan, Kaufland, Delikatesy Centrum, Dino.

Jeszcze można dodać Netto Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7163428 Napisano: 09.03.2024 14:15:22 w Smolar
@gnieszk@ napisał(a):

andzi18 napisał(a):

radziosny napisał(a):

kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie jak to z tym Smolarem jest? mam wrażenie że mój numer lub email jest na jakiejś czarnej liscie, zgłaszam duzo nigdy nic nie wygrałam. poprosiłam siostrę zeby zgłosiła za mnie tekst i wygrana padła odrazu. czy tot aki pech ze od lat nic nie moge wygrac czy jakaś czarna lista?

Nie wiem, ale w kreatywnych smolara też dawno nic nie wygrałem.. w loterii tak, ale w opisowych to dawno dawno nic..

Ja mam takie powiedzenie, że nigdzie nie przegrywam tak jak w Smolarze emotka   Chyba najbardziej dobitnym przykładem był konkurs gdzie na 27 nagród i 34 poprawne zgłoszenia (ponad połowa nie zawierała produktu promocyjnego),nie udało mi się nic wygrać emotka Było to o tyle przykre, że w swoją pracę włożyłem dużo pracy. Był pomysł, było bardzo dobre wykonanie i przy okazji ogromy zawód. Inni uczestnicy widzieli we mnie pewnika do nagród głównych (a może to tylko kurtuazja emotka ),a nawet nie załapałem się na nagrodę pocieszenia.

W jakim konkursie było tak mało zgłoszeń?

Axe na TikToku Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

andzi18

#7163425 Napisano: 09.03.2024 14:06:18 w Smolar
radziosny napisał(a):

kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie jak to z tym Smolarem jest? mam wrażenie że mój numer lub email jest na jakiejś czarnej liscie, zgłaszam duzo nigdy nic nie wygrałam. poprosiłam siostrę zeby zgłosiła za mnie tekst i wygrana padła odrazu. czy tot aki pech ze od lat nic nie moge wygrac czy jakaś czarna lista?

Nie wiem, ale w kreatywnych smolara też dawno nic nie wygrałem.. w loterii tak, ale w opisowych to dawno dawno nic..

Ja mam takie powiedzenie, że nigdzie nie przegrywam tak jak w Smolarze emotka   Chyba najbardziej dobitnym przykładem był konkurs gdzie na 27 nagród i 34 poprawne zgłoszenia (ponad połowa nie zawierała produktu promocyjnego), nie udało mi się nic wygrać emotka Było to o tyle przykre, że w swoją pracę włożyłem dużo pracy. Był pomysł, było bardzo dobre wykonanie i przy okazji ogromy zawód. Inni uczestnicy widzieli we mnie pewnika do nagród głównych (a może to tylko kurtuazja emotka ), a nawet nie załapałem się na nagrodę pocieszenia. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

andzi18

#7160948 Napisano: 24.02.2024 15:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W Dino były

sabaka napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W gazetce Żabka jest ale za 17,50

Dziękuję, faktycznie były w Żabce, a cena chyba normalna, podobnie pokazuje w sklepie on-line Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7160938 Napisano: 24.02.2024 13:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7160829 Napisano: 23.02.2024 16:07:52 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

A soplica za ostatni etap już było

Były w poniedziałek Wyświetl w wątku >>

andzi18

andzi18

#7157917 Napisano: 07.02.2024 16:59:22 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka

Ale dostales je finalnie czy nie?

Nie dostałem kapsułek, nie dostałem odpowiedzi na maila dlaczego ich nie dostałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7157690 Napisano: 07.02.2024 00:10:35 w Czy informują/ informowali?
 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

andzi18

#7155043 Napisano: 25.01.2024 17:06:24 w Smolar
Czy odbyła się weryfikacja w konkursie "Zimowy konkurs Zozole"? Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

andzi18

#7149675 Napisano: 27.12.2023 12:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

czy z Eti (Słodki konkurs) przyjmują dane bez peselu i danych do US? Czy upierają się na te na maxa wrażliwe dane? (wygrana koc emotka )

W innym konkursie z Dare odmówiłem podania numeru PESEL (nagrodą była paczka wafelków emotka ) i zrezygnowałem z nagrody. W ostatnim czasie jest coraz więcej konkursów, gdzie w przypadku wygranej żądają PESEL. Nie wiem czy to wynika z niewiedzy czy ze zwykłego cwaniactwa, w każdym razie chyba trzeba zacząć pisać skargi do UODO https://uodo.gov.pl/pl Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, darog 0

andzi18

#7149251 Napisano: 22.12.2023 14:06:59 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon BIC z Shell Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7147489 Napisano: 15.12.2023 15:27:57 w Informują
Informują z Konkurs "Bebeto żelosfera. Wchodzimy do gry"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
nagroda III-stopnia Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

andzi18

#7145049 Napisano: 06.12.2023 17:24:51 w Czy informują/ informowali?
Hellome napisał(a):

Snickers Biedronka? Brał ktoś udział? Wyniki miały być do dziś emotka

Startowałem, póki co brak maila o wygranej, ale ja w ostatnim czasie jestem fatalnym wyznacznikiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7144907 Napisano: 06.12.2023 10:21:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

A ktoś może podpowie ile jest już zgłoszeń w konkursie Snickersa? 🤔

Z tego co pamiętam to pod koniec dnia było około 120 prac. Wyświetl w wątku >>
0 0