Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#7058560 Napisano: 07.11.2022 11:29:46 w Informują
Informują z Konkurs "Świętuj z Delicjami w sklepach Żabka"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Właśnie przyszedł @ za ostatni dzień Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7058506 Napisano: 07.11.2022 09:37:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
one_more napisał(a):

Czy komuś się udało cos wygrać w loterii Halloween Fanty poprzez apke coca-coli? 
Mój bilans - to 17x psikus emotka

Skarpetki 2/2 Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058454 Napisano: 06.11.2022 23:28:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co to za loteria z mirindą ?? emotka

Nie loteria a kreatywny , było w wyzwaniu żappki.Robiło avanti

Chyba nie było go w bazie …

był w zapowiedziach Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058445 Napisano: 06.11.2022 22:46:47 w PODZIĘKOWANIA
maverick
Szybka wymiana, super kontakt emotka  polecam  Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058443 Napisano: 06.11.2022 22:45:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kod na roczną subskrypcję PlayStationPlus o wartości 240 zł zamienię na 200 zl do Douglas lub... (czekam na propozycje)  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058047 Napisano: 04.11.2022 16:38:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

co to za loteria z mirindą ?? emotka

Nie loteria a kreatywny , było w wyzwaniu żappki.Robiło avanti Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

LejziDejzi

#7058026 Napisano: 04.11.2022 15:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ma,ktoś regulamin Hebe tolpa? Jakiś inny mi się wyświetla u nich 

na stronie ich agencji jest emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7057657 Napisano: 03.11.2022 15:05:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kinder bueno bony douglas na @ za 1 etap emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

LejziDejzi

#7056350 Napisano: 27.10.2022 21:25:57 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
WYMIENIĘ roczną subskrypcje PlayStationPlus na 12 miesięcy ( wartości regulaminowej 240 zł) na bon np douglas wartości 200 zl emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7056068 Napisano: 26.10.2022 14:15:50 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
atyde25 napisał(a):

Tołpa w Hebe maski są po 7,99 zł.Nie ma już chyba nic tańszego bo 2 produkty.

Jest emotka  peeling w saszetkach po 5.99 Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7055326 Napisano: 23.10.2022 13:23:44 w Kupię...
Kupię karte do media expert lub media Markt o wartości max 300 zl emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054771 Napisano: 20.10.2022 14:32:49 w Wygraj mi / Wygram za...
vickichelm napisał(a):

Szukam pomocy w Hebe emotka
Przyjmę/wymienię wygrane już kody emotka

Zapraszam na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054626 Napisano: 20.10.2022 00:09:15 w co chcielibyście wygrać?
Wakacje, bon na weekendowy pobyt...albo chociaż jakis bon do Spa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054413 Napisano: 19.10.2022 11:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

adamo86 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka

Co za duzo to niezdrowo. Jeszcze mi sie zacznie snic po nocach to brzdękanie. emotka

Nie mogę uwierzyć w to...że ktoś to nagradza emotka  ani to fajne, ani kreatywne. Dżizas. 

edzia21 uwierz... na fejsie równo ich obraca tym wokół palcaemotka  po wpisaniu danych w wyszukiwarke cala litania filmów wyskakuje...

Chłopak znalazł "patent" na konkursy FB i super emotka
A spróbować wygrać czymś "dziwnym" u Smolara chyba każdy próbował emotka
link do filmiku nie przekracza 300 znaków, więc chyba wszystko zgodnie z regulaminem - a już od Agencji zależy czy polecą na takie coś 

Czy to zgodne z regulaminem to bym nad tym podebatowała... skoro tematem jest DOKOŃCZ KREATYWNIE ZDANIE W MAX 200 ZNAKACH to powinno być ocenione to pod względem tego co jest w tym polu NAPISANE a nie wklejone ( skopiowane z YouTuba jako link do swojej pracy gdzie trzeba to OTWORZYĆ).Powinno się oceniać to co jest napisane czyli w tym przypadku oceniamy "adres strony internetowej tak naprawde" WYŁĄCZNIE PO ZNAKACH a nie zawartości linku...emotka  to tak samo jak ktoś dodałby zdjecie sobie na fejsa a w pole konkursowego dokoncz zdanie skopiował link do swojego zdjęcia... zgodne z regulaminem ? No nie... to nie nazywa się kreatywnosc a wchodzenie organizatorom na głowę.Tam gdzie chcą film nie wstawiamy zdjecia i tam gdzie chcą zdjecie nie wstawiamy filmu... jestem dobry/dobra w pisaniu to pisze ,jestem w filmach dobra to gram w filmowych..tyle w tym temacie.Wspolczuje " agencyjkom" ktore jeszcze się na to łapią ze filmik specjalnie dla nichemotka

Nie przeglądałem wszystkich filmików konkursowych pana Marcina, ale w Brooklynie i Garage nie trzeba było kończyć podanego zdania.
Wydaje mi się, że "zgodność z regulaminem" a "merytoryczne dopasowanie przesłanego zgłoszenia do przedmiotu zadania" to dwie różne sprawy emotka

Dobrze napisane " wydaje mi się "...

Ja natomiast wystarczająco się naoglądałam i to z czystej ciekawości gdzie tam naprawde po minucie każdego byłam zwyczajnie znudzona i nie mowie tego złośliwie.Jest tutaj na grupie kilka osob których filmiki potrafie obejrzeć kilka x pod rząd i zachwycam się nimi za każdym razem tak samo ! emotka  dla mnie osobiście dokończ ZDANIE to nie 5 minutowa pogadanka w formie filmiku i mowcie sobie co chcecie emotka  Ja widzialam na fb dziesiątki tych filmików i kazdy " specjalnie" dla danej markiemotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7054406 Napisano: 19.10.2022 11:00:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka

Co za duzo to niezdrowo. Jeszcze mi sie zacznie snic po nocach to brzdękanie. emotka

Nie mogę uwierzyć w to...że ktoś to nagradza emotka  ani to fajne, ani kreatywne. Dżizas. 

edzia21 uwierz... na fejsie równo ich obraca tym wokół palcaemotka  po wpisaniu danych w wyszukiwarke cala litania filmów wyskakuje...

Chłopak znalazł "patent" na konkursy FB i super emotka
A spróbować wygrać czymś "dziwnym" u Smolara chyba każdy próbował emotka
link do filmiku nie przekracza 300 znaków, więc chyba wszystko zgodnie z regulaminem - a już od Agencji zależy czy polecą na takie coś 

Czy to zgodne z regulaminem to bym nad tym podebatowała... skoro tematem jest DOKOŃCZ KREATYWNIE ZDANIE W MAX 200 ZNAKACH to powinno być ocenione to pod względem tego co jest w tym polu NAPISANE a nie wklejone ( skopiowane z YouTuba jako link do swojej pracy gdzie trzeba to OTWORZYĆ).Powinno się oceniać to co jest napisane czyli w tym przypadku oceniamy "adres strony internetowej tak naprawde" WYŁĄCZNIE PO ZNAKACH a nie zawartości linku...emotka  to tak samo jak ktoś dodałby zdjecie sobie na fejsa a w pole konkursowego dokoncz zdanie skopiował link do swojego zdjęcia... zgodne z regulaminem ? No nie... to nie nazywa się kreatywnosc a wchodzenie organizatorom na głowę.Tam gdzie chcą film nie wstawiamy zdjecia i tam gdzie chcą zdjecie nie wstawiamy filmu... jestem dobry/dobra w pisaniu to pisze ,jestem w filmach dobra to gram w filmowych..tyle w tym temacie.Wspolczuje " agencyjkom" ktore jeszcze się na to łapią ze filmik specjalnie dla nichemotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7054378 Napisano: 19.10.2022 10:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka

Co za duzo to niezdrowo. Jeszcze mi sie zacznie snic po nocach to brzdękanie. emotka

Nie mogę uwierzyć w to...że ktoś to nagradza emotka  ani to fajne, ani kreatywne. Dżizas. 

edzia21 uwierz... na fejsie równo ich obraca tym wokół palcaemotka  po wpisaniu danych w wyszukiwarke cala litania filmów wyskakuje... Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054369 Napisano: 19.10.2022 09:41:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy ktoś byłby tak miły i podał dzisiejsze odpowiedzi do quizu hebe?  Wydawało mi się, że z tuszami byłam szybka ale nie udało się emotka

To oni nie losują z całego dnia 2000 osób, tylko pierwsze 2k zaraz po północy wygrywa? Koszmar emotka

Ani nie wygrywa pierwsze 2000 osob ktore zaznaczą poprawnie quiz ani nie losują....wygrywa pierwsze xxx osob ktore przez cały dzień zrobią to w najkrótszym czasie. Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7054327 Napisano: 18.10.2022 23:11:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054321 Napisano: 18.10.2022 22:10:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

Był Garage, jest i Brooklyn emotka
https://youtu.be/pp_Mf1KLFq8

Chociaz zastanawiam sie czy nie powinien być ten post w temacie popraw sobie humor.. emotka

Ciekawe czy jest na forum emotka

tu nie wiem ale na ninjy jest bo wpadł mi kiedyś jego profil w oko jak się nagrodami chwalil ,a przy okazji jak i żalił jak ludzie po nim jeździli że go nagrodzili w konkursie na fb

Kurde mnie  ninja wywalił dawno temu, za dużo pyskowałam hihihihihi

ja się sama odizolowałamemotka  jestem zdrowsza emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7054318 Napisano: 18.10.2022 21:47:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

Był Garage, jest i Brooklyn emotka
https://youtu.be/pp_Mf1KLFq8

Chociaz zastanawiam sie czy nie powinien być ten post w temacie popraw sobie humor.. emotka

Ciekawe czy jest na forum emotka

tu nie wiem ale na ninjy jest bo wpadł mi kiedyś jego profil w oko jak się nagrodami chwalil ,a przy okazji jak i żalił jak ludzie po nim jeździli że go nagrodzili w konkursie na fb Wyświetl w wątku >>
0 0