Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#6457743 Napisano: 30.01.2018 14:45:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wawel Mila emotka emotka  zgłoszenie z wczoraj emotka   Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6457075 Napisano: 28.01.2018 12:54:49 w Wygraj mi / Wygram za...
harnas napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

proszę o pomoc lub naprowadzenie co napisać by chociaż aparat wygrać w konkursie biedronki Colgate?

trzeba napisać najbielsze życzenia - nie ma za co emotka

Skoro mają być najbielsze to wysłałabym białą pustą stronę emotka  Będzie kreatywnie-Bielszych nikt nie będzie miał! emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, malg 0

LejziDejzi

#6456796 Napisano: 26.01.2018 20:15:37 w Paragony na trwające konkursy
Paragon na Dlaczego Lenor skutecznie dba o świeżość ubrań ( Kaufland) + Colgate Biedronka zamienię na Wawel Mila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6456614 Napisano: 26.01.2018 13:35:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
3x 50 zł Kauflandemotka emotka  Loteria Smolar II etap ( zgłoszenia z ostatniego dnia , @ o 13.10) Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6456433 Napisano: 25.01.2018 23:15:53 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Colgate Biedronka zamienię na paragon Colgate C4 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6456419 Napisano: 25.01.2018 22:24:27 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

picola napisał(a):

ja swojej teściowej  dziękuję za to, że dobrze wychowała i nauczyła wszystkiego co ważne swojego syna, a mojego męża i chociażby za to należy się jej mega szacunek

nieźle emotka  ja mam wrażenie, że dopiero ja wychowałam i wyprowadziłam na ludzi mego męża z buszu  emotka

Wyjęłaś mi to z ust emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6456388 Napisano: 25.01.2018 20:36:59 w Wkurza mnie...
ewelinka-017017 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 

Gdyby je wysłać w kosmos, to nawet stamtąd by nas dręczyły.  emotka  Myślałam, że tylko ja mam tak źle, nie żebym się cieszyła z Twoich problemów, ale jakoś mi raźniej. Nie ma to jak "wspólny" wróg. Ja od mojej damy usłyszałam dziś "Niby tyle szkół pokończyłaś, a taka głupia jesteś". No i weź tu żyj w zgodzie. A jeszcze ona ma swoją kochaną córeczkę, to już całkiem ma na jej podstawie taki ideał, do którego ja oczywiście nie dorastam... 

 Ja się z moją nie odzywam od miesiąca emotka  dlatego, że jej córeczka chciała mieszkanie kupić na spółkę z nowym facetem a to mieszanie miało być tylko na niego przepisane (i oni nie widzieli w tym żadnego problemu, bo ona mu przecież ufa) emotka  i my z mężem się wtrącaliśmy, że to jest chore i ona zostanie z niczym emotka  i my (a w szczególności ja) jesteśmy teraz najgorsi  emotka  ale dobrze mi z tym emotka

Ja z moją też łatwo nie mam odległość ponad 2 tyś km,a potrafi strzelić jakimś bezsensownym tekstem.Dziś jej oznajmiliśmy,że zostanie znów babcią to się zbytnio nie ucieszyła,ale po chwili dodała,że jej drugi syn planuje drugie i jaka ona szczęśliwa my nie powinniśmy,bo się teściem mamy zająć ( dwoje innych synków z synowymi nie muszą,bo to jaśnie państwo)

Jak ja Was dobrze rozumiememotka  Ja z moją nigdy się niedogadywałam i nigdy się nie dogadam... "Zabrałam jej syna z domu" i nigdy się z tym nie pogodzi. emotka  Jak mam do niej jechać to aż mnie trzepie... na szczęście widujemy się tylko "od święta".Numer telefonu zna tylko wtedy gdy coś potrzeba...a szczególnie kasę.Gdy już dostanie (obiecuje że odda w ciągu miesiąca) mija pół roku upominam się to słyszę że "Co w rodzinie to nie zginie" i że jej była bardziej potrzebna,po czym sie obraża że wgl się upomniałam hahhaha . Jestem osobą spokojną i opanowaną... hmm w sumie to byłam dopóki jej nie poznałam.Od tego czasu potrafie się wkurzyć nawet z byle powodu patrząc na niąemotka  Jedyny powód do kłótni przez tyle lat u nas w domu to "teściowa"...Na szczęście powoli mój przejrzał na oczy i nie jest na każde jej zawołanie.Przez to że raz jej się sprzeciwiłam BO NIE MIAŁA RACJI i wyraziłam swoje zdanie znienawidziła mnie i powiedziała " ...jesteś bezczelna i pyskata, ja na twoim miejscu nawet gdybym wiedziała że moja teściowa nie ma racji i tak bym jej przytaknęła by nie robic niezgody w rodzinie" emotka  Niestety źle trafiła...Mówię co myślę i to moja dla jednych wada a dla innych zaleta.Nie będzie porównywać mnie do innych i mówić jak mam żyć.
Sorrryyy musiałam się wygadać emotka   Wyświetl w wątku >>
2 atyde25, joan 0

LejziDejzi

#6456193 Napisano: 25.01.2018 12:33:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czu w Kauflandzie są jednorazowe,  tanie maszynki Gilette? Czy nadal muszę być skazana na kolekcjonowanie podpasek?

Są, wczoraj kupowałam  emotka  Pojedyńcze są przy samych kasach.
Zaś jeśli chodzi ci o najtańszy produkt to u mnie wkładki Discreet po 2,99 małe op. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6456020 Napisano: 24.01.2018 20:45:26 w Udane wymiany - polecane nicki:)
forget-me-not
Szybko,konkretnie i na temat emotka Dziękuję za udaną wymianę. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6455918 Napisano: 24.01.2018 16:55:19 w co chcielibyście wygrać?
nasturcja19 napisał(a):

zmywarkę - to tak,apropo konkursu SOMAT

to ja zamawiam drugą emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6455659 Napisano: 23.01.2018 19:28:04 w Paragony na trwające konkursy
Poszukuję paragonu na Wawel Mila (Smolar) emotka  
Mogę kupić , zamienić na inne paragony lub wzamian na doładowanie tel.
Oferty z propozycjami na prv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6454507 Napisano: 19.01.2018 16:18:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miecz z Duracell emotka  emotka  tel.pare min temu,więc dzwonią dalej emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6454438 Napisano: 19.01.2018 14:31:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję Autka emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

LejziDejzi

#6453666 Napisano: 17.01.2018 19:46:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dostal ktos jeszcze sms od versusa z sankami z kauflandu?

ja x2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6453665 Napisano: 17.01.2018 19:45:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
2x Sanki  Piccolino z Nivea Kauflandemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6453209 Napisano: 16.01.2018 19:33:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nawet Pur mnie olał emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6451174 Napisano: 10.01.2018 17:32:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wątek narzekania zadziałam ekspresowo emotka  Silan Tesco 4/4 emotka emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6450904 Napisano: 09.01.2018 23:31:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lidka w Lidlu mnie olała,agencja Smolar nagrody nie dała,Avanti o mnie zapomniało... więc do Ciebie wątku piszę śmiało. emotka
Odczaruj te wszystkie niepowodzenia i wyciągnij mnie z konkursowego cienia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6450262 Napisano: 08.01.2018 16:52:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ITM Miś Coca-Cola emotka  DPD Wyświetl w wątku >>
0 0