Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#6625662 Napisano: 31.07.2019 14:17:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ostatnio nie chwalę się wygranymi ale skoro to pierwszy mój w zyciu wysłany SMS do jakiegokolwiek radia i wygrana to stwierdzilam że się pochwalę emotka
Tak więc.... 4 zaproszenia do Energylandii+100 zł kieszonkowego i dzisiejszy debiut na antenie RMF MAXXX emotka emotka emotka  idealny prezent przed urodzinami emotka
P.S horoskop miał rację pisząc...." wygrana wisi w powietrzu..." emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6625031 Napisano: 29.07.2019 22:32:03 w Giełda Kodów ; )
Odkupie kody Hortex emotka  większą ilość najlepiej ale te mniejsze też wchodzą w gre Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6623980 Napisano: 26.07.2019 10:36:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Mówicie, że ludzie aż tak upierdliwi są? Ja tam chwałę się wygranymi i jakoś jakiegoś mega natłoku wiadomości nie mam. Ale też chętnie udzielam jakiś podpowiedzi. Na mnie to nie chwalenie się działa np demotywująco, bo wydaje mi się że nagrody nie zostają rozdane np. Hm

Co innego jest pochwalić się walizka czy kubkiem czy tukanem czy zestawem kosmetykow...A co innego wakacjami czy telefonem np.z loterii.
Wygraj w jakiejś loterii gdzie są nagrody dzienne i każdy może wygrać nieograniczoną liczbę razy i za każdym razem się chwal... kilka razy i gwarantuje Ci ze już każdy będzie myślał że masz system wygranej i skrzynka zawalonaemotka  propozycje typu za wygranie telefonu w loterii np na "H" dam Ci 15 nakretekemotka  żebyś sama dalej mogła grać...W taki sposób chyba każdy by chciał dac nakrętki warte dajmy na to 20 zł za telefon wart 3000 zł...ludzie przestali "dzialac  logicznie"... duża część ludzi poprostu zaczęła żyć tylko i wyłącznie swiatem konkow nie widzą już normalnego życia wygrana jest dla nich priorytetem i już przestają myśleć czasem co wgl proponują w zamian wygranej.... też bym chciała dac komuś 15 nakrętek za kolejny telefon.Ktos chętny ? emotka  nie warto się chwalić ludzie "zeżrą" Cię za wszystko....za to że Ty A nie on...za to że w rodzinie masz x2 A on x1 albo wcale...za to że możesz sb pozwolić w loterii na danie 10 zgłoszeń A on 1... i choć są wyjątki i naprawdę fajni ludzie wokol tutaj na forum to nie jest już to samo miejsce co kiedyś....dasz raz palec będą chcieli cała rękę...sorry takie moje zdanie.KIEDYS KONKURSY BYLY ZABAWĄ, NAGRODY CIESZYŁY NIEZALEZNIE OD TEGO CO TO BYLO...DZIS Z MOICH OBSERWACJI WYNIKA ZE SA WYŚCIGIEM... Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6623870 Napisano: 25.07.2019 23:42:37 w Kupię...
Voucher do Douglas /Sephory emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6623869 Napisano: 25.07.2019 23:38:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

ivanotta napisał(a):

anaesth napisał(a):

No a niestety coraz mniej ludzi pisze o swoich wygranych.

Mniej osób się chwali, czy mniej osób rzeczywiście wygrywa? Gdzieś mi mignęła wypowiedź, że w trakcie wakacji ogólnie wpada mniej nagród - to prawda? Zastanawiałam się, czy ta posucha u mnie to kwestia pecha, zbyt małej liczby zgłoszeń, czy po prostu taki mamy trudny czas.  :

ja przestałam pisać o tym co udaje mi się wygrać, po dziwnych komentarzach i wiadomościach właśnie z forum.. Nie lubię jak mi ktoś z butami wchodzi w konkursowe życie  emotka

Niestety, mam podobne odczucia...

Ja także przestałam już się "chwalic" wygranymi od dłuższego czasu.... Pomagalam nie raz innym czy to w licytacjach czy w konkach bezinteresownie wieleeeeee razy...ale przestałam...Niektorzy za bardzo się przyzwyczaili do "podania na tacy"...non stop miałam zawalane wiadomości a przy tym od groma także od świeżo utworzonych nowych kont...(nagle jak się pochwalilam niektórzy zakładali specjalnie nowe konta i do mnie pisali)emotka  bo moze uda sie cos wiecej dowiedziec emotka  a jak przestałam pomagac nagle wielkie zdziwienie że już nie chce.Wszystko zazwyczaj dzialalo w 1 stronę tak więc też radość z wygranych zostawiam dla siebie A innym życzę powodzenia i dalszych sukcesów emotka  Poznalam dzieki tej stronie mase wiele fajnych osob z kilkoma utrzymuje staly kontakt emotka   podobno dobro wraca podwójnie to ja teraz spokojnie sobie usiądę i poczekam na nie....A radość z wygranych? Będę kumulowała dla siebie emotka   Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6619601 Napisano: 12.07.2019 15:06:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krzysieq napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

Macie jakiś sposób na wyblakłe paragony? 
Trzymam swoje zamknięte w szufladzie, nie ma więc światła słonecznego. A po 1,5 miesiąca niektóre są praktycznie całe białe (szczególnie z jednego sklepu). Da się jakoś przedłużyć ich żywotność? 

Ja trzymam w tzw ofertówkach, wyjmuje paragony po kilku miesiącach i nie ma tragedii

Pudełko do przechowywania zywności, do niego paragony, szczelnie zamknac I do lodówki w miejsce gdzie nie bedzie przeszkadzac.W jakim stanie wkladam w takim wyjmuje emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6617154 Napisano: 05.07.2019 17:40:37 w Kupię...
Bilety do Energylandii wieksza ilosc (taniej) emotka  moze komuś zalegaja? Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6614509 Napisano: 28.06.2019 14:17:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Główna z L'oreal Rossmann-przelew emotka   Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6614261 Napisano: 27.06.2019 22:08:36 w Giełda Kodów ; )
3 kody Lech zamienie na 2 kody EB emotka  lub na .... Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6613838 Napisano: 26.06.2019 20:58:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorcia0221-wp-pl napisał(a):

CZy ktoś dziasiaj trafił coś z HORTEXA " szczery z natury"

Ja emotka   Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6613543 Napisano: 26.06.2019 09:57:20 w Loterie bramkowe
czemuszka napisał(a):

Ejo, wygrywacie coś w Hortexie? Mnie dziwi, że ZAWSZE mam ten sam układ rysuneczków na zdrapce. I oczywiście za każdym razem pudło. U Was też tak to wygląda?

Bo nie wygrywasz dlatego taki uklad.Jak pod zdrapka jest wygrana (50zl) sa narysowane 3 kupki kasy a Jak telefon 3 rysunki telefonu.
Mnie sie juz udalo kilka razy od poczatku loterii.Tak wyglada np.jak wygrasz 50zl Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6613534 Napisano: 26.06.2019 09:35:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

O dzięki za info to już wiem jak wygląda wygrane okienko 

W przypadku telefonu  są 3 telefony  emotka  a w przypadku 50 zl.3 kupki kasy :) Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

LejziDejzi

#6613523 Napisano: 26.06.2019 09:10:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):


też macie taki układ?

Tak, za kadym razem to samo... 

Dla wiarygodnosci ze ta loteria to nie widmo I ze wygrac sie da tu macie mój przyklad.Juz kilka razy sie udalo od poczatku loterii.
A co do wpisów w MDW masa osob przestala sie chwalic wiec I wpisów nie ma. Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6611085 Napisano: 18.06.2019 12:42:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zastrzyk gotówki na wakacje emotka - rezerwa, główna z loterii L'oreal Rossmannemotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6604167 Napisano: 28.05.2019 21:00:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rezerwy z Hochland loteria co kody byly na serkach to byly albo będą? Ktoś wie?  emotka  bo nie wiem czy się już pozbywac sterty opakowań;)  Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6603664 Napisano: 27.05.2019 14:22:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy karty z Danio przechodzą bezproblemowo? 

Tak  emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6603103 Napisano: 24.05.2019 19:28:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

lager napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Mam pytanie trochę z czapy: czy Wasze paragony z Kauflandu też tak szybko bledną? Dwa tyg. a już nic nie widać emotka Z każdego innego sklepu są dużo trwalsze.

Ja się zawsze skusze na zakupy w Kauflandzie (mam najbliżej), a później jestem zła,że nic nie widać. Pisałam nawet do nich i faktycznie przez chwilę było lepiej, ale teraz jest znowu to samo. Dodatkowo mnie denerwuje, że na czytniku produkt często ma inny opis niz na paragonie  emotka

U mnie dokładnie tak samo, najbliżej więc kupuję, a potem patrząc na paragon i mam ochotę się walnąć. Może też napiszę w tej sprawie, no ale, jak widać po wpisach niewiele to daje.

Jak wiecej osób będzie do nich pisać, to może zauważą, że jest to problem.
Trzymam te paragony w lodówce, ale niewiele im to pomaga.

Napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle  emotka

Tak te kauflandowe bledną okropelnie, tescowe też

tanie rolki dlatego bledna

pudełko do przechowywania żywności zamykane,paragony do srodka i do lodówki gdzieś na boku żeby nie przeszkadzalo:) i po problemie.  emotka   Wygląd Bedzie Taki Jak Przed Włożeniem emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6602185 Napisano: 22.05.2019 11:59:16 w moje dzisiejsze wygrane :)

LejziDejzi

#6602025 Napisano: 21.05.2019 19:49:13 w Giełda Kodów ; )
Kupie kody Danio z biedronki w kazdej ilosci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6601133 Napisano: 18.05.2019 11:25:32 w moje dzisiejsze wygrane :)