Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#6682008 Napisano: 12.02.2020 12:44:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wyciskarka wolnoobrotowa Philipsemotka emotka  Colgate Hebeemotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6681569 Napisano: 10.02.2020 22:34:59 w Auchan
misiamarysia napisał(a):

vivi napisał(a):

U mnie też pudło. Przydałby się jeszcze konkurs kreatywny na te 23 urodziny, tak jak w zeszłym roku - to był super konkurs i dużo wartościowych nagród.

Na 23 urodziny powinny być 23 konkursy!!! Jesteście za???

Jestem za ! Chociaż z chęcią dopisałabym jeszcze 0 po 3 emotka   Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6681546 Napisano: 10.02.2020 21:20:44 w Biedronka
Te po 5.99 2Paki To Te same Co na Konkursowym Plakacie I W Banderoli Takiej samej jak Na Plakacie.Wchodza TaNiej Bo np.w Mojej Biedrze Były już Dostepne Od Grudnia Do Kupienia I Cena była Ich Taka Sama Jak Ta Teraz Na Plakacie...Nie sprzedały się I Poszly Na Przecene A Że Dojechała Nowa Partia Nowa Wchodzi Po Cenie Gazetkowej A Stara ParTia jesli gdzies jeszcze zostala i sie nie sprzedala(Różni się Tylko kOdeM Kreskowym -koncowka) To wchodzi pod Taką Samą Nazwa Jak Ta Z Nowej emotka  To nie Nasza Wina Że Jedne są Za 5.99 A Inne Po 14 Czy Tam 15 Zł emotka  Twoim Zadaniem jest Kupic Produkt Konkursowy A Jeśli spełnia TeN Warunek To Paragon masz Dobry Na Konk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6681529 Napisano: 10.02.2020 20:10:10 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
rufus napisał(a):

Co jest najtansze na konkurs Gilette w biedronce?

2 pak pianki do golenia  (5.99) emotka za tą cenę wchodzi tylko ta z końcówką kodu kreskowego : 9496  Wyświetl w wątku >>
3 vivi, andii, rufus 0

LejziDejzi

#6680662 Napisano: 06.02.2020 21:12:33 w Biedronka
ivanotta napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś namierzył produkty gillette z logo UEFA ? Cóż to takiego ? Dzisiaj przemierzyłam biedrę wszerz i wzdłuż i niczego nie znalazłam poza zwykłymi maszynkami i dezodorantami, a miłe Panie zdziwione, o co mi znów chodzi...  emotka emotka

tak widziałam w swojej biedronce nawet jest info o konkursie
zestaw dwóch żeli lub pianka do golenia nie pamiętam 14,99
maszynka z wymiennymi końcówkami 39,99

Dzisiaj u mnie był stand z promocyjnymi produktami gillette i info o konkursie.2paki pIanek do golenia u Mnie Były wymieszane te z nowej partii i Ze Starej emotka  Jedne 2 paki Wchodzily Chyba Po 14.99 A Inne Po 5.99 Za 2 Pak emotka  WarTo Sprawdzać Kody Kreskowe na Opakowaniach emotka  

A jak z opisem na paragonie tych tańszych? 

Opis wchodzi tego 2 paku za 5.99 Oczywiście W Konkursowej Banderoli : Pianka Gilette 2X250 
Jakby ktoś szukal tańszego to kod kreskowy z końcówką:9496 reszta kodów wchodzi po normalnej cenie. Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6680647 Napisano: 06.02.2020 20:19:38 w Biedronka
agakaz2 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś namierzył produkty gillette z logo UEFA ? Cóż to takiego ? Dzisiaj przemierzyłam biedrę wszerz i wzdłuż i niczego nie znalazłam poza zwykłymi maszynkami i dezodorantami, a miłe Panie zdziwione, o co mi znów chodzi...  emotka emotka

tak widziałam w swojej biedronce nawet jest info o konkursie
zestaw dwóch żeli lub pianka do golenia nie pamiętam 14,99
maszynka z wymiennymi końcówkami 39,99

Dzisiaj u mnie był stand z promocyjnymi produktami gillette i info o konkursie.2paki pIanek do golenia u Mnie Były wymieszane te z nowej partii i Ze Starej emotka  Jedne 2 paki Wchodzily Chyba Po 14.99 A Inne Po 5.99 Za 2 Pak emotka  WarTo Sprawdzać Kody Kreskowe na Opakowaniach emotka   Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6680102 Napisano: 05.02.2020 14:16:57 w Czy informują/ informowali?
kameleon1982 napisał(a):

Czy ktoś może potwierdzic czy Kinder informował już o wygranych z 2 tygodnia loterii? 

Tak informowali dzisiaj po 12 byly @ Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6678345 Napisano: 29.01.2020 22:21:17 w SZUKAM....
Może ma ktoś zbędny kod z Activia ze zniżką do home&you emotka  chętnie przygarnę Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6677706 Napisano: 27.01.2020 23:40:42 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Kinder loteria?  ktoś coś ?
na str info że trwa weryfikacja danych do nagrody laureatów 1 etapu....

Właśnie się zastanawiałam. Może dopiero jutro powiadamiać będą, bo nikt na forum się nie chwalił a nie wierzę by nikt nie trafił

nie informowali ale można już na stronie sprawdzić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6675484 Napisano: 20.01.2020 20:00:45 w co chcielibyście wygrać?
Dużych wymagań nie mam i wybrzydzać nie będę emotka fajnie jakby czasem wpadła jakaś główna i 1-go stopnia emotka  
to najbardziej motywuje do większego zawzięcia się do dalszych działańemotka
no i jak co roku chciałabym "wakacje za freeemotka " żeby podtrzymać 8letnią już tradycję w wygrywaniu ich co roku. 
Za każdym razem "inna marka" Nas zabiera w podróż wakacyjną ciekawe kto w tym roku będzie ich sponsorememotka emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6673966 Napisano: 15.01.2020 17:29:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

donia7 napisał(a):

harnas napisał(a):

Agnes napisał(a):

harnas napisał(a):

Czy miał ktoś tak, że poszedł na orlen po wygraną bombonierkę a tam info, że już wyszły? emotka

to jest możliwe?
Myslałam ze wiedzą ile zgłoszeń na daną stację ma wygrać.
Ja bym pisała do RMF FM niech to wyjaśnią.
Chyba sobie pracownicy pojedli.

Wydawało mi się, że jak się kończą to stacja znika, chyba że masz rację i pracownicy się zasłodzili nią

Jak tak jest, że pracownicy skonfiskowali, to niech dostaną sr..czki  emotka

u mnie w mieście pierwszego dnia wieczorem jak bylam odebrać już nie było... 
dostałam informacje od opryskliwej pani "nie ma już! każdy tylko chodzi i pyta".... 


A ja przed chwilą odebrałam na podstawie vouchera, który dostałam w poniedziałek. Myślałam, że oni je przyznają w takiej ilości aby wszystkie można było zrealizować. Może napiszcie do RMF zapytanie?

ja już napisałam do nich wczoraj.Odpisali ze wrócą do mnie z odpowiedzią


na jaki email pisałaś?

btw: podobno na wielu stacjach już brakuje bombonierek, więc to że dostaliście kod wcale nie znaczy, że bombonierka czeka na Was na stacji, niekiedy szkoda fatygi emotka

bezpośrednio napisałam na fb na prv emotka zawsze sprawnie odpowiadają i chętnie pomagają. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6673955 Napisano: 15.01.2020 17:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

donia7 napisał(a):

harnas napisał(a):

Agnes napisał(a):

harnas napisał(a):

Czy miał ktoś tak, że poszedł na orlen po wygraną bombonierkę a tam info, że już wyszły? emotka

to jest możliwe?
Myslałam ze wiedzą ile zgłoszeń na daną stację ma wygrać.
Ja bym pisała do RMF FM niech to wyjaśnią.
Chyba sobie pracownicy pojedli.

Wydawało mi się, że jak się kończą to stacja znika, chyba że masz rację i pracownicy się zasłodzili nią

Jak tak jest, że pracownicy skonfiskowali, to niech dostaną sr..czki  emotka

u mnie w mieście pierwszego dnia wieczorem jak bylam odebrać już nie było... 
dostałam informacje od opryskliwej pani "nie ma już! każdy tylko chodzi i pyta".... 


A ja przed chwilą odebrałam na podstawie vouchera, który dostałam w poniedziałek. Myślałam, że oni je przyznają w takiej ilości aby wszystkie można było zrealizować. Może napiszcie do RMF zapytanie?

ja już napisałam do nich wczoraj.Odpisali ze wrócą do mnie z odpowiedzią Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6673949 Napisano: 15.01.2020 17:02:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

harnas napisał(a):

Agnes napisał(a):

harnas napisał(a):

Czy miał ktoś tak, że poszedł na orlen po wygraną bombonierkę a tam info, że już wyszły? emotka

to jest możliwe?
Myslałam ze wiedzą ile zgłoszeń na daną stację ma wygrać.
Ja bym pisała do RMF FM niech to wyjaśnią.
Chyba sobie pracownicy pojedli.

Wydawało mi się, że jak się kończą to stacja znika, chyba że masz rację i pracownicy się zasłodzili nią

Jak tak jest, że pracownicy skonfiskowali, to niech dostaną sr..czki  emotka

u mnie w mieście pierwszego dnia wieczorem jak bylam odebrać już nie było... 
dostałam informacje od opryskliwej pani "nie ma już! każdy tylko chodzi i pyta"....  Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6673212 Napisano: 13.01.2020 15:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Agnes napisał(a):

takie komentarze pod konkiem Actimela że nagrody słabe, ze nie warto itp itd
a tu patrzę mamy poniedziałek a juz do konca tygodnia zostało tylko 6 majtek, 16 skarpet haha


Dwa typowe argumenty:
- bo moje dziecko to chce dostać, a ono zawsze dostaje to, czego chce i nie może być tak, żeby nie dostało, czego chce.
- bo wygram to g*, a potem wystawię na bazarku i dam pijondze na cel szczytny i nie przyjmuję do wiadomości, że jeśli wygrałabym coś sensownego!, to również mogę to sprzedać i przekazać złocisze na cel szczytny.

i kolejny argument to : I tak kupuje to bez względu czy jest konkurs czy nie więc jak mam możliwość odebrania gratisu ZA FREEEEEE to czemu by nie ? nie przyda się mnie to może kogoś uszczęśliwi innego emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6672230 Napisano: 10.01.2020 11:39:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ksiazeczki nivea disney (in post wozi ) i rowerki wozi DPDemotka właśnie dotarły super sa emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6672226 Napisano: 10.01.2020 11:38:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

pipi99 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pink086 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Macie @ z inpostu o rowerku wygranym z nivea baby  o nadaniu przesyłki? 
u męża za książkę mam @ , u siostry za rowerek też a u męża za rowerek nic..... może paragon nie przeszedł weryfikacji emotka nie miałam żadnej wzmianki o serii Disney na nim emotka

Ja też nic nie mam emotka

u mnie podobnie... na 1 mam @ na drugim nie. (paraony też 1 dobrze opisany z nazwą disney a na 2 nie było) mam nadzieje że przejdzie i ślą na raty emotka  

u mnie tylko info o książce i mam stracha bo w tesco kupowałam... ale przecież jakby nie przeszło weryfikacji dostalibyśmy informację? dobrze myślę?

ja też w tesco kupowałam i też nie mam żadnego @ z inpostu że coś do mnie idzie (wygrałam rowerek)

Ja wygrałam tylko książeczkę ale nie Miałam wzmianki Disney na paragonie i maila z Inpostu mam, więc może właśnie ślą na raty emotka

no dobrze by było gdyby tak było że na raty ślą... Ja im paragon wrzuciłam ze zdjęciem produktu zrobionym w TESCO na którym widać że to kubuś bo też paragon opisany średnio...

Doszły dzisiaj Nasze Rowerki emotka   Wozi DPD bez Wcześniejszego Powiadomienia emotka  A Ksiazeczki Wozi In post  Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6672000 Napisano: 09.01.2020 18:35:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Macie @ z inpostu o rowerku wygranym z nivea baby  o nadaniu przesyłki? 
u męża za książkę mam @ , u siostry za rowerek też a u męża za rowerek nic..... może paragon nie przeszedł weryfikacji emotka nie miałam żadnej wzmianki o serii Disney na nim emotka

Ja też nic nie mam emotka

u mnie podobnie... na 1 mam @ na drugim nie. (paraony też 1 dobrze opisany z nazwą disney a na 2 nie było) mam nadzieje że przejdzie i ślą na raty emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6670666 Napisano: 04.01.2020 17:47:59 w Informują
agusiamajusia napisał(a):

netka2000 napisał(a):

Silan w Biedronce, mail

Za jakie dni Silan informował? 

za wszystkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6668368 Napisano: 22.12.2019 22:10:43 w Kupię...
0 0

LejziDejzi

#6668306 Napisano: 22.12.2019 16:38:37 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon na konkurs z herbatami Loyd emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0