Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elotta

elotta

#6297058 Napisano: 06.12.2016 22:43:44 w Biedronka
U mnie w Biedrze ostatnio były tylko te bajkowe misie... Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6295930 Napisano: 04.12.2016 23:50:47 w Biedronka
Dziś moja pierwsza i ostatnia próba w DrGerardzie. Trzymam za siebie kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

elotta

#6295855 Napisano: 04.12.2016 21:25:48 w Biedronka
siasiolka napisał(a):

Kto mi wytlumaczy tego dziwnozlepa bo mi kreatywność padła?

„Lekkim 
Ubytkiem 
Katorżniczej 
Szarzyzny -
Ułudą 
Sybaryty.”


Krótka interpretacja: luksus to nadanie koloru w szarym życiu człowieka, a nawet więcej: to coś, czego nie może zdobyć nawet osoba żyjąca w wygodzie i dostatku, czyli Sybaryta. Luksus wydaje się być niemalże nieosiągalną wartością.  
emotka
Czy ma to wielki sens - nie wiem, ale ogólnie tylko to spodobało mi się z nagrodzonych haseł. Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6258473 Napisano: 22.09.2016 19:20:17 w GFK
Sprzęt elektroniczny, +77, pytają o telefony komórkowe Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6250588 Napisano: 06.09.2016 13:01:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Płyn micelarny z klubu Nivea Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6231784 Napisano: 21.07.2016 19:08:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lech z testmetoo, inpost Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6227857 Napisano: 11.07.2016 19:16:56 w WC - rozmowy o wszystkim
No nie wierzę, pierwszy raz dostałam coś od wizażu. Zaczęłam być aktywna na forum (choć konto mam już tam od lat) i dostałam zaproszenie do testu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6226892 Napisano: 08.07.2016 15:05:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
testowanie lecha Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6226059 Napisano: 06.07.2016 22:57:21 w Sport
Eh, liczyłam na Walię emotka Wyświetl w wątku >>

elotta

#6220585 Napisano: 25.06.2016 22:26:21 w Sport
kumulacja napisał(a):

Na jakiej stronie w necie można obejrzeć mecz Chorwacja-Portugalia?

ja oglądam tutaj: http://meczelivet.../euro2016/index.html

stamp2 napisał(a):

i nie polecam matko, co jest dwie 3-ligowe drużyny? 

zgadzam się Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6216067 Napisano: 17.06.2016 13:03:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

czy z 52 lays maja zamiar dzisiaj informowac jestem ciekawa cz mu sie z pufa poszczescilo xD

A któż to wie emotka
też czekam, moje pierwsze zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6211149 Napisano: 09.06.2016 20:00:37 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

defed napisał(a):

Moja znajoma pracuje jako strażnik w więzieniu dla kobiet. Od dzisiaj mają nową osadzoną, która stała się bohaterką całego bloku. Została skazana na 5 lat za... obcięcie jaj swojemu facetowi/wiadomo za co  emotka

powinni nagłosnić ku przestrodze dla innych panów -kara może i dotkliwa dla delikwentki ale za to jaka satysfakcja -facet już na pewno  nie będzie "pchał się" w zakazane rewiry

u mnie w mieście kiedyś też taka akcja była, ale ponoć mu przyszyli- ni wiem ile w tym prawdy emotka

Pamiętam też jakąś historię o facecie, który sobie obciął za flaszkę wódki. Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6211115 Napisano: 09.06.2016 19:00:55 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Moja znajoma pracuje jako strażnik w więzieniu dla kobiet. Od dzisiaj mają nową osadzoną, która stała się bohaterką całego bloku. Została skazana na 5 lat za... obcięcie jaj swojemu facetowi/wiadomo za co  emotka

Pewnie zainspirowała ją Gra o Tron emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6208478 Napisano: 06.06.2016 13:59:38 w Pomocy!!!!
shell napisał(a):

elotta napisał(a):

shell napisał(a):

elotta napisał(a):

shell napisał(a):

testmetoo
zywiec zdroj jabłkowy
czy Wam tez (POMIMO WYSŁANIA DO OKOŁO 10 ZNAJOMYCH) przyszedl mail :

Jest nam bardzo przykro
Twoja relacja z testu została przez Ciebie wysłana do jedynie kilku osób albo wręcz do nikogo.
Szkoda, żeby nie trafiła ona tam, gdzie na nią czekają.

? emotka emotka

Mnie przyszedł taki e-mail w związku z testem paletek cieni do powiek emotka

i co zrobiłaś? emotka

Nic emotka  emotka

:D
A po tym "nic" dali Ci cos do testowania nowego? emotka

Miałam zaproszenie do udziału w teście tych wód (chyba), ale nie zgłaszałam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6208408 Napisano: 06.06.2016 12:39:30 w Pomocy!!!!
shell napisał(a):

elotta napisał(a):

shell napisał(a):

testmetoo
zywiec zdroj jabłkowy
czy Wam tez (POMIMO WYSŁANIA DO OKOŁO 10 ZNAJOMYCH) przyszedl mail :

Jest nam bardzo przykro
Twoja relacja z testu została przez Ciebie wysłana do jedynie kilku osób albo wręcz do nikogo.
Szkoda, żeby nie trafiła ona tam, gdzie na nią czekają.

? emotka emotka

Mnie przyszedł taki e-mail w związku z testem paletek cieni do powiek emotka

i co zrobiłaś? emotka

Nic emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6208405 Napisano: 06.06.2016 12:34:09 w Pomocy!!!!
shell napisał(a):

testmetoo
zywiec zdroj jabłkowy
czy Wam tez (POMIMO WYSŁANIA DO OKOŁO 10 ZNAJOMYCH) przyszedl mail :

Jest nam bardzo przykro
Twoja relacja z testu została przez Ciebie wysłana do jedynie kilku osób albo wręcz do nikogo.
Szkoda, żeby nie trafiła ona tam, gdzie na nią czekają.

? emotka emotka

Mnie przyszedł taki e-mail w związku z testem paletek cieni do powiek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6206900 Napisano: 03.06.2016 12:51:42 w PLAGIATY
barcza napisał(a):

elotta napisał(a):

asiam napisał(a):

W konkursie lokalnym wykryłam kilka plagiatów. Napisałam do organizatora i otrzymałam  następującą odpowiedź:

Pani Joanno, inwigilacja skończyła się wraz z PRL - przynajmniej miałam taką nadzieję. Wierzę w to, że osoby przesyłające są uczciwe i tak będę czyniła dalej. Nie mam obowiązku się pani tłumaczyć, czy sprawdzam każde zdjęcie, czy nie. jak czytam takie komentarze to odechciewa mi się zabiegać o nagrody dla Czytelników (a nie jest łatwo o sponsorów) i chyba skończę z konkursami...Pozdrawiam i życzę więcej życzliwości

No nie wierzę....  emotka

ja tam ją podziwiam napisała prawdę ,że nie sprawdza i tak pewnie jest w innych konkursach dopiero gdy wybuchnie straszna awantura to jest jakaś reakcja

Nie ma czego podziwiać. Jeśli ktoś przyzna się, że kradnie to też należy taką osobę podziwiać, bo napisała prawdę, mimo że jej zachowanie jest naganne? Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6206476 Napisano: 02.06.2016 22:08:51 w PLAGIATY
asiam napisał(a):

W konkursie lokalnym wykryłam kilka plagiatów. Napisałam do organizatora i otrzymałam  następującą odpowiedź:

Pani Joanno, inwigilacja skończyła się wraz z PRL - przynajmniej miałam taką nadzieję. Wierzę w to, że osoby przesyłające są uczciwe i tak będę czyniła dalej. Nie mam obowiązku się pani tłumaczyć, czy sprawdzam każde zdjęcie, czy nie. jak czytam takie komentarze to odechciewa mi się zabiegać o nagrody dla Czytelników (a nie jest łatwo o sponsorów) i chyba skończę z konkursami...Pozdrawiam i życzę więcej życzliwości

No nie wierzę....  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6206435 Napisano: 02.06.2016 21:37:55 w Biedronka
LejziDejzi napisał(a):

elotta napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Zakupiłam na 1 paragon 2 butelki coca-coli na loterię to znaczy że formularz mogę wypełnić tylko raz? Czy tyle razy mam posłac ile produktów na paragonie z Coca-Coli?? 

Warto czasem czytać regulamin

"W przypadku, gdy Uczestnik dokonał zakupu kilku Produktów Promocyjnych, a sprzedaż
wszystkich stwierdzona jest jednym paragonem, Uczestnikowi przysługuje prawo dokonania
Zgłoszenia każdego Produktu Promocyjnego, pod warunkiem, iż na podstawie paragonu
można ustalić liczbę zakupionych Produktów Promocyjnych."

Dzięki, pytałam bo niestety nie mogłam otworzyć regulaminu a wolałam się upewnić emotka

Okej, rozumiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elotta

#6206430 Napisano: 02.06.2016 21:28:46 w Biedronka
LejziDejzi napisał(a):

Zakupiłam na 1 paragon 2 butelki coca-coli na loterię to znaczy że formularz mogę wypełnić tylko raz? Czy tyle razy mam posłac ile produktów na paragonie z Coca-Coli?? 

Warto czasem czytać regulamin

"W przypadku, gdy Uczestnik dokonał zakupu kilku Produktów Promocyjnych, a sprzedaż
wszystkich stwierdzona jest jednym paragonem, Uczestnikowi przysługuje prawo dokonania
Zgłoszenia każdego Produktu Promocyjnego, pod warunkiem, iż na podstawie paragonu
można ustalić liczbę zakupionych Produktów Promocyjnych." Wyświetl w wątku >>
0 0