Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koala33

koala33

#6327753 Napisano: 02.03.2017 10:32:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobra, odwołuję lament z powodu wczorajszego braku potwierdzenia od Netto - wysłali dziś twierdząc, że poprzednie musiało gdzieś zabłądzić, a niedługo po nim wysłali info o SPA (dobrze, że to im nie zabłądziło). emotka  Ale się cieszę! Dużo nas tam z forum będzie? Przyznać się! emotka Wyświetl w wątku >>

koala33

#6327404 Napisano: 01.03.2017 16:32:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

edith napisał(a):

rogalino napisał(a):

koala33 napisał(a):

edith napisał(a):

Ktoś  się już chwalił  wygraną glówną z konkursu w Netto,wczoraj zakończony i już wyniki?Ma ktoś jeszcze meil z wygraną  emotka

Też jestem w szoku, na jedno moje zgłoszenie wysłane dwa dni temu dostałam odpowiedź z podziękowaniami za przesłane zgłoszenie, drugie wysłałam wczoraj i żadnej odpowiedzi nie dostałam - tak, jakby jeszcze do niego nie doszli przeglądając maile, więc tym bardziej się zdziwiłam widząc wpis o wygranej...

Ja wysyłałem wczoraj przed północą i przyszedł dziś mail z podziękowaniem za przepis  .No właśnie dziwne to ,że już wyniki,ja też dostałam podziękowanie ale żadnego meila o wygranej  emotka

u mnie również tylko podziekowanie przyszło

A czy do kogoś, tak jak do mnie, takie podziękowanie nie trafiło? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6327394 Napisano: 01.03.2017 16:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Ktoś  się już chwalił  wygraną glówną z konkursu w Netto,wczoraj zakończony i już wyniki?Ma ktoś jeszcze meil z wygraną  emotka

Też jestem w szoku, na jedno moje zgłoszenie wysłane dwa dni temu dostałam odpowiedź z podziękowaniami za przesłane zgłoszenie, drugie wysłałam wczoraj i żadnej odpowiedzi nie dostałam - tak, jakby jeszcze do niego nie doszli przeglądając maile, więc tym bardziej się zdziwiłam widząc wpis o wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6326807 Napisano: 28.02.2017 15:35:59 w Informują
Jogobella maile  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6323660 Napisano: 20.02.2017 11:24:25 w Informują
Lay's wysyła info o kominach, dzień 46  Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6321717 Napisano: 14.02.2017 11:30:12 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kilka paragonów na konkurs Okocim w Delikatesach Centrum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6320172 Napisano: 08.02.2017 19:10:19 w Kupię...
Kupię miniwieżę z odtwarzaczem CD (a najlepiej z dvd też). emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6319972 Napisano: 08.02.2017 11:15:09 w Kupię...
Kupię gry na Xboxa 360 (m.in Fife 2016 lub 2017 i Harrego Pottera na kinecta). emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6319964 Napisano: 08.02.2017 10:58:50 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Niebieska_Laguna napisał(a):

Serdecznie polecam koala33 emotka  Bardzo miła i konkretna osoba. Dziękuję za udaną wymianę. 

Niebieska_Laguna - ja również bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam, czysta przyjemność!  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6317360 Napisano: 01.02.2017 23:34:38 w Auchan

koala33

#6317174 Napisano: 01.02.2017 19:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

czy były wyniki lub ktoś wie kiedy bedą z konkursu statoi tam do wygrania były bony podróżnicze

Były, informowali w poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6317143 Napisano: 01.02.2017 18:19:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

koala33 napisał(a):

kalka napisał(a):

koala33 napisał(a):

kalka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przerzucam tutaj odpowiedź odnośnie Albedo Kamis (bo niechcących odpisałam w wątku Informują):

Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  ;) 

p.s. Odpowiadając na szyderę Kalki z wątku "Informują" powiem tylko, że totalnie nie chodziło mi o to, że skoro zadzwonili do mnie, to całe forum może być spokojne, bo nie losują. Napisałam tylko, że były dwa podobne konkursy z dwoma podobnymi pytaniami, i że pomyłek prefiksowych na bank się kilka w związku z tym mogło trafić - i do tego się odnoszę. I odniosłam się też do rozważań nad tym czy sens w zgłoszeniach miał znaczenie - w moim przypadku miał (oczywiście - może to przypadek), a sięgam chyba intelektem ponad amebę, więc może przynajmniej część osób uspokoiłam. Wg mnie na snucie teorii spiskowej trochę za szybko, ale spoko, można. Nikt nie zabroni. Wyraziłam tylko swoje zdanie, a ta kpina jest totalnie niepotrzebna. emotka

Z kamisa grałam o te pojemniki na przyprawy i w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie


Koala nie jest to szydera z mojej strony , ale zawsze bawią mnie,szczerze to mówię, wpisy całkowicie w 100% przekonanych, że czytali tym razem wszystko, żadnych losowań, żadnych "happy hour"  bo przecież oni wygrali emotka . A ja tam nigdy nie jestem pewna, czy faktycznie czytali wszystko od A do Z, "nawet" jeśli wpada mi główna wygrana wysłana w ostatnim rzucie 5 sekund przed końcem emotka  a już szczególnie wtedy, gdy wygrywam w agencji, w której udało mi się wcześniej oszołomić komisję tekstem w konkursie, którym nie grałam-a zdarzały się takie kwiatki. 

Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi znalazłaś to 100%-owe przekonanie o tym, że wszystko czytali - bo niczego takiego nie napisałam. Spróbuj może tak bardzo nie nadinterpretować, może wtedy wypowiedzi innych nie będą Cię aż tak mocno bawić.

koala33 napisał(a):

"Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła."

Przy czym to co Ty nazywasz teorią spiskową dla mnie jest logicznym ciągiem zdarzeń,  emotka   bo jeśli jakakolwiek agencja (abstrahujmy tu od nazw firm emotka ) informuje o wygranej w konkursie- merytorycznym, nie w loterii-  ludzi, którzy nie brali w nim udziału, natomiast ich nr tel  są w bazie tej agencji, bo brali oni udział w innych konkursach, to logiczne jest, że ich zgłoszenie nie mogło zostać przeczytane, nie mogło oszołomić komisji, nie mogło ......bo po prostu go nie było.       

p.s. W Twoim przypadku faktycznie nie wiem w ilu procentach odrzucasz tę teorię "spiskową", ale że odrzucasz to fakt, a nie moja nadinterpretacja. 

Monika11 napisała, że "Z kamisa grałam w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie" - skoro ona sama nie wyklucza, że popełniła błąd w prefiksie (i zamiast w konkursie Intermarche Kamis, wzięła udział w Kamis C4 - pisałam o tym wyżej, że prefiksy były niemal identyczne), to na jakiej podstawie wysnuwasz wniosek, że faktycznie nie wzięła - przez przypadek - udziału w konkursie, z którego do niej zadzwonili? DLATEGO uważam, że teoria spiskowa jest w sumie bezpodstawna. Nie NIEMOŻLIWA, ale jedynie w tej sytuacji naciągana, skoro nawet sama Monika11 nie wyklucza tu nie agencji, ale SWOJEGO BŁĘDU. Czytaj ze zrozumieniem i w całości, bo chyba wyciągasz sobie tylko co drugą wypowiedź z kontekstu.

To co zacytowałaś,to Monika napisała już znacznie później po naszej forumowej rozmowie w wątku "informują"i nie mogłyśmy ani Ty, ani ja oprzeć się na tym, więc proszę Cię nie manipuluj emotka  
Proponuję zakończyć tę dyskusję, bo w mej ocenie jest ona z postu, na post coraz bardziej jałowa i nic mądrego tu nie wnosi.
Życząc Ci miłego wieczoru Koala33 kończę ten temat  emotka
Uffff..

AMEN 

O, no tym razem się zgodzę - skończmy tę dyskusję.
Wzajemnie, miłego emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

koala33

#6317125 Napisano: 01.02.2017 18:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

koala33 napisał(a):

kalka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przerzucam tutaj odpowiedź odnośnie Albedo Kamis (bo niechcących odpisałam w wątku Informują):

Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  ;) 

p.s. Odpowiadając na szyderę Kalki z wątku "Informują" powiem tylko, że totalnie nie chodziło mi o to, że skoro zadzwonili do mnie, to całe forum może być spokojne, bo nie losują. Napisałam tylko, że były dwa podobne konkursy z dwoma podobnymi pytaniami, i że pomyłek prefiksowych na bank się kilka w związku z tym mogło trafić - i do tego się odnoszę. I odniosłam się też do rozważań nad tym czy sens w zgłoszeniach miał znaczenie - w moim przypadku miał (oczywiście - może to przypadek), a sięgam chyba intelektem ponad amebę, więc może przynajmniej część osób uspokoiłam. Wg mnie na snucie teorii spiskowej trochę za szybko, ale spoko, można. Nikt nie zabroni. Wyraziłam tylko swoje zdanie, a ta kpina jest totalnie niepotrzebna. emotka

Z kamisa grałam o te pojemniki na przyprawy i w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie


Koala nie jest to szydera z mojej strony , ale zawsze bawią mnie,szczerze to mówię, wpisy całkowicie w 100% przekonanych, że czytali tym razem wszystko, żadnych losowań, żadnych "happy hour"  bo przecież oni wygrali emotka . A ja tam nigdy nie jestem pewna, czy faktycznie czytali wszystko od A do Z, "nawet" jeśli wpada mi główna wygrana wysłana w ostatnim rzucie 5 sekund przed końcem emotka  a już szczególnie wtedy, gdy wygrywam w agencji, w której udało mi się wcześniej oszołomić komisję tekstem w konkursie, którym nie grałam-a zdarzały się takie kwiatki. 

Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi znalazłaś to 100%-owe przekonanie o tym, że wszystko czytali - bo niczego takiego nie napisałam. Spróbuj może tak bardzo nie nadinterpretować, może wtedy wypowiedzi innych nie będą Cię aż tak mocno bawić.

koala33 napisał(a):

"Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła."

Przy czym to co Ty nazywasz teorią spiskową dla mnie jest logicznym ciągiem zdarzeń,  emotka   bo jeśli jakakolwiek agencja (abstrahujmy tu od nazw firm emotka ) informuje o wygranej w konkursie- merytorycznym, nie w loterii-  ludzi, którzy nie brali w nim udziału, natomiast ich nr tel  są w bazie tej agencji, bo brali oni udział w innych konkursach, to logiczne jest, że ich zgłoszenie nie mogło zostać przeczytane, nie mogło oszołomić komisji, nie mogło ......bo po prostu go nie było.       

p.s. W Twoim przypadku faktycznie nie wiem w ilu procentach odrzucasz tę teorię "spiskową", ale że odrzucasz to fakt, a nie moja nadinterpretacja. 

Monika11 napisała, że "Z kamisa grałam w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie" - skoro ona sama nie wyklucza, że popełniła błąd w prefiksie (i zamiast w konkursie Intermarche Kamis, wzięła udział w Kamis C4 - pisałam o tym wyżej, że prefiksy były niemal identyczne), to na jakiej podstawie wysnuwasz wniosek, że faktycznie nie wzięła - przez przypadek - udziału w konkursie, z którego do niej zadzwonili? DLATEGO uważam, że teoria spiskowa jest w sumie bezpodstawna. Nie NIEMOŻLIWA, ale jedynie w tej sytuacji naciągana, skoro nawet sama Monika11 nie wyklucza tu nie agencji, ale SWOJEGO BŁĘDU. Czytaj ze zrozumieniem i w całości, bo chyba wyciągasz sobie tylko co drugą wypowiedź z kontekstu. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6317107 Napisano: 01.02.2017 17:29:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przerzucam tutaj odpowiedź odnośnie Albedo Kamis (bo niechcących odpisałam w wątku Informują):

Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  ;) 

p.s. Odpowiadając na szyderę Kalki z wątku "Informują" powiem tylko, że totalnie nie chodziło mi o to, że skoro zadzwonili do mnie, to całe forum może być spokojne, bo nie losują. Napisałam tylko, że były dwa podobne konkursy z dwoma podobnymi pytaniami, i że pomyłek prefiksowych na bank się kilka w związku z tym mogło trafić - i do tego się odnoszę. I odniosłam się też do rozważań nad tym czy sens w zgłoszeniach miał znaczenie - w moim przypadku miał (oczywiście - może to przypadek), a sięgam chyba intelektem ponad amebę, więc może przynajmniej część osób uspokoiłam. Wg mnie na snucie teorii spiskowej trochę za szybko, ale spoko, można. Nikt nie zabroni. Wyraziłam tylko swoje zdanie, a ta kpina jest totalnie niepotrzebna. emotka

Z kamisa grałam o te pojemniki na przyprawy i w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie


Koala nie jest to szydera z mojej strony , ale zawsze bawią mnie,szczerze to mówię, wpisy całkowicie w 100% przekonanych, że czytali tym razem wszystko, żadnych losowań, żadnych "happy hour"  bo przecież oni wygrali emotka . A ja tam nigdy nie jestem pewna, czy faktycznie czytali wszystko od A do Z, "nawet" jeśli wpada mi główna wygrana wysłana w ostatnim rzucie 5 sekund przed końcem emotka  a już szczególnie wtedy, gdy wygrywam w agencji, w której udało mi się wcześniej oszołomić komisję tekstem w konkursie, którym nie grałam-a zdarzały się takie kwiatki. 

Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi znalazłaś to 100%-owe przekonanie o tym, że wszystko czytali - bo niczego takiego nie napisałam. Spróbuj może tak bardzo nie nadinterpretować, może wtedy wypowiedzi innych nie będą Cię aż tak mocno bawić. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6316938 Napisano: 01.02.2017 13:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przerzucam tutaj odpowiedź odnośnie Albedo Kamis (bo niechcących odpisałam w wątku Informują):

Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  ;) 

p.s. Odpowiadając na szyderę Kalki z wątku "Informują" powiem tylko, że totalnie nie chodziło mi o to, że skoro zadzwonili do mnie, to całe forum może być spokojne, bo nie losują. Napisałam tylko, że były dwa podobne konkursy z dwoma podobnymi pytaniami, i że pomyłek prefiksowych na bank się kilka w związku z tym mogło trafić - i do tego się odnoszę. I odniosłam się też do rozważań nad tym czy sens w zgłoszeniach miał znaczenie - w moim przypadku miał (oczywiście - może to przypadek), a sięgam chyba intelektem ponad amebę, więc może przynajmniej część osób uspokoiłam. Wg mnie na snucie teorii spiskowej trochę za szybko, ale spoko, można. Nikt nie zabroni. Wyraziłam tylko swoje zdanie, a ta kpina jest totalnie niepotrzebna. emotka Wyświetl w wątku >>

koala33

#6316931 Napisano: 01.02.2017 13:42:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

kalka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Albedo dzwoni z Carrefor ( jakieś minutniki ) na sto procent nie brałam udziału -pochrzaniły im się numery
Dzwonią z 618...402

Monia może kiedyś jak ten konkurs z C4 szedł równolegle z konkursem ITM to wysyłałas prefix inny (tam sie chyba tylko cyferka różnił- nie pamiętam bo w c4 nie brałam udziału?

No ale chyba jeszcze -oprócz prefiksu- liczy się tekst konkursowy emotka  Chyba, że losują, to tekst -z sensem, czy bez- znaczenia nie ma  emotka

no właśnie emotka


Odpowiedź przerzuciłam do wątku "dyskusje..." Wyświetl w wątku >>
2 brucee, kalka 0

koala33

#6315371 Napisano: 28.01.2017 17:16:06 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Dziękuję za dobry kontakt i udaną wymianę - polecam anula81 emotka  
Wyświetl w wątku >>
1 anula81 0

koala33

#6314406 Napisano: 25.01.2017 14:15:36 w Biedronka
monkakk napisał(a):

Czy może ktoś już kupował i wie w jakiej cenie i gramaturze są mleka Bebilon Profutura na konkurs

1000 g cena 44,99 (cena promocyjna do 29.01) Wyświetl w wątku >>

koala33

#6311318 Napisano: 16.01.2017 13:11:20 w Udane wymiany - polecane nicki:)
asantesana napisał(a):

Polecam koala33 - wymiana szybka, rzeczowa, fajny kontakt  emotka

I ja również polecam asantesana - miło, sprawnie, bezproblemowo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6310692 Napisano: 13.01.2017 14:49:26 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Szukam info, czy ktoś jeszcze czeka na bon do zalando z Milki w Stokrotce? Wciąż brakuje mi jednego bonu  emotka

Do mnie dotarł dzisiaj.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0