Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koala33

koala33

#6728867 Napisano: 14.09.2020 15:12:16 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Z Kotlina ktoś jeszcze dostał telefon? 

Tak, ale ponad dwie godziny temu, więc nie wiem czy jeszcze informują. Wyświetl w wątku >>

koala33

#6727683 Napisano: 08.09.2020 13:30:49 w Informują
Informują z Konkurs "Z Nestle wakacje trwają cały rok!" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: Tel przed chwilą
Dodatkowe informacje:
za 28.08 Wyświetl w wątku >>

koala33

#6726629 Napisano: 03.09.2020 17:04:21 w Informują
Informują z Konkurs "FA Summer Promo" Auchan

Rodzaj powiadomienia: sms z 17.02
Dodatkowe informacje:
tydzień 19-25.08 Wyświetl w wątku >>

koala33

#6726366 Napisano: 02.09.2020 15:14:21 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

koala33 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy ktos może potwierdzić Okocimskie Warianty III Etap?

Potwierdzić? A gdzie pojawiła się już wiadomość o tym, że informowali ten etap?

a nie bedzie info w ten czwartek?

Mają 7 dni od 28.08, czyli do piątku. Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, jokan 0

koala33

#6726112 Napisano: 01.09.2020 19:05:34 w Czy informują/ informowali?
rene napisał(a):

Tzn.czy informowali! emotka

Nie informowali, mają jeszcze kilka dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6726097 Napisano: 01.09.2020 18:14:44 w Czy informują/ informowali?
rene napisał(a):

Czy ktos może potwierdzić Okocimskie Warianty III Etap?

Potwierdzić? A gdzie pojawiła się już wiadomość o tym, że informowali ten etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6726043 Napisano: 01.09.2020 14:55:44 w Informują
Informują z Konkurs "Z Nestle wakacje trwają cały rok!" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: tel 22 871...
Dodatkowe informacje:
za 22.08 Wyświetl w wątku >>

koala33

#6725587 Napisano: 30.08.2020 18:36:33 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Oxford za 10zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6719854 Napisano: 04.08.2020 14:45:25 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

Czy z Pepsi/Shell poszło wszystko na raz?

Też mam maila z 13.52, więc chyba tak. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

koala33

#6718448 Napisano: 28.07.2020 11:29:54 w Informują
Informują z Konkurs "Smakujesz? Wygrywasz!" Auchan, Carrefour, Intermarche, Lidl, Netto, POLOmarket, Tesco, Topaz, etapy

Rodzaj powiadomienia: tel przed chwilą
Dodatkowe informacje:
III etap, III stopień Wyświetl w wątku >>

koala33

#6718446 Napisano: 28.07.2020 11:22:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Czy z Pepsi Shell przychodzi powiadomienie o przyjęciu zgłoszenia?

Tak, ale np. WP ostatnio nawala i nic nie przychodzi

Kurczę... A na go2 ktoś ma?

Na o2, go2 nie przychodzą zwrotki, ale zgłoszenia do nich docierają - sprawdzone telefonicznie

Cóż z tego, jak informacja o ewentualnej wygranej też może nie dotrzeć....

Też miałam brak potwierdzenia na o2, ale mail o wygranej przyszedł normalnie, także spokojnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6715804 Napisano: 14.07.2020 15:30:34 w Informują
Informują z Letni konkurs Sensodyne! Biedronka

Rodzaj powiadomienia: Wiadomość prywatna na Facebooku po 13
Dodatkowe informacje:
Wiadomość wpada do zakładki "Inne" Wyświetl w wątku >>

koala33

#6711181 Napisano: 22.06.2020 14:06:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Czy smolar   z konkursu fort/mk cafe( bony 200 zł) z Carrefour odesłal już maile o weryfikacji paragonów? 

Nie było maili o weryfikacji, jedynie mail o dostarczeniu nagrody przed DPD (dzisiaj). No i, oficjalnie, to nie Smolar tylko Underground, ale na pewno o nich Ci chodziło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6704207 Napisano: 20.05.2020 18:25:02 w Kupię...
Kupię kody na allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6702293 Napisano: 11.05.2020 12:25:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koala33 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koala33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Cz po odeslaniu danych na tymbark w polo i ITM dostaliscie zwrotki z automatu ? Na mojego gmaila dotarly od razu, a kolezanka na onecie nie ma... 

Ja co prawda z Tymbarka Auchan, ale to ten sam organizator, też właśnie nie dostałam zwrotki na onecie - i tylko tam, bo na interię przyszły od razu. Także nie wiem jak to traktować. Doszło/ nie doszło?

Widocznie nie ustawili autorespondera na skrzynkę dedykowaną Tymbark w Auchan

Napisałam, że na interię przyszły od razu. Też Auchan.

Okej, źle zrozumiałam. Ja z Auchan natomiast nie mam na Gmailu i to na kilka adresów, dlatego też myślałam, że autorespondera brak.  emotka

No to dziwne... Napisałam do nich z tego nieszczęsnego oneta z prośbą o potwierdzenie czy ten mail do nich dotarł. Ale nie wiem czy oni odpisują na takie wiadomości, dam znać w razie czego.

W końcu odpisali, że wszystko dotarło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6700194 Napisano: 30.04.2020 12:09:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

koala33 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koala33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Cz po odeslaniu danych na tymbark w polo i ITM dostaliscie zwrotki z automatu ? Na mojego gmaila dotarly od razu, a kolezanka na onecie nie ma... 

Ja co prawda z Tymbarka Auchan, ale to ten sam organizator, też właśnie nie dostałam zwrotki na onecie - i tylko tam, bo na interię przyszły od razu. Także nie wiem jak to traktować. Doszło/ nie doszło?

Widocznie nie ustawili autorespondera na skrzynkę dedykowaną Tymbark w Auchan

Napisałam, że na interię przyszły od razu. Też Auchan.

Okej, źle zrozumiałam. Ja z Auchan natomiast nie mam na Gmailu i to na kilka adresów, dlatego też myślałam, że autorespondera brak.  emotka

No to dziwne... Napisałam do nich z tego nieszczęsnego oneta z prośbą o potwierdzenie czy ten mail do nich dotarł. Ale nie wiem czy oni odpisują na takie wiadomości, dam znać w razie czego. Wyświetl w wątku >>

koala33

#6700164 Napisano: 30.04.2020 11:21:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

koala33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Cz po odeslaniu danych na tymbark w polo i ITM dostaliscie zwrotki z automatu ? Na mojego gmaila dotarly od razu, a kolezanka na onecie nie ma... 

Ja co prawda z Tymbarka Auchan, ale to ten sam organizator, też właśnie nie dostałam zwrotki na onecie - i tylko tam, bo na interię przyszły od razu. Także nie wiem jak to traktować. Doszło/ nie doszło?

Widocznie nie ustawili autorespondera na skrzynkę dedykowaną Tymbark w Auchan

Napisałam, że na interię przyszły od razu. Też Auchan. Wyświetl w wątku >>
0 0

koala33

#6700160 Napisano: 30.04.2020 11:17:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Cz po odeslaniu danych na tymbark w polo i ITM dostaliscie zwrotki z automatu ? Na mojego gmaila dotarly od razu, a kolezanka na onecie nie ma... 

Ja co prawda z Tymbarka Auchan, ale to ten sam organizator, też właśnie nie dostałam zwrotki na onecie - i tylko tam, bo na interię przyszły od razu. Także nie wiem jak to traktować. Doszło/ nie doszło? Wyświetl w wątku >>

koala33

#6698024 Napisano: 20.04.2020 20:45:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

pikawka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Komia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D

Osobno było imię i nazwisko. U mnie wszystkie zgłoszenia poszły prawie na max znaków  emotka . Też zero trafień mam  emotka . Konkursowa Grażyna  emotka

Aha. emotka Supcio. emotka

No to nieźle. Wszystkie zgłoszenia poszly w p.. 

U mnie wszystkie poszły na maxa... Ale nie jestem przekonana, czy przez stronę to miało znaczenie. Mimo zapisu w reg....dziwne 


Nieeee...chyba nie. Pamiętam, że tekst mógł zawierać max 160 znaków. Jeśli zrobiłaś więcej formularz nie puścił zgłoszenia. Po co by robili w takim razie ograniczenie.
A wygrał ktoś coś więcej niż nagrodę 3 stopnia?

Tak, wyższego rzędu informowali telefonicznie przed puszczeniem smsów. emotka Wyświetl w wątku >>

koala33

#6698022 Napisano: 20.04.2020 20:43:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pikawka napisał(a):

asie90 napisał(a):

Aż sprawdziłam, nieświadomie moje wygrane zgłoszenie ma mniej niż 160 łącznie z imieniem i nazwiskiem, ale byłoby to przedziwne, bo formularz pozwalał na dokładnie 160 znaków w dużym okienku i przychodził mail potwierdzający zgłoszenie emotka

Rzeczywiście w regulaminie napisane jest, że zgłoszenie przez stronę max 160 znaków łącznie z imieniem i nazwiskiem....

Ale tam się chyba osobno uzupełniało imię i nazwisko, tak? Ja już nie pamiętam jak wyglądal ten formularz... Czyli sama sobie powinnam odjąć od tych 160 znaków swoje imię i nazwisko?:D

Osobno było imię i nazwisko. U mnie wszystkie zgłoszenia poszły prawie na max znaków  emotka . Też zero trafień mam  emotka . Konkursowa Grażyna  emotka

Witaj w klubie emotka  jeżeli to miało wyw na wybór to fatalnie emotka  i nie wiem czy wolę opcje, że miało wpływ, bo naprawdę się nawymyślałam, ale to by znaczyło że na yc może przegrałam przez niedoczytanie regulaminu  emotka  czy wolę opcje, że nie miało wpływu i po prostu zgłoszenia były za slabe :D tak źle i tak niedobrze

Mam wygrane na zgłoszenia przez stronę, które były na 160 znaków (nie wliczając imienia i nazwiska), więc chyba jednak nie miało to znaczenia. emotka Wyświetl w wątku >>