Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6290892 Napisano: 25.11.2016 16:47:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kojarzycie moze jakim kurierem trnd wysyła przewodniki ambasadorskie do projektów? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6289236 Napisano: 23.11.2016 19:57:34 w Biedronka
Widzieliście na końcu regulaminu oświadczenie dla laureatów tego konkursu dr gerard? emotka nie wiem czy podam te dane nawet za ten tablet, bez jaaaaj emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6288675 Napisano: 22.11.2016 21:16:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

Czy jak ktoś dzisiaj nie dostał nic z Żabki to oznacza, że jutro przyjdzie iPhone? emotka

Z pewnoscią, trzymam za Ciebie kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

lager

#6288672 Napisano: 22.11.2016 21:13:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szaradzista1 napisał(a):

Pierwsza sprawa, od poczatku, tj. od wtorku 18.10 do dzisiaj przez caly dzien usiluje kupic bilet za 1 zl na przewozy regionalne,nie nalazlem takiej mozliwosci. Czy moze komus z forumowiczow udala sie ta sztuka? Jesli tak, to jak?
Druga sprawa, bedac  u llekarza w poczekalni znalazlem stara gazete, w niej artykulik: Najfartowniejsze kobiety w Polsce- gazeta ta to Info&Tips, ale to byl przedruk z GW, Otoz poruszony jest tam temat szczesliwych osob w PL, ktore wygrywaja w krotkim czasie glowne nagrody. Podaja przyklady, konkurs cyfrowego Polsatu wygrywa Beata Skorzanek z Lodzi, druga jest Rena Puk. Nastepny konkurs wygrywa wakacje na Dominikanie Beata Skorzanek, a za nia Rena Puk, nastepny konkurs firma Nasz Kurczak funduje Hiszpanie Beacie Skorzanek, tym razem z Szamotul., pozniej znow wyjazd do Hiszpanii wygrywa Beata Skorzanek z Silesia City Center w Katowicach. Tygodnik ABC w konkursie Wakacje marzen , voucher za 7 tys. wygrywa Renata Puk z Poznania oraz Beata Skorzanek z Warszawy. W listopadzie 2015 Costa Coffee wygrywa pobyt w Londynie Beata Skorzanek( tym razem o jest z kreska, o kreskowane). W konkursie ABC wygrywa Daniel Pawlak z Kolobrzegu, 2 auta Lancie Musa i Dacia Duste w konkursach sieci PTK Centertel oraz Decathlon. Zastanawiam sie czy to byl artykul prima aprilis, czy kaczka dziennikarska, czy sezon ogorkowy. Czy kiedys juz ten problem ktos podnosil na Forum, bo gazeta stara, a przyklady sa nawet z 2011 do 2015, czy te fartowne osoby sa z naszego Forum? Co o tym sadzicie?

Stare, ale jare, bo nie raz były o nich artykuły również w necie. Becia i Renia koszą wszystko. Wytłumaczenia nie znam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6286747 Napisano: 18.11.2016 17:05:32 w Lay's
greggch napisał(a):

Czy ktoś tak miał, że po kilku nieudanych próbach wysyłania haseł na jedno nazwisko, w końcu wygrał piłkę ( albo i konsolę), czy jednak lepiej jest zmieniać nazwiska?

Zagraj na nazwisko Magdalena Puła - to pewniak emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6285636 Napisano: 17.11.2016 09:45:11 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

lager napisał(a):

Świetny pomysł z tym trzymaniem pustych, śmierdzących opakowań po zakisłym mleku w kartonie. Zapach po kilku tygodniach - bezcenny.

Nikt nie obiecywał, że życie konkursowicza to kraina świeżym mlekiem i pachnącym miodem płynąca. Tak, to tylko w bajkach.
W realu są też ścieki, które niestety cuchną emotka
P.S. Nie masz w zwyczaju płukać kartonów przed wyrzuceniem? Tak zalecają wszyscy znawcy tematu - a karton po mleku jest kartonem. No, z domieszką folii, ale to jeden pojemnik na oba. w pojemnikach na plastiki/papier/metale powinny znajdować się TYLKO te składniki. Odpadki organiczne (czytaj: rozkładające się resztki mleka) należy umieszczać w pojemnikach na śmieci MIESZANE. emotka

Tego opakowania sie nie wyrzuca - najpierw zapoznaj sie z regulaminem, później cwaniakuj. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6285498 Napisano: 16.11.2016 21:28:04 w Wkurza mnie...
yreks napisał(a):

kammaro napisał(a):

yreks napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mówiłem 30 razy w domu... nie wyrzucać opakowań po wypasionym.... i co ... wyrzucone 3 emotka kody już zgłoszone.... emotka emotka emotka emotka czyli nie mam już tych które są zgłoszone....

ale jeżeli kody zgloszne ale nic nie wygraly to mozna wyrzucac ?

Nie. Trzeba bedzie odeslac wszystkie zgloszone kody i paragony

Doczytałem regulamin: "Organizator może zażądać wszystkich zgłoszonych kodów" Normalny tok weryfikacji to wysłanie tylko zwycięskiego kodu. Poza tym nagroda głowna jest losowana z wszystkich kodów wiec warto trzymać 

Świetny pomysł z tym trzymaniem pustych, śmierdzących opakowań po zakisłym mleku w kartonie. Zapach po kilku tygodniach - bezcenny. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6285251 Napisano: 16.11.2016 14:34:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy już wszystkie smski poszły z Nescafe

Podbijam... wszystko poszły o jednej porze?? o której godzinie macie smsy?

12:50 Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6284850 Napisano: 15.11.2016 21:16:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A wiecie może czy prócz głównych bonów to pińćsetki z Tyskiego w Żabce rownież zostałty już rozdane? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6279137 Napisano: 03.11.2016 14:51:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
będzie szpan w bluzie Mr Gugu od Frugo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6277724 Napisano: 31.10.2016 13:30:12 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

amif napisał(a):

wkurzyło mnie Almette, dzisiaj 2 maile o weryfikacji zgłoszenia - kody wysłane w dniu wczorajszym, dzisiaj chcą oryginały paragonów, wieczka i nr ID zgłoszeń, nie wygrałam a chcą wieczka? rozumiem jakby była wygrana to ok, wyślę im skan, nic więcej emotka

ja bym tez nie odsylala, chyba im sie cos w glowach poprzewracalo emotka - wkurzajace to jest

A ja odesłałam, ze 3 tyg temu. Dycha w plecy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6277037 Napisano: 29.10.2016 01:14:09 w Lay's
foton napisał(a):

dang21 napisał(a):

Proponuję nie robić z tego forum towarzystwa wzajemnej adoracji. Niech każdy wyraża swoją opinię i już emotka

lager, luko922 i defed nie rozumieją, że popierają oszustwo i towarzystwo wzajemnej adoracji oszustów. Opamiętajcie się i zrozumcie, że Dorota zrozumiała swój błąd. Idziecie w totalne oszustwo i okłamywanie ludzi z forum ? Oj lager, luko922 i defed... zrozumcie, że na forum szanujemy się i piszemy prawdę !
A jednak towarzystwo wzajemnej adoracji woli wpierać ludziom ciemnotę i ich nie szanować - fuj !

Nie wiem jak luko i defed, ale ja się czuję wyróżniona! Najpierw czerwona czcionka jakbym co najmniej ukradła Złotą Piłkę z rąk CR7 a później ta pogrubiona emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6276825 Napisano: 28.10.2016 17:14:26 w Lay's
awe napisał(a):

lager napisał(a):

bethan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy w małych TESCO są małe paczki Laysów? 

U mnie nie ma.

Tesco nie prowadzi sprzedaży małych paczek Lays niestety...

prowadzi- ja dziś jak zwykle kupiłam małe - tylko są na taśmach wzdłuż napojów i alkoholi i w dodatku trafiły się jeszcze z kodami na konk o piłki

wow, na to nie wpadłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6276662 Napisano: 28.10.2016 13:41:11 w Lay's
bethan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy w małych TESCO są małe paczki Laysów? 

U mnie nie ma.

Tesco nie prowadzi sprzedaży małych paczek Lays niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6276560 Napisano: 28.10.2016 12:34:28 w Lay's
paula9891 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Kurcze. Wy to nazywacie teoriami, dodajcie, że spiskowymi.
A dla mnie to praktyka, którą Avanti czyni z coraz większą skutecznością.
Ktoś kto grał kolejno w Mocy, Lays/pufach, Premii i teraz Trybunach trochę intensywniej musi to widzieć.
Nie ma wyjścia.
Pamiętam początek mocy i Pana I, który wygrywał 11 raz tego samego dnia (wierzę, że teksty to perełki).
Pamiętam Ostrołękę, która pierwszego dnia trafiła kilkanaście wygranych po północy.
Dlaczego? Bo wybór opierał się tylko na czytaniu tekstów.
Patrzę na "moje nazwiska", ich statystykę w kolejnych konkursach.
Patrzę na teksty wygrane/niewygrane w korelacji z nazwiskami.
I widzę, nie teoretyzuję.
A próbę do statystyk mam sporą.

Oj tam. Po prostu graj na inne nazwiska i tyle emotka  Problem rozwiązany. Nie chodzi o to, że się z tym nie zgadzam, być może tak jest jak piszesz, ale gdybanie niczego nie zmieni. Napisz coś fajnego, wyślij na kogoś obcego i tyle emotka

Jak moźna grać na obcych jak nie można, do czego Wy namawiacie emotka  np u mnie 3 piłki i każda na inne nazwisko (z rodziny) i kaźda skończyła się prośbą o dowód osobisty. Niech se zje te piłki, nie będę jak baran prosić ciotka/kuzyn/wujek daj dowód, bo na swoje nazwisko za ch... nie da się wygrać! Wyświetl w wątku >>

lager

#6275140 Napisano: 26.10.2016 08:21:11 w Lay's
maria1980 napisał(a):

lager napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Czy w lay's jest jakis limit nagród na osobę czy gospodarstwo domowe?

Tak, 1 osoba moze wygrac jedną nagrodę każdego stopnia w ciągu całego konkursu

No właśnie ...czyli jeśli za pierwszym zgłoszeniem nie wygra sie konsoli,wygrywając piłkę automatycznie nie ma juz szans na żadna inna nagrodę ,prawda ? 

Są minimalne szanse na bilety w takim etapie, ale praktycznie zerowe, bo zapewne bilety wpadną dla tych, którzy mieli najlepsze hasła i otrzymali za nie konsole emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6275135 Napisano: 26.10.2016 07:57:10 w Lay's
magalan83 napisał(a):

Czy w lay's jest jakis limit nagród na osobę czy gospodarstwo domowe?

Tak, 1 osoba moze wygrac jedną nagrodę każdego stopnia w ciągu całego konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6274926 Napisano: 25.10.2016 16:06:47 w Lay's
buka napisał(a):

bethan napisał(a):

magisterek napisał(a):

Przecież dane wrażliwe zamasujesz, chcą tylko imie i nazwisko i adres - czy to nie fikcja! pesele i serie i nr dowodu zamazujesz

W mailu napisali:
"(...)uprzejmie prosimy o przesłanie dokumentu, który potwierdzi poniższe dane:
- imię,
- nazwisko
- numer i seria dowodu tożsamości".

A może to zwiastun biletów?  emotka

Coś Ty, to nic wspólnego z biletami nie ma emotka  weryfikują żeby nie grać na zmyślone nazwiska, to jedyny powód emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6274920 Napisano: 25.10.2016 16:01:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

lager napisał(a):

xpac napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

lager napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

zauważyliście zbieżność co do osób, które wygrały konsole a numerów na liście zwycięzców z piłkami ? Wydaje mi się, że bardzo często wygrywają osoby które sa np. 5 na liście zwycięzców z piłkami

Też czasem świruje, ale bez przesady... emotka

to przez to przeziębienie chyba mam omamy emotka  

Dzisiejszymi wynikami to mnie Lidka wkurzyła !!! Sama zmusza mnie do łamania regulaminu ! zatem się bawimy w kotka i myszkę emotka

Lidka nie chce dawać Pe Esa tym, którym dała telewizor emotka  Zostają nam Pegazusy  emotka

Po dzisiejszych wynikach i na swoim przykładzie,mogę na 100 % obalic te teorie vemots/tongue.gif

Ale extra, Twoje słowa to miód na me serce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6274916 Napisano: 25.10.2016 15:55:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

lager napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

zauważyliście zbieżność co do osób, które wygrały konsole a numerów na liście zwycięzców z piłkami ? Wydaje mi się, że bardzo często wygrywają osoby które sa np. 5 na liście zwycięzców z piłkami

Też czasem świruje, ale bez przesady... emotka

to przez to przeziębienie chyba mam omamy emotka  

Dzisiejszymi wynikami to mnie Lidka wkurzyła !!! Sama zmusza mnie do łamania regulaminu ! zatem się bawimy w kotka i myszkę emotka

Lidka nie chce dawać Pe Esa tym, którym dała telewizor emotka  Zostają nam Pegazusy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0