Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6380697 Napisano: 19.07.2017 10:28:55 w Wkurza mnie...
julia26062011 ale jesteście cierpliwi emotka  ja bym nogi z du## powyrywała prostaczce. Wyświetl w wątku >>

lager

#6371067 Napisano: 23.06.2017 14:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielona123 napisał(a):

atanerka napisał(a):

Czy jedna osoba będzie testować potrójnie?Adrianna K. Góra - 3 razy

Pani Ela Elżbieta również potrójnie 

Ada K z Góry, Elżbieta K z Góry i jeszcze kilka pań K. z Góry chyba ze 20 musów mają emotka  podziwiam za upartość, ja leniwa nawet się nie skusiłam, ale chętnie bym im oddała nawet swój jeśli tak bardzo potrzebują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6370995 Napisano: 23.06.2017 11:15:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Nigdy niczego nie wysyłałam kurierem emotka  Czy możecie polecić jakąś stronę?

Ja zawsze z sendit.pl, bo DPD mają tanie, w ten sam dzien mi zawsze przyjezdzał i póki co sie nie zawiodłam Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

lager

#6370989 Napisano: 23.06.2017 10:58:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

lager napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Oni dzownią z rmf fm w sprawie konkursu rockstar? Nawet nie wiedziałam... nie ma to jak być zaskoczononąKto bł na antenie i mi powie coś? Czy mam jeszcze szansę na kolejną stówkę od avanti jak wygrałam w rmf fm? Rmf napsize maila w sprawie numeru konta rozumiem?

No słychać było Twoje zaskoczenie emotka

to moja mama akurat rozmawiała emotka  Ja nie wiedziałam że to radio dzowni i mama i ja w szoku. Obie w pracy emotka

I tak fajnie wyszło, nikt z nas na co dzień nie jest w radio więc luz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6370985 Napisano: 23.06.2017 10:53:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Oni dzownią z rmf fm w sprawie konkursu rockstar? Nawet nie wiedziałam... nie ma to jak być zaskoczononąKto bł na antenie i mi powie coś? Czy mam jeszcze szansę na kolejną stówkę od avanti jak wygrałam w rmf fm? Rmf napsize maila w sprawie numeru konta rozumiem?

No słychać było Twoje zaskoczenie emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

lager

#6370014 Napisano: 21.06.2017 07:33:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

kermit napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ktoś z was pomaga tworzyć konkursowe wpisy na konkursy? czy trzeba sobie radzić samemu

emotka ale w sensie,że co ? emotka

kiedyś ktoś bezinteresownie podał mi rymowanke na konkurs i dzięki niemu wygrałam. tak pytam

Ale Ty tak serio? Że forumowicze będą Ci bezinteresownie słać teksty, a Ty je będziesz zgłaszać i wygrywać?

a poza tym mam parę osób ze swojego otoczenia które mnie jak tu piszecie inspirują wygrana się dzielimy. po prostu wzajemna pomoc. nic za darmo 

Podziwiam, ja np. nie miałabym w taki sposób żadnej satysfakcji i dumy z siebie, a to mnie napędza do grania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6368123 Napisano: 14.06.2017 22:03:26 w Informują
Faktycznie Colgate Streamline Biedronka o tej porze emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6367779 Napisano: 14.06.2017 12:51:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nowocześnie zapakowane Ptasie Mleczko od Wedla z konkursu "Aby mamie było lżej", kurier TNT Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6367604 Napisano: 14.06.2017 06:12:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulka2434 napisał(a):

Czy z brackiego sla od razu info o wygranej ?

Ok tygodnia po zgłoszeniu dostałam info Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6367240 Napisano: 13.06.2017 09:27:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

lager napisał(a):

"Gratulujemy. Twoje zgłoszenie do udziału w teście produktu NIVEA zostało właśnie zaakceptowane. Wkrótce wyślemy do Ciebie nasz produkt. Sprawdź go i powiedz nam czym Cię zaskoczył. Podziel się z nami opinią o produkcie NIVEA. Kliknij w link poniżej aby przejść do strony Klubu MOJA NIVEA i dodaj swoją opinię." Nigdzie nie pisze czy to o ten krem chodzi czy o co

Musiałaś zakwalifikować się do testów z Klubu Moja Nivea. Zaloguj się na swoje konto i zobacz co będziesz testować (to niekoniecznie musi być krem).

A no widzisz, do olejku/balsamu ten mail był emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

lager

#6367210 Napisano: 13.06.2017 07:59:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

tusienka napisał(a):

mczarna napisał(a):

karkocka napisał(a):

trampek, napisał(a):

Gdzie są wyniki z tym kremem Nivea?

informują na maila

A to jest ta akcja co było 5000 sztuk? Jeśli tak to informują od jakiegoś już czasu,bo co kilka dni wpisy o kremach...Może jest jeszcze szansa?

Ja dostałam maila parę dni temu ,,Z przyjemnością informujemy, że Twoja odpowiedź została zaakceptowana i przechodzi do następnego etapu.

Informujemy, że jesteś o krok bliżej przetestowania jednego z 5.000 Lekkich Przeciwzmarszczkowych Kremów NIVEA Care, a ze zwycięzcami skonstatujemy się najpóźniej do 15 czerwca br." 

Jednak coś czuję ,że to odp z tylu ,,Zadzwonimy do Pani " po rozmowie kwalifikacyjnej i znów będę tą nieliczną co na taką pulę nagród nie załapie się nawet na ten jeden  emotka

Ja dostałam 7 czerwca maila emotka
"Gratulujemy!
Z przyjemnością powiedzieliśmy 3xTAK! na Twoje zgłoszenie i z chęcią
przekażemy Ci do przetestowania jeden z 5.000 Lekkich
Przeciwzmarszczkowych Kremów NIVEA Care!
W celu wydania nagrody prosimy Cię o potwierdzenie swoich danych w ciągu 7 dni od otrzymania tego maila tutaj.."

A ja mam jeszcze inny, z wczoraj:
"Gratulujemy. Twoje zgłoszenie do udziału w teście produktu NIVEA zostało właśnie zaakceptowane. Wkrótce wyślemy do Ciebie nasz produkt. Sprawdź go i powiedz nam czym Cię zaskoczył. Podziel się z nami opinią o produkcie NIVEA. Kliknij w link poniżej aby przejść do strony Klubu MOJA NIVEA i dodaj swoją opinię." 

Nigdzie nie pisze czy to o ten krem chodzi czy o co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6366844 Napisano: 12.06.2017 11:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bajdeq94 napisał(a):

basku napisał(a):

proszę napiszcie czy komuś udało się wygrać w II etapie MOKATE na ten sam numer telefonu co w I szym etapie??
bo niby można teoretycznie ale zastanawiam się jak wygląda praktyka... ja głupia wysłałam zgłoszenia na ten sam numer co wygrałam torebke.....i coś nie chcą zadzwonić do mnie emotka

Ja wysłałem w maju na te same dane po wygraniu w kwietniu torebki no i to był błąd bo nie zadzwonili, albo moja poezja osłabła emotka

Nie ma się co dziwić, konkurencja na pewno spora, non stop słyszę reklamę tego konka w radio, a tygodniowo to tych nagród za dużo nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6365922 Napisano: 09.06.2017 09:09:02 w Lay's
ksantypa napisał(a):

cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

Już sobie wyobrażam jak z moimi zdolnościami bym się nawku....ła przy rozkładaniu. Ja myślałam, że to taka gotowa pufa, a to taki jakiś worek ? emotka

Tak, to worek do zapełniania przy użyciu WIATRU na otwartej przestrzeni, na przykład na plazy. Takie jest tego główne przeznaczenie - wypoczynek na świeżym powietrzu. Dlatego wszelkie próby odpalenia tego na podwórku pod blokiem, gdzie teren jest osłonięty, albo w dzień bezwietrzny, prawie zawsze będą zakończone "nawku...niem się" emotka
Wbrew obawom, przygotowanie tego do uzytku jest dziecinnie proste w sprzyjających warunkach emotka

fajnie , że dodałeś ten filmik -mężowi pokażę niech wie , z czym będzie się mierzył emotka

Widziałam to kiedyś w TVN Style w programie "Pani Gadżet", testowała to Ania Ibisz i faktycznie omordowała się z tym strasznie, bo wiatr był słaby i nie mogło się to napełnić powietrzem za bardzo, ale jak się już udało to wyglądało fajnie, tak nowocześnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6364893 Napisano: 06.06.2017 21:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pauleeen napisał(a):

Czy wiecie może czy po teście szczoteczki oral b genius 9000 (everydayme) trzeba bedzie ją odesłać?

Tak, myjesz zębory 1x po czym musisz ją dobrze wymyć i odesłać na swój koszt.
Oczywiście żartuje - po teście zostaje u Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6364891 Napisano: 06.06.2017 21:03:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Genius 9000 z everydayme spadł z nieba, bo w obecnych baterie nam trzymają juz tylko 2 dni emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

lager

#6364567 Napisano: 06.06.2017 12:27:27 w moje dzisiejsze wygrane :)

lager

#6362172 Napisano: 31.05.2017 11:19:40 w Lay's
weroniika napisał(a):

Poinformowali mnie, że wygrałam telewizor z konkursu "Kibice wygrywają pierwsi"
W celu weryfikacji proszą o hasło jakie wysłałam. Jeśli go nie pamiętam to tracę nagrodę??

Dopiero teraz, a to jakaś rezerwa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6362080 Napisano: 31.05.2017 09:46:25 w Wkurza mnie...
czy zawsze nagrody z polek.pl idą miesiącami... Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6362076 Napisano: 31.05.2017 09:44:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Boję się, że brak walizki to znak, że z Kaufem do spa się w podróż nie wybiorę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6361129 Napisano: 29.05.2017 11:56:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lech Lite z testmetoo, InPost Wyświetl w wątku >>
0 0