Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6390134 Napisano: 16.08.2017 09:08:00 w Moja pierwsza wygrana!
jakieś 15 lat temu płyn do mycia naczyń w loterii - wtedy to były nagrody! emotka Wyświetl w wątku >>
2 nelunia, ZetZ 0

lager

#6389652 Napisano: 14.08.2017 14:53:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kerocna napisał(a):

7lager napisał(a):

Moglby ktos napisac jak ma opisany paragon z ABC na konkurs Kasztelana z ktorego dzis przyszly smsy od Smolara?  Nie mam napisanej calej nazwy kasztelan i boje sie jak to smolar potraktuje.. (po pieczatke mam mega daleko)

"Piwo" emotka emotka emotka

Ojej emotka nie wiem co na to nasz Smolar powie Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6389644 Napisano: 14.08.2017 14:37:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moglby ktos napisac jak ma opisany paragon z ABC na konkurs Kasztelana z ktorego dzis przyszly smsy od Smolara?  Nie mam napisanej calej nazwy kasztelan i boje sie jak to smolar potraktuje.. (po pieczatke mam mega daleko) Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6388735 Napisano: 11.08.2017 11:39:55 w Lay's
magisterek napisał(a):

foton napisał(a):

Jak nie ma listy, to wciąż jest nadzieja na rezerwę emotka

W tej loterii NIE MA REZERWY - nagrody, które nie zostaną wydane zostają do dyspozycji ORGANIZATORA! Lidia też potrzebuje wakacji... w PARYŻU emotka

Idą coraz bardziej na łatwiznę, teraz już loterie lay's, chyba nie chce im się już czytać naszych wypocin, mniej pracy, mniej wyrzutów sumienia, że może nagrodzili nie to co było najbardziej kreatywne, mniej wysłuchiwania/czytania obelg jakoby to ocena Pani Magdy P. była nieobiektywna itp. Teraz też brak rezerw - po co będą dzwonić, pisać i zawracać sobie głowy, a i jeszcze gry dla ich dzieci zostaną emotka  (jak kiedys dzwonili do mnie z lays w związku z rezerwą to głos pani w słuchawce mocno poirytowany emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6387744 Napisano: 09.08.2017 10:33:30 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Teraz sie zorientowałem emotka  sprzedalem coś komuś na Olx miesiac temu i miałem wysłać za pobraniem. Wyslalem i kasy nie mam do dzis. Sprawdzam teraz i okazało się że nie zaznaczyłem opcji pobrania emotka  nie dość ze poszło za darmo (walizka) to jeszcze poszło 15 zł emotka  

napisz do tej osoby (jesli cie nie zablokowala jeszcze), jesli jest uczciwa, to zaplaci....

jakby to była uczciwa osoba to sama by sie chyba odezwała emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

lager

#6387740 Napisano: 09.08.2017 10:30:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
spursman napisał(a):

500+ od rmf emotka emotka i mój debiut w rmf.fm na antenie rano po 7:00 z konkursu: https://www.e-kon...s/konkurs-skoda.html
emotka

"-wymień coś związanego z żoną
- jazda z żoną w aucie emotkaemotka emotka

W temacie wczoraj wygrane słuchawki z Heinekena emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6387698 Napisano: 09.08.2017 09:21:30 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

wkurzam się na siebie, bo jestem zbyt leniwa, by odpowiednio zabezpieczać paragony emotka  nie będę piękna, nie pójdę do salonu yasumi z konkursu w kauflandzie, bo moje 2 paragony wyblakły, z czego jeden kompletnie emotka  próbowałam na innych paragonach wywołać efekt negatywu (nad świecą) ale nie mam wprawy, albo robię coś nie tak, bo gdy trzymam paragon w pewnej odległości to nic się nie dzieje, a jak tylko ciut obniżę, od razu się sfajcza:( na ciemnym tle wcale też nie widać dobrze wyblakłego tekstu:( ciekawe, ile jeszcze powinnam dostać nauczek, bym w końcu jakoś te kwitki miała dłużej przydatne do użycia. Te paragony z kaufa bledną tak szybko, chyba najszybciej ze wszystkich znanych mi sklepów  emotka

macie rację, po tygodniu na kauflandowym paragonie prawie nic nie widać, biedronka na 2 miejscu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6387408 Napisano: 08.08.2017 12:09:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

lager napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

jokan napisał(a):

monisss napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

bluegirl napisał(a):

W Calgon szykuje się chyba duża konkurencja, w moim Rossmanie w ciągu jednego dnia, ostał się z tyłu półki ostatni proszek, a wcześniej był cały szereg emotka

a w końcu wysyła się z nr paragonu czy bez? emotka

zzzz emotka no i dobrze, bo bez numeru paragonu to ciezko wygrac . ja tam planuje kupic tylko 1 emotka jak mam wygrac to 1 , wiecej mi nie potrzeba emotka    

hmmm mam podobne wrazenia z surfa w biedrze, wczoraj chcialam kupic, lazilam, szukalam i nic nie znalazlam, ani 1..... emotka

Mi się udało kupić jednego Surfa, a jak na drugi dzień pojechałam do sklepu, to już nie było. Znalazłam w sklepie moją koleżankę, która tam pracuje i pytam, czy mają jeszcze na magazynie. A ona powiedziała, że dostali odgórny nakaz, aby spakować wszystko z Surfa i wysłać na inny sklep emotka Nie wiem, czy to ma coś wspólnego z konkursem, ale taka dziwna historia...

a u mnie pełno surf...:D

a do czego w ogóle ten surf? emotka

do konkursu, ktory sie wczoraj skonczyl w biedronce, 30 pralek do wygrania ... a surf oczywiscie do prania:)

aaaaa ten, myślałam, że rozmowa toczy się o jakimś nowym trwającym, co sie naszukałam w bazie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6387399 Napisano: 08.08.2017 11:55:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

jokan napisał(a):

monisss napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

bluegirl napisał(a):

W Calgon szykuje się chyba duża konkurencja, w moim Rossmanie w ciągu jednego dnia, ostał się z tyłu półki ostatni proszek, a wcześniej był cały szereg emotka

a w końcu wysyła się z nr paragonu czy bez? emotka

zzzz emotka no i dobrze, bo bez numeru paragonu to ciezko wygrac . ja tam planuje kupic tylko 1 emotka jak mam wygrac to 1 , wiecej mi nie potrzeba emotka    

hmmm mam podobne wrazenia z surfa w biedrze, wczoraj chcialam kupic, lazilam, szukalam i nic nie znalazlam, ani 1..... emotka

Mi się udało kupić jednego Surfa, a jak na drugi dzień pojechałam do sklepu, to już nie było. Znalazłam w sklepie moją koleżankę, która tam pracuje i pytam, czy mają jeszcze na magazynie. A ona powiedziała, że dostali odgórny nakaz, aby spakować wszystko z Surfa i wysłać na inny sklep emotka Nie wiem, czy to ma coś wspólnego z konkursem, ale taka dziwna historia...

a u mnie pełno surf...:D

a do czego w ogóle ten surf? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6385565 Napisano: 02.08.2017 18:42:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikopl napisał(a):

Napisałem reklamację i powołałem się na fakt, że nie jest zapisany w niej stan otrzymanego urządzenia. Ich argumenty są do podważenia przez niemowlaka, a co dopiero przez myślącą osobę. Jestem przeciwny takim praktykom. Uważasz za normalne takie przetrzymywanie papierków we własnym domu i robienie z niego śmietnika. Bramkowych loterii jest coraz więcej, kilka takich regulaminów i nie będę mógł się doszukać tego jednego wygranego papierka. 


Jak tu wpadnie cb656 to pozamiata temat  emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6385251 Napisano: 02.08.2017 08:12:06 w Lay's
madzia1-s napisał(a):

lager napisał(a):

dzasmina napisał(a):

superloser napisał(a):

Gry jakoś nie podchodzą, bo nie UWZGLĘDNIONE sa wszystkie konsole emotka  

i mnie to wkurzyło. a tak namawiałam dziecię, żeby wymienić ps4 na xone i powoli zaczynam żałować.

Czy ja dobrze rozumiem, że np. Simsy 4 wygrywamy, później czekamy żeby dostać od Avanti kod na EA i możemy grać tylko do 31.03.2018 a później blokada dostępu? 

do 31.08 masz czas by pobrać grę na swoją konsole/pc.jak pobierasz grę masz już na zawsze.

ufff dzięki! już myślałamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6385243 Napisano: 02.08.2017 08:02:25 w Lay's
dzasmina napisał(a):

superloser napisał(a):

Gry jakoś nie podchodzą, bo nie UWZGLĘDNIONE sa wszystkie konsole emotka  

i mnie to wkurzyło. a tak namawiałam dziecię, żeby wymienić ps4 na xone i powoli zaczynam żałować.

Czy ja dobrze rozumiem, że np. Simsy 4 wygrywamy, później czekamy żeby dostać od Avanti kod na EA i możemy grać tylko do 31.03.2018 a później blokada dostępu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6382510 Napisano: 25.07.2017 07:42:02 w Wkurza mnie...
onlyrybka napisał(a):

taalvikki napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

W formularzu Heineken (konkurs ze słuchawkami/głośnikami) w dokumentach zwrotnych do agencji jest miejsce na pesel i numer oraz serię dowodu. Bez wpisania danych kurier nie zostawi nagród.

no a co to za problem?

Pesel rozumiem - konkurs piwny, sprawdzenie wieku. Ale seria i numer dowodu, do czego jest potrzebny agencji ?
Po drodze nasze dane przechodzą przez kilka par rąk, kurier, dział rozliczeń, osoba pakująca i wysyłająca potwierdzenie do agencji. 

nr dowodu nie powinien byc im potrzebny, pesel i tak potwierdza wiek, więc nr dowodu zmyśl Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6382193 Napisano: 24.07.2017 12:45:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ostatni etap Mokate został rozwiązany?

Tak

szkoda  emotka

no mega mało nas powygrywało z forum (choc zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy sie chwali, ale mimo to) Wyświetl w wątku >>

lager

#6382115 Napisano: 24.07.2017 10:55:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
weronkaa84 napisał(a):

lager napisał(a):

Czy to czasem nie są jakieś stare wyniki jeśli chodzi o testowanie Naomi na wizażu? Miało być 50 szt Silk Colection, a tu jakieś 150 nazwisk przypisane do trzech zapachów, o co kaman  emotka http://akcje.part...ell/silk-collection/

Dokładnie, te wyniki to błąd, podana jest lista laureatek z testowania szminek Avon. Poza tym niemożliwe jest, aby na Wizażu i na Party były identyczne listy laureatów. Trzeba czekać, aż to naprostują.

Dobrze to wyczaiłaśemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6382110 Napisano: 24.07.2017 10:50:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

lager napisał(a):

Czy to czasem nie są jakieś stare wyniki jeśli chodzi o testowanie Naomi na wizażu? Miało być 50 szt Silk Colection, a tu jakieś 150 nazwisk przypisane do trzech zapachów, o co kaman  emotka http://akcje.part...ell/silk-collection/

to ja nie wiem, ja niby teraz wygralam, a wczesniej nie wygralam, wiec moze jednak nowe

może faktycznie nowe, zastanowiło mnie, bo o północy zakończyli zbieranie zgłoszeń a po 9:00 już wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

lager

#6382100 Napisano: 24.07.2017 10:44:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy to czasem nie są jakieś stare wyniki jeśli chodzi o testowanie Naomi na wizażu? Miało być 50 szt Silk Colection, a tu jakieś 150 nazwisk przypisane do trzech zapachów, o co kaman emotka

http://akcje.part...ell/silk-collection/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6381524 Napisano: 21.07.2017 13:59:59 w Wkurza mnie...
Nie mam już pojęcia co pisać na tego Heinekena, tak mnie wkurza... cóż oni mają za gust, że się wpasować nie mogęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6381449 Napisano: 21.07.2017 11:13:31 w PLAGIATY
Victoria33 napisał(a):

Plagiat nawet w konkursie Taurona. Pani Barbara chyba myślała, że "jej" praca przejdzie niezauważona, a tu bach wyróżnienie.https://www.tauron.pl/wyniki-konkursu
http://www.rmf.fm/f/sniezka-magnat.html
http://deccoria.p...wietrzu-,7,2452.html

Co za niepoważna kobieta emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6381390 Napisano: 21.07.2017 08:05:20 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wkurza mnie loteria BLACK...wpisałam dobre 100 paragonów i nic nie ugrałam ....i coś mi się wydaje że ktoś rozpracował tą loterię ..chyba ze mam asz takiego pecha ..próbowałam wpisać o różnych porach ..nawet raz wklepałam przez godzinkę 30 paragonów i nic (wiem że ktoś mógł się wstrzelić pomiędzy ...)ale i tak drażni mnie ta loteria emotka

to dokładnie jak ja, od początku zbierałam paragony, by raz a dobrze wysłać od razu więcej zgłoszeń. Poświęciłam wbijaniu kodów trochę ponad godzinę, nic nie wpadło:(

dlatego mnie wkurza jak ktoś pisze "wygrałem w loterii Black jednym jedynym zgłoszonkiem!!!" emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0