Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6431423 Napisano: 21.11.2017 20:17:42 w Czy informują/ informowali?
agusiamajusia napisał(a):

buziolek napisał(a):

Dzwonili dzisiaj do kogoś z duracell?

nie emotka  ja też czekam jeszcze z nadzieją, że udało się wygrać dla syna miecz emotka

Tez czekam... po jaką chojlere wymyslili sobie jakies dzwonienia po 150 ludziach zamiast puscic smsy emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6430094 Napisano: 19.11.2017 16:47:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kubatbg napisał(a):

Jaka odpowiedź złapała wczoraj auto w allegro ?

Przewiń sobie 2 strony w tył Wyświetl w wątku >>
1 kubatbg 0

lager

#6429547 Napisano: 17.11.2017 09:11:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tadziuuu napisał(a):

Desperadosy. Kolejne 6 kartonów. Już tyle tego przyszło że znajomi odmawiają przyjmowania emotka  Kurier się cieszy bo już jak dzwoni to mówi że piwo wlezie znów a zawsze jest miły i dostaje 3paka to dziś zgrzewke bo co ja biedny z tym zrobię:((

Do mnie też dotarły 2szt.
Tadziu nie wiem jak Ty to robisz, że łapiesz te nagrody przed kimś, zmarnowałam ze 20 kodów i nic. Szacunemotka Wyświetl w wątku >>
1 atanerka 0

lager

#6429363 Napisano: 16.11.2017 17:13:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
benasia napisał(a):

mietowa napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

monisss napisał(a):

paula9891 napisał(a):

 O mamo!  emotka  A ja chcialam w sliwkobraniu wziąć udzial, dobrze, ze tego nie zrobilam... Tylko sie wkurzyc mozna po przeczytaniu tych odpowiedzi, mogli sobie darowac ich zamieszczanie...
W allegro tez nie gram, bo w dwa dni przeczytali mase zgloszen haha. A to co wygralo samochody.
Ehh. Nie komentuje. Odechcialo mi sie grac w czymkolwiek.

haha dokladnie ! ja patrzylam na ogólną kreację reklamową allegro i pisałam tkliwe opowiastki i co ? nawet bonu emotka bylam pewna,ze cos cudownego wygra a tam kot w worku .. znaczy w samochodzie:P
co do Śliwki.. główny zwycięski wierszyk jest bardzo ładny i prosty, niektóre są słabe, niektóre fajne. Na szczęście nie brałam udziału emotka ja widzę dziwny trend - nagradzanie na siłę szarego Kowalskiego.. albo losowanko to jest emotka
tak czy siak ... wstydziliby się to wrzucać na stronę... (te 2 odpowiedzi co wrzuciliście) 

Ja poszlam rowniez bardziej w kreatywnosc niz zwyczajowosc...

Jeszcze ten kot w samochodzie... no ujdzie, może jakiś wielbiciel kotów w jury, co ze wzruszenia po lekturze łzy pociekły mu strumieniem emotka . Ale odebranie przedmiotu osobiście i nagle miłość? Ręce mi opadają na taką kreatywność.

gdzie mogę zobaczyć jakie odpowiedzi wygrały autka z allegro?

Nigdzie, bo nie publikują na szczęscie. Mozesz sluchac radia jak dzwonią tylko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6428669 Napisano: 15.11.2017 11:59:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pablo75 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

mrmax napisał(a):

madlette napisał(a):

Czy w konkursie Kaufland "Dziękujemy, że jesteście z nami" było ograniczenie na gospodarstwo? Wysłałam dwa oświadczenia w jednej kopercie na ten sam adres i w czwartek przyszła jedna szczotka, a o drugiej słuch zaginął emotka Miał ktoś tak?

standard w Albedo emotka , uznają z koperty tylko jeden kwit - na nadawcę przesyłki, resztę traktują jako niedostarczone

Uff... ja też chciałam w 1 kopercie wysłać zeby zaoszczędzić ale posłuchałam dobrej rady i całe szczęście bo szczotki sa rewelacyjne  i byłoby mi strasznie żal ... 

Ja wysyłam zawsze w oddzielnych kopertach bo wolę nie ryzykować,agencje rządzą się swoimi prawami niestety.

Potwierdzam - szczotki dotarły na jeden adres, ale moje oświadczenia wysłane oczywiście w osobnych kopertach Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6428400 Napisano: 15.11.2017 05:19:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madlette napisał(a):

Czy w konkursie Kaufland "Dziękujemy, że jesteście z nami" było ograniczenie na gospodarstwo? Wysłałam dwa oświadczenia w jednej kopercie na ten sam adres i w czwartek przyszła jedna szczotka, a o drugiej słuch zaginął emotka Miał ktoś tak?

Dostałam więcej niz 1szt na jedno gosp. domowe więc śmiało pisz do agencji Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6427875 Napisano: 13.11.2017 18:35:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurorcia napisał(a):

asie90 napisał(a):

czy ja dobrze zrozumiałam, że wygrany z konkursu na 18 urodziny kupił na Allegro używany samochód i dlatego dali mu nową Toyotę? emotka

Nie, pewnie dlatego, że w tym starym samochodzie był mały kotek emotka

Konkursowicz na bank. Dziesiątki razy gdzieś czytałam podobne odpowiedzi. Znaleziona pizza pod siedzeniem albo rosół w bagażniku nowego auta. Niemniej  jednak serdecznie Ci gratuluję, to marzenie każdego z nas brawo emotka Wyświetl w wątku >>
1 asie90 0

lager

#6426680 Napisano: 10.11.2017 10:10:57 w Popraw sobie humor...
pioge7 napisał(a):

Wczoraj na stacji Cirlce K: Podchodzę do kasy z 6 Liptonami i proszę o rozbicie na dwa rachunki, miły pan w obsłudze:
- Nabiję Panu na 3 po 2 bo przy zakupie 2 jest promocja 7 zł
- Dziękuję bardzo, ale nie potrzebuję promocji.
- Woli Pan zapłacić więcej ?
- Tak.
- Dziwne... Pierwsze się spotykam z kimś co woli zapłacić więcej za towar.
- Tak już mam emotka
A za miłym panem w obsłudze wielki plakat informujący o konkursie emotka

Miałam IDENTYCZNĄ sytuację emotka Chłopak się śmiał pod nosem ze mnie że jakaś idiotka, pewnie nie zrozumiała, że może mieć taniej emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6426220 Napisano: 09.11.2017 11:49:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
też dotarły szczotki jonizujące z konkursu Syoss w Kaufland. Dostarczył GLS. Szkoda, że dali w zestawie takie baterie, wsadzam i po 20s. miga, że baterie wyczerpane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6425331 Napisano: 07.11.2017 11:10:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
julia1264 napisał(a):

Oczywiście podniosą się głosy, że to hejt ale promować produkt spożywczy siedząc na kibelku to ohydne. Pani kartonowa https://www.faceb...com/sekonafalismaku/

może tak jej się skojarzyło, bo zawsze tam siada po konsumpcji tych śledzi Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6425217 Napisano: 07.11.2017 08:05:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

ewka656 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Konkurs Douglas czy dostaliście prośbę o odesłanie paragonu?

ja nie. Tylko email o wygranej i prośba o uzupełnienie formularza.

Tak samo u mnie, a jak było we wcześniejszych konkursach, trzeba było odsyłać paragon?, bo szczerze powiedziawszy trochę mnie to dziwi:-)

Jak dla mnie nic dziwnego. Podawało się nr paragonu, nr systemowy, nr karty, date zakupu i miejsce zakupu. Myślę, że jeśli chcą to sprawdzą czy taki paragon istnieje i czy faktycznie był zakup. A to czy go masz w tej chwili czy już wyrzuciłaś już nie jest dla nich takie ważne emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6424841 Napisano: 06.11.2017 11:59:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

superloser napisał(a):

xpac napisał(a):

beata28 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

Ja sie dobijam i dobijam..ciagle zajete

toż to jakaś porażka... wrr, a co jak się nie dodzwonimy w ciągu tych 3 dni roboczych...

Do Winiary jest oddzielny wątek, proszę tam pisać o problemach związanych z tym konkursem.https://www.e-kon...um/winiary/strona/80

To jest wątek dla wybranych  emotka nie kazdy, co gra Winiary , ma tam wstęp.

Wystarczy parę minut, dodać 3 konkursy i już się jest w gronie wybranych emotka Trzeba tylko chcieć emotka  

Oczywiście, że tak! Mi znalezienie 3 konkursów na fejsie zajmuje jakieś 40 sekund. Facebook to najprostsza i najszybsza droga ku temu. Ale jak widać są i tacy, którzy już z zasady muszą wszystko krytykować emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6423274 Napisano: 01.11.2017 22:42:09 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzyło mnie, że Allegro podniosło prowizję... chyba o 50%. Właśnie na mejla przyszła mi prośba o uregulowanie rachunku... ponad 100 zł, a ostatnio tylko 2 rzeczy sprzedałam. Patrzę w szczegóły, a tam prawie 100 zł prowizji za rzecz o wartości 1100 zł... a jeszcze niedawno za podobną transakcję miałam naliczone 43 zł. Na OLX też chyba coś się zmieniło, bo dawniej zwykłe ogłoszenia miały dużo wyświetleń, a teraz już chyba nie pokazują na głównej najnowszych, tylko te opłacone. I na facebooku też mają się na tablicy wyświetlać posty znajomych i opłacone! A zwykłe od polubionych stron mają się nie wyświetlać. Te koncerny wszystko przejmują, już nic się nie opłaca robić  emotka

OLX ma tego samego wlasciciela co Allegro więc drą z nas równo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6422711 Napisano: 31.10.2017 10:16:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po zarejestrowaniu wygranej w konkursie Śniadaniowej wyskakuje mi biała strona i nic więcej. Też u Was tak jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6422682 Napisano: 31.10.2017 08:50:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

ola120 napisał(a):

Mam pytanie. Jak to jest z kartą z konkursu orlen. 2 tygodnie przyszła nieaktywna karta z informacją, ze po 14 dniach będzie aktywowana. Czy przysyłają jakiegoś pina, czy w jaki sposób ją aktywują?  

po ok 14 dniach przesyłają informację na @  że aktywowali emotka

Dodam, że niektóre aktywowane już przez Avanti działają, płatność idzie szybko i łatwo emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

lager

#6422257 Napisano: 30.10.2017 11:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

bethan napisał(a):

superloser napisał(a):

Co mam sprawdzać? 

Powtarzam: przeczytaj aneks  emotka

lol na samej górze emotka ja na początku tez nie widziałam, na forum mi pomogli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6422232 Napisano: 30.10.2017 10:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Witam czy ktoś się orientuje czy na loterie duracell można kupić obojętnie jakie baterie czy muszą być jakoś oznaczone? 

Oznaczone sa jedynie sieci sklepów emotka Edit : konkurs nie loteria.

Nie rozumiem? Zgodnie z aneksem produkt można kupić w dowolnym sklepie na terenie RP chyba? Wyświetl w wątku >>

lager

#6421131 Napisano: 27.10.2017 07:54:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukunamuniu napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś w ogóle wygrywa w tych loteriach glade, kiwi, paczka sprzątaczka /czy jak to tam się zwie/ ? Akcja trwa już ponad miesiąc, a na forum pochwaliło się zaledwie parę osób /chyba na palcach jednej ręki można zliczyć/...  emotka emotka

Mnie bardziej Prince Polo ciekawi, że tak mało osób stąd udało się cokolwiek trafić... 

A i ferrero bardzo słabo ta edycja Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6421027 Napisano: 26.10.2017 19:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Kiedy powinny być wyniki 1 etapu konkursu douglas?

Na ich facebooku zaczyna się kroić afera. Douglas twierdzi, że niby 1 etap juz poinformowany. No i dziewczyny tam piszą, ze mają info jakoby auto trafiło do kobiety z agencji Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6420883 Napisano: 26.10.2017 14:36:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

lolka182 napisał(a):

Czy korzystał ktoś z Refundera ze Streetcom ? Jak zrobię zakupy za 45 zł to faktycznie tyle zwrócą mi na konto ? 

Tak. Ja nawet korzystam z tej platformy nadal emotka  

Mnie tylko zastanawia czy szybko zwracają kaskę czy trzeba czekać tygodniami? Wyświetl w wątku >>
0 0