Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bandit

bandit

#6698439 Napisano: 22.04.2020 11:59:23 w moje dzisiejsze wygrane :)

bandit

#6697460 Napisano: 17.04.2020 18:09:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tymbark C4 - 50 zetinków emotka Wyświetl w wątku >>

bandit

#6696139 Napisano: 10.04.2020 17:47:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam
Tymbark w AUCHAN - dostajecie jakieś potwierdzenia ?
Wydaje mi się że formularz mi nie przechodzi - pewnie jakiś znak niedozwolony mam.


pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#6694125 Napisano: 01.04.2020 16:14:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
smartpranko i powietrza oczyszczanko emotka Wyświetl w wątku >>

bandit

#6693658 Napisano: 31.03.2020 12:10:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
ASTRA - podejdź łagodnie w DINO
przez WWW piszecie z polskimi literami czy nie ?

pozdrawiam

W formularzu masz informację - bez polskich znaków emotka

no niby tak też to widzę ale strona nie ogranicza ilości jak wpisujesz polski znak, jak masz sms to wtedy ilość się zmiejsza a tu nicccc sie nie ogranicza samo Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#6693640 Napisano: 31.03.2020 11:58:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam
ASTRA - podejdź łagodnie w DINO
przez WWW piszecie z polskimi literami czy nie ?

pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#6693639 Napisano: 31.03.2020 11:57:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

bandit napisał(a):

pikawka napisał(a):

bandit napisał(a):

Konkurs RIMMEL INSPIRUJE - ma ktos kontakt do agencji NAIROBIA ?
- wysyłam email a skrzynke mają przepełnioną


pozdrawiam
Krzysztof

Na ich stronie jest numer. Dzwoniłam kilka razy nie odbierali. Udało mi się w końcu wysłać z innego maila. 

w końcu sie dodzwoniłem na ten numer ze strony - mają oczyścić skrzynkę

A może pytałeś, czy trzeba było odesłać wg. sms-a czy regulaminu te załączniki???

nie pytałem, wypisałem wszytsko co sie rusza emotka  i wysłałem Wyświetl w wątku >>

bandit

#6693630 Napisano: 31.03.2020 10:57:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

bandit napisał(a):

Konkurs RIMMEL INSPIRUJE - ma ktos kontakt do agencji NAIROBIA ?
- wysyłam email a skrzynke mają przepełnioną


pozdrawiam
Krzysztof

Na ich stronie jest numer. Dzwoniłam kilka razy nie odbierali. Udało mi się w końcu wysłać z innego maila. 

w końcu sie dodzwoniłem na ten numer ze strony - mają oczyścić skrzynkę Wyświetl w wątku >>

bandit

#6693618 Napisano: 31.03.2020 09:51:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs RIMMEL INSPIRUJE - ma ktos kontakt do agencji NAIROBIA ?
- wysyłam email a skrzynke mają przepełnioną


pozdrawiam
Krzysztof Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

bandit

#6693177 Napisano: 28.03.2020 18:24:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

hej
Moje zdanie na ten temat.
Jeśli voucher ma długi termin to póki co zachowałbym spokój i nie rezerwował nic.
Jeśli krótki termin prośba o wydłużenie terminu ważności - biura podchodzą do tego normalnie i nie robią problemów. 

Dużo klientów odwołuje wszystko co się da i to tylko i wyłącznie może zaszkodzić biurom. Sytuacja jest jaka jest, nikt się do nie niej nie przygotowywał. Upadłości na rynku będzie na pewno sporo, szczególnie dla tych którzy nie mieli zapasu finansów, a klienci nie dość że rezygnują to jeszcze źle wróżą. Generalnie mając teraz gdziekolwiek voucher możemy obawiać się jego realizacji. Przykładowo wyjatkowyprezent wydłużył mi bezproblemowo termin ważności vouchera o 1 rok. Wszystko załatwione 1 mailem.

no właśnie tak się wszytko popie........ emotka  że masakra, extra wygrana i dlatego z żoną się o nią boimy co z realizacją, w obecnej sytuacji wolelibyśmy mieć gotówkę ale jak się nie da to maksymalnie długi okres czasu realizacji vouchera
a mieliśmy już za 1-2 miesiące startować z budową domu ehhhh teraz to człowiek jest w kropce co tu robić ( Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#6693169 Napisano: 28.03.2020 15:15:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

bandit napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

no tak jakbym miał ITAKE to bym spał spokojnie, niestety nikomu nie życzę bankructwa, jednak jest to takie wielkościowo średnie biuro i dlatego kombinuje jak to ugryźć żeby się zabezpieczyć

Każde biuro podróży musi mieć gwarancję ubezpieczeniową, ale chyba nie dotyczy ona bonów. Kupujesz wycieczkę biuro upada dostajesz kasę z ubezpieczenia

zobaczymy co się uda uzyskać, jak dostanę bon to mam nadzieję że będzie długi okres ważności, to wtedy spoko - w obecnym czasie 'cash is the king' niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#6693154 Napisano: 28.03.2020 12:47:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

bandit, proponuję swoje działania rozpocząć od rzeczowej rozmowy z agencją emotka

tak też zaczęliśmy, na razie jest problem bo nikogo nie ma w biurach i tylko maile - ale w końcu się udało dostać numer telefonu, będziemy prosić agencję i zlecającego konkurs, zobaczymy co z tego wyniknie  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

bandit

#6693152 Napisano: 28.03.2020 12:41:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

yonex napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof

Bony są przeważnie ważne minimum rok...zatem luźna gumka. 

Są duże szanse, że biuro podróży upadnie i wtedy taki bon będzie miał wartość niższą od rolki papieru toaletowego

W przypadku dużych biur - nie wydaje mi się. Sama mam uciułane kilkadziesiąt tys. do ITAKI i śpię spokojnie.

no tak jakbym miał ITAKE to bym spał spokojnie, niestety nikomu nie życzę bankructwa, jednak jest to takie wielkościowo średnie biuro i dlatego kombinuje jak to ugryźć żeby się zabezpieczyć Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

bandit

#6693143 Napisano: 28.03.2020 12:09:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam
Mam pytanie wygrywacie bon do biura podróży i co robicie ?:
- bonu nie da się zamienić na gotówkę emotka  - regulamin tak stanowi
- brać wycieczkę z jak najodleglejszym terminem i możliwością zmiany terminu, celu wycieczki
- męczyć agencję i zlecającego konkurs o zmianę nagrody

co robić ?

pozdrawiam
Krzysztof Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#6693055 Napisano: 27.03.2020 17:52:18 w Czy informują/ informowali?
Witam
RIMMEL - zestawy poszły a IPHONY ? -> też już poszły ?
jeśli ktos wygrał daj znać nie będę czekał na gwiazdkę emotka

plisssss emotka


pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

bandit

#6693021 Napisano: 27.03.2020 15:36:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aparat z HENKEL w Intermarche emotka  - nie chcą listu ufff, mail tym razem Albedo wystarczy  Wyświetl w wątku >>

bandit

bandit

#6691957 Napisano: 23.03.2020 17:53:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
miś rezerwa z coccolino i tesco paradontax zestaw Wyświetl w wątku >>

bandit

#6690565 Napisano: 17.03.2020 14:02:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
T-mobile blumedia dzownią żuczki emotka  czyli coś wygrałem ale nie mówią coooooooo Wyświetl w wątku >>

bandit

#6687439 Napisano: 03.03.2020 12:40:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

kreatia napisał(a):

monkakk napisał(a):

Wysyłał ktoś dziś na Crunchips smsa? Mam zwrotkę, że konkurs zakończony...

znowu? to już jakaś plaga normalnie emotka
heinz, milka, teraz crunch...

Niestety, ale dekle pracujące w agencjach reklamowych nie widzą róznicy w konkursach kończących się o 23:59 dnia 03.03...a 00:00 dnia 03.03 i później wychodzą takie kwiatki.

No właśnie u mnie tez emotka  
próbuje znaleźć numer telefonu do EVENTRAK ale lipa
probuje też przez LINKEDIN -> może z tej strony się odezwą Wyświetl w wątku >>
0 0