Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Bjozia

Bjozia

#6031390 Napisano: 13.06.2015 12:21:57 w Leclerc
infatne napisał(a):

Udalo sie komus cos zrobic z tym formularzem ? Zapisac sie nie da, wpisze dane i zalaczam wysyla sie pusty..................... juz nie mam do tego sily

Znalazłam sposób, żeby obejść system;) Trzeba sobie zainstalować PDF Creator. Plik nie zapisujemy, ale klikamy w "wydrukuj" i wtedy jako jedna z drukarek pojawia się pdf creator. Trzeba ją wybrać, zaznaczyć pdf jako typ i "wydrukować";) Dostajemy pdf''a - wprawdzie bez aktywnego okna  tytułem przepisu, ale przy krótkich tytułach niczego to nie zmienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6030848 Napisano: 12.06.2015 09:35:24 w Leclerc
zubi napisał(a):

zubi napisał(a):

gdzie znajduje się formularz Konkursu "Grill&Travel w E.Leclerc", wysłałam zgłoszenie na loterię, a pytanie się nie wyświetliło

ponawiam

Chodzi o to? https://www.przep...llmanns/grill-travel
Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6030698 Napisano: 11.06.2015 21:01:56 w Biedronka
kreatia napisał(a):

Bjozia napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy Wy też widzicie w galerii filmów tylko 8? nie wiem czemu mojego nie widzę...

Ja też nie widzę więcej niż te pierwsze osiem.... emotka

Na youtubie są wszystkie:)

a możesz podać linka do filmów konkursowych na yt? kiedyś widziałam wszystkie, teraz mi zniknęły emotka  ani w playlistach ani w video ich nie widzę...

Kurde, faktycznie, jest kłódka, zastrzegli dostęp;/ A jeszcze niedawno oglądałam i były ogólnodostępne. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6030187 Napisano: 11.06.2015 09:40:28 w Biedronka
mamadwojga napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy Wy też widzicie w galerii filmów tylko 8? nie wiem czemu mojego nie widzę...

Ja też nie widzę więcej niż te pierwsze osiem.... emotka

Na youtubie są wszystkie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6030100 Napisano: 10.06.2015 22:53:59 w Leclerc
ladyinred napisał(a):

a jak sie wlaczy i chwile poczeka to dane sie nie pojawiaja? przynajmniej u mnie tak bylo. 


*az spanikowana sciagnełam zalacznik z poczty, sa dane.

U mnie nie:( Nawet przy zapisie wyskakuje komunikat, że formularz zapisze się pusty. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6029877 Napisano: 10.06.2015 14:33:39 w Leclerc
infatne napisał(a):

Bioracy udzial w konkursie lubelli :
jak zalaczacie ten formularz ?
nie da sie tam zapisac danych.Wpisuje, wyłączam, załączam i jest pusty....
Jak to robicie ?

Tez mam ten problem. Jak go "rozkminię"dam znać;) Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6029875 Napisano: 10.06.2015 14:32:28 w Leclerc
ladyinred napisał(a):

czy w konkursie lubelli
- przepis dołaczamy jak zdjecia potrawy i paragonu oraz formularz w załaczniku
czy w tresci maila?
ma to znaczenie?

Myślę, ze to nie ma znaczenia, ale ja będę wysyłać w treści maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6029774 Napisano: 10.06.2015 11:33:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

Bjozia napisał(a):

rutka napisał(a):

Bjozia napisał(a):

Wyjdę na idiotę, ale mam problem z zaznaczeniem współrzędnych w Podlaskim.Jak to robicie? Klikacie tylko na wybrane miejsce na mapie? Kiedy tak robię, w ogóle nie zmieniają mi się wartości w sekcji "Twoje współrzędne".

łapiesz ten znacznik z Siedlce i przesuwasz

O Jezu, faktycznie, dzięki wielkie za pomoc!!! emotka

prawy guzik myszki wystarczy kliknąć w miejscu gdzie ma być zaznaczony punkt.

dzięki, już się udało:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6029760 Napisano: 10.06.2015 11:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rutka napisał(a):

Bjozia napisał(a):

Wyjdę na idiotę, ale mam problem z zaznaczeniem współrzędnych w Podlaskim.Jak to robicie? Klikacie tylko na wybrane miejsce na mapie? Kiedy tak robię, w ogóle nie zmieniają mi się wartości w sekcji "Twoje współrzędne".

łapiesz ten znacznik z Siedlce i przesuwasz

O Jezu, faktycznie, dzięki wielkie za pomoc!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Bjozia

#6029752 Napisano: 10.06.2015 11:01:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyjdę na idiotę, ale mam problem z zaznaczeniem współrzędnych w Podlaskim.Jak to robicie? Klikacie tylko na wybrane miejsce na mapie? Kiedy tak robię, w ogóle nie zmieniają mi się wartości w sekcji "Twoje współrzędne". Wyświetl w wątku >>
0 0