Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wojowniczka

wojowniczka

#6107671 Napisano: 06.11.2015 10:19:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Halszka napisał(a):

W jaki sposób przebiega rozmowa telefoniczna dotycząca nagrody, kiedy to nie przysyłają SMSa ani e-maila?
Nigdy nie miałam przyjemności odebrać takiego telefonu więc pytam, a widzę że w wielu konkursach dzwonią.

Czasami rozmowa jest krótka i tylko mówią, żeby zrobić to co jest napisane w regulaminie. Nie zawsze pytają o dane, nawet o imie i nazwisko.
Czasami po rozmowie przychodzi sms z instrukcjami.
Zdarza się, że wypytują o wszystkie szczegóły, pomijając tylko Twój numer buta.
Zależy od agencji i konkursu/ nagrody  emotka

mnie kobietka zapytała nawet o dzieci!!! bo sprawdziła  mnie najpierw przez facebooka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6107534 Napisano: 05.11.2015 22:41:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co do tekstu o barbie...
jest szansa! jeat szansa. że też kiedyś wygram, bo też mam "talent" do takich gniotow, jak to ujęliście emotka  
hurrra! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6107532 Napisano: 05.11.2015 22:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
linka132 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

linka132 napisał(a):

zastanawiam sie jak to możliwe że w tym roku nie wygrałam ani razu w kaufland troszczymy sie ... a mój narzeczony wygrywa za każdym razem...jakaś blokada? czy smsy moga do mnie nie docierac? jak mylsicie

podbijam pytanie. Co prawda w kaufland nie grałam, ale w wielu kknkursach smsowych, albo takich, gdzie dzwonią z wygraną nie udaje mi się nic wygrać... ja wiem, może nie zasługuję emotka ale może akurat jest jakaś "blokada" i koło nosa przeszło mi wiele wycieczek, samochodów i kasy emotka emotka emotka

wyczuwam ironię;p
a ja pytam poważnie bo jestem z malego miasta i raczej nie ma tu dużej konkurencji, rozumiem gdybym nie zawsze wygrywala ale nigdy tym bardziej że narzeczony ma zawsze bonik hhmmm

kurcze, kiedy chce być ironiczna to nie wychodzi emotka
tak poważnie- to też mnie to zastanawia, bo w wielu konkursach wygrywam, a w smsowych nie.... więc może rzeczywiście coś jeat na rzeczy! nadzieja umiera ostatnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6107325 Napisano: 05.11.2015 17:25:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
linka132 napisał(a):

zastanawiam sie jak to możliwe że w tym roku nie wygrałam ani razu w kaufland troszczymy sie ... a mój narzeczony wygrywa za każdym razem...jakaś blokada? czy smsy moga do mnie nie docierac? jak mylsicie

podbijam pytanie. Co prawda w kaufland nie grałam, ale w wielu kknkursach smsowych, albo takich, gdzie dzwonią z wygraną nie udaje mi się nic wygrać... ja wiem, może nie zasługuję emotka ale może akurat jest jakaś "blokada" i koło nosa przeszło mi wiele wycieczek, samochodów i kasy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6105481 Napisano: 03.11.2015 08:08:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bardzo dziękuję :-* próbowałam to sprawdzić w regulaminie, ale coś kiepsko się otwiera na telefonie ...
bardzo dziękuję kochani!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6105472 Napisano: 03.11.2015 07:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktos się orientuje czy Avanti odsyła paragony? na wygranym paragonie z mocy mam produkty, na które muszę mieć paragon- nie wiem jak to zrobiłam, bo zawsze dzielę zakupy na wiele paragonów, a tutaj klops :-/ Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6105411 Napisano: 02.11.2015 22:52:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

wojowniczka

#6105312 Napisano: 02.11.2015 19:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie faktorii- każdy, kto brał udział w konkursie dostał maila, czy tylko ci, którzy nie otrzymali win? Bo dostałam maila, a na żadne wino w sumie nie czekam emotka ale jak przyjdzie to się nie obrazę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6100800 Napisano: 25.10.2015 20:47:04 w Wkurza mnie...
kosztelka napisał(a):

A mnie nic nie wkurza: ani kłótnia, ani burza. Nie wkurza zima, nie wkurza upał, brak wygranych czy psia kupa.

i tak trzymaj moja droga! Tylko uważaj gdzie stanie noga! Podczas spaceru, w jesiennych liściach- może być niespodzianka- niekoniecznie czysta...

W temacie- wkurzają mnie właściciele psów!!! Nawet spokojnie z dziećmi w parku nie można się pobawić :-/
Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6099728 Napisano: 23.10.2015 13:30:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kochani! szybkie pytanie!
jaki adres ma mBank? muszę wypełnić za mojego chopka oświadczenie z mocy i za cholerę nie wiem co wpisać... internet i wujek google też są niezdecydowani :-/ chopek na delegacji, tylko się podpisał i tyle go widziałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6097758 Napisano: 21.10.2015 07:41:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

snowflake napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Może już nie brnijmy dalej, bo sami nakręcacie, skoro piszę, że nikt nie pisał nic takiego (=kto napisał coś takiego), a tutaj odnośnik do regulaminu emotka :D

Pytanie bez pytajnika to nie pytanie  emotka  I nie doprecyzowane, bo równie dobrze mogło znaczyć, że nie widzisz, że jest napisane o 1 nagrodzie na osobę emotka
Ale juz cicho siedzę  emotka

Słuszna uwaga, bo tam nie było pytania, bo wszystko było oczywiste, bo nikt (z uczestniczących) tam nie twierdził, że może dostać dwie nagrody na jeden numer emotka :D (bo, bo, bo...:D)

mój błąd. Przepraszam. Jakoś tak zrozumiałam te wiadomości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6097659 Napisano: 20.10.2015 22:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

megery napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak wysłaliście z jednego numeru, to hasło będzie podane tylko pierwsze chyba...

ja mam podane tylko drugie..

Pierwsze nagrodzone, widocznie pierwsze przeczytane było kiepskie emotka :D

ale tam można było wygrać JEDEN ZESTAW NA OSOBĘ, to jak chcecie więcej wygranych na jeden numer? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6097656 Napisano: 20.10.2015 22:45:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Agnes napisał(a):

szkoda ze na luksus hasła były losowane to widac na kilometr po przeczytaniu kilku haseł

Albo ja jestem taka ślepa albo tam jest tak naciupciane to wszystko,bo chyba nie wygrałam tam ani jednego zestawu, nie widzę swoich haseł na liścieemotka

cudaczku najłatwiej będzie sprawdzić po dacie i godzinie wysłania smsa emotka u mnie jeden zestaw z pierwszego dnia, u siostry z 27
Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6094860 Napisano: 16.10.2015 10:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dla tych, którzy lubią teorie spiskowe emotka Biedra stanęła z wynikami, bo sprawdzają ile osób zdążyło się pochwalić wygraną emotka te osoby będą blokowane emotka
uwielbiam czytać forum, ale od jakiegoś czasu nie wiem czy śmiać się czy płakać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6093869 Napisano: 14.10.2015 17:28:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał zwrot za zakupy z algidy? lista miała być do 7, dzisiaj jest 14... ktoś, coś wie?

to już potwierdzone... mam bana w biedronce emotka piszę, tworzę coraz to lepsze limeryki i nic emotka jak to odczarować? zacząć pisać bez namysłu? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6092800 Napisano: 13.10.2015 13:42:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Konkursowy przekręt stulecia, szkoda tylko że wciąż uchodzi im to na sucho. To już nie granie konkursowe dla przyjemności, ale po prostu mega biznes. emotka

to wina organizatorow, ze na to przyzwalaja - ale im to chyba gra gitara, bo ludzie jak glupi kupuja a im kasa leci....a do kogo pojda nagrody to juz nie jest wazne...

Jeśli rzeczywiście ludzie z Aleksandrowa kupują te produkty to nie mam nic przeciwko. Mają kasę, żeby zainwestować, to nic tylko gratulować przedsiębiorczości. Gorzej jeśli rzeczywiście ktoś sobie drukuje paragony :-/ Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6089610 Napisano: 07.10.2015 18:52:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

kto pomoże?
jaką muzykę można legalnie umieścić w filmie konkursowym?

nikt nie pomoże?
nożna wykorzystać  jakiś utwór i podać źródło? nie wiem, np youtube Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6089547 Napisano: 07.10.2015 17:09:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kto pomoże?
jaką muzykę można legalnie umieścić w filmie konkursowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6088685 Napisano: 06.10.2015 15:12:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fino napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na tysiaka z coca coli?

tak, dzisiaj mają ruszyć z wysyłką  emotka

:-* w takim razie nie dzwonię emotka
dziękuję!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

wojowniczka

#6088679 Napisano: 06.10.2015 15:03:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś jeszcze czeka na tysiaka z coca coli? Wyświetl w wątku >>
0 0