Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika honoris

honoris

#6248681 Napisano: 01.09.2016 14:26:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lidzik napisał(a):

giulietta napisał(a):

lidzik napisał(a):

Widzieliście, że w loterii almette chcą nr dowodu osobistego i PESEL. 

dla takiego domku za 647.994,00 to bardzo dobrze emotka   https://www.almet...lny-spacer-po-domku/


Ale za 1 tys. to trochę dużo danych. Takie moje zdanie.


Eee a miałam dzisiaj zakupić sereczki. Na wygranie domu szanse praktycznie żadne, a ryzykować z podawaniem takich danych dla 1000 zł to moim zdaniem przesada. Nie gram w takim razie w to. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6232857 Napisano: 25.07.2016 14:57:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej,
Czy w konkursie Pudliszki w Żabce "Twoje wakacje od gotowania" też macie na paragonie nazwę potrawy, ale bez nazwy producenta? Ja mam tylko "Fasolka po bretońsku" - czy taki paragon przejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6194022 Napisano: 09.05.2016 21:34:37 w Zdjęcia naszych wygranych

Z konkursu Garnier w DN... lepsze byłyby już kosmetyki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6192525 Napisano: 05.05.2016 22:30:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej,

Czy wiecie może, w którym Kolporterze w Warszawie można dostać jeszcze szklanki za nakrętki Pepsi? Byłam w czterech i już nie ma  emotka   Nie zależy mi na tych szklankach, ale to dla kogoś, kto się zaangażował w zbieranie tych nakrętek i teraz biedak jest zawiedziony...
 Z góry dziękuję za pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6187167 Napisano: 21.04.2016 20:01:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hahaha z ciekawości popracowałam 5 minut z google images i są już pierwsze plagiaty w konkursie Itaki "Twoje pierwsze wakacje". Zdjęcia widoczków ukradzione z neta. Pomijam już względy etyczne, bo wszystko na ten temat na tym forum już padło. Jedyne co mnie wciąż dziwi, to że nadal są tak głupi ludzie którzy sądzą, że nikt się nie zorientuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6186503 Napisano: 20.04.2016 17:18:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bransoletka Lilou z konkursu Garnier/ DN.
Na 90% wymienię na nagrodę III stopnia - zestaw kosmetyków (chyba że mnie powali na nogi swą urodą, kiedy już ją dostanę, ale nie sądzę...).
Zainteresowanych z Wawy proszę o wiadomość prywatną. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6183610 Napisano: 13.04.2016 20:11:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak myślicie, czy agencja organizująca kokosowy konkurs Lindt'a będzie brała pod uwagę linki do YouTuba? Zniechęcają mnie takie praktyki, dlatego wolałabym wiedzieć, czy warto brać udział emotka Jakie macie opinie o tej agencji? JET, warszawa, ul. Usypiskowa. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6182380 Napisano: 11.04.2016 01:57:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mógłby mi napisać wzór smsa na konkurs Wedla w Delikatesach Centrum "Uwalniam radość"? Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6178669 Napisano: 01.04.2016 01:14:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Drodzy, czy ktokolwiek odstał już kosmetyki Nivea z konkursu w Drogeriach Polskich? Konkurs był na przełomie stycznia i lutego, ogłoszenie zwycięzców na początku marca, nagrody jeszcze nie dostałam, a ponoć kurierem mieli wysyłać...

A odnośnie tego piwa i dzieciaków, to przecież dla każdego rodzica jego dziecko jest najpiękniejsze i wydaje im się, że dla innych też takie będzie, a to przecież tylko "randomowy dzieciak". emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6170440 Napisano: 08.03.2016 20:05:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Bardzo prosimy by dowód zakupu (paragon) przesłać listem poleconym lub kurierem na adres ul. Czerska 12, 00-732 Warszawa, koniecznie z dopiskiem "Firma: Lubię to / Konkurs "Szczęśliwa 10-tka z Zott". Prosimy również o dołączenie informacji o adresacie listu/przesyłki w celu identyfikacji nadawcy, i tym samym zgłoszenia Konkursowego.

Chyba jestem zmęczony, bo nie rozumiem o co chodzi w tym ostatnim zdaniu... emotka

Dokładnie, jednak ja nie rozumiem również wcześniejszego zdania. Dopisek: "Firma/ Lubię to"??? Czy mam tam napisać: "Biedronka"? Cytując klasyk - polska język, trudna język. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6169686 Napisano: 07.03.2016 14:27:34 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Aby odebrać pudełka w Warszawie na metro Imielin, trzeba mieć paragon. Nie pamiętam, żeby pisali o tym w jednym ze swoich wielu maili... z resztą przecież wysyłaliśmy skany paragonów. I faktycznie (ekspedientka pokazała mi to pudełunio) są tak malutkie, że nie zmieści się tam nawet jedna standardowa kanapka. Regulaminowa wartość ile to było - z 10 zł? Taaa... po 25 groszy/ sztuka pewnie w hurcie z Chin. Ale "ojej, 700 pudełek tygodniowo!".

Proszę Państwa, jest dopiero pierwsza połowa marca, ale chyba mamy już solidnego kandydata do tytułu konkusowej nagrodzy-badziewia roku! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6168789 Napisano: 04.03.2016 13:41:46 w Czy informują/ informowali?
Hej, czy Zott/ Biedronka wysyłali w końcu już maile z IV etapu? To już chyba z tydzień, jestem na liście, a maila jak nie było, tak nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6165781 Napisano: 26.02.2016 18:30:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wybaczcie, jeśli się powtarzam, ale nie śledziłam wcześniej dyskusji o konkursie Zott w Biedronce. Nie dostałam jeszcze maila z IV etapu, a jestem na liście nagrodzonych. Czy oni wysyłają maile później, czy powinnam zgłosić się do organizatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6160830 Napisano: 16.02.2016 15:20:30 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Na metro Imielin też ni chu chu po pudelkach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6158102 Napisano: 09.02.2016 22:00:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pierwszy raz się wpisuję i magicznego działania oczekuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6152970 Napisano: 01.02.2016 01:22:07 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

że poszłam do bankomatu wypłacić gotówkę i zapomniałam wziąc karty emotka  wróciłam po 5 minutach i już jej nie było...kur... emotka

raczej połknął ją bankomat, to tak działa, jak się jej nie wyjmie w kilka sekund, więc powinno być do odzyskania Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6151250 Napisano: 27.01.2016 22:22:16 w Zdjęcia naszych wygranych

Rossmannowy nawet spoko zestawik Mixa. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6139570 Napisano: 01.01.2016 19:39:01 w Dziś cieszę się z.....
Jeeee mam kota! Po półtora roku udało mi się przekonać chłopaka. Dziś przywieźliśmy kotka i szybko się aklimatyzuje, o dziwo siedzi dokładnie tam, gdzie mu naszykowałam miejsce. Ma 3 lata i jest czarny jak ta noc, a spojrzenie takie, że główna rola w horrorze gwarantowana emotka
PS No i będę mogła teraz grać w "kocie" konkursy hihi. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6128764 Napisano: 10.12.2015 13:08:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
dolly napisał(a):

honoris napisał(a):

Nic dodać, nic ująć. A naciskanie na wydanie nagrody owszem - może i jest zgodne z prawem - ale pozostaje jeszcze kwestia zwykłej ludzkiej przyzwoitości, a tę jak widać każdy ma inną.

A co z przyzwoitością Agencji??? 

Przecież to nie było intencjonalne działanie, tylko zwykły ludzki błąd. To ogromna różnica!
I tak, są przyzwoici, bo zrobili wszystko, co mogą, aby odkręcić sytuację, poinformowali i przeprosili, zaproponowali upominek na pocieszenie, cóż więcej mogą zrobić... Zafundować wszystkim wycieczki i pójść z torbami? Za obsługę tego konkursu dostali pewnie mniej kasy niż wartość tych ekstra nagród, gdyby musieli je fundować. Przecież tam pracują ludzie, mają rodziny - odrobina empatii. Nie zasłaniajcie paragrafami swojej pazerności.

Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6128741 Napisano: 10.12.2015 12:46:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
slonko365 napisał(a):

Jeśli informacja o wygraniu nagrody byłaby podana do publicznej wiadomości, to rzeczywiście możnaby się o tą nagrodę kłócić a nawet sądzić.
Jeśli to by była kwestia jednej omyłkowo poinformowanej osoby, to agencja/firma "dla lepszego pijaru" i uniknięcia dymu mogłaby przyznać dodatkową główną nagrodę.
Ale pamiętajcie, że zawsze ktoś za to będzie musiał zapłacić. Jedna dodatkowa główna jakoś by weszła w koszty albo skończyła się brakiem premii dla kogoś, ale 40? Jeśli ten konkurs robiła agencja, to klient - Wedel ma podpisaną umowę na konkretną kwotę i grosza więcej nie zapłaci. Jeśli to niewielka agencja to od czegoś takiego mogłaby pójść z torbami. Że nie wspomnę o losie tego człowieka, który błąd popełnił. A jeśli to jakiś pracownik Wwdla, to też nikt z rękawa kasaąnie sypnie - nawet jeśli firma jest bogata. Ktoś się będzie musiał podpisać pod wydaniem kasy i jednocześnie pod zwolnieniem i być może też obciążeniem odpowiedzialnej osoby.
Ja rozumiem żal kogoś kto dostał główną a potem się dowiedział że pomyłka, ale w końcu zaproponowali zadośćuczynienie - mam tylko nadzieję, że te słodycze to by był jakiś super porządny zestaw.
Swoją drogą takie sprawy reguluje regulamin, a w końcu sąd (tak wiem, sądy teraz mamy w d....) - osobiście myślę, że w sytuacji szybkiego poinformowania o pomyłce, braku podania do publicznej wiadomości wyników i obietnicy zadośćuczynienia (nawet jeśli nie w wysokości nagrody) żaden sąd nie nakazałby agencji wydania tych głównych.

Nic dodać, nic ująć. A naciskanie na wydanie nagrody owszem - może i jest zgodne z prawem - ale pozostaje jeszcze kwestia zwykłej ludzkiej przyzwoitości, a tę jak widać każdy ma inną. Wyświetl w wątku >>
0 0