Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monkakk

monkakk

#6067919 Napisano: 06.09.2015 16:19:24 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

dragen jest masa grup na fb, które zajmują się klikaniem. Nawet obcokrajowcy. 
Więc nie ma szans na wygraną, jeśli taka grupa się skrzyknie. 

Mafia wzajemnej adoracji.

Na początku mojej przygody z konkursami zbierałam przez 2 tyg ponad 600 lajków, dzień przed końcem wskoczyła panienka nawaliła ponad tysiąc głosów i co ... wygrała. Organizator tłumaczył się tym że to ich pierwszy konkurs, nie wiedzieli że można oszukiwać w taki sposób, ale nagrody przyznali oszustce - weekend w Krakowie. Po ogólnej awanturze na ich, wygrana nie została odebrana przez tą panią. I po sprawie ... Od tamtej pory nigdy więcej konkursów na lajki. Zresztą jak widzę ciągle te same nazwiska królują  Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6066551 Napisano: 03.09.2015 20:26:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
cherry_coke napisał(a):

monkakk napisał(a):

karolinamat napisał(a):

djdanekpolo napisał(a):

dotti25 napisał(a):

miraga_ napisał(a):

dotti25 napisał(a):

Lokówki zostają u 10 osób

Ja sugerowałam się tym zapisem z reg.:
"10. Komisja wyłania 3(trzech) Zwycięzców Akcji spośród Testujących"

Doczytałam teraz. W punkcie 2 jest mowa o 10 zwycięzcach. Ciekawe jak będzie naprawdę, bo lokówka by mi się przydała, ale robić zamieszanie, żeby później odsyłać...


szkoda ze mnie nie zaprosili emotka

A nie masz tego w zadaniach?

Nie ...

A czy w profilu w zakładce o mnie masz zaznaczoną płeć - kobieta?

Tak mam kobietę , wchodzę teraz na philipsa i zamiast lokówki mam Akademia Stylizacji Zarostu zaprasza na darmową stylizację w Warszawie! suuuuper  :( Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6066149 Napisano: 03.09.2015 13:11:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
karolinamat napisał(a):

djdanekpolo napisał(a):

dotti25 napisał(a):

miraga_ napisał(a):

dotti25 napisał(a):

Lokówki zostają u 10 osób

Ja sugerowałam się tym zapisem z reg.:
"10. Komisja wyłania 3(trzech) Zwycięzców Akcji spośród Testujących"

Doczytałam teraz. W punkcie 2 jest mowa o 10 zwycięzcach. Ciekawe jak będzie naprawdę, bo lokówka by mi się przydała, ale robić zamieszanie, żeby później odsyłać...


szkoda ze mnie nie zaprosili emotka

A nie masz tego w zadaniach?

Nie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6065905 Napisano: 03.09.2015 09:38:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
dotti25 napisał(a):

miraga_ napisał(a):

monkakk napisał(a):

A może mi ktoś powiedzieć na jakich zasadach jest wybierana osoba do testów? Wiem że są lokówki do testów a ja nie mam nic w wyzwaniach emotka

Jest w panelu zadanie specjalne, ale nie miałam od razu, później się pojawiło i tam należy się zgłosić:
Zostań testerką lokówki Philips ProCare Auto Curl HPS940/00
Ale szału nie ma wybierają 10 testerów, a lokówki mogą zostać tylko u 3 osób.

Dzięki za odpowiedz, u mnie na razie nie ma ...a ta lokówka wygląda fajnie emotka  Mogę nakręcić video jak mi dadzą szansę emotka

Mam pytanie co do Gdzie znajduje się przycisk do włączania pary? Kto ma zaliczone za to punkty? Gdzie w końcu jest ten przycisk?  Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6065658 Napisano: 02.09.2015 20:10:20 w Ambasadorinnowacji - Philips
A może mi ktoś powiedzieć na jakich zasadach jest wybierana osoba do testów? Wiem że są lokówki do testów a ja nie mam nic w wyzwaniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6065656 Napisano: 02.09.2015 20:07:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety na meczyk Polska-Gibraltar z loterii Okocim  Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6064770 Napisano: 01.09.2015 20:40:53 w SZUKAM....
marlena083 napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na biedronkową  grę z algidy?

Miałam ten sam problem, pisałam do nich i kazali wysłać mi pracę na @. Ale ja nie mam pewności czy moja praca dotrze do puli zgłoszeń ;/
 ...
Pytałam o limit i dostałam odpowiedz: że nic na ten temat nie wiedzą Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6061316 Napisano: 25.08.2015 23:11:33 w Biedronka
Mam pytanie do tych co wygrali w biedronce. Wysyłaliście smsem zgłoszenie czy przez stronę? Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6060236 Napisano: 23.08.2015 20:37:02 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
kalka napisał(a):

monkakk - M2.0?- nawet nie byłam świadoma istnienia takiej agencjiemotka  A cóż za konki oni obsługiwali dotychczas?

Freshmarket  Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6059026 Napisano: 20.08.2015 12:49:38 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

monkakk napisał(a):

mam problem który to numer paragonu ten u góry czy ten u dołu? bo na każdym kolejnym obie wartości rosną o 1 i nie wiem ....

Pomóżcie ...

na stronie jak wypełniasz formularz jest pokazane: nr na górze obok daty

Aha dziękuję, jeszcze nie wchodziłam w stronkę, bo zaczęłam od szukania numeru paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6058400 Napisano: 19.08.2015 09:54:42 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
kalka napisał(a):

edzia - w mej ocenie trafiłaś w sednoemotka  
Nie mogłam ich rozgryźć, zastanowiałam się o co im chodzi : myślałam nawet, że losują-z całym szacunkiem do wygrywających tam (mi też się zdarza), ale patrząc na moje teksty, które wygrywają sądzę, że bardzo rozmaicie bywa z wyborem. Przecież w Albedo pracuje sporo osób, a sposób wyboru zależy od tego kto wybiera. Podobnie jest w konkach tekstowych w IQ Marketing-tam również sposób  wyboru( sądzę, że w tym również stopień uczciwości) zależy od tego komu z agencji przypadnie dany konk, poza tym co osoba, to jednak inny gust emotka No i jeszcze jedna kwestia: jak posadzą człowieka i każą mu przeczytać w kilka dni, czasem godzin (za te godziny trzeba przecież zapłacić, a poza tym ważniejsza robota czeka )  teksty długości trylogii Sienkiewicza, to co biedak ma zrobić  i może stąd słynny konkowy happy hour.    

Dziękuję za odpowiedz emotka  a  tą agencję M2.0 nikt nie kojarzy? Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6009941 Napisano: 27.04.2015 14:57:30 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam pytanko do ludzi którzy ostatnio brali udział w aukcjach na ambasadorinnowacji, co można było wylicytować i za ile pkt? Ja niestety przespałam aukcje mam teraz 600 pkt i zastanawiam sie czy za tą ilość można cokolwiek wylicytować ? O której godzinie zaczynają się te licytacje > Bardzo dziekuję za pomoc  Wyświetl w wątku >>
0 0