Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monkakk

monkakk

#6091198 Napisano: 09.10.2015 21:11:45 w Smolar
monkakk napisał(a):

simsonowa napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Tu jest dokładny podział na kategorie biletowe 

Godność  konkursowicza mam
Za bramką siedzieć nie będę.  Na mecz nie jadę

Chętnie przyjmę bilety emotka  szkoda tylko że imienne 

Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090561 Napisano: 08.10.2015 23:37:18 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

Ja zdecydowanie jestem przeciw takim konkursom, gdzie widzę te same nazwiska w nagrodach dziennych,więc zawsze czekam na pierwsze wyniki i wtedy podejmuję decyzję czy zagram.Nie zamierzam brać udziału jak na 10 osób jest kilka tych samych ( wszystkie Mondelez od IQ (Halls,Milka,Belvita itd),czy ostatnio Loreal,Wedel). Kto w ogóle na takie coś pozwala??Będę o tym trąbić, bo po prostu jestem zła! Fajne nagrody,a zgarniają ci sami.

Dokładnie ! Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090559 Napisano: 08.10.2015 23:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

Patrze na wyniki loterii Graal z 2 etapu i emotka   dwa razy ta sama osoba i zapewne jej (brat, maż) z jednej miejscowości. Takie SZCZĘŚCIE to ja chce mieć

Też chciałabym zobaczyć te wyniki, ale na stronce widzę tylko po 5 laureatów z każdego etapu... Czy tylko ja tak mam ? emotka
PS. Szczęścia nikomu nie zazdroszczę, gdyż to dar od Boga i gratuluję dzisiejszej laureatce, a na listę nagrodzonych chciałabym rzucić okiem z czystej ciekawości...  emotka

Ja też widzę 5 w tym 2 razy tą samą osobę i jej współtowarzysza emotka

A ja tam trochę zazdroszczę a co emotka  a tak poważnie zastanawiam się ILE paragonów wysłali bo nie wierze że 3 emotka

A ja wierzę, że można i jednym wygrać /wiem to z autopsji/... PS. Chodziło mi o to, że tam jest niby 10 walizek do zgarnięcia, a nagrodzonych 5 osób...  emotka

No jasne nie mówię że nie emotka  ale 3 wygrane na 5 na razie opublikowanych   emotka  Może jeszcze opublikują resztę, bo chyba niemożliwe żeby tak mało zgłoszeń było ... Chociaż jak czytam na forum że agencje przywłaszczają sobie nagrody to już nic mnie nie zdziwi ...

Przy pozostałych pozycjach widnieje "brak potwierdzonych danych" i dodatkowo dali zapis że ciągle mają brak potwierdzonych danych i proszą o zachowanie paragonów na wypadek rezerwy. 

No to czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090556 Napisano: 08.10.2015 23:32:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
ultrixx napisał(a):

Jeszcze raz dziękuję Wam za gratulacje emotka
Życzę i Wam takich emocji, a przede wszystkim nam wszystkim życzę na przyszłość więcej takich bogatych konkursów emotka

PS. Dostałam mnóstwo prv, co wygrało, a więc to co zwykle: rytmiczna rymowanka (inspirowana bieżącą kampanią reklamową Wedla), w moim przypadku prawie całkowity zanik zdolności plastycznych emotka

Dzięki za wskazówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090550 Napisano: 08.10.2015 23:23:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

Patrze na wyniki loterii Graal z 2 etapu i emotka   dwa razy ta sama osoba i zapewne jej (brat, maż) z jednej miejscowości. Takie SZCZĘŚCIE to ja chce mieć

Też chciałabym zobaczyć te wyniki, ale na stronce widzę tylko po 5 laureatów z każdego etapu... Czy tylko ja tak mam ? emotka
PS. Szczęścia nikomu nie zazdroszczę, gdyż to dar od Boga i gratuluję dzisiejszej laureatce, a na listę nagrodzonych chciałabym rzucić okiem z czystej ciekawości...  emotka

Ja też widzę 5 w tym 2 razy tą samą osobę i jej współtowarzysza emotka

A ja tam trochę zazdroszczę a co emotka  a tak poważnie zastanawiam się ILE paragonów wysłali bo nie wierze że 3 emotka

A ja wierzę, że można i jednym wygrać /wiem to z autopsji/... PS. Chodziło mi o to, że tam jest niby 10 walizek do zgarnięcia, a nagrodzonych 5 osób...  emotka

No jasne nie mówię że nie emotka  ale 3 wygrane na 5 na razie opublikowanych   emotka  Może jeszcze opublikują resztę, bo chyba niemożliwe żeby tak mało zgłoszeń było ... Chociaż jak czytam na forum że agencje przywłaszczają sobie nagrody to już nic mnie nie zdziwi ... Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090547 Napisano: 08.10.2015 23:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

monkakk napisał(a):

Patrze na wyniki loterii Graal z 2 etapu i emotka   dwa razy ta sama osoba i zapewne jej (brat, maż) z jednej miejscowości. Takie SZCZĘŚCIE to ja chce mieć

Też chciałabym zobaczyć te wyniki, ale na stronce widzę tylko po 5 laureatów z każdego etapu... Czy tylko ja tak mam ? emotka
PS. Szczęścia nikomu nie zazdroszczę, gdyż to dar od Boga i gratuluję dzisiejszej laureatce, a na listę nagrodzonych chciałabym rzucić okiem z czystej ciekawości...  emotka

Ja też widzę 5 w tym 2 razy tą samą osobę i jej współtowarzysza emotka

A ja tam trochę zazdroszczę a co emotka  a tak poważnie zastanawiam się ILE paragonów wysłali bo nie wierze że 3 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090539 Napisano: 08.10.2015 22:58:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
ehhh jak będą tak podnosić flipsy, to nigdy  człowiek nie uzbiera na nic konkretnego .... Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090534 Napisano: 08.10.2015 22:55:46 w Sport
Ale emocje do ostatnich sekund !  Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6090532 Napisano: 08.10.2015 22:53:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Patrze na wyniki loterii Graal z 2 etapu i emotka   dwa razy ta sama osoba i zapewne jej (brat, maż) z jednej miejscowości. Takie SZCZĘŚCIE to ja chce mieć Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6088614 Napisano: 06.10.2015 13:23:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tyskie aparat III edycja Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6087377 Napisano: 05.10.2015 12:26:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
ultrixx, Maria 

Gratuluję Oby dobra passa trwała dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6087346 Napisano: 05.10.2015 12:03:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Winko Faktoria  zgłoszenie z 27.09 i śpiewający smok z konkursu Chicco Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085983 Napisano: 02.10.2015 17:50:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Victoria33 napisał(a):

monkakk napisał(a):

myszania napisał(a):

Linka do potwierdzenia dostaje od razu po wysłaniu zgłoszenia.
Tak, to dokładnie z tego konkursu.

Może napisz na kontakt podany w regulaminie.

Napisałam zobaczymy emotka

A masz pocztę na gazeta.pl ? Jeśli tak, to nie powinnaś mieć problemów.

nie , na interii, ale chyba zaloze na gazecie i zobacze Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085422 Napisano: 02.10.2015 00:18:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Linka do potwierdzenia dostaje od razu po wysłaniu zgłoszenia.
Tak, to dokładnie z tego konkursu.

Może napisz na kontakt podany w regulaminie.

Napisałam zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085330 Napisano: 01.10.2015 20:54:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

monkakk napisał(a):

myszania napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy ktoś kiedykolwiek brał udział w konkursach np wysokieobcasy.pl ,gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl i dostał link aktywacyjny swojego zgłoszenia? Już klika razy biorę udział wysyłam zgłoszenia i żadnego linka nie dostaję. W różnych ich konkursach z rożnych @ próbuję i przeglądarek i NIC! A w regulaminie jak byk jest napisane, że bez kliknięcia w link aktywacyjny zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę ... emotka  Organizatorem tych konkursów jest Agora i zawsze jest problem ... przynajmniej ja taki mam ...W spamie również nie ma, za to newsletter dostaje bez problemu 

Zawsze dostaje linki aktywacyjne.

Kurde to co moze jestem zbanowana ... ale za co ... 

2 dni temu dostałam linka z takiego maila pomoc@gazeta.pl

nie mam ;/ a po jakim czasie dostalas ten link ? a brałas udzial tutaj http://www.wysoki...obcasy/0,148023.html tez linka nie mam a to tez agora .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085321 Napisano: 01.10.2015 20:47:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

monkakk napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

brudny napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy ktoś kiedykolwiek brał udział w konkursach np wysokieobcasy.pl ,gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl i dostał link aktywacyjny swojego zgłoszenia? Już klika razy biorę udział wysyłam zgłoszenia i żadnego linka nie dostaję. W różnych ich konkursach z rożnych @ próbuję i przeglądarek i NIC! A w regulaminie jak byk jest napisane, że bez kliknięcia w link aktywacyjny zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę ... emotka  Organizatorem tych konkursów jest Agora i zawsze jest problem ... przynajmniej ja taki mam ...W spamie również nie ma, za to newsletter dostaje bez problemu 

Ja brałam udział w gazecie i wygrałam kosmetyki Vichy,musiałam napisać coś na temat ulubionego filmu, banalne emotka to było jakiś czas temu...

a ja nie dostaje tych linków aktywacyjnych ;/ 

Czasem trafiają do SPAMU

sprawdzalam nie ma, ale za to newsletter dostaje normalnie , nawet kilka razy dziennie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085317 Napisano: 01.10.2015 20:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

brudny napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy ktoś kiedykolwiek brał udział w konkursach np wysokieobcasy.pl ,gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl i dostał link aktywacyjny swojego zgłoszenia? Już klika razy biorę udział wysyłam zgłoszenia i żadnego linka nie dostaję. W różnych ich konkursach z rożnych @ próbuję i przeglądarek i NIC! A w regulaminie jak byk jest napisane, że bez kliknięcia w link aktywacyjny zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę ... emotka  Organizatorem tych konkursów jest Agora i zawsze jest problem ... przynajmniej ja taki mam ...W spamie również nie ma, za to newsletter dostaje bez problemu 

Ja brałam udział w gazecie i wygrałam kosmetyki Vichy,musiałam napisać coś na temat ulubionego filmu, banalne emotka to było jakiś czas temu...

a ja nie dostaje tych linków aktywacyjnych ;/  Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085316 Napisano: 01.10.2015 20:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy ktoś kiedykolwiek brał udział w konkursach np wysokieobcasy.pl ,gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl i dostał link aktywacyjny swojego zgłoszenia? Już klika razy biorę udział wysyłam zgłoszenia i żadnego linka nie dostaję. W różnych ich konkursach z rożnych @ próbuję i przeglądarek i NIC! A w regulaminie jak byk jest napisane, że bez kliknięcia w link aktywacyjny zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę ... emotka  Organizatorem tych konkursów jest Agora i zawsze jest problem ... przynajmniej ja taki mam ...W spamie również nie ma, za to newsletter dostaje bez problemu 

Zawsze dostaje linki aktywacyjne.

Kurde to co moze jestem zbanowana ... ale za co ...  Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085265 Napisano: 01.10.2015 19:54:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sydariameki napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

luko922emotka

Jak widać nasze Ministerstwo Finansów nie wie jakie są konkursowe realia w PL emotka

Ciii, bo się wyda z czego żyją niektórzy bezrobotni   emotka

Bezrobotni ... a wprowadzą paragonów na kilkadziesiąt tysięcy na m-c i wtedy dobiorą im się do tyłka. Bo niby skąd mają ... Ten kij ma dwa końce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monkakk

#6085247 Napisano: 01.10.2015 19:30:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kiedykolwiek brał udział w konkursach np wysokieobcasy.pl ,gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl i dostał link aktywacyjny swojego zgłoszenia? Już klika razy biorę udział wysyłam zgłoszenia i żadnego linka nie dostaję. W różnych ich konkursach z rożnych @ próbuję i przeglądarek i NIC! A w regulaminie jak byk jest napisane, że bez kliknięcia w link aktywacyjny zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę ... emotka  Organizatorem tych konkursów jest Agora i zawsze jest problem ... przynajmniej ja taki mam ...W spamie również nie ma, za to newsletter dostaje bez problemu  Wyświetl w wątku >>
0 0