Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6242953 Napisano: 19.08.2016 08:38:23 w Wkurza mnie...
szaradzista1 napisał(a):

jak komisja mogła wybrać kreatywną odpowiedź wpostaci zera, czyli nic, czyli żadnej odpowiedzi

Coś takiego nie miało miejsca ( w konkursie Surf).
Kliknij w ową zerową wypowiedź, a ukaże się jej treść.
Polecam dokładniejszy risercz - po co się denerwować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6242565 Napisano: 18.08.2016 14:42:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
aparat Canon (z Biedronki to jest to?) teraz tel. u męża i głośno miał w robocie-nie usłyszał... Wyświetl w wątku >>

defed

#6242486 Napisano: 18.08.2016 13:47:03 w Biedronka
marzenier napisał(a):

Czy oni dzwonią wg.jakiegoś systemu.
Dniami czy coś.
Czy na kogo wypadnie na tego benc ?

~13:30 - tel. o wygranej na zgłoszenie z 02.08. - jedyne moje pisane bez rymu emotka  a te z rymem na razie niedocenione  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6242466 Napisano: 18.08.2016 13:35:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nadal dzwonią z walizkami z Biedronki/Henkel & Schwarzkopf  emotka  Do mnie także  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6241447 Napisano: 16.08.2016 15:43:43 w Informują
sms - smolar - sztabka - żabka - żywiec - zgłoszenie z 09.08. Wyświetl w wątku >>
2 maryam, andii 0

defed

#6241233 Napisano: 16.08.2016 09:38:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD wozi pozytywne vouchery garnier biedra emotka

Wyświetl w wątku >>
2 monnikk, andii 0

defed

#6240621 Napisano: 12.08.2016 20:46:33 w SZUKAM....
Proszę życzliwą osobę o podpowiedź, czy do Versusa (Crunchips bony ITM) można wysłać komplety dokumentów na różne adresy w jednej kopercie, czy jednak lepiej nie oszczędzać na znaczkach? emotka  Mam problemy z interpretacją regulaminu (zalegają mi 4paki Żywca, w miarę możliwości opróżniam na bieżąco... emotka ) Wyświetl w wątku >>
2 mysia, nkba 0

defed

#6240540 Napisano: 12.08.2016 16:55:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
2x bon 50 ITM Crunchips, oba smsy z 16:37 Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6240230 Napisano: 12.08.2016 09:03:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jeśli czekacie na listy miłosne od Philipsa, @ lub inne przesyłki to cytuję: ze względu na okres urlopowy może to potrwać do dwóch tygodni.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6239922 Napisano: 11.08.2016 11:37:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestawy Grande Biedra wozi GLS (chcą na protokole nr dow. os.  emotka  )
Przelew od Smolara - testowanie Dove Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6239731 Napisano: 10.08.2016 19:15:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
Odesłałam testowaną damską golarkę (nota bene wujową), ale paczka do mnie wróciła: Nieudane doręczenie - decyzja o zwrocie emotka Musze teraz zapłacić 13zł za podróż powrotną emotka  i nawet bym to przeżyła, gdyby nie wizja spłacania Philipsa (koszt przedmiotu 160zł), ewentualnie musiałabym nagrać filmik, którego mi się odechciało robić, gdyż golarka mnie zawiodła i nie chce mi się upubliczniać wulgaryzmów na jej temat.
Jak skutecznie oddać właścicielom testowany przedmiot emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6239383 Napisano: 09.08.2016 20:23:24 w Smolar
alamak napisał(a):

Do którego dnia informowali ze Złotego Pociągu?

wczoraj poszły eski za zgłoszenia z 02 sierpnia Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237817 Napisano: 05.08.2016 13:22:06 w Kaufland konkursy
malgol napisał(a):

staszek napisał(a):

katrin1 napisał(a):

czy tylko aj jestem takim pechowcem, że na 4 zgłoszenia nie mam NIC?! emotka

Nie tylko Ty... emotka

oj... nie tylko Ty

w paragonach poszukują dowodów zakupu z dowolną datą czyli jest szansa, że informują od tyłu - nadal liczę na wygraną, sama słałam zgłoszenie na początku  emotka
___
W konkursie Syoss z walizkami też nie podawało się numeru paragonu i nic nie wygrałam, aż otworzyli rezerwy i wpadły 3 walizki w rodzinie, także tym razem poczekam na czkawkę po tych bez paragonów... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237731 Napisano: 05.08.2016 11:33:36 w Kaufland konkursy
Muzyczne lato Kaufland - wszystkie @ poszły o jednakowej godz.? Napiszcie tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237701 Napisano: 05.08.2016 10:34:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piłka z loterii odido / dpd
Słuchawki od Leszka za ostatni etap grasz czy grasz / k-ex Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237589 Napisano: 04.08.2016 21:48:43 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

bonitta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Syoss  -henkel bierze udział w konkursie?

Skoro go nie ma w regulaminie, ani nawet na "plakaciuku", czy też "konkursowym standzie" - raczej nie bierze emotka

Mam odpowiedz mailową od Albedo,  że bierze i w razie czego będę się tym podpierac choć mają prawo nie uznać. 

Skoro uważają, że bierze - dlaczego nie umieścili go w regulaminie? Trochę taka dziwna sprawa.

Mam na mailu regulamin z aneksem o Syossie - dziwne, ze go nie poprawili na stronie Biedry... Chetnie sie podziele regulaminem, jesli ktos chce go upublicznic - jakby co to @ na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237497 Napisano: 04.08.2016 16:58:17 w Biedronka
Konkurs UNICEF
Dostałam maila, że wysłałam im błędne owiadczenia i moje zgłoszenie na konkurs jest nieważne emotka  Oświadczenia pobrałam z regulaminu ze strony Biedronki z zakładki o aktualnym konkursie bodajże 30 lipca - czy jest możliwe, że regulamin był potem podmieniony? Ma ktoś zapisaną pradawną wersję z dnia przed wystartowaniem konkursu?
Już mam dość tych niekontrolowanych zmian regulaminów konkursów wszelakich... emotka
---
zapomniałam dodać, że nie zrobiłam sobie zdjęć wysłanych oświadczeń, głupia ja, a agencja mi ich nie zeskanuje do wglądu (ochrona danych), mam sobie do nich podskoczyć osobiście  emotka
___
tak - mogę dosłać im poprawne oświadczenia, za kolejne 4,20pln - to już wolę sama kupić synowi kredki, bo choć uważam że jego obrazek, który przyniósł z przedszkola po wycieczce do kopalni, emotka emotka jest najpiękniejszy na świecie, to wiem, że nie dostanie za niego wyższej nagrody niż kredki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237366 Napisano: 04.08.2016 12:39:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 - naliczyłam 4 wpisy w mdw o bonie Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237359 Napisano: 04.08.2016 12:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

defed napisał(a):

Na podstawie jednego Zgłoszenia Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę, ale nie ma zakazu wysłania dwóch zgłoszeń, więc można wygrać główną na zgłoszenie pierwsze, a II st. na zgłoszenie drugie - wystarczy przeczytać regulamin jeszcze raz  emotka


Owszem, ale nam chodzi o to, czy można tak co etap, czy nie emotka

ups, racja... emotka  wystarczyło,że przeczytałam dyskusję jeszcze raz emotka

Skoro uczestnik (...)może wygrać nie więcej niż jedną Nagrodę I stopnia oraz nie więcej niż jedną Nagrodę II stopnia przypisaną do danego losowania - to myślę, że może tak w każdym losowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6237342 Napisano: 04.08.2016 12:23:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konrads6 napisał(a):

joan napisał(a):

konrads6 napisał(a):

joan napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

Gdy zadzwonili mi dziś z nożem z kamis dopytałam o skan.  Można zamazać inne dane . Potrzebne imię nazwisko i data ur. Paragony wysłać wszystkie . Ale zapomniałam zapytać o zapis że jedna osoba = jedna nagroda . Czy dotyczy to każdego etapu z osobna czy całego konkursu ? Bo nie wiem czy dalej grać. Pytał może ktoś ? 


Mam zapisane w notatkach, że "jedna mała + jedna główna na osobę max".


kolejny raz zapewne świadome wprowadzanie w błąd innych. w regulaminie jest napisane - 1 osoba - 1 nagroda na każdy etap.


Przeproś migusiem emotka

"4.4 Każdy Uczestnik w ramach Loterii może uzyskać prawo do jednej Nagrody I stopnia oraz do jednej nagrody z grupy „Noże”, lub „Młynki” lub „Standy”."

przeczytaj jeszcze raz i "przeproś migusiem"
"4.8 Na podstawie jednego Zgłoszenia Uczestnik możewygrać tylko jednąnagrodę w Loterii (np. niemoże zostać wylosowanyjako laureat Nagrody I stopnia oraz Nagrody II stopnia na podstawiejednego Zgłoszenia).W każdym z trzech losowań przeprowadzanych w ramach Loterii jedenUczestniki  przypisany  do  niegoadres  e-mailowy może wygrać nie więcej niż jedną Nagrodę Istopnia oraznie więcej niżjedną Nagrodę II stopniaprzypisaną do danego losowania–każdąjednak na podstawie odrębnego Zgłoszenia."

Na podstawie jednego Zgłoszenia Uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę, ale nie ma zakazu wysłania dwóch zgłoszeń, więc można wygrać główną na zgłoszenie pierwsze, a II st. na zgłoszenie drugie - wystarczy przeczytać regulamin jeszcze raz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0