Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6249355 Napisano: 02.09.2016 17:12:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

A też się wypowiem: wisi mi to emotka

Jak będę musiał znaleźć paragon, bo zgubię - a tak mi się zdarzało - to znajdę na PW emotka .
Czy to wpłynie na to, że będzie więcej rezerw? WĄTPIĘ.  

Są także konkursy bez rezerwy.
Najpierw jest gra na 20 haseł z 1 paragonem, potem ruch w paragonach z argumentami, że "skoro i tak nie ma rezerwy"...a to irytuje, jak puszczanie fikcyjnych kodów na loterie... bo potencjalnie nagrody przepadają. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

defed

#6249316 Napisano: 02.09.2016 16:14:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Co do zasady popieram zamknięcie wątku Paragony, ale odnoszę wrażenie, że niektórzy tutaj próbują być bardziej papiescy od papieża.Naprawdę w życiu zawsze mówicie prawdę i nikogo w życiu nie zdarzyło Wam się oszukaćemotka Zagranie bez paragonu to takie samo oszustwo jak każde inne.

Nawet jak ktoś śle 20 zgłoszeń mając tylko 1 paragon, a wygra 2 nagrody, to powinien ogłosić na forum szczęśliwą nowinę, że BĘDZIE REZERWA, skoro mamy robić tu sobie dobrze emotka  Jeśli chodzi o kwestię paragonową, to mnie rezerwy bolą najbardziej.
A aspekt moralny?
"Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę. 
Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi! Wyświetl w wątku >>

defed

#6249300 Napisano: 02.09.2016 15:50:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

A do mnie mogą napisać "forumowi przyjaciele"

Nie potępiam i życzę Ci samych prawdziwych przyjaciół  emotka Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

defed

#6249289 Napisano: 02.09.2016 15:39:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

we wszystkim powinniśmy zachować umiar

emotka  Umiar, dobre słowo. Ale otwarta furtka kusi.
Wkurzały mnie PW z zapytaniami o niepotrzebne mi przecież paragony, gdy tylko wpisałam się w topie, że nic dziś nie wygrałam emotka  i uprzejmie proszę o nie pisanie do mnie w tych kwestiach. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

defed

#6249267 Napisano: 02.09.2016 15:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

więc powinno się zapytać nas wszystkich co sądzimy o zamknięciu wątku

Forum jest otwarte, można się wypowiadać przecież, nie rozumiem braku aktywności większej części drugiej strony, która jest zainteresowana. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

defed

#6249254 Napisano: 02.09.2016 14:54:18 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

O matkooo, to czekamy do końca listopada?  

skanuj paragony na bieżąco, póki czytelne!   emotka Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

defed

#6249246 Napisano: 02.09.2016 14:49:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

dang21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

dang 21 nie o to mi chodzi.nie bronię oszustów i nie mam nic do tego,że może być zamknięty.Mi chodzi tylko o to,ze powinno sie zrobic anonimowa ankiete,gdzie wypowie sie wiekszosc ,a nie kilka osób.Tu nie kazdy sie chcial wypowiadac woleli przemilczec ,a w ankiecie na pewno by zaglosowali i wyrazili swoja opoinie.I tylko i wylacznie o to mi chodzi,ze nie wzieto pod uwage wiekszego grona użytkowników tego forum

A w ankiecie wezmą udział same lewe konta i zagłosują na nie zamykanie wątku emotka  dziękuję za taką ankietę emotka

po co ankieta niezadowoleni mogą przenieść się do innego forum albo nowe założyć  i tam sobie wzajemnie paragony sprzedawać

W sumie jestem zaskoczona tak szybką reakcją moderatorów. Na +! Gdyby forum było moje, też bym nie chciała pod swoim dachem nielegalnych/półlegalnych biznesów emotka Wyświetl w wątku >>
1 barcza 0

defed

#6249222 Napisano: 02.09.2016 14:22:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

i nagle wszyscy są uczciwi emotka emotka temat mocno kontrowersyjny. zobaczymy jak to wpłynie na szanse wygrywania w kolejnych konkursach emotka  

Ta zmiana z pewnością nie uczyni ze wszystkich świętych, ale utrudni życie handlującym przeterminowanymi paragonami, no bo po co ułatwiać życie dilerom? emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6249207 Napisano: 02.09.2016 13:54:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdolnabestia napisał(a):

Dyskusja trwała kilka dni, zdecydowana większość osób była za zamknięciem tego wątku. Dlaczego? Bo to jest nieuczciwe. Zostało to wyjaśnione w ostatnim poście wątku "Paragony". Informacja jest w regulaminie, dopisany został jeden punkt.

Myślę, że powinna pójść informacja o zmianach na PW każdego forumowicza, takie poinstruowanie, że w przypadku nieakceptacji zmian regulaminowych można dobrowolnie opuścić forum  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6249203 Napisano: 02.09.2016 13:49:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vickichelm napisał(a):

A mogę wiedzieć dlaczego?!?

Wątek paragonowy jest zamknięty, ale można w niego wejść i przeczytać:
"Wątek zostaje zamknięty. Granie w konkursach promocyjnych bez wcześniejszego zakupu i kupowanie paragonu po wygranej jest nieuczciwe wobec organizatorów konkursów i nieuczciwe wobec pozostałych uczestników. Takie praktyki kładą się cieniem na reputację naszego portalu. W wątku "Zakupy na konkursy - usługi" można poprosić innych forumowiczów o zrobienie zakupów na trwający konkurs. Wszelkie próby szukania, sprzedawania bądź kupowania paragonów na konkursy zakończone gdziekolwiek na forum zostaną ukarane punktem karnym." Wyświetl w wątku >>

defed

#6249198 Napisano: 02.09.2016 13:44:05 w Informują
@ o wysyłce kompletu dokumentów niezbędnych do zarejestrowania skutera (Kamis/Biedronka/Albedo) Wyświetl w wątku >>
2 andii, kate87 0

defed

#6249002 Napisano: 02.09.2016 08:28:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Wygrany sms z żabki mam z dnia 28.07 i z tego dnia mam paragon na naturelle, bo jeszcze wtedy była w regulaminie emotka i co teraz? Wysyłać maila bez komentarza i liczyć na to że przejdzie czy pisać im litanię, że zmieniali produkty jak wściekli? Nie ma z nimi doświadczenia....

Mam Fairy i mma wygrana na ten paragon, ale mam tez na podkladke korespondencje mailowa, pisalam do nich w trakcie trwania konkursu i sie dogadalismy (ale musialam z gory podac im imie i nazwisko). Pisz, dzialaj, trzymam kciuki. Wyświetl w wątku >>

defed

#6248775 Napisano: 01.09.2016 16:54:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
defed napisał(a):

Olimpiada z Żabką, sms teraz

i teraz sms, ale na numer telefonu podany w zgłoszeniu posiłkowanym mailową korespondencją (zakup Fairy przed zmianą reg.) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6248762 Napisano: 01.09.2016 16:40:33 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

dozwolić na kupowanie i sprzedawanie paragonów w wątku "Zakupy na konkursy - usługi" wyłącznie na trwające konkursy

Można by usprawnić proces weryfikacji, gdyby każdy oferujący lub ogłaszający poszukiwania danego paragonu podpierał się linkiem do konkursu w bazie emotka  Taki link to duże ułatwienie dla każdego z zainteresowanych emotka   Tylko nie wiem czy taki przymus by przeszedł w wolnym kraju  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6248742 Napisano: 01.09.2016 16:13:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Olimpiada z Żabką, sms teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6248702 Napisano: 01.09.2016 14:59:19 w TESCO konkursy
assal napisał(a):

A co to jest PD Single Pack?
Playdoh pojedyncze opakowanie. Tak mi google pokazuje emotka

na stronie Playdoh jest fotka kubełka 1kg Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6248483 Napisano: 01.09.2016 10:20:33 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

defed napisał(a):

Jestem świeża w temacie, proszę o info co trzeba zrobić aby otrzymać kartę lojalnościowà? Kasjerka mi powiedziała, że zakupy za 40zł, za darmo karty mi nie da...

Kartę powinni dać za darmo, a od 40 zł naklejki. Jednak na karty podobno jest duży popyt (sama nie wiem czemu) więc może w sklepie ktoś dał odgórne zarządzenie, żeby nie rozdawać za dużo. emotka  

Albo niewiedza pracownikow, cos tam uslyszala pani o 40 pln... W regulaminie nie znalazlam zadnych warunkow, dlatego sie zdziwilam, ale nie mialam czasu na wyklocanie sie, sklep zawalony uczniami... Potem sie przejde raz jeszcze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6248479 Napisano: 01.09.2016 10:14:21 w Biedronka
Jestem świeża w temacie, proszę o info co trzeba zrobić aby otrzymać kartę lojalnościowà? Kasjerka mi powiedziała, że zakupy za 40zł, za darmo karty mi nie da... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6247255 Napisano: 29.08.2016 19:16:41 w Rossmann
magdalena_g napisał(a):

Mam pytanie, po odblokowaniu konkursu  w Rossmanie - ile znaków można wpisać w pole, czy to zależy od konkursu bo w regulaminie nie pisze jak długa może być odpowiedź.

 z regulaminu: Praca konkursowa nie może być dłuższa niż 500 znaków 
(§ 4, fragment pkt.5) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6247252 Napisano: 29.08.2016 18:57:19 w SZUKAM....
slonecznik1309 napisał(a):

czy wszyscy dostali sztabki złota? u mnie brak ;( ktoś jeszcze czeka?

Czekam na jedną taką (paragon wysłany 17.08.).  Wyświetl w wątku >>
0 0