Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6251384 Napisano: 08.09.2016 09:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U mnie dwie osoby są z września wiec ....też czekamy

a o co chodzi z tym wrześniem? bo nie kumam,  losują wg jakiegoś klucza kalendarzowego?  emotka

wczoraj słuchałam RMF u to każdy z redakcji podawał jakąś cyfrę i ułożyli z tego  PESEL ,tylko początek 900907.....podali że to jakaś data wazna  była emotka

no to my z naszym 27 stycznia sobie trochę poczekamy emotka  ale to także ważna data, bo to rocznica wyzwolenia Auschwitz  emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

defed

#6251372 Napisano: 08.09.2016 09:43:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

U mnie dwie osoby są z września wiec ....też czekamy

a o co chodzi z tym wrześniem? bo nie kumam,  losują wg jakiegoś klucza kalendarzowego?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6251366 Napisano: 08.09.2016 09:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Szczęśliwy PESEL na dziś (08.09.2016)72040217869


może jest wśród nas szczęściarzemotka emotka

wolałabym zobaczyć lata osiemdziesiąte emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6251038 Napisano: 07.09.2016 13:11:11 w SZUKAM....
arabela79 napisał(a):

Jak doładować Internet w
http://www.e-konk...dy.html#.V8_plr0wgwg
Zarejestrowalam mój nr w Play, a jest tylko dostępna opcja dostania gratis innego startera. Zamówiona i dalej nie można wybrać pozostałych nagród za nakrętki.

Nie wszystkie taryfy biorą udział w kompletnej akcji, sama nie umiem się w tym połapać, wydawało mi się, że moje wszystkie sim są na tej samej taryfie, a tylko na jednej udało mi się wziąć udział w loterii, na reszcie tylko gratisowe startery emotka  No i odechciało mi się węszenia... zamówiłam starter i odpuściłam zabawę. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6250633 Napisano: 06.09.2016 14:03:02 w Pomocy!!!!
arabela79 napisał(a):

Patrze i patrzę i nie widzę, czy na końcu 5 czy S? Niestety nie odrzuca zlych.

Obstawiam 5. Poniżej moje z piątkami. Niestety nie mam dla porównania z S.

Wyświetl w wątku >>
1 arabela79 0

defed

#6250505 Napisano: 06.09.2016 11:17:50 w Wkurza mnie...
Czyli jednak życie nie każdego istnienia ma taką samą wartość... emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6250491 Napisano: 06.09.2016 11:04:19 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

malutkie dzieci czasem też śpią - coś o tym wiem bo mam ich trójkę

A ja mam tylko jedno, ale słyszałam, że każde jest inne, np. moje dziecko nie spało przez pierwsze 2 lata dłużej niż 3h w jednym ciągu i każdą jego drzemkę sama także przesypiałam...
Nie podoba mi się jechanie po kobiecie za rybkę, sorry... Nie zrobiła tego naumyślnie,nie klęczała przed akwarium badając etapy agonii stworzenia. Na kłusowników najazd rozumiem, ale tu gruba przesada, w stylu zielonych emotka

PS. Jestem ciekawa Twojego stosunku do życia bezkręgowców, np. rozdeptanej specjalnie lub przypadkiem mrówki, albo zabicia przeze mnie wczoraj wkurzającego komara. Pytam serio. Wyświetl w wątku >>

defed

#6250477 Napisano: 06.09.2016 10:47:41 w Wkurza mnie...
r_olo napisał(a):

myszania napisał(a):

masza napisał(a):

myszania napisał(a):

Wiesz masza - normalnie to sprawdzałam czy ryba dostała jedzenie, ale jak urodził sie mój ryczący syn to ryba przestala miec dla mnie znaczenie na 3 tygodnie. Nie mialam sił na nic i myslalam tylko o tym, żeby Młody nie wył.
Po 3 tyg ryba padła.

ale znalazłaś czas i siły ,żeby sama coś zjeść w tych trudnych tygodniach?

Nie, nie znalazłam....
Nie mialam czasu na spanie, jedzenie, siedzenie (bo wciaz trzeba bylo chodzic z Mlodym w kuchni). Schudłam 7 kg w ciagu miesiąca, nie licząc tych straconych po narodzinach od razu.
I wiesz....czasami są rzeczy wazne i ważniejsze. 
Za to moja córka wiele sie nauczyła. Wie juz jaki obowiazek to zwierzak i o psa, kota, zolwia juz przestała prosic.

Z całym szacunkiem sypnięcie rybie karmy to 5 sekund. Można to zrobić "w przelocie", nawet z małym dzieckiem na ręku. Nie uwierzę, że przez 3 tygodnie nie miałaś wolnej chwili. I założę się, że rybka też by w to nie uwierzyła... To co piszesz brzmi jakbyś od wstania z łóżka do położenia się w nim nic nie robiła tylko nosiła dziecko... Sorry, ale mnie to nie przekonuje  emotka  

Zanim zaczniecie zwyzywać myszania od morderców, przypominam, że dyskusja zaczęła się od zwierzątka, o którym marzyło dziecko i to ono obiecało rodzicom nienaganną opiekę nad stworzeniem. Nie jestem jakąś tam wielką zwolenniczką testów na zwierzętach, ale dla dobra ludzkości eksperymenty niektóre mieszczą się w granicach mojego człowieczeństwa. Dobra-czekam na jazdę z Waszej strony...  emotka

PS. "To co piszesz brzmi jakbyś od wstania z łóżka do położenia się w nim nic nie robiła tylko nosiła dziecko" - dokładnie tak wyglądało kilkanaście pierwszych tygodni mojego macierzyństwa   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6250438 Napisano: 06.09.2016 09:50:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kosmonia napisał(a):

Lub dyskretnie spisał w sklepie

...i odstawił w zakamarki sklepowego regał, aby wrócić po opakowanie, gdy już będzie tego warte  emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

defed

#6250412 Napisano: 06.09.2016 09:28:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wątek paragonowy zamknięty i już mamy pierwszy wpis w kupię, czyli zaczyna się bajzel...emotka
(chodzi o loterię Almette) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6250390 Napisano: 06.09.2016 08:45:30 w Pomocy!!!!
madziulka2434 napisał(a):

Chciałabym powiesić coś nad łóżeczkiem synka, tylko nie mam pojęcia co to mogłoby być, poradźcie coś ,ewentualnie nawet wymieniłabym się  z wygranych rzeczy na jakiś fajny pomysł|(może komuś jest już niepotrzebne a w dobrym stanie)

Mój synek ma gwiazdki fluorescencyjne różnych rozmiarów, ułożone na kształt Gwiazdozbióru Oriona emotka  , przyklejone do ściany za pomocą mocującej masy plastycznej (masa wygląda jak używana guma do żucia, ale można odklejać lub przemieszczać gwiazdki bez uszczerbku dla ściany) emotka    Coś w tym stylu: https://www.google.pl/search?q=gwiazdki+fluorescencyjne&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi7hcTxkPrOAhUCxRQKHXP9AQUQ_AUIBigB  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6250071 Napisano: 05.09.2016 13:34:13 w SZUKAM....
Szukam linku do historii tutejszych ankiet. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6249995 Napisano: 05.09.2016 10:53:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier GLS wozi dokumenty do rejestracji skutera (Kamis-Albedo-Biedronka), w tym fak vat na zakup skutera, do zwrotu Albedo emotka

UWAGA - na fakturze forma płatności to PRZELEW, ale brak potwierdzenia zapłaty i to nie spodobało się w urzędzie. Czekam na reakcję Albedo... Wyświetl w wątku >>
3 andii, venix, darog 0

defed

#6249992 Napisano: 05.09.2016 10:50:25 w SZUKAM....
marcepan1983 napisał(a):

Czy są gdzieś publikowane publicznie wyniki konkursów Tesco i Carrefour?

Czasami tak, częściej nie. To zależy od organizatora danego konkursu, a nie od sklepu, w którym konkurs jest przeprowadzany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6249528 Napisano: 03.09.2016 09:52:40 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Szukam info, czy po odesłaniu danych do TQG (Olimpiada w Żabce) przychodzą jakieś automatyczne zwrotki? emotka

Nie dostalam takowych emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

defed

#6249452 Napisano: 02.09.2016 20:41:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie konka Calgon / 100 pralek: bardzo nie podobają mi się zasady promocji: Udzielając odpowiedzi bądź kreatywna, nagrodzimy najbardziej oryginalne (...)  Chłopaki, gracie? emotka  Stereotypom mówię stanowczo: NIE emotka
http://www.calgon...kurs/zasady-promocji Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6249440 Napisano: 02.09.2016 20:18:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Barcza: W zeszłym roku dziewczyna na forum też miała podróbki. Sprzedała komuś paragon, ktoś na paragon zagrał, wygrał główną i była wpadka. Tyle mogę napisać. 

Jestem porażona - falsyfikaty na handel?  emotka  emotka  Nie, że nie wierzę w wasze informacje... tylko... po prostu SZOK! Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

defed

#6249437 Napisano: 02.09.2016 20:08:16 w SZUKAM....
golocia napisał(a):

szukam takiego konkursu, gdzie trzeba narysować jakies zwierzątko, rzucił mi sie w oczy kilka/kilkanaście dni temu, zapomniałam go sobie zaznaczyć, chyba nagrodami były jakies rzeczy do szkoły,  może ktoś kojarzy- jest jeszcze czy sie skończył? emotka


edit- znalazłam emotka

http://www.carrefour.pl/promocje/konkursy-i-loterie/waskie/narysuj_ulubione_zwierze
aha, znalazłaś, ale jakby ktoś chciał... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6249387 Napisano: 02.09.2016 18:00:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ok, uspokoiliście mnie emotka  Dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6249363 Napisano: 02.09.2016 17:33:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrane dziś noże z Kamisa to już są rezerwy czy jeszcze "normalna" partia? 
Czy jestem jedyna osobą, której nie wylosowali? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0