Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6269012 Napisano: 13.10.2016 15:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Po jakim czasie od pojawienia się wyników informują wygranych z paczki sprzątaczki? 

Podpinam się... Pytałam już o to wielokrotnie, ale nikt nie udzielił odpowiedzi...  emotka

Jak nie? Jak tak!  emotka
___
Napisano: wtorek, 11 pażdziernika 2016, 20:23:45 
defed napisał(a):

mariolakal napisał(a):

O której godzinie wysyłają do zwycięzców e-maile z paczki-sprzątaczki, glade i kiwi ? Czy od razu po pojawieniu się listy na stronie ? PS. O której pojawia się ta lista ? 
Utrudnili sprawę, że nie można sobie sprawdzić e-mailem tylko ten nr paragonu i datę podać... Kto ma czas na takie głupoty ?  

Niepotrzebne to sprawdzanie na stronie, szkoda czasu   Nie wiem jak dokładnie są zsynchronizowane @ z wynikami na stronie, ale w moim odczuciu pojawiają się niemal jednocześnie. Dostałam @ z zestawem Glade (6 paź 2016 18:31) i chwilę później przeczytałam na forum, że już zapodali wszystkie listy (paczki-sprzątaczki, glade i kiwi).

Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

defed

#6268940 Napisano: 13.10.2016 14:11:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
+12,49pln  emotka  zwrot Dove Smolar Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6268527 Napisano: 12.10.2016 19:09:00 w Biedronka
Finezyjna napisał(a):

ja na wszelkiego rodzaju oburzenia reaguje,dlatego pewnie bym gdzieś to zgłosiła.

w regulaminie stoi, że:
§ 3 Reklamacje
1. W przypadku przeprowadzenia Akcji Promocyjnej niezgodnie z Regulaminem Uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
2. Reklamacja powinna zostać zgłoszona w terminie 30 dni od dnia skorzystania z Akcji Promocyjnej.
3. W celu usprawnienia procesu zgłaszania i rozpatrywania, reklamacja może zostać złożona w formie pisemnej na adres: Jeronimo Martins Polska S.A., ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn.
4. Składający reklamację powinien uwidocznić w jej treści swoje dane, tak aby kontakt z nim w celu poinformowania o wyniku postępowania reklamacyjnego był możliwy.
5. W celu usprawnienia postępowania reklamacyjnego składający reklamację powinien załączyć do reklamacji kserokopię dowodu zakupu produktu w sieci sklepów Biedronka.
___
Ale komu by się chciało dla piątala wydać 4,20 na polecony... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6268469 Napisano: 12.10.2016 17:57:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
justkra napisał(a):

zy taką kostkę można uznać za produkt czyszczący

TAK, ślij zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6268455 Napisano: 12.10.2016 17:34:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
SMS od Streamline emotka  C4 Colgate, nagroda 3 stopnia emotka  cieszę się, choćbym nie wiem co wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6268273 Napisano: 12.10.2016 13:32:01 w Konkursowiczki w ciąży
Tak sobie mysle, ze efektowny tort mozna zdobic z pieluch tetrowych (bardzo przydatne przy noworodku i niemowlaku w ilosci minimum kilkanascie sztuk).
Jako dodatek do Pampersow. Lub innego prezentu, moze cos bardziej dla samej mamy? ("seksowne" majtki poporodowe jesli ma poczucie humoru, chlonne podklady na lozko-przydadza sie takze do przewijania bejbika, a moze koperta z bardzo cennym voucherem na uslugi nianczenia dziecka w razie potrzeby) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6268161 Napisano: 12.10.2016 11:17:28 w Biedronka
olus15 napisał(a):

Czy w Winiarach wystarczy ksero lub skan paragonu w razie wygranej?

Nie sadze, nawet na fartucha chcieli oryginal. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6268133 Napisano: 12.10.2016 10:56:15 w Konkursowiczki w ciąży
ace napisał(a):

dziewczyny nie wiem gdzie zadać takie pytanie, ale myślę że na tym temacie siedzą odpowiednie osoby emotka Otóż w sobotę przyjaciółka robi imprezę, trochę baby shower (rodzi 25.10) trochę jej własne urodziny i tu zaczyna sięproblem z prezentem emotka Tak pomyślałam że przy małym dziecku najlepsze są praktyczne prezenty więc planuję zrobić tort z pieluch (wiadomo idą jak woda) i ozdobić oliwkami Hipp (wiem że mają dobry skład). Pytanie mam odnośnie pieluch - jakie są dobre? Pampersy? Huggsy? te z Lidla? No i jaki najlepiej rozmiar, ten najmniejszy czy lepiej ten 2? Będę wdzięczna za odpowiedź, albo ewentualne propozycje prezentów dla młodych mam emotka

Wg mnie bezpieczne beda Pampersy rozmiar 3. Wszystkie sa super, byle nie pomaranczowe!
U mnie ze zuzyciem poszczegolnych rozmiarow bylo tak:
1 - 1 opakowanie w szpitalu
2 - 3 opakowania w domu, zuzyte z moich prywatnych zapasow.
3 - do 4 miesiaca zycia (u moich kolezanek rozmiar 3 starczal mniej wiecej do 1 roczku, ale moj syn choc urodzil sie klasycznych rozmiaroe, to szybko przybieral, wiadomo-pokarm wlasnej produkcji emotka  )
Po 4 miesiacu zycia juz kupowalam tylko 4 i bylam wdzieczna doswiadczonym rodzicom, ktorzy przychodzac w odwiedziny kupowali na wyrost.

Co do tortu z pieluch - jako mloda mama mialam hopla na punkcie czystosci sterylnosci i nie chcialabym pieluch luzem.
Co do oliwki, to dosc wydajny produkt, nie potrzebna jest spora ilosc. U mnie duzo duzo duzo chusteczek mokrych schodzilo emotka Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

defed

#6268052 Napisano: 12.10.2016 09:05:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
estrelitta napisał(a):

I emotka Avanti emotka konsola emotka

emotka  Lidka  :D  Wyświetl w wątku >>

defed

#6267933 Napisano: 11.10.2016 21:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

shell napisał(a):

HOLLY napisał(a):

alamak napisał(a):

Może ktoś się podzieli co wygrywa w Lay's?  ;-)  Na wesoło, rymowanki, zachwalanie chipsów, coś piłkarskiego czy jeszcze coś innego? Bo pomysły mi się wyczerpują a piłki niet!

po prostu musisz się wstrzelić w odpowiednią godzinę  emotka

emotka


Też pytałem czym piłkę można u Avanti wygrać... odpowiedzi tendencyjne typu, że hasło musi się rymować, że doping chipsów bez nazwy Lay's - nosz kur... przecież to jasne, że makiety nie zrobie - jasny komunikat a nikt się nie pochwali jakim hasłem wygrał piłkę nawet na priv. To, że rymowanki, że o piłce nożnej to chyba oczywiste. Chodzi bardziej, jak ów temat rozgryźć!

Teraz przynajmniej mam nauczkę, bo mnie jak ktoś poprosił w ostatnim konkursie Lay's czym wygrałem pufę to dialogami się podzieliłem - przecież to jest jasne, że nikt nie jest idiotą i nie wyśle tego samego hasła! Z pozdrowieniami dla pomocnych emotka Życzę Wam 1000 piłek i jeszcze jedną na koniec emotka bo przecież piłek nigdy za wiele emotka

Żałuję, że Avanti nie publikuje haseł, bo byłoby ciekawie, dlatego mocno wierze, że owa godzina nadesłania hasła ma znaczenie lub po prostu musi wyrzucić nas bęben maszyny losującej będący oczami Lidki.

Tyle na temat co Lidka lubi w nowym konkursie Lay's i życzliwości kolekcjonerów piłek emotka

Czytam i czuję niesmak... Nie chcę dzielić się zwycięskim tekstem bo nie jestem idiotká i choć nie posàdzam każdego o plagiaty, to wiem, że sporo tylko czycha tu, by coś podpierdzielić dla siebie: wypracowany wieloma zmarnowanymi kodami sposób, styl, metodę... Aż strach napisać w MDW, że wygrałam piłkę... Wyświetl w wątku >>

defed

#6267900 Napisano: 11.10.2016 20:23:45 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

O której godzinie wysyłają do zwycięzców e-maile z paczki-sprzątaczki, glade i kiwi ? Czy od razu po pojawieniu się listy na stronie ? PS. O której pojawia się ta lista ? 
Utrudnili sprawę, że nie można sobie sprawdzić e-mailem tylko ten nr paragonu i datę podać... Kto ma czas na takie głupoty ?  emotka

Niepotrzebne to sprawdzanie na stronie, szkoda czasu emotka  Nie wiem jak dokładnie są zsynchronizowane @ z wynikami na stronie, ale w moim odczuciu pojawiają się niemal jednocześnie. Dostałam @ z zestawem Glade (6 paź 2016 18:31) i chwilę później przeczytałam na forum, że już zapodali wszystkie listy (paczki-sprzątaczki, glade i kiwi).
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6267891 Napisano: 11.10.2016 20:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Może ktoś się podzieli co wygrywa w Lay's?  ;-)  Na wesoło, rymowanki, zachwalanie chipsów, coś piłkarskiego czy jeszcze coś innego? Bo pomysły mi się wyczerpują a piłki niet!

U mnie zawsze wers górnego transparentu rymuje się z dolnym. Co do treści - to trzeba strzelać. Mój wynik w 1-wszym tyg. to 3/12. Ameryki jeszcze nie odkryłam  emotka Wyświetl w wątku >>
1 maria1980 0

defed

#6267866 Napisano: 11.10.2016 19:28:31 w Biedronka
gosposia07 napisał(a):

W Winiary, jak się wygra nagrodę gwarantowaną, to są szanse na mixer lub kartę?

takemotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6267697 Napisano: 11.10.2016 15:06:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

to na kogo wy gracie skoro niektórzy już mają 2-3 piłki ?:P skoro nie powtarzacie nazwisk, na sąsiadów ?;)

w przypadku złych stosunków sąsiedzkich w najlepszej sytuacji dostępu do różnorodnych nazwisk jest osoba z wieloma zamężnymi siostrami, które to przyjęły nazwisko po mężu, każda po innym rzecz jasna  emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

defed

#6267684 Napisano: 11.10.2016 14:54:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy robił ktoś analizę nazwisk laureatów piłek z Lay's? Czy któreś z nazwisk pojawia się na liście 2x? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6267588 Napisano: 11.10.2016 12:59:26 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

defed napisał(a):

Można kupić lepsiejsze termosy ze szklanym wkładem jak np. ten tutaj.

Oglądałam taki w supermarkecie i te plastikowe elementy były bardzo niedopasowane, w dotyku jak deska rozdzielcza w tanim samochodzie. 

Tej samej firmy? Może to była podróbka made in china emotka  Wszystko zależy od przeznaczenia - ten przykładowy to akurat wygląda jak termos dla aktywnych zimą, do obsługi w rękawiczkach.
Kupiłam kiedyś na prezent dla żołnierza termos stalowy za ~120pln, w miejscowym sklepie turystycznym, za poradą sprzedawcy, produkt okazał się świetny w trudnych warunkach, na poligonie itp.
Trzymam się tego, by warzywa kupować w warzywniaku, ryby w rybnym itd... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6267564 Napisano: 11.10.2016 12:39:35 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

A powiedzcie mi, czy napój z takiego stalowego termosu nie ma posmaku metalu? Bo zawsze mnie to brzydziło.

Widziałam dosyć fajny termos wycieczkowy ze szklanym wkładem w Tesco, ale nie zdążyłam kupić, bo brakło mi motywacji, skoro właśnie dostałam od mamy domowy termos kupiony w Netto (również ze szklanym wkładem). Bardzo długo trzyma temperaturę emotka

Myślę,że bez względu na jakość i cenę, te stalowe zawsze oddadzą trochę swojego posmaku. Można kupić lepsiejsze termosy ze szklanym wkładem jak np. ten tutaj.
Dla mnie najważniejsza jest super szczelność i długie trzymanie temperatury, stąd zakupy w sklepach turystycznych  emotka

PS. Co do termosów-dzbanków do domowego uzytku to jestem bardzo zadowolona z TEGO zakupionego w Ikea. Wieczorem robię prawie 2 litry herbaty i do rana herbata jest gorąca-latem lub prawie gorąca-zimą. Ważne by zahartować termos przed użyciem emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

defed

#6267548 Napisano: 11.10.2016 12:10:02 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

Chciałabym kupić porządny termos. 
W sklepach przeważnie widzę takie:
http://www.ebay.c...eP81I7aifRUg4VgBnz1A
ale czy taki metal trzyma temperaturę? Nie jest gorący z zewnątrz? 
Oprócz tego jest w sklepach pełno badziewia, plastik fantastik... 
Macie jakieś termosowe doświadczenia i możecie coś polecić?

wybierz się na zakupy do sklepu z odzieżą i akcesoriami turystycznymi, najlepiej do takiego gdzie sprzedawcą jest turystą z zamiłowania i przygotuj minimum stówkę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6267537 Napisano: 11.10.2016 11:52:12 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Ze ścierkami też?

nie, no te gwarantowane są już rozdysponowane  emotka
dzwonią z nagrodami wylosowanymi - ale nie do mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6266771 Napisano: 10.10.2016 11:44:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Ja i loterie... emotka emotka

tyle tu bliskich mej sytuacji wpisów, że aż muszę losować, który zacytować  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0