Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6278225 Napisano: 02.11.2016 10:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Czy w tym konkursie na koce Milki, to czekolady mozna kupic w kazdym sklepie (bo wczesniej cos czytalam na forum, ze ABC i jakies tam inne), moglby mi to ktos potwierdzic?

na stronie jest, w regulaminie jest...

Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

defed

#6277560 Napisano: 31.10.2016 08:32:43 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

aktualnie bardzo mnie wkurza, że tylko jedna noc w roku jest o darmową godzinę dłuższa od innych... emotka

A mnie to, że ta darmocha jest pozorna - bo na wiosnę jedna z nocy będzie o godzinę krótsza...  emotka
Wkurza mnie zmiana czasu w PL, głosuję przeciw takim praktykom emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6277311 Napisano: 30.10.2016 09:13:11 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

petunija1 a co z demakijażem? emotka  
Najpierw wyjąć? 
ja mam jakieś -3 na jednym i -3,5 na drugim.. bez zmian od kilkunastu lat  

Nosze soczewki, ale kupowalam od poczatku tylko jednodniowe, bo nosze je na zmiane z okularami. Czasami wygodniej mi bez.
Mam minusy i do tego bardzo maly astygmatyzm, wiec wybieram soczeki bez korekcji tej drugiej wady.
Makijaz robie zawsze PO zalozeniu. Demakijaz PO wyjeciu.
Kiedys probowalam zalozyc soczewke na juz pomalowane oko i mi sie wszystko pobabralo.
W aptece kupuje kropelki nawilzajace oko dla osob noszacych soczeki. Zawsze wybieram produkty, ktore mozna uzywac nawet 3 miesiace od pierwszego otwarcia lub malutkie opakowania, ktore mozna stosowac do miesiaca po otwarciu.
Podczas zakladania trzeba uwazac na czystosc palca, bo nawet mikroskopijne wlokno miedzu soczewka a okiem to koszmar. Mam swoj rytual, gdy przygotowuje palucha do wkladania do oka. Pierwsze proby prawie mnie zrazily, ale warto troche pocwiczyc, bo soczewki to mega wygoda latem (mozna nosic okulary przeciwsloneczne), zima (szkla nie paruja) i na jesien/wiosne (mozna isc na spacer w deszczu i nie martwic sie kroplami  emotka  ) Wyświetl w wątku >>

defed

#6277083 Napisano: 29.10.2016 11:31:38 w Lay's
Jak już się tak czepiać słów, to pytanie marzenier było tylko o bilety meczowe. Odpowiedź cb656 rozszerzona o nocleg i przelot mogłaby wprowadzić kogoś w błąd, że teraz także są one częścią nagrody (oprócz kasy), dlatego napisałam o przelewie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6277079 Napisano: 29.10.2016 11:01:27 w Lay's
cb656 napisał(a):

Bilety lotnicze i voucher hotelowy dostajesz

W tym roku bilety lotnicze i voucher hotelowy dostajesz przelewem na konto emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6277063 Napisano: 29.10.2016 09:38:59 w Kaufland konkursy
pioge7 - ta pętelka to symbol pędzącego rowerka   emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

defed

#6277055 Napisano: 29.10.2016 09:12:43 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

Czy te autografy są pisane odręcznie czy nadrukowane

Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

defed

#6276915 Napisano: 28.10.2016 20:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

czy glade i kiwi informują czy samemu trzeba szukać się na listach zwycięzców ?

wg mnie wyniki pojawiają się na stronie niemal równolegle, co info na @ emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

defed

#6276826 Napisano: 28.10.2016 17:16:07 w Wkurza mnie...
myszorka92 napisał(a):

wkurza mnie liczba osób grająca w konkursach na 1500 ludzi ( rozumiem niech na męża, żonę, mamę czy tatę zagrają! ale nie na całe wielkie rodziny i wszystkich sąsiadów!) ! Jakie my małe robaczki konkursowe mamy szanse na wygraną gdy wysyłam aż 1 głoszenie na siebie i aż 1 na męża, gdy inni wysyłają po kilkadziesiąt zgłoszeń? w wielu konkursach nie da się nawet wygrać najniższej nagrody bo pan X czy pani Y wygrali na ww ludzi po 5 najniższych nagród, 2 drugiego stopnia, i jeszcze jakieś główne.. ehh chyba czas przejść na konkursową emeryturę (choć i tak w porównaniu do 90% osób tu będących biorę udział w konkursach stosunkowo krótko) emotka

Wysyłaj trochę więcej zgłoszeń na siebie i trochę więcej na męża, wtedy szanse się zwiększą. Tylko w nielicznych konkursach jest limit jednej odpowiedzi na osobę, w większości można wysłać nieskończenie wiele odpowiedzi na osobę, pod warunkiem posiadania odpowiedniej ilości produktów/kodów/paragonów itp. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6276820 Napisano: 28.10.2016 17:03:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję za liczne gratulacje  emotka  I gratuluję wszystkim współwygranym, zwłaszcza tym, którzy mieli odwagę napisać o tym na forum emotka  Miło jest radować się w większym gronie. Wasze zdrówko, idę na piwo  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6276811 Napisano: 28.10.2016 16:49:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
hurra! moje hasło zgarnęło pierwszą piłkę Lay's, w sensie pierwszą w tym tygodniu emotka   Wyświetl w wątku >>

defed

#6276807 Napisano: 28.10.2016 16:45:28 w Lay's
maryam napisał(a):

Na jaki mecz są te bilety?Tam gdzie Legia gra? emotka

2 bilety na mecz Ligi Mistrzów 5 kolejki Fazy Grupowej Sporting Lizbona – Real Madryt, który odbędzie się w Lizbonie 22 listopada 2016 roku o godzinie 20:45  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6276782 Napisano: 28.10.2016 16:12:09 w Lay's
donia7 napisał(a):

defed, olewka, ciesz się wygraną i niech nikt nie popsuje Ci radości z niej  emotka

emotka  spoczko, miałam juz sobie odpuścic ten konkurs, ale chyba będę grac dalej aby opisywać tu ze szczegółami każda wygrana piłkę i konsolę a byc może kolejne bilety, zachęcili mnie tylko emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6276780 Napisano: 28.10.2016 16:07:47 w Lay's
cb656 napisał(a):

defed napisał(a):

clfan napisał(a):

defed napisał(a):

Mam temat dla spiskowców: na liście głównych 9/10 laureatów ma imię na literę M - przypadek?  emotka   emotka

Ehh, fajnie się smiac jak sie wygrywa glowne, tylko z tego co widze na liscie laureatow nie widze imienia Dorota a jakos Pani wygrala, to skoro nie wierzy Pani w teorie spiskowe to dlczego gra na inne osoby?

Nie rozumiem o co chodzi? To jakies pomówienia! Ja nie napisałam dzisiaj nigdzie, że wygrałam, tylko że też kocham Avanti  emotka  

Dziwne, bo ja TEN wpis właśnie tak odebrałem emotka Skoro jeden pisze, że trafił główną, a drugi ponizej radośnie krzyczy "Ja też, ja też", no to jak inaczej to odczytać? emotka emotka
 

każdy tak go odbierze bo wpisany w MDW emotka  ale nie napisałam że ja wygrałam i nie wiadomo czy wygrał mój syn, moja przyjaciółka czy sąsiad, bo np. dałam im gotowe hasło i stąd moja miłość do Avanti, że doceniła moją twórczość Wyświetl w wątku >>
2 donia7, andii 0

defed

#6276772 Napisano: 28.10.2016 15:55:57 w Lay's
foton napisał(a):

po co się zapierasz ?

nie zapieram się, nie wstydzę się swoich wygranych, nie mam ochoty na dyskusję z osobami, które źle mi życzą i uporczywie nękają w różnych miejscach przestrzeni internetowej emotka  clfan to typ, który jest takim moim niechcianym rzepem i nie widzę powodów by grzecznie się do niego odnosić, a że forum zakazuje stosowania wulgaryzmów, trzeba sobie radzić inaczej Wyświetl w wątku >>

defed

#6276671 Napisano: 28.10.2016 13:45:12 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

U mnie też już są bony - jeden z koszulką z autografem, a drugi ze zwykłą koszulką. Czy te autografy są pisane odręcznie czy nadrukowane, bo z mamą nie mogę dojść do porozumienia, a nie ma mnie w domu emotka

mój wygląda jak odręczny, potem (bo wychodze) zrobie skan i wysle ci na @, porównamy sobie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

defed

#6276660 Napisano: 28.10.2016 13:38:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

Dzieki luko922 za ten wczorajszy wpis  emotka  dzieki Tobie trafiłam 50pln  emotka

Haha! Cieszę się, jak od samego początku N-I-C. Jak w K-A-Ż-D-Y-M tego typu konkursie ĄSZĄ.

nigdy wcześniej nie wygrałam w oszołomie, to mój pierwszy raz, ale tu widocznie dzięki nieznajomości zasad rebusowania wielu poległo i mniejsza konkurencja sie zrobiła  Wyświetl w wątku >>

defed

#6276653 Napisano: 28.10.2016 13:33:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Lepson napisał(a):

Nie wiem czy do nich nie napisać. Poprawne hasło jest przez "j" i basta.  Gdyby chieli kawalerie to by dali informacje w rebusie, że j=i

Tak jak mówiłem. Typowy Jaroński: https://www.facebook.com/panjaron/

On praktykuje w swoich rebusach takie zamiany literek emotka  

Dzieki luko922 za ten wczorajszy wpis  emotka  dzieki Tobie trafiłam 50pln  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6276609 Napisano: 28.10.2016 12:58:14 w Lay's
clfan napisał(a):

defed napisał(a):

Mam temat dla spiskowców: na liście głównych 9/10 laureatów ma imię na literę M - przypadek?  emotka   emotka

Ehh, fajnie się smiac jak sie wygrywa glowne, tylko z tego co widze na liscie laureatow nie widze imienia Dorota a jakos Pani wygrala, to skoro nie wierzy Pani w teorie spiskowe to dlczego gra na inne osoby?

Nie rozumiem o co chodzi? To jakies pomówienia! Ja nie napisałam dzisiaj nigdzie, że wygrałam, tylko że też kocham Avanti emotka   Wyświetl w wątku >>

defed

#6276563 Napisano: 28.10.2016 12:36:23 w Lay's
Mam temat dla spiskowców: na liście głównych 9/10 laureatów ma imię na literę M - przypadek? emotka  emotka Wyświetl w wątku >>