Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6460291 Napisano: 06.02.2018 11:28:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka  No nic jeszcze w lutym nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6460276 Napisano: 06.02.2018 11:07:20 w Lay's
paula9891 napisał(a):

Znowu coś ze stroną... Teraz mi błąd pokazało emotka Ktoś wysyłał bez problemu?

emotka  Też nieraz walczyłam z formularzami Avanti i w ostateczności pomagało usunięcie wszystkich PL znaków oraz znaków: enter, - !@"? no i dodatkowo czyszczenie przeglądarki z ciastek, ach te okruszki...emotka  No i nieszkodzi, że koleżance przechodziło normalnie z ąę, a Avanti po konsultacjach z informatykiem wykluczało błąd formularza, jak u mnie coś jednak było nie teges... Ech... Przejdź sie na spacer i wróc za chwilę emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

defed

#6460225 Napisano: 06.02.2018 09:11:25 w Lay's
cb656 napisał(a):

scrabble napisał(a):

cb656 napisał(a):

Tak, ja kupiłem w Żabce 3,99

w Żabkach za 1,99 najtańsze

Jaka gramatura? U mnie były tylko duże. Zresztą w pytaniu chodziło o to, czy w ogóle Żabka je sprzedaje emotka

W mojej Żabce są Maczugi za 1,99zł/80g i Twistos 3,99/110g
PS.Nie znalazłam Starów w C4, Kaufie, Biedronce, Lidlu, ani osiedlowym sklepiku, ogólnie nie widziałam na oczy chipsów ani paluszków Star, tylko Twistosy i Maczugi. Ciężko dostepna marka u mnie na prowincji. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6460066 Napisano: 05.02.2018 18:54:38 w Lay's
paula9891 napisał(a):

cb656 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Mysle ze dochodza wasze zglsozenia tylko komputer zaciął się przy wysyłaniu potw emotka

O jakich zwrotkach mowa? Potwierdzenie mailem?
A nie wystarczy ten komunikat na ekranie, że zgłoszenie zostało przyjęte?

Niektórzy dostają potwierdzenie mailem, a inni nie i w tym problem emotka

Pkt. 16 regulaminu mówi, że Przyjęcie Zgłoszenia przez systemrejestracyjny strony internetowej jest potwierdzone informacją zwrotną na adres e-mailowy, który podano w zgłoszeniu. Informacja zwrotna zostanie wysłana w sposób automatyczny, ale nie później niż w kolejnym dniu roboczym po dniu zgłoszenia. Więc czekamy do jutra, ale będzie już po ptokach, bo nagrody są dzienne. Niefajnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

defed

#6460033 Napisano: 05.02.2018 17:43:21 w Lay's
atanerka napisał(a):

izkak napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czy ktoś pisał do Avanti w sprawie zwrotek? emotka
Nie wiem o co chodzi, czy mam słać zgłoszenie jeszcze raz, czy co...

Ja też nie mam zwrotki  emotka  

Również bez zwrotki!

Wysłałam zgłoszenie-zwrotki brak emotka  Przy drugiej próbie wysłania zgłoszenia z tym samym nr par. i NIP pojawia się komunikat, że paragon został już wczesniej zgłoszony, więc chyba maja te nasze zgłoszenia... co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6459834 Napisano: 05.02.2018 12:35:12 w Lay's
pioge7 napisał(a):

U mnie to samo a jeszcze kilka dni temu strona działała  

tereniagno
Hej, działa Wam juz strona Star? Bo mi tak! emotka  Jeszcze nie puszczałam zgłoszenia, więc nie wiem jak z potwierdzeniami, no ale wreszcie moge poczytac reg. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

defed

#6459756 Napisano: 05.02.2018 10:35:53 w Lay's
pioge7 napisał(a):

U mnie to samo a jeszcze kilka dni temu strona działała  

mi nie działa na żadnej przeglądarce, wyczyszczenie ciasteczek nie pomogło, to samo na telefonie czy ipadzie - zmiana urządzenia nie pomogła, wszystkie korzystają z domowej sieci, czy winowajcą tego błędu jest IP? kto nam w tym pomoże emotka emotka emotka

OK, strona star mi nadal nie działa, gdy korzystam z domowej sieci, ale gdy włączyłam w telefonie transmisje danych z sieci, to strona ładnie sie załadowała, czyli wina IP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6459719 Napisano: 05.02.2018 09:52:15 w Mam problem...
paula9891 napisał(a):

Mam problem z wysłaniem wiadomości, pokazuje się komunikat "wiadomość o podanym adresie ip nie istnieje" czy jakoś tak.
A koleżanka nie może się zalogować do konta, bo użytkownik o adresie ip nie istnieje. To problem po stronie forum?

To był problem, ale juz działa, też nie potrafiłam napisać ani PW, ani posta, ale juz da radę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6459712 Napisano: 05.02.2018 09:47:03 w Lay's
Szukam listy produktów promocyjnych na konkurs STAR emotka  Może ktoś zapisał sobie regulamin, bo strona konkursowa zniknęła... 
Chodzi o ten konkurs: https://www.e-konkursy.info/?module=konkursy&action=show1&item1=konkurs-promocja-czar-star#.WngQFY6KS02 Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6459158 Napisano: 02.02.2018 19:44:50 w Kaufland konkursy
misiamarysia napisał(a):

defed napisał(a):

defed napisał(a):

 „CZYSTOŚĆ, KTÓRĄ POKOCHASZ” W SIECI SKLEPÓW KAUFLAND?

Wysłałam teraz sms z prefiksem Henkel. i zwrotka przyszła.

Bez numeru paragonu, czy z numerem? Może coś się zmieniło???

bez nr Wyświetl w wątku >>

defed

#6459059 Napisano: 02.02.2018 15:04:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

defed

#6459002 Napisano: 02.02.2018 13:15:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maximus napisał(a):

 ale załóżmy zapis  " zakaz sprzedaży wygranej rzeczy"     w innych punktach nic nie pisałoby , że przez rok.      a wiec zakaz sprzedazy kiedykolwiek.   czy to jest legalne ?      podpisujac regulamin uczestnik wyraza na to zgode.  1)    agencja przy odbiorze nagrody może dać do podpisania oświadczenie " zobowiązuje się nie sprzedawać nagrody , a jesli ten zakaz złamie to zobowiązuje się oddać w gotówce równowartość nagrody  


jesli agencja bedzie uparta i poda zwyciezce za sprzedaz do sądu jesli ten sprzeda i nie bedzie chciał oddać równowartosci nagrody to jak to widzicie ? 
  jak agencja to sprawdzi , czy sprzedałem?   teoretycznie moze poprosic o zdjecie wygranej rzeczy  wysłane na emaila po jakim czasie na tle z jakąś kartką z konkretnym napisem

Można z różnych przyczyn nie posiadać juz nagrody: rzecz może się zepsuć, spłonąć doszczętnie w pożarze, można to oddać bezdomnemu za darmo, można wywalić przez okno itp.
Jeśli zdarzyłoby mi się wygrać odkurzacz, którego zabroniono mi sprzedawać, opchnęłabym go za gotówkę, z ręki do ręki - bez śladów na aukcjach czy na koncie bankowym nic Ci nie udowodnią. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6458971 Napisano: 02.02.2018 12:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

Chodziło mi (i nadal chodzi) o zwrotki z sms, bo noszę się z zamiarem wysłania, a jak coś jest nie tak ze skrzynką, to zawsze mam stracha, że zgłoszenie w natłoku problemów na linii zaginie

Zwrotka z Somat przyszła - sms wysłany przed chwilką emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6458962 Napisano: 02.02.2018 12:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zawszebeznagrod napisał(a):

shineoff napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

maximus napisał(a):

czy z punktu widzenia prawnego legalne jest , aby organizator w regulaminie wprowadził punkt " zakaz sprzedaży wygranej rzeczy"  
Zwycięzca może np wykorzystać wygraną  kwotę 3000 zł na zakupy np. telewizora lub telefonu   ale już nie może sprzedać tego telewizora lub telefonu.   Czy to jest legalny zapis regulaminowy ?

A w którym konkursie jest taki zapis?

Przecież to jest bez sensu, jak niby organizator udowodni zwycięzcy, że sprzedał nagrodę, albo tym bardziej- jakąś rzecz, którą kupił za pieniądze z nagrody? emotka


Zdarza się czasami w konkursach z samochodami, które są oklejone reklamą sponsora - wtedy nie można samochodu sprzedać / odkleić znaków towarowych sponsora przed wygaśnięciem umowy (najczęściej jest to rok od odbioru samochodu).

Był taki zapis w reulaminie Ambasadora Philipsa, że nagród wylicytowanych za flipsy nie można odsprzedać. O obrandowanych autach też słyszałam, ale nigdzie indziej w konkursach nie spotkałam sie z zakazem. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6458881 Napisano: 02.02.2018 10:43:44 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

 „CZYSTOŚĆ, KTÓRĄ POKOCHASZ” W SIECI SKLEPÓW KAUFLAND?

Wysłałam teraz sms z prefiksem Henkel. i zwrotka przyszła. Wyświetl w wątku >>

defed

#6458838 Napisano: 02.02.2018 09:30:31 w Kaufland konkursy
Napisałam @ do Albedo:
Witam, który prefiks jest poprawny w konkursie „CZYSTOŚĆ, KTÓRĄ POKOCHASZ” W SIECI SKLEPÓW KAUFLAND?
Henkel (info na stronie Kauflanda) czy Kaufland (info w regulaminie).?
Dostałam odpowiedź:
Prefiks Henkel.
emotka  Zgłupiałam. Czy ktoś z Was otrzymał zwrotkę? Na jaki prefiks?  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

defed

#6458637 Napisano: 01.02.2018 15:37:23 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

nawet nie próbuje już. Dobrze mi tu gdzie jestem

No i właśnie chodzi o to, by pozwolic ludziom decydować o sobie  emotka  A nie mówić, rób jak chcesz i zaraz dodawać twoja strata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6458628 Napisano: 01.02.2018 15:21:32 w Wkurza mnie...
To i ja wyrzucę żale. Wkurzają mnie:
-kolejka do okulisty z NFZ 5 miesięcy emotka , no i muszę iść prywatnie, bo paradoksalnie nie stać mnie na to, żeby tak długo czekać...
-gdy słyszę, że muszę zrobić prawko, bo bez niego nie da się żyć, no i ten argument: "bo przecież wszyscy już je mają, tylko nie ty"  emotka
-pytania, nie tylko od ciotek i babć, kiedy drugie dziecko emotka  i wielkie oburzenie, gdy deklaruję, że 1 wystarczy  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6458562 Napisano: 01.02.2018 13:24:47 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

defed napisał(a):

Nigdy nie korzystałam z wpłatomatu, a mam pytanie: czy w Polsce są banki w wpłatomatami na monety? Widziałam takie na zachodzie, że można było przyjść ze świnką i wysypać jej zawartość do lejka z wagą, który to przeliczał z automatu i wrzucał od razu na konto.

ja w UK spotkałam się automatami do monet w sklepach
fajna sprawa wsypywało się tam monety i wychodził bon za taką kwotę do wydania w tym sklepie

Też fajne! Ale lejek w banku bardziej by mi pasował, bo w zbieraniu do świnki chodzi o oszczędzanie i potem łatwo to wpłacać na konto oszczędnościowe, bez potrzeby liczenia i szukania chętnego na drobniaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6458553 Napisano: 01.02.2018 13:14:43 w SZUKAM....
Nigdy nie korzystałam z wpłatomatu, a mam pytanie: czy w Polsce są banki w wpłatomatami na monety? Widziałam takie na zachodzie, że można było przyjść ze świnką i wysypać jej zawartość do lejka z wagą, który to przeliczał z automatu i wrzucał od razu na konto. Wyświetl w wątku >>
0 0