Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#5984324 Napisano: 24.02.2015 17:00:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bulionetki Knorr Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5984197 Napisano: 24.02.2015 13:12:49 w SZUKAM....
zlosnica28 napisał(a):

Z tego co wiem to pesel zalicza się do danych wrażliwych. Czy organizator ma prawo żądać przy tak niskiej wygranej w celu odprowadzenia podatku? 

Wydaje mi się, że ma prawo, BO biorąc udział w konkursie zgodziłaś się na warunki zapisane w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5984183 Napisano: 24.02.2015 12:40:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Poznajcie moje dobre serce Smakomaniacy: WOŁOWINA
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5983925 Napisano: 23.02.2015 18:41:43 w Rossmann
Odkryłam dlaczego maseczki z eveline nie upoważniają do udziału w konkursie emotka
Na stronie http://www.rossne.../Produkty/Twarz,4925 są opisane kategorie, na jakie podzielone są produkty do twarzy w Rossmannie.
I tam osobno są:
-maseczki oraz podkłady pielęgnacyjne
oraz
-pielęgnacja twarzy.

Czyli zgodnie z regulaminem maseczki odpadają, bo chodzi o zakup "jednego z produktów marki Eveline Cosmetics z kategorii pielęgnacja twarzy",  a nie do twarzy ogółem. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5983860 Napisano: 23.02.2015 16:23:52 w Rossmann
Zrobiłam dzisiaj zakupy konkursowe:
domestos kostka - jest kod
kolastyna krem energy touch - jest kod
ajax- jest kod
maseczka do twarzy eveline - nie ma kodu Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5983708 Napisano: 23.02.2015 12:13:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
notes biurowy + paczka chipsów Sunbites Ogrodowy Pomidor emotka mniam emotka
wygrana z 2 dnia/etapu konkursu - dowozi FedEx Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5983666 Napisano: 23.02.2015 11:07:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Puszki PP - do kolekcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5982740 Napisano: 20.02.2015 12:42:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
memos napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

mascara z wizazu- pocztex

u mnie też

u mnie też emotka  moja to :Colossal Volum Express 100% Black Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5982730 Napisano: 20.02.2015 12:32:35 w Paragony
Mam pełno paragonów z pełnych wózków z ITM, a dokładnie 3szt, z dn.:
-22 sty.
-24 sty.
-30 sty.
polecam emotka  i zapraszam na pw  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5982538 Napisano: 20.02.2015 08:06:18 w Popraw sobie humor...
koper napisał(a):

UlCiAh napisał(a):To jak tak "prawie" w temacie....

Mam dziś 30 urodziny - poprawcie MI humor emotka
Od kilku dni się zastanawiam, czy cieszyć się czy płakać - niby nic się nie zmienia, ale jakoś tak smutno bez tej dwójki z przodu emotka

Chiński Nowy Rok, nie można już mieć lepszej daty urodzin!
Zaczynasz nową dekadę, a cały Świat rozpoczyna Rok Owcy.
Czy jest przyjemniejsze zwierzę niż milutka owieczka? 
Trzydziestka to taki przełomowy wiek, ja w moje 30 urodziny (3 lata temu) spodziewałam się "niewiadomoczego", zmarszczek i pierwszych siwych włosów emotka a wszystko było i jest jak dawniej emotka

Uszy do góry i zabieraj się za świętowanie!
Wszystkiego najlepszego i wielu, wielu owiec emotka

W styczniu tego roku skończyłam 31. Już ponad rok daje radę z ta 3 z przodu emotka  faktycznie nic się nie zmienia, oprócz tego, ze gdy wypełniam ankiety konkursowe to zawsze jestem w szoku, ze w rubryce z wiekiem jestem w tym dojrzalszym przedziale... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5982141 Napisano: 19.02.2015 11:47:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
constanza napisał(a):

dorotade napisał(a):Okazuje się, że Pani jednak zrobiła print screenaemotka  Sytuacja robi się coraz bardziej ciekawa...
https://www.faceb...846703593&type=1 

Nie wiem kim jest ta. Pani ale powinna powołać sie na publiczne przyrzeczenie nagrody Art. 919 § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.

W związku z powyższym muszą przyznać 4 nagrody, na mój babski rozum...
Zaraz zapiszę sobie święte słowa  Art. 919 § 1. Może kiedyś i mi się przydadzą...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981879 Napisano: 18.02.2015 19:17:36 w Rossmann
ino1975 napisał(a):

Czy można jakąś łaskawą osobę prosić o regulamin Sanex?

Regulamin konkursu „Dbaj o zdrowie skóry” - najważniejsze fragmenty, bo cały się nie mieści emotka
 
§ 2 NAGRODY
 1. Nagrodami w Konkursie są:
 a. 5 notebooków MacBook Air (13 cali) o wartości 3899 zł brutto każdy - nagrody I stopnia;
 b. 50 zestawów trzech ręczników kąpielowych Sanex o wartości 194,34 zł brutto każdy – nagrody II stopnia;
 c. 100 zestawów produktów Sanex (żel pod prysznic Dermo Sensitive 250ml, żel pod prysznic Dermo Pro Hydrate 250ml, żel pod prysznic Dermo Deep Clean 250ml i ręcznik do rąk Sanex) o wartości 58,29 zł brutto każdy – nagrody III stopnia;
 2. Fundatorem  nagród jest Colgate-Palmolive (Poland) sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa.
 3. Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) dochód z tytułu nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych w wysokości 10% wartości Nagrody. Organizator, jako płatnik zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, przed wydaniem Nagród Laureatowi obliczy, pobierze i odprowadzi do właściwego Urzędu Skarbowego zryczałtowany podatek dochodowy należny z tytułu wygranej. W tym celu do wartości Nagród zostanie dodana dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej zryczałtowanemu podatkowi dochodowemu od osób fizycznych z tytułu wygranej w Konkursie w kwocie stanowiącej 11,11% wartości danej Nagrody,  przeznaczona na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w Konkursie.
 
 § 3 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
  6. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest również:
 a) zakup w jednej z drogerii Rossmann w czasie trwania konkursu jednego z żeli pod prysznic marki Sanex,
 b) wpisanie w czasie trwania Konkursu w aplikacji konkursowej znajdującej się na stronie www.rossnet.pl:
 - specjalnego kodu konkursowego znajdującego się na paragonie niefiskalnym, dołączonym do paragonu dokumentującego transakcję w jednej z drogerii Rossmann,
 - daty zakupów uprawniających do udziału w Konkursie,
 - kwoty wydanej na zakupy w drogerii Rossmann, widocznej na paragonie fiskalnym, do którego dołączony jest paragon niefiskalny z kodem konkursowym,
 c) zachowanie oryginału paragonu fiskalnego i niefiskalnego w celu okazania go na wezwanie Organizatora,
 d) wykonanie pracy konkursowej w czasie trwania Konkursu, polegającej na dokończeniu zdania: „Zdrowa skóra to dla mnie....” w aplikacji konkursowej, o której mowa w punkcie b), praca konkursowa nie może być dłuższa niż 500 znaków (wliczając spacje oraz znaki interpunkcyjne).
 
§ 5 ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD
  
2. Komisja Konkursowa ogłosi Laureatów do 12 marca 2015 r. do godz. 17.00 na portalu www.rossnet.pl, wskazując ich dane osobowe w zakresie imienia, nazwiska oraz miasta zamieszkania.
  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981749 Napisano: 18.02.2015 15:10:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Myślę, że należy poratulować i nie szukać dziury w całym .
A to ze fotka jest wyraźna to chyba atut , a to czy ktoś się zna na robocie to po czym stwierdzasz? 
Nastawić aparat na auto i wcisnąć spust migawki potrafi niemal każdy . 
A zmienić obraz na czarno biały tez nie jest levelem hard . 

Z dostępnego w moim domu sprzętu nie wychodzą takie ładne jakościowo zdjęcia, więc napisałam, że wydaje mi się że ktoś użył dobrego sprzętu lub swojej wiedzy. Po prostu.
A po czym stwierdzasz, że ktoś szuka dziury w całym?

PS. Dręczy mnie ciągłe dopatrywanie się złych intencji w wypowiedziach użytkowników na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981729 Napisano: 18.02.2015 14:51:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co myślicie o zdjęciach laureatów z pierwszego tygodnia konkursu PP (3 nagrody główne)emotka
Wszystkie te zdjęcia są po prostu ładne, wyraźne, zrobione dobrym sprzętem lub przez osoby które znają się na tej robocie.
Co ciekawe, na każdym z nich jest Prince Polo w opakowaniu bez widocznego wafelka, o którym było tak głośno...
Ciekawa jestem, czy w kolejnych tygodniach zwyciężą podobne fotki, czy może jury zmieni taktykę, hihi... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981582 Napisano: 18.02.2015 11:12:15 w Rossmann
serberta napisał(a):

Odebrałam dziś Magiczne święta,4 Pory Roku co za badziew , czy też tak miałyście ? Nie opłacało się po to chodzić?
był :
- krem do rąk,
-przyspieszacz do lakieru
- żel do skórek
To jakieś kpiny.

może i tani ten zestaw, ale było w środku dokładnie to, czego się spodziewałam, nic więcej nie obiecywali... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981536 Napisano: 18.02.2015 10:06:05 w Intermarche
rettib napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

napisał(a):asante napisał(a):

napisał(a):napisał(a):UlCiAh napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):aerdna napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):asante napisał(a):Czy tylko ja nie wygrałam w Pełnym Wózku? emotka

Nie, nie tylko Ty...


You are not alone emotka

W kupie raźniej (żeby nie powiedzieć w g...)

emotka

i ja się dopisuję emotka
zgłoszenia przed lekką modyfikacją w innych konkach były w pierwszej 20... a tu ich nie ma w pierwszej 200 emotka


Dołączam i wspieram Was mentalnie. Moja wiara  w siebie spadła dziś poniżej poziomu morzaemotka

Przygarnijcie i mnie emotka  Podobnie jak Wy byłam taka dumna ze swojej twórczości... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981529 Napisano: 18.02.2015 09:58:51 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
koper napisał(a):

defed napisał(a):

5000zł (z wizerunkiem Moniuszki chyba) w chrupkach, zapakowane w foliowy kwadracik, to był początek lat 90-tych... więc w przeliczeniu na dzisiejsze to pół złotego  emotka

Chopina  emotka

no tak emotka  tam była nawet pięciolinia z nutami... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981352 Napisano: 17.02.2015 19:18:26 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
5000zł (z wizerunkiem Moniuszki chyba) w chrupkach, zapakowane w foliowy kwadracik, to był początek lat 90-tych... więc w przeliczeniu na dzisiejsze to pół złotego  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981303 Napisano: 17.02.2015 18:11:15 w Rossmann
serene napisał(a):

odebrałam bluzę Bakalland....rozmiar XL ..jeśli ktoś chętny chcę się wymienić, kupić tanio to zapraszam na prv.

też ją mam, również XL, jaka ona brzydka!  emotka emotka
Na szczęście znalazłam już nabywczynię, która ją przygarnie i pokocha taką jaka jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#5981238 Napisano: 17.02.2015 17:09:43 w Wkurza mnie...
jak większość ITM - raz na wozie, raz pod wozem, a tym razem w ogóle bez wózka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0