Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6475736 Napisano: 22.03.2018 13:14:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jest jeszcze szansa na sms od Kinder? emotka  Tak chciałam te poduszki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6475488 Napisano: 21.03.2018 21:00:02 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Jakiś psychopata uczepił się mnie na OLX. Pisze z różnych kont, dzwoni z różnych numerów, robi jakieś dochodzenia, prowadzi śledztwa, podszywa się pod różne osoby, żeby sprawdzić, czy odpiszę to co jemu... I najgorsze, że to nie żadne dziecko, tylko jakiś dorosły facet, który bierze to na serio... Czy mu się aż tak nudzi, czy za dużo kryminałów się naczytał, czy to już czas by ubrał biały kaftan? Nie wiem... Ale współczuję wszystkim, którzy są prześladowani przez takich psychopatów. 

Też miałam takiego typa miesiąc temu emotka  Może to ten sam?  emotka  / Sprzedawałam Unlimited CC/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6475484 Napisano: 21.03.2018 20:51:17 w Zdjęcia naszych wygranych
aurorcia napisał(a):

Super, ale tabletek są 3 opakowania? W regulaminie jest 4x40 tabletek

Tabletek są 3 opakowania po 66 sztuk - więc na naszą korzyść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6474816 Napisano: 20.03.2018 12:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

Nescafe nie przyjmuje mojego zgłoszenia, wygląda, jakby system nie widział wpisanego nr paragonu, bo wciąż go podświetla na czerwono emotka  paragon jest z selgrosa, ma na początku literkę w, ale bez literki też wpisywałam, i nie idzie:( Ktoś tak miał?

Spróbuj odświeżyć stronę i wklepać dane jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6474768 Napisano: 20.03.2018 11:17:31 w SZUKAM....
basku napisał(a):

szukam informacji czy w zabce na alkohole sa jakies promocje? jakie tam sa w ogole ceny np whisky? ktos co? emotka
mam bony z konkursu z lays bodajze a nic innego nie przychodzi mi do glowy co mozna kupic w tej zabce... strasznie tam drogo emotka

Możesz kupić doładowania do telefonów. Pozbieraj zamówienia na kody od rodziny, sąsiadów i znajomych emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6474493 Napisano: 19.03.2018 14:37:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

banbaryla napisał(a): To samo. Czy przejdzie wysłanie tylko potencjalnie zwycięskiego paragonu, bo na drugim mam drugi konkurs na którym mocno mi zależy a wiem, że nie odzyskam.. emotka


Nie przejdzie - w smsie jest instrukcja, aby przesłać wszystkie zgłoszone paragony. Wyświetl w wątku >>
1 banbaryla 0

defed

#6474474 Napisano: 19.03.2018 13:55:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Podravka / Vegeta 100 pln - zgł. z dnia 15.03.  emotka
(sms teraz)
zgłoszenie słane przez formularz Wyświetl w wątku >>

defed

#6473760 Napisano: 16.03.2018 14:03:15 w WC - rozmowy o wszystkim
moniazr napisał(a):

Czy ktoś się orientuję do kiedy powinno się zaszczepić dziecko - wg kalendarza w 6 roku życia (na błonicę, tężec, krztusiec i polio). Mój synek skończył 5 lat w lutym. Od tego czasu wydzwania do mnie pielęgniarka z ośrodka zdrowia i straszy sanepidem, bo według niej mój malec od dnia 5 urodzin jest już 6-latkiem i musi być jak najszybciej zaszczepiony. Miałam nadzieję, że zyskam jeszcze rok, do 6 urodzin, na podjęcie decyzji czy szczepić czy nie. Do tej pory szczepiłam dzieci wg zaleceń ale naczytałam się o konserwowaniu szczepionek rtęcią, która już na zawsze zostaje w organizmie dziecka.

Co do interpretacji sformułowania w szóstym roku życia, to zgadzam się, że jest to okres od dnia 5.ur do dnia 6 ur.
Szóste urodziny to moment gdy dziecko kończy 6 lat, a więc zaczyna już lecieć siódmy rok. Wyświetl w wątku >>
1 moniazr 0

defed

#6473747 Napisano: 16.03.2018 13:43:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dopiero co marudziłam, a tu na pocieszenie 20 zeta  emotka
Wyświetl w wątku >>

defed

#6473738 Napisano: 16.03.2018 13:30:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jest jeszcze jakaś szansa na nagrodę przy piątku? emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

defed

#6473115 Napisano: 14.03.2018 20:36:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bibeck napisał(a):

Czy karty  Winiary z Biedronki są aktywowane dopiero po odesłaniu oświadczenia, czy nie trzeba tych oświadczeń odsyłać, żeby móc z nich korzystać? Znowu w mojej lokalnej Biedronce mają z nimi problem (albo karty jeszcze nie są aktywne (minęły już 2 tygodnie od ich otrzymania), albo Panie zapomniały jak je nabić na kasie...

Karty są aktywne max po 7 dniach od daty nadania przesyłki. Oświadczeń w ogóle nie odsyłałam. Kartą płaci się w ten sposób, że przeciąga się paskiem magnetycznym w terminalu płatniczym(tym do kart Visa, MasterCard) - a nie nabija je na kasie. emotka Robiłam zakupy za ponad 100 zł i resztę dopłacałam kartą - na tym samym terminalu. Gdy płacisz za zakupy < 100 zł to na paragonie wydrukuje się zaktualizowane saldo karty  emotka Wyświetl w wątku >>
1 bibeck 0

defed

#6472235 Napisano: 12.03.2018 15:46:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Halszka napisał(a):

Eee. Cały NicNac's to nie była moja bajka .. emotka

Pozwól, że zacytuję i się podpiszę emotka
A do tego loteryjny pechozol c.d. - Kamis, Hochland, Nescafe, Paczka Sprzątaczka, Jan Niezbędny, Lay's - gdzie nie gram hurtowo, no ale jedno coś mogliby dać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6471585 Napisano: 09.03.2018 19:38:07 w Pomocy!!!!
Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam sprawdzonego sposobu na "niespodziankę"* na twarzy. Męczy mnie od kilu dni, zawsze używałam Skinoren, ale coś ostatnio nie działa na mnie, a muszę się tego pozbyć do przyszłego piątku. 

*czytaj pryszcz emotka

Spróbuj zawalczyć maścią ichtiolową. Kosztuje w aptece zaledwie 3 złote i na mnie działa! Tzn. na moje syfy emotka Aplikacja tylko na noc lub "po domu", bo maść jest koloru smolistego i trochę śmierdzi papą z dachu emotka  Ale w nocy i tak jest ciemno  emotka Wyświetl w wątku >>

defed

#6471390 Napisano: 09.03.2018 11:21:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przydało by się coś wygrać w piątek, na miłe zakończenie tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6471383 Napisano: 09.03.2018 11:06:44 w Wkurza mnie...
Od wczoraj bezskutecznie usuwam kilka odebranych wiadomości ze skrzynki mailowej o2 i one jakimś cudem wracają emotka  Są to wiadomości zarówno przeczytane jak i te nawet nie otwierane. Dodam, że to nie są spamy. Przenoszę je do kosza, potem czyszczę kosz, po jakimś czasie wchodzę na skrzynkę, bo widzę 6 nowych wiadomości, a okazuje się że w odebranych są te same, co je już uśmierciłam, WTF???  emotka emotka emotka  Zwariować idzie! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6470742 Napisano: 07.03.2018 14:27:34 w Albedo Marketing
Niebieska_Laguna napisał(a):

defed napisał(a):

Ponawiam pytanie: Czy z konkursu E w Polomarkecie dostajecie zwrotki?   emotka   Wysłałam sms w poniedziałek i cisza, jak w Biedronce   emotka

Ja też nie mam z POLO. Ale brakuje mi już sił od Albedo. Na e-maile nie odpowiadają, a przez telefon od poniedziałku to samo gadają  emotka Pracują nad awarią... a pewnie ją naprawią jak się konkursy skończą. Proszki prawie po 30 złotych, a oni znowu taką wtopę robią.

Zapytałam, czy w ogóle mają moje zgłoszenie. Szybciutko odpisali: Wrócę z informacją jak uzyskam odpowiedź zwrotną z działu IT. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6470728 Napisano: 07.03.2018 14:05:05 w Albedo Marketing
carissma napisał(a):

Jak się Albedo odnosi do opisów na paragonie? Jeśli do loterii Kamisa mam: przyprawa do gyr i czos. Susz. Gran to przejdzie bez Kamis czy muszę pieczątkę załatwiać. W regulaminie nie znalazłam wzmianki na temat opisu.

Mam dobre doświadczenia z Albedo, zawsze przechodziły paragony ze słabym opisem - dodam że to były konkursy w obrębie jednej danej sieci sklepów.
___
Ponawiam pytanie: Czy z konkursu E w Polomarkecie dostajecie zwrotki?  emotka   Wysłałam sms w poniedziałek i cisza, jak w Biedronce  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6470725 Napisano: 07.03.2018 13:52:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nescafe, Kamis, Jan Niezbędny, Fuze Tea - jesteście be emotka   Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

defed

#6470639 Napisano: 07.03.2018 12:01:23 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
kreatia napisał(a):

w dużych sieciach nie ma małych paczek? powinny mieć lepszą cenę, niż osiedlówki...

W moim C4 market małe promocyjne Lay'sy są za 1,99 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6470259 Napisano: 06.03.2018 12:40:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

nawet prezent , który dostajesz a sprzedajesz przed upływem 6 mies. to jest dochód.

Masza, co do zasady za wszystko co masz i sprzedasz jako nowe (czyli masz to mniej niż 6 miesięcy), powinno zapłacić się podatek. Tu jest pomocny artykuł w dość przystępnej formie: https://www.gofin.pl/podatki/17,2,61,127498,sprzedaz-rzeczy-prywatnych-z-podatkiem-czy-bez.html
Co ważne: Początku biegu półrocznego okresu nie wyznacza dzień nabycia rzeczy - jest nim koniec miesiąca, w którym została ona nabyta. Wyświetl w wątku >>
0 0