Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6008698 Napisano: 24.04.2015 08:40:02 w Rossmann
misiamisiam napisał(a):

dydys napisał(a):

Witam wszystkich w ten pogodny kwietniowy poranek emotka  czy miał ktoś z Was taką sytuację:, po nieotrzymaniu kodu przy kasie a następnie po otrzymaniu go od redakcji rossnetu chciałam odblokować konkurs, a tam d...pa. Wyskakuje błędny kod emotka  Czy te kody zawsze są takie same czy inne w zależności od sklepu?

są inne

Kody nie są przypisane do sklepu tylko do konkretnego konkursu i paragonu, na spokojnie spróbuj odblokować konkurs jeszcze raz, może pomyliłaś datę albo kwotę z paragonu (to ma być suma z całego paragonu a nie tylko koszt zakupu produktu konkursowego)
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007650 Napisano: 21.04.2015 15:04:37 w Rossmann
ashley878 napisał(a):

Czy rossnet kontaktuje się ze zwycięzcą mailowo zanim wyślą nagrodę?

ze mną nigdy, czasami kurier zadzwoni, że jedzie
chyba, że nagroda ma być do odbioru własnego w sklepie to dostaniesz maila z nr nagrody do odbioru Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007643 Napisano: 21.04.2015 14:59:01 w Rossmann
dydys napisał(a):

Po ostat ich porażkqch mialam juz nie grać, ale weszlam do rossaka i nałóg się odezwał. emotka  kupiłam produkt konkursowy i nie dostałam kodu emotka  Pani przy kasie stwierdziła, że coś w drukarce się popsuło a nie miałam czasu czekać.  Czy jest jakiś sposób aby dostać kod? Będę wdzięczna za odpowiedź 

oba adresy zawsze mi odpisują w tej sprawie:  [email protected]l lub  obsluga_klienta@rossmann.com.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007608 Napisano: 21.04.2015 13:53:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czy Smolar robił już zwroty za zgłoszenia do testowania żeli Dove z 10.04? Bo u mnie brak. Paragon był tak opisany: żel pod prysznic DOV, może to dlatego że tego "e" zabrakło w nazwie? emotka

to bardzo dobry opis, poczekaj jeszcze trochę, ja dostałam zwrot  (pierwszy lub drugi dzień akcji) na podstawie paragonu "Dove pistacja & mag" (bez opisu że to żel pod prysznic) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007556 Napisano: 21.04.2015 12:29:20 w GFK
dysia napisał(a):

betix97 napisał(a):

Macie już pierwszy dzienniczek ? emotka

ja mam:) 


wiecie ile ich ma być w sumie?

info jest w mailu od nich: "Jak pisaliśmy przy rekrutacji, badanie składa się z trzech dzienniczków oraz wymaga instalacji programu Internet Monitor GfK." Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007549 Napisano: 21.04.2015 12:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryteczka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

dziwne, bo ja tego dnia zgłaszałam i mnie nie ma - nie miałam maila. Może jeszcze będą uzupełniać?

wlasnie o to mi chodzi...ze bralo w tych dniach wiecej osob i nie maja chociaz z marszu powinny mieć (skoro tak malutko osob bylo) 
a kolejnego dnia jest lista ponad 200 

estrelitta - skoro jest sytuacja, że lista wskazuje na liczbę uczestników danego dnia <100, to może zgłoś ten sam paragon jeszcze raz, bo najwidoczniej do nich nie dotarło to zgłoszenie
a może playboy ma jakiś inny podział na dobę niż od 00:00 do 23:59 emotka

albo ktoś "zabawił się" i wysłał pełno zgłoszeń bez posiadania prawidłowych paragonów a go wylosowali i nie przeszedł weryfikacji?!? (bo weryfikują poprawność paragonów dopiero po losowaniu) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007540 Napisano: 21.04.2015 12:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryteczka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

fryteczka napisał(a):30 marca T.Pilip 20 wygranych 

emotka To wyobrażam sobie ile paragonów zgłosił/a

lista 76 osob..wystarczylo 20 ? 

tak-tak sądzę, a sama żałuję że nie zrobiłam takiej akcji na początku emotka  ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

defed

#6007290 Napisano: 20.04.2015 17:19:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

macie z 25 przelewy z playboy?

nie mam żadnego z 3 wygranych w 1 tygodniu (1x z 25-tego, 2x z 26-tego marca) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007150 Napisano: 20.04.2015 12:25:49 w Kaufland konkursy
Szukam osoby, która w każdej edycji wygrywa bon do Kaufa.
Chcę złożyć propozycję jednorazowej współpracy, małego eksperymentu. I nie chodzi mi o żadne machloje konkursowe.
Proszę o PW od zawodowca, który jest prawie pewien, że potrafiłby wygrać w każdym sklepie, bez względu na kod pocztowy emotka
Chcę podarować takiej osobie jeden paragon z "mojego" sklepu, nie chcę w zamian nagrody.
_________________________________
Już znalazłam zawodowca emotka /ogłoszenie nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007141 Napisano: 20.04.2015 12:12:20 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

Czy Playboy już wysłał wszystkie przelewy z całego I tygodnia?

nie, ja jeszcze nie mam (a jestem na liście zwycięzców emotka )  podałam im konto Inteligo Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007129 Napisano: 20.04.2015 11:52:59 w Kaufland konkursy
u mnie działa gdy wysyłam sms o treści:
prefiks.kod pocztowy z myslnikiem.nr systemowy bez myslnikow czyli 12cyfr.odpowiedź
np.:
Kaufland.00-000.123456789012.blablabla Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6007059 Napisano: 20.04.2015 09:08:16 w SZUKAM....
marzennia111 napisał(a):

Dawno mnie tu nie było.Czy ktoś dostał już nagrodę dodatkowa z playboya, lub orientuje się kiedy będą przelewy??

"WYDAWANIE NAGRÓD
34. Nagrody przesyłane są na konto bankowe do dnia 11.09.2015 r.
Warunkiem prawidłowego dostarczenia nagród jest przekazanie przez laureata prawidłowych, pełnych
i aktualnych danych." Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6006963 Napisano: 19.04.2015 19:53:10 w Kupię...
kupię kod/kartę podarunkową do empik.com
o wartości 50, 100, lub 200pln - czekam na PW  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6006845 Napisano: 19.04.2015 11:15:54 w SZUKAM....
isiulka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mixik napisał(a):Mam pytanie do tych, co wygrali juz kiedys pralke, lodowke, zmywarke lub podobny ciezki gabaryt. Czy jest szansa dogadania sie z kurierem w celu pomocy przy wniesieniu do mieszkania? Zastanawiam sie jak to bedzie jak smolar wysle pralki a mnie nie bedzie w domu, poza tym sam i tak nie dam rady a akurat nikogo w pelni sil i zdrowia nie moge zalatwic. Czy moze da sie dogadac za jakas (nie za duza) oplata? Jak to bywalo u Was?

Ogolnie z tym jest problem, ale wszystko zalezy od kuriera emotka  wnosic nie musi...np. mi sam zapropinowal ze wniesie "po znajomosci" emotka , mozna tez dac kilkadziesiat złociszy za fatyge, to moze wniesie emotka


Kurier przy tak dużych przesyłkach zawsze dzwoni aby się dogadać, wystarczy wtedy mu powiedzieć , że jesteś sama i czy mógłby Ci jakoś pomóc ale wtedy też wypada mu coś za to odpalić emotka

Mam kumpla kuriera i mówił, że to jego dobra wola aby coś cięższego wnieść. Czasami nawet dziękuję nie usłyszał, bo ludzie uważają, że to jego obowiązek, teraz zostawia wszystko przed wejściem do klatki, chyba , że ktoś go uprzejmie poprosi.

Czytałam kiedyś regulaminy kilku firm kurierskich i jest taki zapis, że kurier pod same drzwi dostarcza przesyłki o wadze do 20kg (coś w tych granicach, muszę poczytać ponownie). Przy cięższych paczkach ich wniesienie jest na naszej głowie.

ZASADY DOSTAW/ODBIORÓW PRZESYŁEK DPD I UPS: http://sendit.pl/...-przesylek-dpd-i-ups Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6006429 Napisano: 17.04.2015 18:21:23 w Rossmann
zaczęłam grać w rossnecie rok temu-w lutym 2014 i właśnie teraz trafił mi się mój pierwszy miesiąc bez nagród... jakie to smutne uczucie...  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6006317 Napisano: 17.04.2015 14:55:35 w Intermarche
mia napisał(a):

asiam napisał(a):

W gazetce ITM ketchup ma oznaczenie,że to produkt konkursowy.

Mam gazetkę przed sobą i nigdzie nie widzę takiego oznaczenia.emotka
Widzę natomiast wyraźnie napisane "dwa dowolne produkty marki Kamis Grill".
Dla mnie to jest jednoznaczne - produkty mające logo "Kamis Grill". Chyba że ktoś chce się kłócić potem z agencją, to proszę. emotka

w gazetce na stronie faktycznie jest znak KONKURS przy keczupie i musztardzie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6006276 Napisano: 17.04.2015 13:45:58 w Visa Konkursy
MsTitoczka napisał(a):

Czy piny przysyłają sami, czy trzeba złożyć jakiś wniosek?

PIN do karty Visa PKOBP "sam przyjechał" do mnie po ok.7dniach od momentu dostarczenia karty, także kurierem DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6006195 Napisano: 17.04.2015 11:50:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w pierwszym tygodniu loterii playboy dostałam 3 maile, a tylko 2smsy, jednak odpisałam na wszystkie 3maile i juz teraz widzę, że wygrałam 3x, bo pojawiła się lista zwycięzców, więc maile ważniejsze niż smsy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6006184 Napisano: 17.04.2015 11:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

Czy w praktyce w LOTERII PLAYBOY wygrał ktoś z Was na te same dane /nr. tel, @/ 2-3 razy?

Tak. Tego samego dnia.

mój rekord to 6x z jednego dnia, ale to był Wielki Piątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0