Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6023930 Napisano: 28.05.2015 11:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp napisał(a):

Perełek w Nivei jest wiecej.Np.pani która napisała źe spaceruje po parku i pije herbate emotka czy jest odpowiedz godna roweru?emotka

konkurs Nivea zaczyna przypominać ostatnią Visę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6023691 Napisano: 27.05.2015 19:35:04 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

androm napisał(a):

Wkurza mnie, że tak zimno, a nie puszczają już ogrzewania.

oj tak mnie to też wkurza, straszna zimnica w domu.A dodatkowo wkurza mnie, ze jak próbuję wejśc z linków w wyniki konkursów znów zostaję przekierowana na earn money czy cos wrrrrrr emotka

No....a tu kąpać dzieci trzeba, pranie suszyć.... U nas farelka na pełnych obrotach... emotka aż się boję rachunku za prąd

buncia88 - wsiadaj na rowery o ile mają na wyposażeniu dynamo i produkuj energię  emotka  a tak serio, to ja w takich momentach bardzo się cieszę, że mam mieszkanie ogrzewane CO/gaz - grzeję sobie kiedy chcę emotka  i wbrew powszechnej opinii, to nie wychodzi mnie drożej niż znajomych co płacą za ogrzewanie w czynszu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6023598 Napisano: 27.05.2015 15:52:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Anita26 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kolastyna kosme biedronka Dpd

moja kolastyna z pierwszego tygodnia też już w domu emotka

i u mnie też  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6023373 Napisano: 27.05.2015 11:22:26 w Wkurza mnie...
najczęściej 
joan napisał(a):

joan napisał(a):

defed napisał(a):

napisałam historię z życia wziętą: latałam w ciąży do auta kuriera, bo mu się nie chciało wnieść paczki na 4piętro (paczuszki, lekkiej, najczęściej wagi<2kg, nie piszę tu o lodówkach i wersalkach)


Trzeba sprawdzić w regulaminie, jakie zasady dostawy stosuje dana firma kurierska, to nie jest tak, że każdy podmiot działa w ten sam sposób. Oczywiście kurierów niedopełniających swoich obowiązków należy traktować tak samo, jak leserów na innych stanowiskach emotka

Kiedyś czytałam, że kurier ma obowiązek dostarczenia pod drzwi paczki, o wadze do 30 kilogramów, powyżej to już od niego samego zależy czy zostawi pod blokiem, czy pomoże z wniesieniem. Ale wtedy tego nie wiedziałam... i biegałam... Teraz kiedy ja juz to wiem, Pan Kurier nie dzwoni, że mam zejść na dół tylko wnosi, bo -kurczę- na tym polega ta usługa, za która płacę zamawiając towar. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6023365 Napisano: 27.05.2015 11:10:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Ludzie, co Wy za bzdury wypisujecie o pracy kurierów emotka

Kurier pracuje wg zlecenia i problemy z dostawami to wina nadawców, którzy najczęściej okazują się skąpymi f*tami.
Firmy kurierskie oferują konkretne godziny dostaw, np. po 17 albo do 11, ale za to się ciut więcej płaci, więc najlepiej wysłać paczkę najtańszą opcją, a potem są jazdy. Z pretensjami dzwońcie do nadawców; kurier ma prawo dostarczyć paczkę w ciągu dnia roboczego i nie musi wcale zapowiadać swojej wizyty, ani się tłumaczyć, dlaczego przyjechał o godzinie tej, a nie o tamtej.

napisałam historię z życia wziętą: latałam w ciąży do auta kuriera, bo mu się nie chciało wnieść paczki na 4piętro (paczuszki, lekkiej, najczęściej wagi<2kg, nie piszę tu o lodówkach i wersalkach) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6023361 Napisano: 27.05.2015 11:04:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
Negocjacje z Philipsem się opłacały emotka  W ostatniej aukcji wylicytowałam:
STRZYŻARKA PHILIPS QC5132/15 ,o taką: http://www.avans....7eAAQw&gclsrc=ds
ale z powodu braków na magazynie zaproponowali mi model o dużo niższej wartości:
STRZYŻARKA PHILIPS QC 5115/15 ,o taką: http://www.avans....s-qc-5115-15,id-9319
więc poprosiłam o atrakcyjniejszą ofertę zamiennika, i otrzymam:
STRZYŻARKA PHILIPS HC 5450/15 ,o taką: http://www.avans...._FIAMw&gclsrc=ds
która jest co prawda o dyszkę tańsza, ale ma więcej opcji ustawień i dłuższy czas działania, więc na moja korzyść. Jestem usatysfakcjonowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6023280 Napisano: 27.05.2015 09:34:50 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kurierzy.  emotka
Tak generalnie muszę przyznać, że dużo zależy od człowieka, bo naprawdę ZAWSZE da się znaleźć jakiś kompromis tylko trzeba chcieć. 
Ale GLS to chyba nigdy tak po prostu nie może dowieźć mi paczki. Konkretniej kurier:
- dzwoni telefonem i informuje, że dziś przywiezie paczkę, pytam o której, a on mówi, że stoi przed moim blokiem - to po co kurka dzwoni?
- rozmawia ze mną przez telefon i jednocześnie dzwoni domofonem, dosłownie drze się na mnie, że nikogo nie ma chociaż ktoś miał być... tłumaczę mu, że jestem w domu, a ten się drze - okazało się, że pomylił numery mieszkań (ludzka sprawa, ale czy trzeba frustracje wyrzucać na klienta?!)
- rozmawia ze mną, mówię, że będę po 15:30, po chwili przesyła smsa, że będzie między 12-15
- sms, że dostarczy paczkę między 8-15 emotka  


Przy okazji dziękuję wszystkim tym, którzy mają serducho i są przemiłymi kurierami, a takich też nie brakuje. 

Ten GLS już chyba tak ma. Ja nie mam problemu z żadnym innym kurierem tylko z ryżym Panem właśnie z GLSu. DPD to nawet paczuchę podrzucił mi do parku jak byłam z dzieckiem na placu zabaw. Nie było mu ciężko się jakoś dogadać a GLS zawsze się śpieszy, to Ja mam czekać w godzinach które on wyznaczy (dodam, że trasę ma juz ustaloną rano i nie będzie jej zmieniał, żeby przyjechać z przesyłką wcześniej/później-tak mnie raz poinformował). Po za tym: Tłumacze mu, ze mam małe dziecko i jak przychodzi to niech puka a nie spiera się na dzwonku. Myślicie, że ta prośba coś dała?
Mąż stwierdził, że sobie co "przyceluje". Nie chciała bym być wtedy w jego skórze emotka

co za zbieg okoliczności - ja też miewam problemy z kurierem ale tylko z GLSu! Mieszkam na 4piętrze i całą ciążę łaziłam na dół po odbiór paczki, bo mu się spieszyło, ale jak już urodziłam to od 2,5lat włazi sam, bo stanowcza się zrobiłam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6023275 Napisano: 27.05.2015 09:31:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fruitella napisał(a):

stamp napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Czy pamięta ktoś jaka była podpowiedź w pierwszym etapie podlaskiego?

nie kieruj sie logiką nie kieruj sie modą-kieruj sie na miejscowość położona nad woda.Letnicy przybywaja tam z wielką ochotą,przybądz i ty bo tam znajdziesz złoto

A ja myślałam od początku o Mielnie, ale zmyliło mnie to "nie kieruj się modą", a moi zdaniem Mielno jest jednym z najbardziej modnych miejscowości nadmorskich...

no właśnie! Mielno od razu wykluczyłam z powodu tej mody bo tam jest zagłębie letnich imprezowiczów przecież... ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022788 Napisano: 26.05.2015 13:36:40 w SZUKAM....
adamaszek napisał(a):

szukam info po jakim czasie dostajecie kasę z Playboya? U mnie minęło już 16 dni i nic się nie dzieje emotka

nie stresuj się, też długooo czekamy... ciężko powiedzieć jakim systemem robią te przelewy, mój pierwszy był chyba po3tyg.
i Ty w końcu tez dostaniesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022760 Napisano: 26.05.2015 12:58:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Krem Nivea i ostatnia kostka od Milki dzisiaj dotarły do mojej mamy - to się nazywa wyczucie czasu  emotka
Przy okazji wszystkim forumowym mamom - najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022615 Napisano: 26.05.2015 10:08:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
kacha57 napisał(a):

defed napisał(a):

a ja nadal nie mam informacji czy w ogóle dostane swój jedyny,pierwszy wylicytowany przedmiot, bo dowiedziałam się, że mieli braki na magazynie... no kurde - już długo czekam na jakieś propozycje rozwiązania tej sytuacji i nic... cisza... emotka emotka
nawet sama wyszłam z inicjatywą: zaproponowałam im zwrot pkt, dłuższy termin oczekiwania na przedmiot lub moją gotowość przyjęcia innego towaru o tej samej wartości... i coś długo rozmyślają...
a czy w ogóle miał ktoś kiedyś taki problem z nimi?

A jeśli można wiedzieć co wylicytowałaś że tego nie mają ? No ciekawe co Ci wymyślą.Trzymam kciuki oby dobrze dla Ciebie

po prostu maszynkę do włosów - to moje początki, moja pierwsza licytacja, więc tylko na tyle było mnie stać emotka  a tu taki zonk......emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022463 Napisano: 25.05.2015 21:36:22 w Ambasadorinnowacji - Philips
a ja nadal nie mam informacji czy w ogóle dostane swój jedyny,pierwszy wylicytowany przedmiot, bo dowiedziałam się, że mieli braki na magazynie... no kurde - już długo czekam na jakieś propozycje rozwiązania tej sytuacji i nic... cisza... emotka emotka
nawet sama wyszłam z inicjatywą: zaproponowałam im zwrot pkt, dłuższy termin oczekiwania na przedmiot lub moją gotowość przyjęcia innego towaru o tej samej wartości... i coś długo rozmyślają...
a czy w ogóle miał ktoś kiedyś taki problem z nimi? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022157 Napisano: 25.05.2015 13:13:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp napisał(a):

defed napisał(a):

podpowiedź do 2 tury podlaskiego jest u mnie tylko na mozilli a na chromie nie widać

A wyniki widac?

Nie, niestety nie, a ciekawość zżera......... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022140 Napisano: 25.05.2015 13:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
podpowiedź do 2 tury podlaskiego jest u mnie tylko na mozilli a na chromie nie widać

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022107 Napisano: 25.05.2015 12:30:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy wszyscy wymiatacze konkursowi zgarnęli już rowerki od Nivea? mogę już zacząć grać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022079 Napisano: 25.05.2015 12:08:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miejscowość nad morzem jest chyba zbyt logiczna... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022064 Napisano: 25.05.2015 11:57:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorota8331 napisał(a):

Jak dzis wysłałam loreal, kto kiedy będą wyniki?emotka

max 3dni robocze - jest to napisane w regulaminie, który zaakceptowałaś, wysyłając zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022061 Napisano: 25.05.2015 11:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

stamp napisał(a):

karolkas napisał(a):

Ale z drugiej strony była podpowiedź, "Nie kieruj się modą" więc nie mogły być modne miejscowości wypoczynkowe

wiec Mikołajki,Mragowo,Kołobrzeg tez powinnny odpaść jak typowali inni

I Mikołajki na pewno odpadły, bo stawiałam na nie, a wśród zwycięzców mnie nie było emotka  

W Podlaskim nie wygrywają tylko Ci, którzy trafili idealnie  w lokalizację złota, bo liczy się najmniejsza odległość do celu, więc teoretycznie Mikołajki mają szanse,bo jeśli 135 osób nie wytypowało Augustowa (jeśli to prawidłowa odp.) to Mikołajki mają szansę na stówkę. Tak sądzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6022019 Napisano: 25.05.2015 11:30:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jednym z moich strzałów były mazury,nie pamiętam gdzie dokładnie, więc może załapię się na stówkę, bo to tuz tuż... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6021984 Napisano: 25.05.2015 11:02:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Augustów - sprytnie stamp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0