Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6037468 Napisano: 26.06.2015 20:35:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Na activię odsyła się tyle paragonów ile się zgłosiło, czy tylko wygrany?

tylko wygrany, ale jak nie wiesz, który to wyślij wszystkie lub zapytaj ich @ który to paragon wygrał - w ciągu dnia odpowiadają mega szybko - do 5minut, nie wiem jak w weekend działają... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6037115 Napisano: 26.06.2015 10:51:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD przywiózł PSVita i Pastusia z ITM Aquafresh  emotka
myślałam, że Pastuś będzie większy (h= ok. 20cm)
Na pastusiowej liście jestem 4x, a Pastuś tylko jeden, może potem dojadą... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036630 Napisano: 25.06.2015 11:26:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

a ja chcialam zapytac tak z ciekawosci ile inwestujecie w konkursy promocyjne? bo widzę, że niektore osoby tylko w takie graja, a tam wiadomo, że trzeba COS kupic (nie mowie o promocyjnych z losowaniami, ale takimi gdzie jest konketne zadanie do zrobienia)

Np.:
-na Pełny Wózek kupiłam produkty 3x30zł=90zł (z długim term. ważn., które i tak kupuję: pomidory w puszce, oliwki, herbata, makaron...)
-na Aquafresh kupiłam szczoteczki do zębów dla mojego dziecka 4x5zł=20zł 
-Łomżę czy inne piwa kupuję, bo i tak bym kupowała regularnie,bez konkursów, to samo w Rossmannie, czy Kaufie: kupuję tylko to, co i tak potrzebuję lub będę potrzebować, baaardzo rzadko kupuję niepotrzebne mi produkty, więc zakupy konkursowe tak na prawdę nic mnie dodatkowo nie kosztują - to życie kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036392 Napisano: 24.06.2015 18:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

SaMaE napisał(a):

czy w jakobsie mozna kilka razy wygrywac?

Niby nie jest napisane, że nie, ale czy w poprzedniej edycji wygrywali po kilka razy? Może ktoś pamięta emotka

to były dobre czasy... raz nawet 6 na dobę zgarnęłam... emotka  a teraz nie wiem jak jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036373 Napisano: 24.06.2015 18:26:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
llqsfgsu napisał(a):

dotti25 napisał(a):

llqsfgsu napisał(a):

Hej, mam pytanie... ile trzeba mieć pkt i odznak żeby cokolwiek wygrać na aukcji, nawet jakiś drobiazg ? chodzi mi o minimum...

bilety do Cinema City  były za 400 punktów

czyli na jakiś gadżet trochę tych filipsów trzeba mieć...?

mi udało się wylicytować strzyżarkę do włosów za punkty uzbierane podczas tylko jednego  cyklu,
nie pamiętam ile "kosztowała", ale coś około700-800 flipsów Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036371 Napisano: 24.06.2015 18:24:35 w Rossmann
serene napisał(a):

ultrixx napisał(a):

A czy na miniaturkę deo Nivea drukuje się kod? Akurat pasuje mi kupić na wyjazd...

Mi się nie wydrukowalo- ale zaraz wyśle maila:)...może przyślą emotka

poproszę o info, jeśli tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036271 Napisano: 24.06.2015 15:10:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
morświn napisał(a):

fryteczka napisał(a):

belca napisał(a):

mattadore napisał(a):

paolka napisał(a):

co do tematu Activi czy zdjęcie któro wygrało głowną nagrodę w 4 etapie nie jest z internetu? to z chinką/japonką - nie obrażając nikogo oczywiścieemotka

no wg. mnie cały kolaż jest walony z netu !! łacznie z butelką Activi , wystarczy sprawdzic w google grafika...

Oczywiście że jest....żeby taka poważna firma pozwoliła sobie na takie coś...:D

http://www.ilewaz...tivia-suszona-sliwka a reszta ? 

też wydawało mi się że jest z neta... Można to gdzieś zgłosić?

emotka emotka emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036236 Napisano: 24.06.2015 14:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onagra napisał(a):

Witam czy do konkursu Activi można kupować zestwy po 2 bądź 4 sztuki, czy trzeba 5 osobnych kupić??

z tego co ja wiem to musi być Activia do picia, osobiście nigdzie nie widziałam jej w zestawach (poproszę o poprawkę jesli się mylę) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036167 Napisano: 24.06.2015 12:10:05 w Intermarche
alea napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

alea napisał(a):

malutka456 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

zapomniałam w zgłoszeniu z wakacjami podać miasto emotka  wysłać to samo zgłoszenie z nazwą miasta na ten sam nr paragonu?

ja wyslalam  nr paragonu zamiast systemowy i wyslalam jeszcze raz z dobrym numerem

Też posłałam nr z prawej zamiast systemowego i teraz się zastanawiam czy posłać jeszcze raz z systemowym

napisali mi zeby poslac jeszcze raz bo nie uznaja paragonu niestety

a nr systemowy to jest ten BAM xxxxxxxx ??

numer systemowy = numer transakcji - zależy jak masz opisany paragon  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6036028 Napisano: 24.06.2015 09:02:43 w Intermarche
maa napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy Axe z dziennymi nagrodami dzwoni na bieżąco?

raczej tak bo co jakiś czas ktoś chwali się wygranymi

raczej nie, bo:
Jury po zakończeniu Konkursu, do dnia do dnia 07.07.2015r . wyłoni 1 Zwycięzcę nagrody Istopnia Konkursu – autorów najciekawszej odpowiedzi spośród SMS-ów konkursowych przesłanych w trakcie trwania Konkursu, oraz 2 Zwycięzców nagród II stopnia Konkursu –
autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia Konkursu (z
wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną) oraz 28 Zwycięzców nagród III
stopnia Konkursu – autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia
Konkursu(z wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną oraz nagrodą II
stopnia). Jeden Uczestnik nie może zostać zwycięzcą więcej niż jednej nagrody w Konkursie.

Zwycięzca Konkursu zostanie powiadomiony przez Organizatora o wygranej nagrodzietelefonicznie na numer telefonu, z którego wysłany został SMS konkursowy w ciągu 5 dni
roboczych od dnia wytypowania do nagrody
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6035995 Napisano: 24.06.2015 07:43:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

właśnie zauważyłem że zaznaczyłem jeszcze na podlaskim Wieliczkę, obliczyłem, że jest to ok. 45 km od Brzeska, a nagrodzili te któe były ponad 60 km od niego, a tego nie emotka co robić emotka

To zalezy kiedy obstawiales bo chyba czas tez sie liczył

Jeszcze pytanie z jaka precyzją - bo na mapie nazwijmy to startowej bez przybliżenia łatwo walnąc się o pare km emotka   ale kto by się tam przejmował stówka przy 5 tysiach emotka  

A swoją droga: czy zapisywaliscie swoje współrzędne? Ja nie... Ale przy kolejnym tego typu konkursie będę prowadzić archiwum emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6035639 Napisano: 23.06.2015 13:40:22 w Informują
właśnie mnie Nivea poinformowało @, że nie wygrałam roweru emotka jakbym o tym nie wiedziała!
i że od jutra można znowu nie wygrać kolejnych 100 rowerów w Rossmannie emotka hehe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6035611 Napisano: 23.06.2015 13:08:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
defed napisał(a):

Loreal, wszystkie wygrane w komplecie, każda pakowana osobno, GLS emotka

i bony (2x50zł)  z Żabki do Żabki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6035522 Napisano: 23.06.2015 11:20:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Loreal, wszystkie wygrane w komplecie, każda pakowana osobno, GLS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6035224 Napisano: 22.06.2015 18:46:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

maryam napisał(a):

rkvi napisał(a):

Loreal wysyła tusze i serum GLS-em emotka

to prawda,dostanę mascarę i serum a tylko 1 paragon odesłałam emotka aż  bałam sie wejść w tego maila że to wirus emotka

A z jakiego dnia miałyście wygraną?  Ja niestety nie mam maila, a kilka wygranych z różnych dni wpadło.

mam 4 wygrane gdzieś "ze środka" konkursu, ale mam tylko 2@ - pewnie trochę czasu im zajmie wprowadzanie w system tych naszych danych: 28dni po 200osób... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6035146 Napisano: 22.06.2015 15:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

malutka456 napisał(a):

zaznaczyłam na chybił trafił miejsce i wpadło....5 tysiecy emotka emotka emotka  nie wierzę, że w końcu udało się wygrać taką kasę emotka

No i git!emotka emotka
A ja się cieszę, że Ty się cieszysz, i z tego że choć z całej loterii wychodzę z jedną stówką, to jednak o kilkadziesiąt złotych ( i zapas pasztetów emotka ) do przodu

mam to samo - stówka, czyli jakieś 50zł zysku i pasztety z dłuuugim terminem ważności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6034970 Napisano: 22.06.2015 11:48:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Ja też stawiam na Warszawe na teatr kamienica i ul .Bagno

a ja myślę że z teatrem Kamienica będzie tak jak z targami poznańskimi w poprzednim etapie, czyli wszyscy tam obstawili więc będzie coś zupełnie innego emotka

też mi ta Warszawa chodziła po głowie, a najbardziej ulica Złota, tylko co mają Złote Tarasy z Podlaskiem, to nie wiem, hehe   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6034512 Napisano: 20.06.2015 15:30:43 w Intermarche
rettib napisał(a):

A ja wpisałam normalny numer paragonu emotka emotka   Myślicie, że moje zgłoszenie nie zostanie uznane?

Napisz do organizatora, mi bardzo szybko odpisali w sprawie tych nr paragonów i wysłali ten ładny przykład co wkleiłem powyzej. Spytaj czy uznają czy masz wysłać ponownie ten sam tekst z właściwym nr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6034485 Napisano: 20.06.2015 13:55:22 w Intermarche
bandit napisał(a):

Witam
Mam pytanie o konkurs "REGULAMIN KONKURSU PROMOCYJNEGOPOD NAZWĄ „WYGRAJ WAKACJE MARZEŃ”"

co oznacza ? -> numer transakcji, nazywany też numerem systemowym, uwidoczniony na dole paragonu, stanowiącego dowód zakupu Produktów, 

z góry dziękuje za pomoc 

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6034379 Napisano: 19.06.2015 22:25:57 w Intermarche
siasiolka napisał(a):

Moj mąż wyrzucił paragony z pełnego wózka do śmieci.. Wyszperałam je ale jeden jest nie co tlusty i napisy miejscami wyblakłe alle na upartego da rade odczytac. Co radzicie? Wysyłac taki czy szukac nowego w wątku z paragonami?

WYSYŁAĆ emotka  A w międzyczasie poszukać dodatkowego w lepszym stanie na wszelki wypadek emotka  Ja tam jestem drobiazgowa i po nocach bym nie spała w takiej sytuacji...  Wyświetl w wątku >>
0 0