Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6040470 Napisano: 06.07.2015 08:38:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
boher401 napisał(a):

Czy w konkursie Activi w liście trzeba wysłać sam paragon? Czy jeszcze jakieś oświadczenie do tego? emotka

dołącz karteczkę ze swoimi danymi do przesyłki i ze swoim @, który podałeś/aś w zgłoszeniu - by ułatwić im identyfikację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6040185 Napisano: 04.07.2015 12:14:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onagra napisał(a):

karolkas napisał(a):

onagra napisał(a):

Dostałam 2 maile o wygranej w Jacobs  a w galerii widzę tylko jedną moją pracę, czyli oni się pomylili wysyłając 2 maile o wygranej czy jednak jest nadzieja na 2 zestawy, miał ktoś tak ??

ja tak miałam, niestety liczy się ilość prac w galerii a nie maili,mi napisali że to był błąd systemu że tak wysłało maile

trochę szkoda, ale ważne że coś wygrałam emotka dziękuję za odpowiedź

miałam to samo w edycji zimowej - wtedy tłumaczyli mi, że to "błąd człowieka", że ktoś mi wysłał dodatkowego maila, nawet nie przeprosili... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039995 Napisano: 03.07.2015 15:45:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Trochę rozbawił mnie Jack Daniel's w zwycięskiej pracy odnoście Danone Activia emotka  (bez złośliwości emotka  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039859 Napisano: 03.07.2015 12:17:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skuteczność w łomżingu: 16/16 = 100%
skuteczność w Jacobs: 5/100 = 5% emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039856 Napisano: 03.07.2015 12:11:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

pytanie do osób co wygrały leżaki na jedne dane kilka szt. widziałam w wątku gdzieś, że niby mieli jednego @ ale wysłali wszytskie skany i doszło kilka leżaków, czy tak jest nadal, że jak wysłaliście 3 zgłoszenia, to amcie tylko 1 @ ? bedę wdzieczna za odp.

jeśli wysłałaś 3 zgłoszenia, na te same dane, i otrzymałaś tylko 1@ o wygranej, to wyślij w odpowiedzi na tego maila wszystkie 3 skany a w temacie wiadomości wpisz wszystkie 3 nr tych paragonów (ja tak zrobiłam w 1 etapie przy 10 zgłoszeniach i tylko  1 @ o wygranej, i dojechało 10leżaków ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039468 Napisano: 02.07.2015 11:04:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
laurette napisał(a):

jestem blondi i nie wiem jak ludzie wstawiają swoje rysunki w konkursie jacobs?! emotka emotka  nigdzie nie widzę takiej opcji! 

podpowiem Ci, że można wstawiać TEKST,  a tekst to litery,cyfry i inne znaki... np duże T może być stołem a 8 bałwankiem    ;)  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039266 Napisano: 01.07.2015 19:29:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata21 napisał(a):

ewikewik napisał(a):

defed napisał(a):

mia napisał(a):

ewikewik napisał(a):

Czy ktoś wygrał główne nagrody w Inter Marche AXE?

A to już po konkursie? emotka
Myślałam, że jeszcze nie wszystkie dzienne obdzwonili...emotka

poruszałam tą kwestię w temacie INTERMARCHE - coś mi śmierdzi ten konkurs, choćby na podstawie zapisu w regulaminie, że reklamacje można wysyłać do 7lipca, tj. do tego samego dnia, do którego komisja ma czas na wyłanianie zwycięzców... emotka

Ja mam dzienną z ostatniego dnia. Tam głównych jest raptem 2? Więc wyniki dawno powinny być? Chyba, że wygrały osoby spoza forum.

u mnie też nagroda dzienna

głównych niby dwie, ale z regulaminu wynika, że trzy: jedna główna i dwie tzw. tygodniowe - to kolejna niezgodność 
Jury po zakończeniu Konkursu, do dnia do dnia 07.07.2015r . wyłoni 1 Zwycięzcę nagrody I  stopnia Konkursu (...) oraz 2 Zwycięzców nagród II stopnia Konkursu –autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia Konkursu (z wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną) oraz 28 Zwycięzców nagród III stopnia Konkursu –autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia 
Konkursu(z wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną oraz nagrodą II stopnia). 
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039214 Napisano: 01.07.2015 16:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mn112 napisał(a):

pytanie do tych, co wygrali w jabłkominkach...na jaki adres wysyłacie maila z danymi adresowymi...ten z regulaminu, czy w odpowiedzi na maila, który do was przyszedł?

w odp. na maila emotka  oprócz adresu podaj też rozmiar koszulki - bo zapomnieli o tym wspomnieć i potem dopytują w osobnych mailach Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039203 Napisano: 01.07.2015 15:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

ewikewik napisał(a):

Czy ktoś wygrał główne nagrody w Inter Marche AXE?

A to już po konkursie? emotka
Myślałam, że jeszcze nie wszystkie dzienne obdzwonili...emotka

poruszałam tą kwestię w temacie INTERMARCHE - coś mi śmierdzi ten konkurs, choćby na podstawie zapisu w regulaminie, że reklamacje można wysyłać do 7lipca, tj. do tego samego dnia, do którego komisja ma czas na wyłanianie zwycięzców... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6039113 Napisano: 01.07.2015 13:06:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Łomatko! Ile Łomżingowych leżaków! emotka  A jednak nie ma limitów na osobę - w 1 tyg wygrałam 10, dostałam tylko 1 @ o zwycięstwie, ale wysłałam wszystkie paragony i dostałam wszystkie leżaki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6038893 Napisano: 30.06.2015 22:23:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olimpica83 napisał(a):

Na e-mail od o wygranej w Jacobs nie trzeba odpowiadać?

nic nie trzeba, tylko się radować! w edycji zimowej tylko informowali o wygranej, a po jakimś czasie-gdy wyprodukowali szklankę, przyjeżdżał kurier - pod adres podany przy zgłaszaniu projektu emotka  teraz z pewnością jest tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6038892 Napisano: 30.06.2015 22:19:42 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

brylka napisał(a):

powie mi ktoś jak rysujecie te cuda na szklankach jacobs ????

ja cudow nie rysuje, ale podobno trzeba literek uzywac

sama probuje i jedno wielkie nic emotka

oprócz gotowych ikonek można dodawać napisy, na klawiaturze jest sporo tych liter emotka  małych i dużych, plus numery, kropki, kreski, nawiasy... i inne znaki, a do tego kilka czcionek do wyboru!!! i mozliwość zmiany wielkości oraz obrotu o 360stopni i przenoszenia w dowolne miejsce na szklance... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6038709 Napisano: 30.06.2015 15:58:00 w Intermarche
misiamisiam napisał(a):

defed napisał(a):

Jak to jest z tym konkursem AXE? Wyniki miały być do 7lipca+5dni roboczych - za cały konkurs.
Z wpisów w MDW wynika, że na bieżąco wybierali dzienne... ale co z zapisem regulaminie:

Jury po zakończeniu Konkursu, do dnia do dnia 07.07.2015r . wyłoni 1 Zwycięzcę nagrody I
stopnia Konkursu (...) oraz 2 Zwycięzców nagród II stopnia Konkursu –autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia Konkursu (z wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną) oraz 28 Zwycięzców nagród III
stopnia Konkursu –autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia
Konkursu(z wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną oraz nagrodą II
stopnia). Jeden Uczestnik nie może zostać zwycięzcą więcej niż jednej nagrody w Konkursie.

Skoro na bieżąco szły powiadomienia o dziennych, to kiedy był wybierany laureat głównej i spośród których zgłoszeń? To dla mnie nielogiczne jest...

pewnie wybrali 2 wspaniałe rodzynki i poinformują ich na końcu żeby nie było afery
P.S. nie brałam tam udziału ale zapis faktycznie dziwny

i kolejny dziwny zapis z regulaminu, że:
"czynności związane z przyznawaniem i wydawaniem nagród oraz rozpatrywaniem reklamacji zakończą się do dnia 07.07.2015r." ?!?
Przecież do tego dnia ustalili sobie czas na wybór zwycięzców!!! WTF?!?
znalazłam do tego organizatora A1 Piotrowski, Wielgus Sp. J. numer tel. na necie  728339329
ale nie mam odwagi dzwonić, bo jestem nabuzowana emotka tak już mam... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6038695 Napisano: 30.06.2015 15:42:25 w Intermarche
Jak to jest z tym konkursem AXE? Wyniki miały być do 7lipca+5dni roboczych - za cały konkurs.
Z wpisów w MDW wynika, że na bieżąco wybierali dzienne... ale co z zapisem regulaminie:

Jury po zakończeniu Konkursu, do dnia do dnia 07.07.2015r . wyłoni 1 Zwycięzcę nagrody I
stopnia Konkursu (...) oraz 2 Zwycięzców nagród II stopnia Konkursu –autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia Konkursu (z wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną) oraz 28 Zwycięzców nagród III
stopnia Konkursu –autorów najciekawszych SMS-ów konkursowych przesłanych danego dnia
Konkursu(z wyłączeniem autorów zgłoszeń nagrodzonych nagrodą główną oraz nagrodą II
stopnia). Jeden Uczestnik nie może zostać zwycięzcą więcej niż jednej nagrody w Konkursie.


Skoro na bieżąco szły powiadomienia o dziennych, to kiedy był wybierany laureat głównej i spośród których zgłoszeń? To dla mnie nielogiczne jest...
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6038514 Napisano: 30.06.2015 11:05:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kubek termiczny z moim imieniem i nazwiskiem od Biedronki (DPD),
a kurier pozwolił sobie na żarcik, że Mercedesa postawił na parkingu, a w pudełku są klucze   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6038220 Napisano: 29.06.2015 16:56:04 w Rossmann
asper01 napisał(a):

Czy spotkał się ktoś z żądaniem oryginału paragonu w sklepie, albo przez kuriera? Mam Kolastynę razem z Rosskiem i nie wiem czy warto słać oryginał dla ręcznika, czy czekać na wyniki Rosska lepiej i mieć ten oryginał jakby co...;/ 

w Rossmannie gram od 1,5roku i ani razu nie chcieli ode mnie paragonu, ani przy głównych, ani przy pocieszeniaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6038017 Napisano: 29.06.2015 11:58:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
defed napisał(a):

Samsung Galaxy TAB3 emotka „Pokaż emocje z MasterCard”

i karty od Malmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6037979 Napisano: 29.06.2015 10:54:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Samsung Galaxy TAB3 emotka „Pokaż emocje z MasterCard” Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6037796 Napisano: 28.06.2015 16:00:54 w Intermarche
magdalena-1989 napisał(a):

defed napisał(a):

migi napisał(a):

Były już nr systemowe i nr transakcji, a nr dowodu zakupu do konkursu z Velvet ?  emotka   z góry czy z dołu?


raczej ten z góry, w regulaminowym przykładzie jest nr sześciocyfrowy: 123456

Ja mam 5 cyfr u góry, a na dole BEV 8 cyfrowy,no i właśnie który na konkurs VELVET i Carefree?:O

to bez obawy wpisz ten 5cyfrowy emotka (widocznie Twój sklep nie nabił jeszcze tyle transakcji  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6037744 Napisano: 28.06.2015 10:37:53 w Intermarche
migi napisał(a):

Były już nr systemowe i nr transakcji, a nr dowodu zakupu do konkursu z Velvet ?  emotka   z góry czy z dołu?


raczej ten z góry, w regulaminowym przykładzie jest nr sześciocyfrowy: 123456 Wyświetl w wątku >>
0 0