Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6046332 Napisano: 20.07.2015 08:42:08 w Rossmann
W Rossmannie zaczęłam grać 1,5 roku temu. W pierwszym miesiącu porażka. W drugim juz 1 główna. i od tego czasu miałam tylko 1 miesiąc pusty. Wiadomo, ze cześciej wpadają mi drobnostki, ale mam na koncie tez kilka ciekawych zdobyczy (choć nie sa to wycieczki, ani samochody...)
Tu chyba jak wszędzie, trzeba napisać coś oryginalnego, by wyróżnić się z tłumu i mieć odrobine szczęścia, by jury zaciekawił nasz tekst emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046272 Napisano: 19.07.2015 21:40:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
zarania napisał(a):

Jakie czynności należy wykonać, aby przygotować cappuccino w ekspresie Philips HD8844/09?

Nie wiem czy poprawnie, ale ja napisałam to, co zauważyłam na filmiku, czyli, ze trzeba podpiąć wężyk spieniajacy mleko do ekspresu, a z drugiej strony włożyć go do naczynia z mlekiem, następnie napełnić kubek spienionym mlekiem i dodać porcje kawy.  :) bo z tego co zauważyłam ten model nie ma specjalnego pojemnika na mleko Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046263 Napisano: 19.07.2015 20:48:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
emotka mia napisał(a):

ondine napisał(a):

Już nie mają co wymyślać w przypadku tego wyzwania z testowaniem odkurzacza! Rozsyp kawę, zrób zdjęcie, odkurz, zrób zdjęcie, napisz co usypałeś i dlaczego... a potem jak może ewentualnie załapiesz się do testów to napisz opinie, odkurzacz porozwoź po znajomych, pozbieraj opinie, a potem może jeszcze go odeślij. Za 10 punktów.
Te testy w Philipsie coraz bardziej schodzą na psy... emotka

Właśnie to im napisałam w zgłoszeniu - że nie mam zamiaru kawy bez sensu rozsypywać, itd. itp. emotka
Nie liczę na punkty, ale ciekawa jestem, czy coś odpiszą.emotka

Tez jestem ciekawa co na to Philips, bo ja napisałam, ze nie mam w zwyczaju marnowania produktów spożywczych i niestety nie mam możliwości realizacji tego polecenia.   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046126 Napisano: 18.07.2015 22:43:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Mam takie przemyślenia... Zastanawiam się czy agencje przechowują sobie gdzieś te wszystkie hasła, które dostają w konkursach? Czasem jest tak, że po jakimś czasie pojawia się takie samo pytanie w konkursie organizowanym przez dokładnie tę samą agencję, dlatego jestem ciekaw czy wysyłanie tego samego ma sens emotka

W tym roku była seria konkursów grilluj z Kamis, jednej agencji - to samo hasło posłałam na konk w ITM i DC, w Inter nic, a w DC grill wart 1700 emotka  ( pytania troszkę inne ale odpowiedz pasowała i tu i tu) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046078 Napisano: 18.07.2015 16:38:31 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja już się pogubiłem więc spytam po prostu czy były wyniki już z tych konkursów?
- Dzień Ojca AXE
- Wakacje Marzeń? (chyba nie z tego co tu udało mi si wyczytać, ale jakieś zamieszanie jest...)

Dzień Ojca AXE - były wyniki, juz dzień po zakończeniu terminu nadsyłania zgłoszeń, chyba w sumie 2 osoby pochwaliły  się stówką w MDW, właściciele reszty nagród NN, w sumie rozdano podobno 16nagród, choć z nie do końca jasnego regulaminu wynikało istnienie nawet 31szt. /nagród ogółem/. Organizator jednak nie odpowiedział mi dlaczego regulamin wprowadza w błąd, nie wyjaśnił rozbieżności informacji... (a pisałam do nich polecony za potwierdzeniem odbioru, szarpnęłam się na znaczek emotka   bo nie było jak się z nimi inaczej skontaktować). To jest pierwszy konkurs, a raczej organizator, który mnie wyprowadził z równowagi emotka  Natomiast na koniec ich listu do mnie napisali, że życzą mi powodzenia w kolejnych ich konkursach i serdecznie zapraszaja do udziału, hahaha

A możesz napisac jaki to był organizator? W tym roku nie brałam udziału chyba w żadnym konku w ITM z racji sporej odległości od sklepu... i trochę nie ograniam tamtejszych konkursów emotka  tak ku przestrodze emotka   

a1 Piotrowski,Wielgus Sp. Z J. siedzibą w Warszawie (00-131), ul. Grzybowska 4 lok. 138, Warszawa
zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Warszawa, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego pod numerem KRS 0000214676, NIP 527-23-60-117 Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046075 Napisano: 18.07.2015 16:33:56 w Intermarche
luko922 napisał(a):

Ja już się pogubiłem więc spytam po prostu czy były wyniki już z tych konkursów?
- Dzień Ojca AXE
- Wakacje Marzeń? (chyba nie z tego co tu udało mi si wyczytać, ale jakieś zamieszanie jest...)

Dzień Ojca AXE - były wyniki, juz dzień po zakończeniu terminu nadsyłania zgłoszeń, chyba w sumie 2 osoby pochwaliły  się stówką w MDW, właściciele reszty nagród NN, w sumie rozdano podobno 16nagród, choć z nie do końca jasnego regulaminu wynikało istnienie nawet 31szt. /nagród ogółem/. Organizator jednak nie odpowiedział mi dlaczego regulamin wprowadza w błąd, nie wyjaśnił rozbieżności informacji... (a pisałam do nich polecony za potwierdzeniem odbioru, szarpnęłam się na znaczek emotka   bo nie było jak się z nimi inaczej skontaktować). To jest pierwszy konkurs, a raczej organizator, który mnie wyprowadził z równowagi emotka  Natomiast na koniec ich listu do mnie napisali, że życzą mi powodzenia w kolejnych ich konkursach i serdecznie zapraszaja do udziału, hahaha Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045951 Napisano: 17.07.2015 23:21:29 w Intermarche
darog napisał(a):

defed napisał(a):

dolly napisał(a):

Wiem gdzie jest systemowy, chodzi mi w ktorym konkursie go wymagali emotka

http://www.e-konk...he.html#.ValvJhjo6rV
Ps. Można mnie znaleźć raczej w woj. Śląskim, niż w Białymstoku... ?!?

To nie chodzi o ten konkurs? Główna wygrana w Bstoku.. W każdym razie gratuluje
http://wygrajzesmartem.pl/#nagrody

Rownież gratuluje Smarta (nawet nie grałam), ale tu-w tym temacie-rozprawiamy o konkursach w sklepach Intermarche emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045947 Napisano: 17.07.2015 23:18:23 w Intermarche
Chyba nie, kurczę, ktoś się chwalił dzisiaj główna z ITM, ale nie wiadomo czy to była Toyota czy Wycieczka... Cały dzień tu o tym sa rozmowy... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045941 Napisano: 17.07.2015 23:13:08 w Intermarche
dolly napisał(a):

Wiem gdzie jest systemowy, chodzi mi w ktorym konkursie go wymagali emotka

https://www.e-kon...he.html#.ValvJhjo6rV
Ps. Można mnie znaleźć raczej w woj. Śląskim, niż w Białymstoku... ?!? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045926 Napisano: 17.07.2015 22:48:50 w Intermarche
mariolakal napisał(a):

dolly napisał(a):

Matko ne straszcie, gdzie byl systemowy?????

Raczej na dole, tak jak w innych sklepach bywa...  

U mnie (w moim ITM)  numer systemowy zwie się numerem transakcji , jest to określenie rownolegle, zależnie od rodzaju kasy 
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045807 Napisano: 17.07.2015 16:51:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
buncia88 napisał(a):

defed GRATULACJE!!! emotka

Mówiłam: jednego dnia nic-drugiego główna! emotka

ło matko, dzieki emotka - ale to bardzo kłopotliwa nagroda....... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045761 Napisano: 17.07.2015 15:58:16 w Intermarche
buncia88 napisał(a):

asante napisał(a):

I co, tak nas szakale zostawisz w niepewności? emotka

Voucher czy Toyka? Umieram z ciekawosci emotka

emotka  tak czy owak brawo i zazdroszczę... i umieram z ciekawości co to takiego, by nie łudzić się przez weekend...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045691 Napisano: 17.07.2015 14:01:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aguniak napisał(a):

Jacobs 9 etap InPost 

i u mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045527 Napisano: 17.07.2015 09:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oryginalny80 napisał(a):

Pomieszały mi się paragony z Łomży i po wstępnej selekcji zostały mi dwa, z tym że jeden jest wykorzystany a drugi na pewno nie. Najprościej odesłać oba, tylko troszkę szkoda by jeden z nich (ten niewykorzystany) mi w ten sposób się zmarnował. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać inaczej?

Spróbuj wysłać do nich zapytanie o numer zwycięskiego paragonu, na adres mailowy z którego informują o zwycięstwie, a jeśli wysyłałam zgłoszenie SMS to przeszukaj regulamin, kto jest organizatorem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045333 Napisano: 16.07.2015 15:03:38 w Rossmann
może się odnajdziecie... emotka

Travel Pass:

TomaszKucharskiWarszawa

zestaw walizek Samsonite (3 szt.),
AgataBaranowskaOpocznoAgataGawinSosnowiecIWONAGIRUĆZIELONA GÓRAAnnaGrzesikRąpinlidkaprzybysztoruńkarolinasłomianbydgoszczKarinaStudzińska-ŁabudaBierutówEdytaSzydłowskaIławaAnnaWieczorekKrakówAgnieszkaŻarówBorowa

zestaw produktów Johnson's baby
BeataBachorzGóraEWABARANOWSKAWARSZAWARenataBiernatGwoździceWirginiaBłaszkiewiczŚwinoujścieMonikaBochenekWarszawa RadośćRenataBroniszewskaJeżowiecMichałBukowskiSzczecinŁucjaCeynowaKoszalinDariaChlebowskaŁabiszynMagdalenaChojnackaKaliszPiotrCieślikowskiPołaniecJoannaCiuśAndrychówAgataCupriakWarszawaarturczarneckiWęgorzynoMartynaCzubaOtmuchówKlaudiaDąbekChrzanówBeataDorociakZielonkamonikaempelgrudziądzBARBARAFABICHZIELONA GÓRAJoannaFalarczykGryficeIwonaFijałkowskaLegnicaMARTAFLOREKZGŁOBICEMonikaGłazKrakówTadeuszGroszekKnurówAgnieszkaHennigStarogard GdańskiZanetaJanoszkaKopienicaMichałKiernożyckiKorzeniewDorotaKittaRybnikannaklepchruszczewo, ciechanówAnnaKosternaradomMonikaKowalskaMosinaPaulinaKoźbiałMorawicaMilenaKujawaRakowniaMartaKuźmin-ZarzeckaBiałystokIzabelaKwiecinskaZabrzeMagdalenaLelekWrocławTeresaLewWrocławKatarzynaLisieckaJaźwinaMagdalenaŁONIEWSKACHORZELEAleksandraŁukaszewiczStrzelnoMarzenaMakułaKoniuszaMariolaMarkiewiczWarszawaAnetaMatwiejczykLędzinyMagdalenaMazurStąporkówPatrycjaMieraStanowiceLuizaMigdałLublinEwaMikaBojszowy NoweDorotaNiciejaBukówMagdalenaNiedbałaWarszawaJustynaNosarzewskaGdyniaIwonaNowakJugowiecJoannaNowickaPoliceMagdalenaOćwiejaWarszawaIwonaOlejnikKoszalinAlinaOlszewskaGórowoAgnieszkaOlszowyLeskoAnnaParadowskaPiasecznoGrażynaParczewskaKoszalinDorotaParzykUstkaHenrykaPiatkaBełchatówEdytaPindralKIELCEkatarzynapisarekWarszawaEdytaPrackaSkępeEdytaProwadziszKrakówDorotaPruszyńskaHrubieszówIwonaPuławskaLublinMałgorzataRaczkowskaSochaczewbarbaraRaczyńskisłupnoGabrielaRadecka-SandeckaZagórzanyWeronikaRadzionNowy TomyślMonikaRatajczakTrzciankaKarolinaRomańczykwałbrzychSzczepanRuchwaWrocławJustynaRusekWrocławMonikaSkaba-SzklarskaWarszawaEwaSkoczeńwarszawaMonikaSkrzypczakWijewoRenataSkubalskaPruszkówKarolinaSmoligaZgierzPatrycjaSobczakŁęknicaMartaSondejŁukówKarolinaStankowskaKoninJoannaSuprykWarszawaAnnaSzuckaŻaryMonikaŚliwatczewJOANNAŚMIGIELSKASMÓLNIKNinaŚwierczynaKrakówDariuszŚwistPrzeworskTomaszTeklaKobielicealeksandratkaczŻyrardówMariaTrojanekLucynów DużyMonikaUrbanekŻoryJoannaWalewskaŁódźDagmaraWasielewskaŁódźAgnieszkaWierzbickaKatowiceJoannaWięcławMesznaMartaWilkGorzów WielkopolskiMajkaWinogrodzkaSzczecinMartaWysoczańskaNowe MiasteczkoIzabellaZawadaBierutów Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045268 Napisano: 16.07.2015 13:09:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jacobs 7etap emotka  PP Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045263 Napisano: 16.07.2015 12:59:12 w Oddam za darmo
Oddam za darmo numer karty DUKA, na której pozostało 1,10pln (jeden złoty, dziesięć groszy)
Przyjaznej osobie z forum ----------->>> na PW.   emotka
(podczas zakupów można płacić wieloma kartami upominkowymi, wystarczy po zakupach wysłać do nich @ z odpowiednią wiadomością i numerami kart, z których maja pobrać należność emotka  , o czym informują w trakcie dokonywania formalności po zakupie ) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6045228 Napisano: 16.07.2015 11:50:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tabela rozmiarów kurtek Lech Polomarket. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6044995 Napisano: 15.07.2015 20:13:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

brudny napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

boher401 napisał(a):

koki napisał(a):

mam pytanko do osób które otrzymały już leżak z łomży, jak jest z ich jakością, wykonaniem? emotka

jakość w porządku, gorzej z wygodą emotka

ja tam byłem zaskoczony na +
spodziewałem się raczej badziewia, a dobrze wykonane i wygodne też są - maruderzy emotka

to chyba wygodnego leżaka nie widziałeśemotka

leżaki są dokładnie takie, tylko ologowane, maksymalne obciążenie 90kg  emotka   jakość bardzo dobra i ładne wykończenie np. tymi plastikami emotka   http://spolnota.p...w_z_wymienna_tkanina

jestem zadowolona  z tych leżaków, najwygodniej w pozycji nr 3-najbardziej horyzontalnej emotka  aż nie chce się wstawać... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6044980 Napisano: 15.07.2015 19:43:30 w Paragony
mam 1paragon na maszynki Soleil z ITM, o dziwo jest fajny opis: "MASZ. MISS SOLEIL"12,99 - dziś się kończy http://intermarch...7d5b34c1917e827a2272
oddam za doładowanie 5pln (Play) emotka
edit: nieaktualne  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0