Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6047811 Napisano: 22.07.2015 16:07:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No to chyba u mnie tez bony i wakacje od ITM pozostaną tylko w sferze marzeń...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6047652 Napisano: 22.07.2015 13:24:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vickichelm napisał(a):

defed - bardzo fajne ! A jak oceniasz je jakościowo ? Płacimy za literkę N czy są po prostu przezawaliste, lekkie , idealnie wykonane  ? emotka Pytam bo nie znam tej marki a teraz jest na nią wielki SZAŁ emotka

Nigdy nie miałam profesjonalnych butów sportowych z górnej półki. Ale NB zdają sie być ok, ładnie uszyte, foremne, nigdzie nie zwisają nitki ani nie widać kleju. Zobaczymy jak będzie podczas użytkowania...   Sa bardzo wygodne, leciutkie i po założeniu miałam od razu ochotę pobiegać w miejscu (serio!!!)
Ps. Moja para jest Made in Vietnam  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6047623 Napisano: 22.07.2015 12:47:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może kogoś zainteresuje ta informacja: kupiłam online za bony Activia najtańsze buty z kolekcji biegowej 239,99pln, bo moja rozmiarówka nie dawała mi większego wyboru. Zamowienie zrobiłam w poniedziałek i dzisiaj, w środę, kurier UPS dostarczył przesyłkę. Rozmiar 41, który nosze na codzień okazał sie idealny. Buty sa bardzo(!) wygodne i będzie mi sie w nich dobrze ćwiczyć. Ich wygląd jest nawet ok, choć znacznie bardziej podobał mi sie inny model. W sumie jestem bardzo zadowolona emotka  



Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6047534 Napisano: 22.07.2015 10:11:05 w Rossmann
snowflake napisał(a):

trampek napisał(a):

czy na nivea rzeba kupic strees protect dezodoranty czy kulki tez moga byc? a miniaturki drukuja sie kody prosze o odp bo chce kupic w czwartek.

Na ostatnią chwilę to bym jednak kupiła pewniaka, przy którym kod się wydrukuje bo choćbyś napisała do BOKu o kod to Ci go nie zdążą wysłać przed końcem konkursu.

U mnie na miniaturki normalnie drukują sie kody, za każdym razem (cena 3,99) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6047418 Napisano: 21.07.2015 22:09:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

http://www.e-konk...z-sie-wakacjami.html  gdzie kupię tę paskudztwo?

znalazłam dzisiaj w Intermarche  za 11.99 spray 100ml  emotka  i już dalej nie szukałam
tańsze były tylko uzupełniające wkłady, takie tabletki, za 9,99zł Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6047021 Napisano: 21.07.2015 12:16:58 w SZUKAM....
rosik93 napisał(a):

Szukam w jakiej cenie jest najtańszy antyperspirant Nivea z Rossmana?

3,99 - miniaturki, kody na nie także się drukują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046971 Napisano: 21.07.2015 10:58:12 w Intermarche
fino napisał(a):

defed napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Wysłali bony z Pełnego Wózka !!!  emotka

Jak? Czym? Kiedy? Skąd wiesz?  

Dostałam przed chwilą maila. Wysłali wczoraj, a czym to nie wiem... pewnie Pocztą Polską, tak jak ostatnio.  emotka

O, faktycznie jest @ emotka  dzięki za cynk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046959 Napisano: 21.07.2015 10:50:51 w Intermarche

Wysłali bony z Pełnego Wózka !!!  emotka

Jak? Czym? Kiedy? Skąd wiesz?   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046954 Napisano: 21.07.2015 10:46:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
benasia napisał(a):

Leżak z Łomży   emotka

I do mnie właśnie dojechała Łomża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046934 Napisano: 21.07.2015 09:59:32 w SZUKAM....
maryam napisał(a):

Czy z konkursu Łomży przychodzą potwierdzenia odczytania e-maila z danymi?

Tylko w formie kuriera z leżakiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046919 Napisano: 21.07.2015 09:29:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goarik napisał(a):

Defed daj znać  jak dostaniesz  czy po promocyjnej cenie kupiłaś czy jak?

Swoje buty kupiłam z tych nieprzecenionych, bo tylko tam odnalazłam swój rozmiar. Zamowienie dobiłam skarpetkami nie będącymi stopkami, wg wskazówek pana Adama. Dodatkowo wypytałam o możliwość zakupu przecenionych butów za bony zdobyte w konkursie Activia na kolekcje biegowa, bo i dostałam pozytywna odpowiedz. Jesli ktoś będzie miał problem z realizacja zakupu (online)za te bony butów przecenionych, to chętnie pożyczę maila od pana Adama, który mi pozwolił na taki zakup. Natomiast nie wiem czy przecenione buty można kupić po cenie sprzed przeceneny czy po cenie juz obnizonej. Ludzie-wyślijcie do nich maila, żeby zobaczyć czy odpowiedzi na wszystkie pytania sa identyczne, czy każdemu odpisują coś innego ( myśle, ze w tych sklepach pracownicy nie sa dobrze poinformowani i stad te rozbieżności informacji) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046909 Napisano: 21.07.2015 09:00:16 w Rossmann
asper01 napisał(a):

A ja mam pytanie do "rossaków" wygrywających: czy wygrywają Wasze odpowiedzi rymowane czy prozą raczej?

U mnie to wychodzi 50/50, w sumie bez różnicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046905 Napisano: 21.07.2015 08:57:37 w Rossmann
wojowniczka napisał(a):

w rossie chyba zawsze 500 znaków maksymalnie emotka

Dla mnie te 500 znaków to idealny limit. Choć przeważnie zapisuje 250-300. Natomiast mecze się w konkursach, gdzie limitem jest 1sms i jeszcze trzeba prefiksy pomieścić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046746 Napisano: 20.07.2015 19:58:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

defed napisał(a):

WAŻNE INFO DLA ROBIĄCYCH ZAKUPY ON-LINE ZA BONY ACTIVIA NA KOLEKCJĘ BIEGOWĄ, W SKLEPIE newbalancesklep.pl

- jak wygląda płatność voucherami w sklepie on-line? odp: "Proszę zaznaczyć  sposób zapłaty Voucher i uwagach w zamówieniu proszę wpisać kod Voucheru"
- czy do kolekcji biegowej zaliczają się także skarpetki? odp. "Skarpety można kupić pod warunkiem że są w kategorii running ( wszystkie oprócz skarpetki typu "stopki")" emotka
- czy mogę kupić przecenione? odp. "Vouchery obowiązują także na produkty przecenione"  emotka

Wszystkie powyższe informacje pochodzą z wiarygodnego źródła, od pana Adama, który odpisał na moje pytania wysłane z tego formularza:
http://www.newbal...klep.pl/contact.html   (więc polecam taką formę kontaktu w sprawie Waszych dodatkowych pytań emotka  )

oj ten pan Adam zakręcony jak nalesnik-mi odpisał , że tylko buty moge kupić

emotka  w każdym razie ja mam od niego oficjalne "pozwolenie", kupiłąm buty i dobiłam zamówienie skarpetkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046745 Napisano: 20.07.2015 19:56:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goarik napisał(a):

jak mi ten facet odpowiedział ze te kody tak i tak weryfikują ,i tylko biegowa kategoria  a w sprawie ubrań tez musi byc biegowa  tylko  nie kumam skad ja mam wiedzieć ze kurtka akurat wybrana jest biegowa?

http://www.newbal...klep.pl/contact.html - wystarczy zapytać, i tak jak w przypadku o moje pytanie o skarpetki, Tobie z pewnością udziela informacji o interesującym Cię asortymencie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046729 Napisano: 20.07.2015 19:27:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goarik napisał(a):

zgadza sie można kupić przecenione rzeczy ale będzie obowiązywała pierwsza cena,nie promocyjna emotka  dziś dzwoniłam tam i pytałam

a tego to nie wiem, bo sama kupiłam buty jeszcze nieprzecenione (są dodane takie 3 pary w kolekcji biegowej, oznaczone jako nowość)

natomiast na bonach nie widnieje taka informacja, że dotyczą one wyłącznie produktów nieprzecenionych lub przecenionych po cenach sprzed przeceny - to jest dobre pytanie i może ktoś zainteresowany tematem wyśle jeszcze do nich zapytanie?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046676 Napisano: 20.07.2015 18:06:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WAŻNE INFO DLA ROBIĄCYCH ZAKUPY ON-LINE ZA BONY ACTIVIA NA KOLEKCJĘ BIEGOWĄ, W SKLEPIE newbalancesklep.pl

- jak wygląda płatność voucherami w sklepie on-line? odp: "Proszę zaznaczyć  sposób zapłaty Voucher i uwagach w zamówieniu proszę wpisać kod Voucheru"
- czy do kolekcji biegowej zaliczają się także skarpetki? odp. "Skarpety można kupić pod warunkiem że są w kategorii running ( wszystkie oprócz skarpetki typu "stopki")" emotka
- czy mogę kupić przecenione? odp. "Vouchery obowiązują także na produkty przecenione"  emotka

Wszystkie powyższe informacje pochodzą z wiarygodnego źródła, od pana Adama, który odpisał na moje pytania wysłane z tego formularza:
http://www.newbal...klep.pl/contact.html   (więc polecam taką formę kontaktu w sprawie Waszych dodatkowych pytań emotka  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046664 Napisano: 20.07.2015 17:41:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aguniak napisał(a):

podlaski etap 3 

i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046481 Napisano: 20.07.2015 13:16:44 w Rossmann
kinga255 napisał(a):

heh ja też w wzorze do nasladowania tak ładnie teściową opisałam i nic ...;/ - widocznie to był zły pomysl ;D

a ja we wzorze opisałam młodszą siostrę, bo pomyślałam że większość będzie pisać o matkach i babkach, ewentualnie o starszych siostrach...też lipa... chyba należało opisać ojca?!?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6046374 Napisano: 20.07.2015 10:41:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
staszek napisał(a):

New balance z activii, chyba k-ex, ale nie mam pewności. Etap 4 albo 5, też chyba emotka

Bony NEW BALANCE na 100% z 5 etapu, na 100% ten sam kurier co rozwozi leżaki czyli DPD (chyba, ze pan Kurier zmienił pracodawcę) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0