Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6060334 Napisano: 24.08.2015 09:07:14 w Biedronka
Kto wozi biedronkowe rowery emotka  Ktoś juz sie pochwalił, ze dzisiaj dostał... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059971 Napisano: 22.08.2015 15:39:05 w Intermarche
kaskaderka1 napisał(a):

Ale jestem zaskoczona ,a najlepsze jest to że kurier się popłakał emotka ze mną emotka bo ja czekałam na bony .kazałam mu sprawdzać dokładnie bo ja nie czekam na tak wielką paczkę. Moje zaskoczenie i szczęście mu się udzieliło...
Boże ,jestem taka szczęśliwa .Sierpień był okrutny w wygrane...

emotka emotka   wow... ale bajka! gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059900 Napisano: 22.08.2015 09:45:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rencia163 napisał(a):

youstyna33 napisał(a):

CZy koral w tesco wysyłał już nagrody?-Ręczniki konkretnie.
A do biedronki : "mój rówieśnik na drugim końcu świata" nie życzą sobie prac przestrzennych czyli odpadają "wydzieranki, wyklejanki, itp?

Z tych prac które wygrają ma powstać,  jak dobrze pamiętam, kalendarz.  Więc jak prace przestrzenne mają wydrukować?

Te wydzieranki czy wyklejanki, o ile na płasko, moim skromnym zdaniem-powinny przejść. Chodzi chyba o to, by mozna było te prace zeskanować i umieścić na okładce zeszytu czy tez w kalendarzu.   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059895 Napisano: 22.08.2015 09:20:30 w Udane wymiany - polecane nicki:)
fryteczka napisał(a):

Polecam defed emotka

Z wzajemnością polecam Cię fryteczka  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059784 Napisano: 21.08.2015 20:24:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs/zwrot kasy za zakup margaryny Optima DHA http://optima-dha.pl/promocja/ - już dodałam do bazy.
Promocja trwa od dnia 20 sierpnia 2015 roku do 4 grudnia 2015 roku - jest to okres nadsyłania zgłoszeń.
Natomiast Zakup Produktów Promocyjnych uprawniający do udziału w Promocji możliwy jest od 20 sierpnia 2015 do 20 listopada 2015 roku.
Jakby komuś przyda się informacja, to znalazłam tą margarynę w ITM za 6,49zł      emotka

I o dziwo na paragonie widnieje pełna nazwa produktu (w Intermarche!!!) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059773 Napisano: 21.08.2015 19:39:29 w Rossmann
myszania napisał(a):

michałek131 napisał(a):

Wiecie co ja myślę, że oni mają system, który segreguje już nagrodzonych i chyba wygrywają nowi ludzie, wiadomo, żeby ich nakręcić na kolejne zakupy. Ja nie wiem od ilu lat wysyłam konkursy, ale nie kupuję jak opętana wszystkiego, tylko ewentualnie te z tańszymi produktami i na przestrzeni lat, raz wygrałam zestaw karm dla kota i raz kosmetyki (2 szt.). Jak dla mnie to lipa i tyle. A już na 100% tego nie czytają, tak myślę, bo czy wyśle się odpowiedź kreatywną, czy proste zdanie to i tak lipa, więc przestałam się fascynować. Chyba lepiej powalczyć w konkursach netowych, szanse chyba większe. Przynajmniej odpowiedzi publikują zwykle. Nie jestem obrażona, że u mnie w ostatnich konkursach z rossnetu zero, tylko to takie moje przemyślenia...

Nie zgadzam się.

Wygrywam praktycznie co miesiąc (no są miesiące z pustką ale mega żadko). Wygrywam 1 st, 2 i 3 st nagrody różnie.
Teraz na dwa konkursy wygrana 3 st. w jednym zdjęciem....wysłałam bo musiałam kupić wkładki i szkoda było nie wysłać foty.

Ja rownież nie zgadzam sie z teoria wygrywania przez nowych, od grubo ponad roku gram z sukcesami, małymi lub większymi, w tym tylko 1pusty miesiąc (bolało).  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059523 Napisano: 21.08.2015 12:48:52 w Rossmann
Ok, to jakiś inny, który był "obok" był od Smolara, w każdym razie w bazie e-konkursy.info informacja o organizatorze konkursu w rossku nie zawsze pokrywa sie z faktycznym organizatorem, co pozornie jest bez znaczenia... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059515 Napisano: 21.08.2015 12:29:45 w Oddam za darmo
somberxprincess napisał(a):

Kod 2 zł z Fanty emotka  Niestety nie jest wykorzystany przeze mnie, bo dowiedziałam się, że moja taryfa nie bierze udziału w promocji emotka  A99M2T5J653L

Dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059500 Napisano: 21.08.2015 12:02:23 w Rossmann
jokan napisał(a):

anusia220 napisał(a):

mam pytanko do osób wygrywających, czy w rossnet wygrywają zazwyczaj wierszyki czy bardziej normalne odpowiedzi? te dłuższe czy krótsze? chodzi mi dokładnie o konkurs nivea emotka  z góry dziękuję za odpowiedzi.

ja mam mieszane odczucia...przeciez tam ocenia sponsor, a nie rossnet, czyli zawsze jest roznie

nie gralam ponad rok albo i dluzej odkad zmienili zasady a teraz zagralam w nivea i dih i mam nagrode III stopnia w DIH - nie wysilalam sie na wierszyki, pisalam tylko to co uwazam i sie udalo , zobaczymy jak bedzie w innych konkursach (wolalabym wygrac oczywiscie nivea niz dih emotka

A zwróciliście kiedyś uwagę w regulaminach, kto organizuje te konkursy? Nie zawsze organizatorem jest Rossmann...
Różnie to bywa, niektóre konki przeprowadzał tam min. Smolar (np. Grilluj z Velvet) a czasami konki przeprowadzają sami zainteresowani, tj. sponsorzy nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059495 Napisano: 21.08.2015 11:56:20 w Biedronka
letnil napisał(a):

kiedy będą informować zwycięzców z wczoraj?? Ciekawe czy ktoś z forumowiczów trafi coś?

+7dni kalendarzowych  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059481 Napisano: 21.08.2015 11:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

asper01 napisał(a):

Nie wiem, może głupie pytanie, ale w Loteriadzie w kodach jest "O" (o;)) czy "0" (zero)?:)

O jest grubsze i wyższe, a 0 chudsze i niższe  emotka

a  to nie jest tak, że w loteriadzie litera O = cyfra 0 ?
w sensie, że bez różnicy co się wpisze?
z reg.:
 Jeden kod można zgłosić do Loterii tylko raz. Jeśli Uczestnik prześle ten sam kod z Kuponu kilkoma sposobami przyjmowania Zgłoszeń lub zgłosi wielokrotnie ten sam kod z Kuponu tym samym sposobem przyjmowania Zgłoszeń, Organizator do udziału w Loterii przyjmuje tylko jedno, pierwsze prawidłowe Zgłoszenie. Kolejne Zgłoszenia z tym samym kodem z Kuponu są pomijane w Loterii. Jedno Zgłoszenie może dotyczyć tylko jednego kodu z Kuponu. Postanowienia te stosuje się odpowiednio w sytuacji, kiedy Uczestnik dokona wielokrotnie Zgłoszenia kodu z Kuponu o tym samym ciągu literowo-numerycznym:
1)        dokonując zmian w wielkości wpisywanych liter, lub
2)        wpisując zamiennie za cyfrę 0 literę O (niezależnie od wielkości).
Oznacza, to iż tym samym Zgłoszeniem jest zgłoszenie kodu z Kuponu ABC123DEF4 co abc123def4, Abc123def4, ABC123def4, Abc123Def4, itd., lub ABC123DEFo co ABC123DEFO, ABC123DEF0, itd.
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059477 Napisano: 21.08.2015 11:14:42 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Jakim trzeba być głupim, zeby nie rozumieć jak sie do niego mówi po raz enty, żeby przestał wisieć na dzwonku. Rudy z GLSu ma zawsze taką manię i chyba robi to specjalnie emotka
Niby błahostka, ale dzieci mi wiecznie przed 8mą budzi... Poprosiłam grzecznie po raz setny, żeby pukał. nie mieszkam w pałacu-usłyszę pukanie do drzwi.
Ma ostatnia szansę! Jeśli jeszcze raz to zrobi......napuszczę męża-niech mu "oklepie miche" emotka

Może posmaruj przycisk dzwonka olejem

nie mylić z klejem, bo się nigdy nie odczepi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059468 Napisano: 21.08.2015 11:04:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
buncia88 napisał(a):

Są Kaufiki emotka

są, są emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059280 Napisano: 20.08.2015 21:13:46 w Intermarche
martunik3 napisał(a):

a dziś zwrotki dochodzą emotka  bo czekam emotka

Tak, wysyłałam późnym popołudniem 2 esy i od razu dostałam zwrotki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059253 Napisano: 20.08.2015 20:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mn112 napisał(a):

rogacz020678 napisał(a):

Mam problem z bonem Activia do New Balance... chciałam kupić buty przez internet, 
zabrałam się za zdrapywanie i okazało się, że w 2 kuponach warstwa ścieralna jest nie do ruszenia.
Czy ktoś miał podobnie? Jak myślicie, może skontaktować się z "Kropką Bordo" i reklamować bon?
Pomóżcie, bo szkoda nagrody...;)))emotka

ja bym reklamowała, co zaszkodzi spróbować...
ja dziś złożyłam zamówienie. Powiedzcie mi, czy te vouchery trzeba dać kurierowi? Numery voucherów wpisałam w uwagach do zamówienia...jako formę płatności wybrałam płatność voucherem. Czy dobrze zrobiłam?

Dobrze zrobiłaś emotka  numery voucherow należało właśnie wpisać w uwagach do zamówienia i teraz za pare dni pan kurier UPS przywiezie paczkę, prosząc jedynie o autograf emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059223 Napisano: 20.08.2015 19:55:05 w Biedronka
giulietta napisał(a):

boher401 napisał(a):

giulietta napisał(a):

boher401 napisał(a):

Jedna nabijała na kasę paragon i odkładała, druga liczyła emotka Za całość zapłaciłem na koniec emotka

póki co żyjmy marzeniami emotka  jak dla mnie niska wartość zakupu przy takich nagrodach, więc spraw Panie, abym pośród truckowych zgłoszeń trafiła Kia tylko jednym jak 1000 z Desperadosa  emotka   i żeby się system z smsami nie zwiesił  emotka emotka

Dużo zgłoszeń nie oznacza wygranej emotka ok 1-2 lata temu na konkurs kit kata gdzie do wygrania były tablety, zgłosiłem 350 paragonów emotka i nic nie wygrałem. Tylko trochę innym sposobem, codziennie kupowałem 15 batonów i ostatniego dnia zgłosiłem wszystkie emotka i nic emotka Chociaż parę kilko przybyło emotka Może pierwszego dnia będzie mniej zgłoszeń emotka Poza tym z biedronki w mojej okolicy, przez kilka dni nikt nie weźmie udziału w konkursie emotka Wykupiłem wszystko co było na stanieemotka a Tobie życzę powodzenia emotka Może akurat z jednym się uda emotka

"Wykupiłem wszystko co było na stanie" dobre emotka  emotka  no dokładnie, można i jednym wygrać emotka  kit katy pamiętam i lubię takiego z masłem orzechowym słono-czekoladowego emotka  a w ostatni dzień to pewnie nie jeden paragon przeszedł przez niejedno akwarium emotka  również życzę powodzenia Tobie i innym  emotka  fajna jest nasza pasja, a adrenalina to już wygrana  emotka emotka

kupiłam aż 2 cole emotka  w loteriach (pomijając playboy) nigdy mi nie wychodzi, bez względu na ilość zakupionych produkto-losów, coli i tak nie piję... no i motywacji brak, choć nagrody kuszące, nie powiem...  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059159 Napisano: 20.08.2015 17:05:27 w Rossmann
staszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Czy dostajecie na maila zgłoszenie dotyczące odbioru nagród?
Ja nic nie dostałam a dziś będąc przypadkiem w moim Rossmanie dowiedziałam się, że była dla mnie jakaś paczka. Niestety nie mogłam jej odebrać, bo już było po terminie.
Jednak nie dostałam żadnego maila potwierdzającego możliwość odbioru nagrody.

U mnie takie informacje zawsze dochodzą, nigdy nie było problemu, aczkolwiek to tylko głupi system i zawsze może wystąpić jakiś błąd. Być może kobieta w rossku nie zeskanowała Twojej paczki, kiedy ta dotarła do drogerii...tylko po takim zeskanowaniu informacje o odbiorze automatycznie trafiają na Twojego maila. Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do siedziby Ross. i o tym poinformowała. 

Swoją drogą...ciekawa jestem, czy zaszczycą nas dzisiaj wynikami kobiety Active. Nie wiem co tam się u nich ostatnio dzieje emotka  dobrze, że to moje pierwsze i ostanie wyniki na które czekam w tym etapie. 

jeśli chodzi Ci o te wyniki "bądź aktywna latem" to jest info, że wyniki jutro będą.

jest też kon: "Bądź kobietą ACTIVE!" -  wyniki tego konkursu opublikujemy dnia 19 sierpnia 2015 r. do godziny 17.00  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059070 Napisano: 20.08.2015 14:22:49 w Pomocy!!!!
katrin1 napisał(a):

Zepsuł mi się telefon, który miałam baaaardzo długo. Powiedzcie mi  czy wysłane i odebrane sms-y i historia połączeń zapisują się w telefonie czy na karcie? Jeśli przełożę kartę to pokażą mi się czy nie?emotka

żaden ze mnie spec, ale u mnie wiadomości zapisują się w telefonach i po przełożeniu karty SIM do innego aparatu nie widać wcześniejszych sms i historii...  :/ Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6059068 Napisano: 20.08.2015 14:18:56 w Carrefour konkursy
carissma napisał(a):

Czy orientuje się ktoś jak to jest z gwarancją na ekspresy od Albedo? Ja nie dostałam nawet protokołu odbioru nagrody a karta nie jest podbita.

pytałam Albedo o gwarancję na grilla:

JA:Proszę o informację na jakiej zasadzie mogę dokonywać napraw gwarancyjnych grilla?
ALBEDO:takie reklamacje są przekazywane przez nas ponieważ my mamy dostęp do oryginału faktury, której raczej nie możemy udostępniać
JA:A jeśli sprzedam grill, to czy nowy właściciel również będzie mieć możliwość napraw w ramach gwarancji, za waszym pośrednictwem?
ALBEDO:Tak, nawet w przypadku sprzedaży odbywa się to za naszym pośrednictwem.

Dodatkowo polecam dopytać ich na jaką datę mają fakturę zakupu ekspresu (czy tez innego sprzętu), aby móc policzyć do kiedy jest gwarancja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6058913 Napisano: 20.08.2015 09:20:54 w Intermarche
A do mnie napisała Pani Kasia:

"Rzeczywiście w terminach i regulaminie mieliśmy drobne zamieszanie w związku ze świętem, czyli dniem ustawowo wolnym, które odbyło się po drodze.

Do wygrania jest oczywiście 10 nagród trzeciego stopnia każdego dnia trwania konkursu, 1 nagroda drugiego stopnia każdego dnia oraz 5 laptopów (odpowiedzi wybrane ze wszystkich zgłoszeń)

Niestety nie mamy wpływu na przeniesienie konkursu do archiwum, ale zgłoszenia przesyłane w dniu dzisiejszym również podlegają ocenie, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone.

Ze swojej strony mogę najmocniej przeprosić za zamieszanie…
W razie dodatkowych pytań oczywiście pozostaję do dyspozycji
pozdrawiam serdecznie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0