Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6067420 Napisano: 04.09.2015 21:17:31 w Wkurza mnie...
...że BOK Biedronki nie zrobiło mi przeszkód ze zwrotem towaru, w przeciwieństwie do niektórych forumowiczów, dla których stało się to wielkim problemem  emotka  OMG! Po co to?!? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6067414 Napisano: 04.09.2015 21:14:27 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

defed napisał(a):

taalvikki napisał(a):

defed napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

synk napisał(a):

defed napisał(a):

Szanowna Pani
W imieniu Dyrekcji firmy JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. pragniemy podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że w drodze wyjątku może Pani zwrócić zakupione chipsy, prosimy tylko o zabranie wszystkich paragonów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta JMP S.A.

emotka  I   emotka    BIEDRONKA  emotka

hmmm dla mnie to już przegięcie (mam na myśli próbę zwrotu) . Ale to tylko moja opinia. Nikt nie musi się z nią zgadzać

No troszkę, Czasami za błędy się płaci. poza tym Pringelsy są pyszne, co z tego że w konkursie udziału nie biorą? 

przegięciem jest to, co piszecie  emotka
pani kierowniczka sklepu powiedziała, że jako klient mam prawo zwrotu i że ten sklep zawsze przyjmuje zwroty, bo mają przyjazną klientowi politykę i gdybym przyszła bez tego maila, to także by mi przyjęli zwrot/czy też wymianę na inne chipsy, jak uczyniłam/
kultura osobista bardzo pomaga w polubownym załatwianiu spraw (wszelakich), miło jest gdy obie strony są zadowolone emotka


etam przegięcie. prawo do zwrotu oczywiście jest, ale po prostu mi by było trochę głupio się bić o parę paczek czipsów. ale jeżeli komuś to nie przeszkadza, to ok, więc nie widzę problemu w różnicy zdań. każdy niech działa tak, jak mu fajniej.  :)

taalvikki - dla niektórych suma kilkudziesięciu złotych to nie są drobne kwoty, a taka jest właśnie cena za owe 10 paczek Pringles

czasami mam wrażenie, że sama elita siedzi na tym forum, poza kilkoma wyjątkowo przyjaznymi wyjątkowymi wyjątkami emotka

Nie wrzucaj od razu wszystkich do jednego worka. Każdy wyraża własne zdanie emotka  ja osobiście bym nie poszła o zwrot i tyle w temacie.

lena5_1985 - właśnie to napisałam, że nie wrzucam wszystkich do jednego worka przecież i bardzo się cieszę, że stać Cię na 10 paczek Pringles, bo mnie nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6067389 Napisano: 04.09.2015 20:53:35 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

defed napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

synk napisał(a):

defed napisał(a):

Szanowna Pani
W imieniu Dyrekcji firmy JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. pragniemy podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że w drodze wyjątku może Pani zwrócić zakupione chipsy, prosimy tylko o zabranie wszystkich paragonów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta JMP S.A.

emotka  I   emotka    BIEDRONKA  emotka

hmmm dla mnie to już przegięcie (mam na myśli próbę zwrotu) . Ale to tylko moja opinia. Nikt nie musi się z nią zgadzać

No troszkę, Czasami za błędy się płaci. poza tym Pringelsy są pyszne, co z tego że w konkursie udziału nie biorą? 

przegięciem jest to, co piszecie  emotka
pani kierowniczka sklepu powiedziała, że jako klient mam prawo zwrotu i że ten sklep zawsze przyjmuje zwroty, bo mają przyjazną klientowi politykę i gdybym przyszła bez tego maila, to także by mi przyjęli zwrot/czy też wymianę na inne chipsy, jak uczyniłam/
kultura osobista bardzo pomaga w polubownym załatwianiu spraw (wszelakich), miło jest gdy obie strony są zadowolone emotka


etam przegięcie. prawo do zwrotu oczywiście jest, ale po prostu mi by było trochę głupio się bić o parę paczek czipsów. ale jeżeli komuś to nie przeszkadza, to ok, więc nie widzę problemu w różnicy zdań. każdy niech działa tak, jak mu fajniej.  :)

taalvikki - dla niektórych suma kilkudziesięciu złotych to nie są drobne kwoty, a taka jest właśnie cena za owe 10 paczek Pringles

czasami mam wrażenie, że sama elita siedzi na tym forum, poza kilkoma wyjątkowo przyjaznymi wyjątkowymi wyjątkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6067358 Napisano: 04.09.2015 20:11:47 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

synk napisał(a):

defed napisał(a):

Szanowna Pani
W imieniu Dyrekcji firmy JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. pragniemy podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że w drodze wyjątku może Pani zwrócić zakupione chipsy, prosimy tylko o zabranie wszystkich paragonów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta JMP S.A.

emotka  I   emotka    BIEDRONKA  emotka

hmmm dla mnie to już przegięcie (mam na myśli próbę zwrotu) . Ale to tylko moja opinia. Nikt nie musi się z nią zgadzać

No troszkę, Czasami za błędy się płaci. poza tym Pringelsy są pyszne, co z tego że w konkursie udziału nie biorą? 

przegięciem jest to, co piszecie  emotka
pani kierowniczka sklepu powiedziała, że jako klient mam prawo zwrotu i że ten sklep zawsze przyjmuje zwroty, bo mają przyjazną klientowi politykę i gdybym przyszła bez tego maila, to także by mi przyjęli zwrot/czy też wymianę na inne chipsy, jak uczyniłam/
kultura osobista bardzo pomaga w polubownym załatwianiu spraw (wszelakich), miło jest gdy obie strony są zadowolone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6067340 Napisano: 04.09.2015 19:45:03 w Biedronka
Szanowna Pani
W imieniu Dyrekcji firmy JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. pragniemy podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka.
W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy, że w drodze wyjątku może Pani zwrócić zakupione chipsy, prosimy tylko o zabranie wszystkich paragonów.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta JMP S.A.


emotka  I   emotka    BIEDRONKA  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6067018 Napisano: 04.09.2015 13:49:52 w Konkursowiczki w ciąży
is77 napisał(a):

rachel - 15 minut to chyba rekord świata!  też mi się tak marzy emotka

No serio, jak pendolino emotka  a ja myślałam, ze to ja szybko urodziłam, bo mi lekarze mówili, że 4,5h jak na pierwszy poród to bardzo szybko. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6067001 Napisano: 04.09.2015 13:30:41 w Konkursowiczki w ciąży
lena5_1985 napisał(a):

defed napisał(a):

ja już/jeszcze nie w ciąży, ale rodziłam 1raz naturalnie-no prawie: u mnie akcja porodowa rozpoczęła się w nocy odejściem wód płodowych i bez skurczów, pojechałam do szpitala, gdzie nad ranem po kilku godzinach podali mi oksytocynę, a po niecałych 5h urodziłam synka,
byłam nacinana i dziękuje za to, bo niekontrolowane rozerwanie mogłoby się gorzej skończyć(ja wiem, że jest wiele przeciwniczek nacinania, ale gdy u mojej znajomej, co rodziła na zachodzie i gdzie nie praktykuje się nacinania: rurka do odbytu do końca życia... to ja wolę jednak ten jeden ruch skalpelem i parę rozpuszczalnych szwów...)

Przerażasz mnie... emotka

Nie chciałam Cię przerazić, ja po prostu tak mam-zawsze wszystko prosto z mostu emotka  nie każda musi mieć nacięcie, podobno mozna uniknąć nacinania, poprzez częste masaże pochwy emotka  serio. No bo chodzi o jej elastyczność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066894 Napisano: 04.09.2015 11:24:13 w Biedronka
wypiłam na śniadanie 1 butelkę Tropicany emotka  całkiem smaczna, jeszcze 9 mi zostało...
a w sprawie zwrotu Pringelsów od wczoraj negocjuję z prawą ręką Biedronkowego Króla, może mi pozwolą je oddać... czekam na wyrok...
wszak powołałam się na szczerą chęć wielokrotnego udziału w przyjęciu urodzinowym Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066857 Napisano: 04.09.2015 10:52:08 w Biedronka
dydys napisał(a):

Czy w mocnagród do każdej wygranej wysyłają osobne maile? Na liście jestem 2 razy a otrzymałam tylko 1 maila

jestem na liscie z jednego dnia 3x i tez mam tylko 1@ - trzeba być czujnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066847 Napisano: 04.09.2015 10:34:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
czteropak i koszulka EB emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066774 Napisano: 04.09.2015 09:20:18 w Biedronka
anialistopad napisał(a):

Do kiedy mamy czas na odesłanie paragonow z biedronki z 1 dnia wygraną? 

do środy 9.09.2015 włącznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066677 Napisano: 03.09.2015 23:03:21 w Konkursowiczki w ciąży
ja już/jeszcze nie w ciąży, ale rodziłam 1raz naturalnie-no prawie: u mnie akcja porodowa rozpoczęła się w nocy odejściem wód płodowych i bez skurczów, pojechałam do szpitala, gdzie nad ranem po kilku godzinach podali mi oksytocynę, a po niecałych 5h urodziłam synka,
byłam nacinana i dziękuje za to, bo niekontrolowane rozerwanie mogłoby się gorzej skończyć(ja wiem, że jest wiele przeciwniczek nacinania, ale gdy u mojej znajomej, co rodziła na zachodzie i gdzie nie praktykuje się nacinania: rurka do odbytu do końca życia... to ja wolę jednak ten jeden ruch skalpelem i parę rozpuszczalnych szwów...) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066669 Napisano: 03.09.2015 22:43:17 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

defed napisał(a):

10 paragonów na Tropikanę + Pringels  emotka
dostałam taki prezent od męża... czy jest jakiś temat na forum gdzie można przeklinaćemotka  emotka  ręce opadają... mam nadzieję, że przyjmą zwroty...


haha, następnym razem lepiej chodzić na wspólne zakupy emotka

a zwroty? ludzie... czasem mnie "wkurza"  takie podejście.. z byle chrupkami za  pomyłkę i już do zwrotu. a nie lepiej sobie zasiąść wspólnie, film obejrzeć i zagryzać pringlesami na zgodę?  emotka

Pringelsy są w Biedrze?? serio? serio? 

są są ostatnio mój kupował

super emotka  emotka

super - może jeszcze ktoś się nabierze i kupi je zamiast Lay'sów, hahaha emotka emotka
nie ilość (10opakowań) a cena mnie przeraża, ledwo co wygrałam parę pięćdziesiątek i połowa na Pringelsy poszła... ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066647 Napisano: 03.09.2015 22:18:34 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

dolly napisał(a):

joan napisał(a):

rosik93 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Gdzie leży Tropicana? Tam gdzie małe soczki marchwiowe w szklanych butelkach?


Najlepiej zapytać sprzedawcę- chyba nie gryzie emotka , dziś nie było Coli na regałach a okazało się, że jest pod kasą emotka


Ludzie to chodzące zombiaki i gryzą!!! Dlatego prawdziwy męcisna nikogo o nic nie pyta emotka

na wakacjach to JA informowalam personel gdzie leżą Leony, wiec wcale sie nie dziwię, ze ludzie nie chca  pytac, bo i tak nikt nic nie wie (najczesciej)- choc w ostatnim czasie już z tym lepiej

Dolly, im się w głowie p..dolly emotka - dzisiaj Pani mówi do mnie, że pepsi jest, po czym pogoniłem za nią po sklepie i okazało się, że... nie dowieźli emotka

w pierwszym dniu konkursowym Pracownica Biedronki na zapytanie o miejsce,w którym mogę znaleźć Pepsi, Mirindę i 7Up wskazała na półkę z Coca-Colą, Fantą i Spritem, radośnie wykrzykując: o tutaj przecież są!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066625 Napisano: 03.09.2015 21:55:29 w Biedronka
benasia napisał(a):

u kogoś są Lipton Ice Tea? U mnie nigdzie nie ma...

u mnie były Lipton Ice Tea 2L na samym początku sklepu, na półkach po lewej: pomiędzy lodówą z sałatami i kiełkami, a pieczywem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066593 Napisano: 03.09.2015 21:11:22 w Biedronka
chochliczka napisał(a):

defed napisał(a):

chochliczka napisał(a):

sluchajcie czy w oświadczeniu Biedry jeśli sięwalnelam i maila napisałam nie drukowanymi to mogą sie przyczepic?

myślę, że jeśli masz czytelne pismo i jednoznacznie wyglądają wszystkie literki to będzie ok

dzięki

zapomniałam dodać, że sama tak zrobiłam: odruchowo piszę adres @ małymi literami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066591 Napisano: 03.09.2015 21:08:52 w Biedronka
chochliczka napisał(a):

sluchajcie czy w oświadczeniu Biedry jeśli sięwalnelam i maila napisałam nie drukowanymi to mogą sie przyczepic?

myślę, że jeśli masz czytelne pismo i jednoznacznie wyglądają wszystkie literki to będzie ok Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066565 Napisano: 03.09.2015 20:44:17 w Wkurza mnie...
10 paragonów na Tropikanę + Pringels  emotka
dostałam taki prezent od męża... czy jest jakiś temat na forum gdzie można przeklinaćemotka  emotka  ręce opadają... mam nadzieję, że przyjmą zwroty... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066504 Napisano: 03.09.2015 19:10:33 w Biedronka
dzasmina napisał(a):

szkoda, że biedronka nie świętuje urodzin co rok emotka

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6066501 Napisano: 03.09.2015 19:06:58 w Biedronka
joan napisał(a):

esteahau napisał(a):

Czy może wiecie drodzy koledzy i koleżanki czy można przesłać w jednej kopercie jedno oświadczenie i dwa paragony, za dwie wygrane ?


Nie można. Jedna wygrana = jedno oświadczenie z przypiętym paragonem.

precyzując: w jednej kopercie można, ale faktycznie dla każdego wygranego paragonu drukujemy osobne oświadczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0