Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6097037 Napisano: 20.10.2015 16:08:48 w Biedronka
U mnie luksus 100% - 5/5 - wszystkie z 24. (pierwszy dzień konkursowy).
Czemu ja więcej razy nie zagrałam... ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096944 Napisano: 20.10.2015 13:54:02 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

olunka napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Czy Biedronka Luksus - poinformowana?
Biedronka Twoja ulubiona postać Disneya?

Luksus - jutro lista na stronie, Disney - do 23 info na maila

czyli z luksusu nie będzie smsów? tylko lista?

z luksusu będę informować do 5dni po publikacji listyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096903 Napisano: 20.10.2015 13:18:19 w Biedronka
jeszcze ja 2 biedroneczki zgarnęłam (z Dnia Nauczyciela-słałam życzenia emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096890 Napisano: 20.10.2015 13:04:38 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

Szukam informacji dot. Łaciatego, czy ktoś wygrał w pierwszym etapie chociaż nie dostał zwrotki sms albo na maila potwierdzenia?

Tak, ja nie dostałam zwrotki na maila (sms nie wysyłałam), a wygrałam.
(zwrotki nie przychodziły, gdy ktoś nie zaznaczył okienka nr3, tego ze zgodą na wysyłanie informacji drogą elektroniczną) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096849 Napisano: 20.10.2015 12:14:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Saszetka/nerka (Danio) - PP emotka
Zestaw przedszkolaka: piórnik, kredki, worek na buty oraz maskotka/niedźwiadek  (POL papier) - DHL Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096390 Napisano: 19.10.2015 14:46:04 w SZUKAM....
reolo3 napisał(a):

basiag napisał(a):

na Łaciate kubki wysyłacie sam kod ? czy piszecie też swoje dane mimo że podawało się przy zgłaszaniu życzeń ?

podbijam, nie ma oświadczeń? 

Nie ma oświadczeń, tylko kody  emotka  Zorientują się do kogo należą po nadawcy na kopercie.
A gdy wysyłacie jedną przesyłką kody od wielu osób, to powkładajcie kody do mniejszych osobnych kopert (odpowiednio podpisanych) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096323 Napisano: 19.10.2015 13:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

magisterek napisał(a):

turli napisał(a):

nataszka napisał(a):

Szukam ile jest warta nagroda z ferrero z wypożyczonym autem -w regulaminie prawie 60.000 tys. bo podatek 6 tys.Co tyle jest warte?

Też się zastanawiałam.  Bo jak na weekend w hotelu plus jazda wypożyczonym autem to trochę dużo. 


Doba w pokoju prezydenckim - bo może o ten luxury apartament chodzi kosztuje ok 16 tys emotka

Też próbowałam się doliczyć i nie mogę.
-apartament prezydencki od 6820zł x 2 doby
-wypożyczenie ferrari na weekand 12tys
-karta przedpłacona 5000zł
O resztę dopytam emotka Przecież tam nawet spa nie ma....

Będą pewnie Was karmić najlepszym kawiorem i poić najdroższym szampanem, serwować wykwintne jedzenie w mikroskopijnych porcjach na wielgachnych talerzach itp...
Jestem bardzo ciekawa co to faktycznie będzie... Z przyjemnością poczytam relację z pobytu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096223 Napisano: 19.10.2015 11:47:11 w SZUKAM....
majchrowski napisał(a):

Wygrał ktoś więcej niż jeden kubek na jedne dane i e-mail.????????   ŁACIATE

ja myślę, że wygrałam, ale jak wszyscy - dostałam tylko 1x @ - więc wysyłam wszystkie 8kodów z nadzieją na minimum 6kubków emotka
(tak samo było  z leżakami Łomży, tylko 1x @ - a kurier zawitał z leżakami w liczbie mnogiej) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096162 Napisano: 19.10.2015 10:10:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

katoda napisał(a):

Czy są osoby, które brały udział w testowaniu Dove poprzednim razem i podczas aktualnej akcji i dostały zwrot pieniędzy za obecny zakup?
Bo brałam udział w tym testowaniu kilka miesięcy temu i w obecnym również i kasy na koncie do tej pory nie ma, choć już dwa tygodnie minęły.

U mnie to samo, kasy brak, dostałam zwrot za poprzednie testowanie kilka tygodni temu emotka  a byłam pewna że to inna akcja.

jak dobrze kojarze ktoś pytał na fb i powiedzieli ze to niezależne akcjeemotka

Jestem osobą, która otrzymała zwrot za zakup żelu Dove poprzednio i teraz (na te same dane), w obu przypadkach formularz o zwrot wypełniałam na samym początku akcji i po kilku dniach kasa była na koncie. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6096156 Napisano: 19.10.2015 10:05:41 w Wkurza mnie...
adamaszek napisał(a):

Nie udaje mi się wykorzystać kodu empikowego, kiedy chcę złożyć zamówienie emotka (( może ktoś kto korzysta z tych kodów podpowie mi w którym miejscu należy go wpisać? J

najpierw trzeba doładować swoje konto środkami z ekarty lub karty prezentowej, wejdź w zakładkę na górze po prawej Twoje kontoemotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095991 Napisano: 18.10.2015 19:17:41 w Giełda Kodów ; )
Mam 12x kod ze złotej zawleczki Okocim na konkurs  https://konkursokocim.pl/
(W konkursie w sumie do zgarnięcia jest 25x 2bilety na mecz UEFA EURO 2016TM we Francji o wartości 240,00 Euro)
Wymienię na 6x kod z mleka Łaciate  emotka  Wysyłka kodów poleconym ekonomicznym-ja Tobie, Ty mi emotka

PS.Gwarantuję wcześniejszą niewykorzystalność moich kodów ze złotych kluczyków Okocim (jestem świadkiem lub wykonawcą wypicia każdego z tych piw  emotka  ), przed wysyłką wymieniamy się kodami w wiad. pryw. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095981 Napisano: 18.10.2015 18:50:07 w Czas na zmiany...
androm napisał(a):

pionas napisał(a):

Mam pytanie, czy obecny sposób wyświetlania dat wpisów na forum, czy przy komentarzach jest odpowiedni?
Zastanawiam się nad zmianą tego na coś w stylu: Napisano: 10 sekund temu
Co Wy na takie coś?

Jest dobrze tak jak obecnieemotka

Dokładnie emotka  Jeśli coś w stylu: Napisano: 10 sekund temu, to tylko w opcji dodatkowej, bo komu chciało by się liczyć jaki to był dzień miesiąca przy opisie: 2dni 15godzin 7minut 43sekundy temu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095461 Napisano: 16.10.2015 21:52:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Nie ma żadnego linka w Łaciatym do wpisania danych (to oczywiste, bo nie widzę...?), bo niby tak jest w regulaminie...

Ja tez nie widze... Osoba z forum, która jako pierwsza wpisała sie w MDW z wygranym kubkiem dostała w Smsie info, aby wypełnić formularz zwycięzcy wlasnie na stronie... Moze ta osoba wygrała główna...? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095430 Napisano: 16.10.2015 21:12:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

Rozumiem, że jak ktoś wygrał 3 kubki to dostał 3 maile, tak?

nie byłabym taka pewna... podobnie było  z Łomżą, gdzie dostałam tylko 1x@ a wysłałąm 10 paragonów i kurier przywiózł leżaczki x10 emotka
oby tu było tak samo - sama wysłałam 8 życzeń (na te same dane) i mam tylko 1@ z wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095398 Napisano: 16.10.2015 20:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
boom30 napisał(a):

A możecie mnie oświecić? W tym łaciatym co tak wszyscy się chwalą, to się wygrywa sam kubek? Czy zestaw porcelany? Na zdjęciu są zestawy. hmm

każdy tydzień konkursowy ma przypisany inny element układanki, trzeba sobie poskładać, niestety... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095353 Napisano: 16.10.2015 19:59:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

są @ z łaciatego nooo są kubki w końcu emotka

i u mnie 1@ godz.19:48
Czy jeśli wysłałam 8 życzeń na te same dane to dostanę 8 x@? Tak było w Łomzy, że nawet jesli wygrało się x razy to i tak mail był tylko 1... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095332 Napisano: 16.10.2015 19:39:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

ale ten regulamin też jest tak głupio napisany. Bo w postanowieniach ogólnych kwestia zakupu? ja czytam z rozpędu kto organizuje i do kiedy, potem przechodzę do warunków. a TU ANI SŁOWA że jest to konkurs promocyjny i dalej w warunkach przyznania nagród też nie ma słowa o paragonie. Pierwszy raz się z takim typem spotkałam

Kiedyś był konkurs - też od Wawela, ale fotograficzny, regulamin był podobnie skonstruowany,

a co do Łaciatego - wysłałam poprzez stronę 8 życzeń i żadnego SMSa o wygranej...? nie podoba mi się to... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095322 Napisano: 16.10.2015 19:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zuczek napisał(a):

@defed, ale nie mieszaj konkursu paragonowego, w którym pewnie jasno i otwarcie w zasadach jest napisane, że trzeba mieć paragon, z tym konkursem gdzie jak wejdziesz na stronę główną to nie ma żadnej mowy o tym, że trzeba kupić produkt i dopiero brać udział. A umówmy się, 90% zwykłych użytkowników internetu nie czyta regulaminów tylko widząc konkurs bierze w nim udział, klika w to co trzeba i liczy na wygraną. To, że Wy wszyscy na tym forum doskonale orientujecie się w zasadach, nie znaczy że większość przypadkowych osób ma tak samo.

w konkursach jak i w życiu - nieznajomość prawa (regulaminów) nie zwalnia z przestrzegania reguł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095301 Napisano: 16.10.2015 18:45:34 w Smolar
jkkp napisał(a):

odnośnie Knorr, wszędzie wszyscy widzą teorie spiskowe a ja mogę Wam napisać, że wysłałam numer paragonu normalny (6 cyfrowy tak jak trzeba), a na liście laureatów pojawił się ten numer oddzielony emotka  więc jak to teraz zinterpretujecie?

a ja myślę, że jedna osoba dyktowała numery, inna wklepywała te dane w tabelkę i tak wyszło... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6095297 Napisano: 16.10.2015 18:38:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Dopiero była większa rozmowa na ten temat, że niektórzy grają a nie mają paragonu bo odbierają szanse wygrania osobom, które przeczytały regulamin i się do niego zastosowały

To dotyczy nie tylko konkursu Wawela ale wszystkich innych konkursow paragonowych gdzie w zgłoszeniach nie trzeba podawać numeru paragonu.

Ps.Nie gram w Wawelu.
Wyświetl w wątku >>
0 0