Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6106348 Napisano: 04.11.2015 12:40:36 w GFK
Czy ktoś z Was zgłosił się do badania PLaNET PBI GfK?
Dostałam reklamę na @ o2 i parę dni temu zgłosiłam swoją chęć udziału, a dzisiaj do mnie zadzwonił Pan z informacją, że mnie biorą emotka  To będzie trwać dłuższy czas, w latach. Wybór nagród za pkt jest o wiele większy (są także karty zakupowe i doładowania).  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106224 Napisano: 04.11.2015 10:21:28 w WC - rozmowy o wszystkim
ultrixx napisał(a):

U mnie firma/osoba obsługująca DPD zmienia się prawie co miesiąc - i niestety ciągle coś tam jest nie tak emotka  Za to facet z UPC i chłopak z GLS są już kilka lat i nigdy nie było z nimi problemu - wręcz przeciwnie emotka

no właśnie - u mnie w GLS od wielu lat ten sam kurier jeździ (i każe mi złazić na dół z 4piętra) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106223 Napisano: 04.11.2015 10:19:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Łaciate kubeczki x4 (na 8zgłoszeń, wszystkie na te same dane); logo jest tłoczone, nie do zdarcia, aczkolwiek ono mi w ogóle nie przeszkadza emotka  (DPD)
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106217 Napisano: 04.11.2015 10:08:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Od wczoraj mam nowego Pana Kuriera DPD. Nie żeby był niemiły czy coś, ale polubiłam poprzedniego i trochę za nim tęsknię, mieliśmy takie fajne układy...  emotka  Czy u Was także co parę miesięcy zmieniają się kurierzy DPD? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106179 Napisano: 04.11.2015 09:12:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

bethan napisał(a):

Od dnia publikacji. Maili brak.


Jeśli ktoś wygrał telefon, chyba lepiej do nich napisać - jest tylko kilka dni na odesłanie danych.

Jeżeli do północy nie otrzymam @ to i tak moje dane będą im przeze mnie dane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106162 Napisano: 04.11.2015 08:53:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

termitek99 napisał(a): A tak przy okazji, czy wysyłali już maile do zwycięzców smartfonów albo doładowań? Czekam już więcej niż 3 dni robocze.... Czy ktoś wie? emotka emotka  

Swojego Leniwca odnalazłam na liście z 28.10, opublikowali ją w weekend, więc do dzisiaj mają czas aby wysłać mi @ emotka  i mam nadzieję, że się do 24 wyrobią bo chciałabym się oficjalnie cieszyć już z wygranej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106052 Napisano: 03.11.2015 21:34:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy jest możliwe przeniesienie swojego konta ambasadorskiego na inna osobę? czy tez dane osobowe sa nie do zmiany?
Pytam, bo jestem obrażona na platformę i chce sie z nią pożegnać, ale mam troche punktów zebranych i moze mogłabym komuś podarować konto? Jak ktoś coś wie, to plis odp na PW emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106046 Napisano: 03.11.2015 21:27:12 w SZUKAM....
beata28 napisał(a):



Witam uzytkownikow Allegro


Twoje konto w Allegro bedzie zawieszone z powodu nieaktywnego uzytku. wiec prosimy o potwierdzenie, jesli nadal chcesz korzystac z konta w serwisie zakupow

zachecamy do aktualizacji konta ponizszy formularz aby Twoje konto w Allegro moze byc aktywna i gotowa do uzycia w kazdej chwili zadnego dnia w dowolnym miejscu

potwierdzic ciągłosc koncie dzisiaj lub uzyskac calkowite zablokowanie konta w ciagu 24 godzin


https://ssl.allegro.pl/fnd/.authentication/.


Kliknij na powyzszy adres.Przydatne informacjeZ poważaniem--
Allegro
www.allegro.pl




Dostałam przed chwila takiego @. Co mnie dziwi poniewaz juz w tym tygodniu kupiłam pare rzeczy na allegro i tez sprzedałam przedwczoraj i wciąz mam aukcje wystawione. Rachunek nawet dzis zapłaciłam i nie wiem o co kaman. A przed dwoma dniami  chciał mnie ktos naciagnac na znany  nigeryjski szwindel.
Czy mam się czym martwic?

Nic nie klikaj i zgłoś to do bezpośrednio do Allegro emotka  to pewnie próba wyłudzenia hasło czy coś... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105897 Napisano: 03.11.2015 16:30:51 w Oddam za darmo
Kod1-7 dniowy dostęp do pakietu Kinoplex Max: smakiiubzob32
Kod2-7 dniowy dostęp do pakietu Kinoplex Max: smakigrwzob4t
Kod3-na 2audiobooki:


PS.Jak ktoś ma fanta,sprite/play to chętnie przygarnę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105827 Napisano: 03.11.2015 14:40:37 w Kaufland konkursy
katrin1 napisał(a):

Co z tą Palette z Kaufa? Do dziś mają czas a 200 telefonów do wykonania emotka

A juz myslałam, że podniesiony temat oznacza, że zaczęli telefonować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105768 Napisano: 03.11.2015 13:40:23 w SZUKAM....
malenka napisał(a):

kubatbg napisał(a):

chodza słuchy że po wygranej w rmf $$$ sprawdzają czy sie opłaca abonament radiowo-telewizyjny i że jak ktos nie opłaca to mu nie daja $ ciekawe czy to prawda ?

W moim mieście była taka sytuacja, że koleś wygrał jakąś większą gotówkę i okazało się, że nie opłacał abonamentu. Podobno oddał sprawę do sądu i ostatecznie ją wygrał.

No i dobrze, przecież mógł wziąć udział w konkursie nie posiadając radioodbiornika, audycji można słuchać np. w internecie Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105719 Napisano: 03.11.2015 12:53:03 w SZUKAM....
Szukam natchnienia na urodzinowe życzenia  emotka  Nie leży mi to łaciate zadanie konkursowe... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105706 Napisano: 03.11.2015 12:41:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

http://www.konkur...wo%C5%9Bcifrosty.pdf
Czy na ten konkurs można kupić produkty np. w Kauflandzie, Top Markecie itp czy musi być osiedlowy sklep "u pani Stasi"? Bo z regulaminu wynika, że odpadają super i hipermarkety. A Biedra albo Kaufland to chyba dyskonty, fachowo mówiąc. I czy one mogą być czy nie? emotka

Przeczuwam, że będzie trudno znaleźć te produkty...

Przy takich konkursach mam zawsze wrażenie, że chodzi o to, by lud zaczął szukać i pytać w sklepach o te produkty,aby uświadomić właścicieli sklepów, że takowe w ogóle istnieją i co drugi właściciel zaopatrzy się w nowości, no bo klienci o nie pytają, więc jak jest popyt to trzeba im zapewnić towar... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105654 Napisano: 03.11.2015 11:46:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niunia-k napisał(a):

Czy z leniwca informują jakoś ? Nie zapisałam sobie co wysłałam emotka

@ do 3dni od publikacji wyników - ja mam wygraną z 28.10 i jeszcze mnie nie poinformowali Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105641 Napisano: 03.11.2015 11:32:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

staszek napisał(a):

http://www.konkur...wo%C5%9Bcifrosty.pdf
Czy na ten konkurs można kupić produkty np. w Kauflandzie, Top Markecie itp czy musi być osiedlowy sklep "u pani Stasi"? Bo z regulaminu wynika, że odpadają super i hipermarkety. A Biedra albo Kaufland to chyba dyskonty, fachowo mówiąc. I czy one mogą być czy nie? emotka

Według mnie Kaufland odpada. 
A swoją drogą u mnie żadna pani Stasia batatów nie sprzedaje emotka  

A żabki i freshmarkety? Nie są wielkopowierzchniowe - tam poszukam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105602 Napisano: 03.11.2015 10:50:27 w Biedronka
61/119 emotka  na szczęście w weekend potwory, czarownice i drakule zabrali ode mnie te wszystkie cheetosy... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105273 Napisano: 02.11.2015 18:51:56 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję 60cali TV oraz 20tysi ZŁ - no nie powiem, zazdroszczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6105098 Napisano: 02.11.2015 16:24:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

konkurs na leniwca:
czy doładować konto trzeba koniecznie przez ich stronę? zmuliłam się i doładowałam kilka razy po 5zł bezpośrednio z konta, dopiero kolejne zrobiłam przez stronę. ma to znaczenie?
odnośnie pyt o ograniczenie na osobę już widziałam, że niby nie ma. tez chciałam pytać, bo nie widziałam zapisu.

Myslę, że to bez znaczenia, ważne by zdążyć zgłosić imię dla leniwca w regulaminowym czasie od wykupienia doładowania.
No i trzeba się pilnować, aby przypadkiem nie wysłac więcej imion niz jest kupionych doładowań emotka
Co do ograniczeń, też nie dopatrzyłam się ograniczeń na osobę, tym bardziej na gosp.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6104979 Napisano: 02.11.2015 14:34:25 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
barcza napisał(a):

defed napisał(a):

barcza napisał(a):

do kiedy powinni przysłać  bilety do kina z biedronki emotka

najpóźniej do dnia 15.12.2015 r. - @

dziękuje bardzo jak to na @ to nie będą wysyłane bilety normalne emotka

w regulaminie jest mowa o kodach na maila, pewnie tak im wygodniej przy tysiącach nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6104968 Napisano: 02.11.2015 14:23:32 w GFK
stenka napisał(a):

cami_s napisał(a):

annb napisał(a):

Na koncie mam aktywną ankietę "kosmetyki dla dzieci", ale jak w nią klikam to wyskakuje:
"Wprowadzony link jest nieprawidłowy. Proszę zauważyć, że z powodu formatowania wiadomości e-mail otrzymany link może być podzielony na dwie linie. W takim przypadku proszę skopiować cały link do pola adresowego przeglądarki.Przepraszamy za niedogodności!"

Ktoś też tak ma?emotka

Też tak mam, pisałam wczoraj do gfk, ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi  emotka

u mnie to samo

Kosmetyki dla dzieci wypełniałam 25.10.2015 i mnie w sumie od razu wywaliło: przekroczona liczba respondentów, no ale dali mi 10pkt za gotowość...

A czy po skopiowaniu linka i wklejeniu go do paska też Wam nie działa? Wyświetl w wątku >>
0 0