Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6107660 Napisano: 06.11.2015 10:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

staszek napisał(a):Monsieur Le Niuch ma konkurenta. Teleon Bonakarte emotka świetne.

emotka  emotka

Oba świetne, ale Teleon Bonakarte powalił mnie na kolana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6107430 Napisano: 05.11.2015 19:50:59 w Kaufland konkursy
titinunu napisał(a):

czy mogę prosić o linka do regulaminu konkursu „Troszczymy się o jesienny budżet Waszej rodziny”

http://www.kaufla...gulamin_konkursu.pdf
PS. wystarczy w Google wklepać: Troszczymy się o jesienny budżet Waszej rodziny i wyskakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6107189 Napisano: 05.11.2015 14:25:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pablo123 napisał(a):

Witam konkursowiczów i konkursowiczki emotka  Powracam znow do konkursow i zauwazylem ze duzo dzis wygranych bonow z kauflandu. To jakis konkurs jednorazowy czy moze cyklicznie powtarzajacy sie? Moge prosic o nazwe? emotka  z gory dziekuje emotka !

co jakis czas Kaufland troszczy sie o nas, rozdając bony, zajrzyj na stronę kauflandowską w zakładkę z konkursami, od dzisiaj kolejny, tym razem pt. "Troszczymy się o Wasze przedświąteczne wydatki" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6107182 Napisano: 05.11.2015 14:13:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
nataszka - gratuluję bingo w Kauflandzie - 4/4 zrobiło na mnie wrażenie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6107154 Napisano: 05.11.2015 13:46:21 w Kaufland konkursy
darog napisał(a):

defed napisał(a):

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu „Troszczymy się o jesienny budżet Waszej rodziny”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o jesienny budżet Waszej rodziny”.

czy tą zgodę można wbić w treść mail, czy musi być w załaczniku z podpisem odręcznym?

ja od zawsze drukuję, podpisuję i skanuję - ale czytałam na forum, że są i tacy co wysyłają oświadczenie podpisane po prostu na komputerze imieniem i nazwiskiem (nie cyfrowym podpisem) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6107128 Napisano: 05.11.2015 13:33:31 w Kaufland konkursy
dysia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

A 21- ... już było?

prawdopodobnie wczoraj

zapewne estrelitta ma na mysli kod pocztowy, a dysia datę 21.10 - 2 osobne konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6107090 Napisano: 05.11.2015 13:10:07 w Kaufland konkursy
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu „Troszczymy się o jesienny budżet Waszej rodziny”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o jesienny budżet Waszej rodziny”. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6107016 Napisano: 05.11.2015 12:39:04 w Kaufland konkursy
I mój jesienny budżet podreperowany emotka 42-xxx Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106972 Napisano: 05.11.2015 12:01:52 w Wkurza mnie...
frodo napisał(a):

szala napisał(a):

 Nie wierzę, że każdego miesiąca niektórzy ze sprzedanych konkursowych fanów wyciągają najniższą krajową. 

Zapewniam Cię jest to możliwe i nie mam siebie na myśli...

Jest więcej osób, które nie wierzą  w opłacalność grania, wygrywania i sprzedawania, ale to dobrze, bo konkurencja nie rozrasta się w szybkim tempie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106943 Napisano: 05.11.2015 11:33:47 w Wkurza mnie...
ilonaaa93 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

szala napisał(a):

Może mnie zjedziecie... Ale wkurzają mnie osoby, które grają i sprzedają nagrody. Jeśli mi coś nie potrzebne, to nie gram.

Jestem tego samego zdania, ale co poradzić, że z konkursowicza zrobił się zawód emotka Niektórzy ludzie ciężko mają w życiu i próbują sobie jakoś radzić. Fakt, zabierają nagrody osobom, które na prawdę by się z nich ucieszyły. Nie potępiam takich osób, ale niesmak pozostaje.

Sugerujesz, że konkursowicz, który sprzedaje nie cieszy się np. z 3 wygranych ajfonów, które sprzeda i będzie miał hajs na rzeczy, których wygrać nie może? emotka I  że gra tylko po to, żeby zrobić na złość tym, którym nie udaje się wygrać? emotka Otóż nie....
hahahaah żartuję, ja gram tylko po to żeby zrobić na złość tym, którzy potrzebują  a nie udaje im się wygrać. emotka

Miałam na myśli cieszenie się z nagrody, a nie z pieniędzy, które się za nią dostanie.

To jest bardziej złożony proces: najpierw konkursowicz cieszy się z nagrody, za to że doceniono jego twórczość lub los sie usmiechnął, a potem jeszcze ma radochę gdy uda mu się dobić targu. Takie 2w1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106937 Napisano: 05.11.2015 11:28:10 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

szala napisał(a):

Może mnie zjedziecie... Ale wkurzają mnie osoby, które grają i sprzedają nagrody. Jeśli mi coś nie potrzebne, to nie gram.

Jestem tego samego zdania, ale co poradzić, że z konkursowicza zrobił się zawód emotka Niektórzy ludzie ciężko mają w życiu i próbują sobie jakoś radzić. Fakt, zabierają nagrody osobom, które na prawdę by się z nich ucieszyły. Nie potępiam takich osób, ale niesmak pozostaje.

Sugerujesz, że konkursowicz, który sprzedaje nie cieszy się np. z 3 wygranych ajfonów, które sprzeda i będzie miał hajs na rzeczy, których wygrać nie może? emotka I  że gra tylko po to, żeby zrobić na złość tym, którym nie udaje się wygrać? emotka Otóż nie....
hahahaah żartuję, ja gram tylko po to żeby zrobić na złość tym, którzy potrzebują  a nie udaje im się wygrać. emotka

tez mnie własnie zirytowało to określenie: zabieranie
w konkursach się WYGRYWA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106902 Napisano: 05.11.2015 11:05:32 w Kaufland konkursy
monikar napisał(a):

Jaki zakup wychodzi najtaniej na konkurs z pralkami? 

Kupiłam paski żelowe do WC Bref za 4,99 bo i tak je kupuję, choć pewnie znajda się tańsze produkty, może zawieszki do kibla... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106896 Napisano: 05.11.2015 11:00:20 w Wkurza mnie...
szala napisał(a):

Może mnie zjedziecie... Ale wkurzają mnie osoby, które grają i sprzedają nagrody. Jeśli mi coś nie potrzebne, to nie gram.

To pewnie też wkurzają Cię ludzie, którzy jako wynagrodzenie za pracę dostają pieniądze i je potem wymieniają na przedmioty i jedzenie, zamiast wkładać do sejfu i nie ruszać, niech leżą... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106588 Napisano: 04.11.2015 17:22:07 w Kaufland konkursy
29renata napisał(a):

marta85 napisał(a):

rachel napisał(a):

Dzwonia jeszcze z palette czy pozamiatane??qrde tak chcialam ten zestaw

tez chcialam i sie nie doczekalam emotka

Mam nadzieję, że jeszcze jutro będą dzwonić.

i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106549 Napisano: 04.11.2015 16:33:56 w Kaufland konkursy
Czemu do mnie nie dzwonią? emotka  A może nie dzwonią dniami tylko numerami? W sensie, że najpierw na tel 500-xxx-xxx, potem 600,700,800? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106430 Napisano: 04.11.2015 14:20:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mmagd napisał(a):

HOLLY napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy wie ktoś ile było w sumie  życzeń na koniec  IV etapu, bo sobie nie odpisałam we wtorek, a dobrze byłoby widzieć ile

we wtorek rano było prawie 35000

To ile na etap?
Nie śledziłam wcześniej.

To takie zadanie z matematyki (podstawówka emotka  ) Jeżeli na koniec 4etapu było 35000 życzeń, to ile średnio było życzeń na każdy etap? Odp. 8750. (statystycznie rzecz ujmując oczywiście) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106394 Napisano: 04.11.2015 13:47:07 w Kaufland konkursy
edzia21 napisał(a):

defed napisał(a):

Widzę, że zaczęli dzwonić... Czy dobrze kojarzę, że Albedo wysyła SMSy do tych, do których nie uda im się dodzwonić? Mam 1 kartę SIM luzem...

Kiedyś wysyłało emotka  Teraz różnie z tym bywa. Ostatnio zapomnieli o "kilku" eskach do mnie. emotka

Czyli jakby co - radzisz oddzwaniać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106389 Napisano: 04.11.2015 13:35:55 w Informują
 @ od samego Leniwca:
Z przyjemnością informuję, że zgłoszone imię dla Leniwca, w konkursie prowadzonym na stronie www.naleniwca.pl, zostało wybrane przez Jury i otrzymało nagrodę dnia jaką jest telefon Samsung Galaxy A3. (...) Najbliższa wysyłka jest planowana na przyszły tydzień". emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106388 Napisano: 04.11.2015 13:33:25 w Kaufland konkursy
Widzę, że zaczęli dzwonić... Czy dobrze kojarzę, że Albedo wysyła SMSy do tych, do których nie uda im się dodzwonić? Mam 1 kartę SIM luzem... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6106385 Napisano: 04.11.2015 13:30:17 w GFK
zwierzyniec napisał(a):

defed napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłosił się do badania PLaNET PBI GfK?
Dostałam reklamę na @ o2 i parę dni temu zgłosiłam swoją chęć udziału, a dzisiaj do mnie zadzwonił Pan z informacją, że mnie biorą emotka  To będzie trwać dłuższy czas, w latach. Wybór nagród za pkt jest o wiele większy (są także karty zakupowe i doładowania). 

Totalna inwigilacja Twoich aktywności, monitor to był przedsmak. Napiszę Ci prosto z mostu - jak miałam od września zainstalowany monitor to raz na dobę usuwałam tylko po  około 10 Mb,, bo kontrolowałam strony, na które wchodziłam z tego urządzenia, ile usuwam zazwyczaj? Domyśl się i przemyśl "dobry zarobek"  emotka

Nie zamierzam instalować wtyczki na sprzęcie do pracy, gdzie wykonuję ważne czynności. Nie do końca rozumiem co usuwałaś i dlaczego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0