Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6126723 Napisano: 07.12.2015 22:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

ewikewik napisał(a):

ondine napisał(a):

mczarna napisał(a):

Była tu jakaś dyskusja o nowej filii cz cóś o Albedo,że ten sam adres ma nowa firma Smart  Loyalty Platform . Ktoś podał numer m z którego dziś dzwonili w sprawie Winiary i to numer Albedo...

Już ktoś to wykminił emotka

Jak widzę Albedo + Smart to będę unikać kolejnych promocji,  które  też będą "smart" ale nie dla uczestników...

A co tam właściwie  z nimi jest nie tak? Widziałam negatywne komentarze ale nie wiem o co chodzi konkretnie (oprócz zabierania nagród dla siebie ale chcę znać powody).  Ja zagrałam w Nałęczowiance 1 raz i od razu wyskoczyłam z kapci, teraz czekam na przesyłkę ( choć to zajmuje już miesiąc ale tym się nie przejmuję, bo w końcu muszą mieć czas na zlecenie innej firmie zrobienia koszulki). Czym oni się "wyróżniają" na tle innych? Ja bym mogła bardziej odradzać IQ albo Grafa.

Albedo mnie często zaskakuje, ale akurat w moich przypadkach-zawsze pozytywnie. Słabo opisane/średnio czytelne paragony ku mojemu zdziwieniu mi nie raz zaakceptowali (przy wartosciowej wygranej takze). U nich zwykle sa długie terminy wysyłki nagrod, ale to wszystko zgodnie z regulaminem.
Tylko te ich wybrakowane listy zwyciezców sa zastanawiające...
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6126686 Napisano: 07.12.2015 21:02:54 w Rossmann
adamaszek napisał(a):

Mam pytanie za 100 punktów: czy  w tym całym rossnecie to ktoś odpowiada na mejle? Bo od 10 dni nie mogę się doczekać emotka

Mi dzisiaj odpowiedzieli z automatu, że zgłoszenie przyjęte, nadali mu numer i mam czekać na odp. Zobaczymy jak szybko im to pójdzie...
pisałam tu: obsluga_klienta@rossmann.com.pl  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6126567 Napisano: 07.12.2015 18:14:39 w Intermarche
malgosia74 napisał(a):

Serio juz po wszystkim w ITM??? emotka
Kolejna wtopa na maxa ....

emotka  bony już rozdane?  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6126392 Napisano: 07.12.2015 14:45:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

Czy ktoś trafił choćby jedną setkę z Actimela pod wieczkiem? emotka

0/60
Ta loteria to jedna z najgorszych wśród wszystkich złych emotka  Istnieje prawdopodobieństwo, że przecież nikt nie trafi na budzik w terminie i wszystkie nagrody przepadną. No i jest jeszcze najczarniejszy ze scenariuszy: trafić na złoty budzik już po zakończeniu akcji... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6126136 Napisano: 07.12.2015 09:24:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

jokan napisał(a):

gosiek_212 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

kalendarz Winiary po zgłoszeniu dostajecie potwierdzenie na @ bo mi nic nie przyszłoemotka

tak

a oni informują na bieżąco?

kurcze a ja nie dostałam potwierdzenia

właśnie weszłam tu, by pytać o to samo, bo u mnie nie ma potwierdzeń, mam @ o2 emotka  /wczoraj wysyłałam i dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125675 Napisano: 05.12.2015 20:01:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

umbrella napisał(a):

A czy wygrał ktoś  iRobota  w Paczce-sprzątaczce  ?  ( może być na pw )

Z tego co kojarzę defed wygrała jakoś na początku loterii.

Niestety nie. No co Ty, ja? W lloterii? No ale fakt, iRobot mi wpadł, lecz w konkursie - sprzątaj z polotem polomarket emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125227 Napisano: 04.12.2015 17:57:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
arya napisał(a):

A to o 20000 z łaciatego nie powiadamiają mailem tylko dzwonią? Można się jeszcze łudzić???  emotka

ostatnio dzwonili przed @, więc ja już się nie łudzę... ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125215 Napisano: 04.12.2015 17:45:39 w Kaufland konkursy
lager napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ita1987 napisał(a):

justin501 napisał(a):

mam pytanie odnośnie tego nowego konkursu z kosmetykami OSIS+. Czy tam można kupić obojętnie jaki produkt Schwarzkopf, czy tylko to mają być marki Palette, Gliss Kur, Taft? Bo przecież Somat, Vademecum, Schauma, Clin to też Schwarzkopf&Henkel.

W regulaminie pisze wyraźnie dowolny i nic nie jest sprecyzowane więc wg mnie dozwolone wszystko.

Uważam, że Somat, Clin odpadają, bo chodzi bardziej o rzeczy do pielęgnacji ciała (Schwarzkopf).

Hmmm gdyby chodziło o produkty do pielęgnacji ciała to na pewno byłoby to ujęte, więc myślę, że wszystkie produkty tej marki możemy kupować...

Czy Wy tak specjalnie wprowadzacie ludzi w błąd????????
Jest napisane w regulaminie, że produkty Schwarzkopf lub Schwarzkopf&Henkel? Nie. Więc tylko Schwarzkopf emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125200 Napisano: 04.12.2015 17:26:17 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

Ale przecież nikt nie napisał, że nie mają czasu emotka

Słowa sprzed paru godzin: "Gdy już obdarują nas dziś   pralkami Bosch(...)" mogą wielu osobom sugerować, że to dziś jest deadline  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125191 Napisano: 04.12.2015 17:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

A gdzie info od Polo odnośnie telewizorów itd, ja się pytam?? Ej no...Ktoś coś wie?

Mają czas do 08.12.2015r. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125184 Napisano: 04.12.2015 17:18:47 w Kaufland konkursy
shell napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Trzeba obserwować stronę smolara
Najpierw dają na górę  konkurs z oświadczeniami ,a później sms-ki emotka  
Ja spadam na zakupy-mam nadzieję ,że jak przyjadę sms-ki będą emotka )

tzn ?emotka

Smolar ma czas na smsy z pralkami do 10.12.2015r. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125178 Napisano: 04.12.2015 17:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rettib napisał(a):

Ja juz nie ogarniam tego Laciatego emotka  te maile dziś to z ostatniego tygodnia czy z którego?

Dzisiejsze maile z filiżankami są za 8etap, natomiast nazwiska na stronie są zawsze z tygodniowym opóźnieniem (względem @) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6125036 Napisano: 04.12.2015 14:58:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Hmmm nie za bardzo rozumiem DAJ COŚ OD SIEBIE bo już są wyniki z 02.12 i na liście są laureaci wygranych poduszek, a co z innymi nagrodami? Nie będzie? 

jest Polaroid cube  dla Agnieszki A. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6124970 Napisano: 04.12.2015 14:20:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

No ja się ujawniłam, choć nadal jestem w głębokim szoku. I miej więcej wiedziałam jakie dyskusje się tu będą toczyły. Nawet sobie w regulamin zajrzałam, czy zgodne wszystko, a więc wychodzi, że zgodne. Bo jest zapis, że wybierają spośród wszystkich dziennych (a więc i telefonów i doładowań).

Niby wszystko fajnie, ale ten zapis że będą wybierać nie tylko "z telefonów" od początku budził kontrowersje... No bo taki wybór jest nielogiczny. Więc się jeszcze naczytasz emotka
Gratulacje emotka
No cóż, mój LeńDobry był NieDobry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6124889 Napisano: 04.12.2015 13:33:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Hiacynta1 napisał(a):

shell napisał(a):

Vivacia napisał(a):

shell napisał(a):

A co do ŁACIATEGO, to przyznalibyście sie TU na forum, że wygraliście 20 tys. zł czy nie ?
Wiecie jak to bywa... emotka

Ja bym najpierw poczytała, co kto ma do powiedzenia o moim haśle, a potem się przyznała emotka

emotka  Dobry patent - tak zrobię, gdy już wygram w 8.etapie emotka

A co to? Jakaś dodatkowa jest w 8 etapie? emotka emotka  Bo główna jest moja emotka

No to gratulacje, czyli niebawem dostaniemy eski o filiżankach?

Ja się swoich tekstów nie wstydzę, mam lepsze i gorsze, np. w Łaciatym większość pisałam na kolanie lub z jednym okiem zamkniętym. Jury ma różne gusta, więc zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że wybiorą coś słabego  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6124857 Napisano: 04.12.2015 13:07:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ashedalka napisał(a):

A ja chciałam dopytać o Produkty Promocyjne Winiary ...
Pytanie brzmi czy muszą to być sosy, zupy itd, czy mogą być kisiele, majonezy..?
Nie ma tego określonego w regulaminie..

Ależ jest określone:
Niniejszą loterią promocyjną objęte są produkty znajdujące się w ofercie handlowej spółki Nestle Polska SA markiWINIARY (zwane dalej: Produktami Promocyjnymi). Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6124841 Napisano: 04.12.2015 12:51:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o
NosKruka napisał(a):

niektórzy z laureatów Glade:
Agnes, Konstancja, Gracja, Gracjana, Greta, Kasjusz, Pamela, Romulada, Sandra, Victoria, Zenobiusz, Ziemosława
przyznawać się emotka

osobiście znam Konstancję, Sandrę i Pamelę - serio piszę, takie imiona po prostu istnieją Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6124838 Napisano: 04.12.2015 12:49:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

defed napisał(a):


emotka

Mogliby chociaż nagradzać życzenia bez błędów... tobie, cię... szkoda gadać. Powiem szczerze, że gdyby mi facet z taką poezyją wyskoczył, ponownie byśmy się nie spotkali emotka

No właśnie, rażą mnie te małe litery.
Ale najgorsze, że moje niektóre życzenia tematycznie też były gdzieś w okolicach tychże zwycięskich.
Nic, czekamy na wyniki z 8etapu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6124817 Napisano: 04.12.2015 12:36:58 w Pomocy!!!!
NosKruka napisał(a):

tusienka napisał(a):

Jak zblokować nr 612798975 Dzwonią kilka razy w tyg zapraszają na jakeiś prezentacje i generalnie dzwoni ta sama kobieta- arogancka i niemiła. Ktoś doszedł w miare doświadczeń spamowych co to za firma?

jeśli masz smartfona łatwo zablokować każdy numer

Koleżanka pyta się Jak? A Ty tu wyskakujesz odpowiedzią z serii wiem, ale nie powiem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed