Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6128251 Napisano: 09.12.2015 19:54:34 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

Po ile jest piwo konkursowe na stacjach benzynowych? Chyba Statoil i Orlen.

Orlen 4pak Tyskiego Gronie 14zł Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6128250 Napisano: 09.12.2015 19:53:26 w Kaufland konkursy
zaczytana-pola napisał(a):

mama2006 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Chcę odesłać skan paragonu i dopatrzyłam się teraz, że w wygranym sms pomyliłam się w nr systemowym.Zamiast 0000 (na początku) napisałam (ślepota jedna) 00ó0. Jak myślicie, czy to przejdzie? 

nie wiem, czy pisać do nich, czy czekać może nie zauważą .Nie wiem, co robić, pomoże ktoś?

Ja bym nie pisała emotka

Ja też bym nie poruszała tematu, tqg surowo podchodzi do sprawy numerów i jedyna nadzieja w tym, że przeoczą... trzymam kciuki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6128243 Napisano: 09.12.2015 19:46:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

katoda napisał(a):

Czy udaje się Wam wygrać w jednym etapie na Jacobs na dwie osoby? (przy stałym IP)

Nie wiem jak jest ale mi się ani razu nie udało wygrać w danym etapie więcej niż raz.  W dwóch ostatnich etapach pomagałam na forum wtedy i moje ani mojej siostry prace nie wygrały, ale może to tylko przypadek emotka

NIE, próbowałam 4 tygodnie, bez skutku. Ale gdy zagrałam na próbę z innego kompa z innym IP-trafiony drugi zestawik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6128069 Napisano: 09.12.2015 16:19:05 w SZUKAM....
asiatko napisał(a):

szukam osw do pralki z kaufa, mam konki zablokowane, wspomoże ktoś?

Na stronie Smolara jest: http://www.smolar...wez-nagrody-w-obroty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6128047 Napisano: 09.12.2015 15:57:44 w Kaufland konkursy
onmyown napisał(a):

Przeca to było oczywiste... Po prostu źle sformuowali to w regulaminie i zapomnieli dodać dopisku, że o inne marki chodzi. Każdy w miarę logicznie myślący człowiek by się domyślił  emotka

Dzięki, następnym razem pisz wprost, że nie jestem w miarę logicznie myśląca emotka
BTW, gdyby hasła były publikowane, widzę tu podstawę do reklamacji zwycięskich zgłoszeń z użyciem nazwy produktów, w końcu regulamin to regulamin  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127982 Napisano: 09.12.2015 14:59:16 w Kaufland konkursy
mundek2004 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

defed napisał(a):

tereniagno napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Wysłałam dwa smsy ,liczyłam na jedną pralkę emotka wygrałam zero emotka
Zatem ze Smolarem wciąż jest u mnie stabilnie emotka Ani nie piszę gorszych tekstów,ani lepszych emotka

U mnie na 5 zgłoszeń 0 wygranych emotka (( emotka emotka

A czy pamiętaliście, aby w Waszych odpowiedziach nie pisać nazw produktów (jakichkolwiek)? W regulaminie był taki zapis i może wiele osób to przeoczyło  emotka

Nie widziałam zapisu, ale rzeczywiście w żadnym ze zwycięskich zgłoszeń nie pisałam nazwy, zgłoszenia nie miały związku z produktami promocyjnymi w ogóle

nie wiem gdzie wy to wyczytaliście, ale powiem Wam że to się nie sprawdza

w reg.: 4.2. Rozwiązanie zadania konkursowego o którym mowa w pkt. 4.1 lit. b:- powinno być wynikiem osobistej twórczości uczestnika,
- nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych lub treści sprzecznych z prawem,
- nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów lub produktów,
- nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności: dóbr osobistych i praw
autorskich oraz prawa do ochrony wizerunku. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127958 Napisano: 09.12.2015 14:33:43 w Kaufland konkursy
tereniagno napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Wysłałam dwa smsy ,liczyłam na jedną pralkę emotka wygrałam zero emotka
Zatem ze Smolarem wciąż jest u mnie stabilnie emotka Ani nie piszę gorszych tekstów,ani lepszych emotka

U mnie na 5 zgłoszeń 0 wygranych emotka (( emotka emotka

A czy pamiętaliście, aby w Waszych odpowiedziach nie pisać nazw produktów (jakichkolwiek)? W regulaminie był taki zapis i może wiele osób to przeoczyło  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127948 Napisano: 09.12.2015 14:23:54 w Carrefour konkursy
Nie znam ZEG, co dla przykładu już robili? - zadzwońcie do nich, ktoś, co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127885 Napisano: 09.12.2015 13:29:33 w SZUKAM....
kasiaskabek napisał(a):

http://www.e-konk...he.html#.VmgcSdLhDmQ 

szukam regulaminu do tego konkursu, czy ktos może go jeszcze ma ? 

na stronie itm jest: http://intermarch...-zdrowie-rodziny.pdf
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127849 Napisano: 09.12.2015 13:07:37 w Kaufland konkursy
banka-manka napisał(a):

Czy ktoś będzie tak dobry i poda treść sms, albo co i gdzie, kiedy trzeba wysłać? Miałam pełną skrzynkę i ucięło dużo wiadomości. A nie chce mi przyjść uzupełnienie.
Będę bardzo wdzięczna emotka

Potencjalni laureaci zostaną poproszeni o nadesłanie w terminie 5 dni od dniawysłania informacji SMS na adres kaufland@tqg.pl: czytelnego zdjęcia dowodu zakupu, imienia,nazwiska, pełnego adresu zameldowania, numeru telefonu z którego dokonali zgłoszenia, zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu „Troszczymysię o Wasze przedświąteczne wydatki”:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o Wasze przedświąteczne wydatki”. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127712 Napisano: 09.12.2015 11:49:18 w Carrefour konkursy
Gdzie jest regulamin do konka Nescafe w C4 emotka  
Info z gazetki: Kup dowolne kawy Nescafe za min. 25zł. Zachowajparagon - trwa: 09.12.2015-14.12.2015 - org. ZEG SP. Z O. O.
20x Samsung Galaxy TabA (LTE)
20x 1000pln w bonach C4
20x ekspres NescafeDolce Gusto Piccolo
20x konsola Xbox One Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127704 Napisano: 09.12.2015 11:46:48 w Kaufland konkursy
zarania napisał(a):

Czy te pralki mają jakąś gwarancję? Na jakiej podstawie można składać reklamacje? Może wie ktoś kto wygrał pralkę w ubiegłym roku?

Smolar na pewno dołączy protokół - na jego podstawie będzie gwarancja. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127628 Napisano: 09.12.2015 10:18:27 w Zdjęcia naszych wygranych
1 etap Jacobs Baw Się Kawą
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127613 Napisano: 09.12.2015 09:59:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Łaciata miska oraz zestaw Jacobs z 1 tygodnia: kawa i kubki - tylko szkoda, że potrzaskane, a tak trudno je zdobyć, ech... emotka  Wszystko wozi DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127560 Napisano: 09.12.2015 07:09:20 w Rossmann
ajulitka napisał(a):

mamamichasia napisał(a):

Ja już drugi tydzień czekam na odpowiedź - kupiłam dwa duże domestosy i kodu brak emotka

U mnie to samo emotka  

Ja tez... Jakby co-będziemy pisać reklamacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127450 Napisano: 08.12.2015 21:33:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pani Andrzelika byc moze miała podobna historie, jak mój kolega, którego nie do koca trzeźwy po narodzinach syna ojciec poszedł do USC zgłosić ur dziecka i przypadkiem podał imię Mirosław zamiast Michał, a co za różnica? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6127419 Napisano: 08.12.2015 20:48:43 w Intermarche
pioge7 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

powiedzcie mi : jak MYŚLICIE, będą jakoś sprawdzać te bajki w konkursie Gerbera? Przeczytałem co trzeba napisać i napisałem, przed wysłaniem czytam regulamin i patrzę że JAKĄ BAJKĘ CZYTASZ dziecku a ja pisałem o bajce w TV... pisałem o GUMISIACH a szukam i szukam że książki nie ma o gumisiach emotka i myślicie że będą to sprawdzać emotka

nie sądzę, że będą sprawdzać. Życzę wygranej emotka

Dziekuje 

Również życzę wygranej emotka  Miałam kiedyś serię książek/bajek opartych na produkcjach filmowych, w tym także o Gumisiach! Więc luzik!  emotka
Klub Książek Disneya czy coś w tym stylu Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6126880 Napisano: 08.12.2015 11:18:08 w Czy informują/ informowali?
magdalena-1989 napisał(a):

sabinka71 napisał(a):

carissma napisał(a):

Dopiero zauważyłam, że jestem na liście Lay's z 29.11. Dostał już ktoś z tego dnia powiadomienie na maila? ChodI mi o ogólnopolski konkurs.

Ja tez jestem na liście z tego dnia i nie mam powiadomienia

Ja też nie mam info, do 10 dni roboczych mają czas

Dzisiaj o 8:52 dostałam @ o koszulce z 30.11. Pewnie nie po kolei informują, może od tyłu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6126870 Napisano: 08.12.2015 11:11:37 w WC - rozmowy o wszystkim
moonfairy napisał(a):

chodzi o to ze jak wpisze w google indywidualny link konkursowy - w wyszukiwarce znaczy - to wyświetla mi ze umieściłam go na e-konkursy.info. i boje się ze to niezgodne z regulaminem, ze umiesciłam link na forum, na którym można wymieniać sie głosami.
nie chce, aby mnie z konkursu zdyskwalifikowali za to
i zastanawiam się jak to z gugli skasować,
a posty z tym linkiem pokasowałam - a w wyszukiwarce mi jeszcze swieci 

Uuuu, to ja Ci nie pomogę, wyniki w googlach same się aktualizują, tu pomógłby może jakiś spec od pozycjonowania?
Albo ślad w internecie pozostanie już for ever...   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6126807 Napisano: 08.12.2015 09:18:56 w WC - rozmowy o wszystkim
moonfairy napisał(a):

Pytanie mam, co zrobic by link konkursowy zniknął z wyszukiwarki.
głupia dałam na forum e-konkursy cały i teraz mi wyskakuje.
Jak ktoś mnie sprawdzi to będzie kaszana.
konkursomaniaczki pomóżcie

Nie do końca zrozumiałam w czym tkwi problem, ale jesli dobrze rozumiem, to jesteś w pracy i korzystasz z kompa firmowego?
Naciśnij Ctrl+H i powinna otworzyć się historia wyświetlanych stron na danej wyszukiwarce. Usuń z historii odwiedzane przez Ciebie strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0