Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6131363 Napisano: 14.12.2015 14:48:55 w Paragony
Gdzieś mi się zawieruszył jeden paragon C4 na czapkę od Leszka.
Oddam za bezcen wygrany numer osobie z własnym zbędnym paragonem, koniecznie z datą 30.11.2015 sprzed godz.19:56. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131326 Napisano: 14.12.2015 14:21:02 w Carrefour konkursy
witegz napisał(a):

Był jakiś Lech w C4? Co to za konkurs?

https://polubzimezleszkiem.pl/ emotka ">https://polubzime...zkiem.pl/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131306 Napisano: 14.12.2015 14:04:45 w Biedronka
kammaro napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Jaki jest kod PIN do kart MASTERCARD z Biedronki? Nigdzie go nie ma w kopercie i nie można nadać....

to jest karta z BZ WBK?

Nie, to jest Edenred (pierwszy raz się z czymś takim spotykam)

O dziwo mam juz tam konto - Karta ze Złotej Gorączki z Podlaskiego
Zarejestrowałam/aktywowałam kartę - została ona zasilona sumą100zł 04grudnia emotka
To jest bardzo przyjemna karta, bo nie pobierane są żadne prowizje od transakcji bezgotówkowych, więc można kupować na raty, aż do wyczerpania limitu stówki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131281 Napisano: 14.12.2015 13:40:04 w SZUKAM....
shell napisał(a):

Byly kiedys do wygrania przedplacone karty 100zl chyba z Hochland.
Byl do nich PIN ? Bo zblizeniowo nie dzialaja emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131228 Napisano: 14.12.2015 13:00:55 w Biedronka
termitek99 napisał(a):

Jaki jest kod PIN do kart MASTERCARD z Biedronki? Nigdzie go nie ma w kopercie i nie można nadać....

A może to jest karta na podpis? Istnieją też takie emotka
lub dojedzie osobną przesyłką... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131125 Napisano: 14.12.2015 11:19:24 w Pomocy!!!!
ondine napisał(a):

Pomocy, mam problem z YouTube, zamknęłam piosenkę w trakcie odtwarzania, a teraz utknęła w tym miejscu i nie sposób jej włączyć ani od nowa ani kliknąć na pasku odtwarzania, nic się nie da zrobić! Tak jakby się zawiesiła emotka Wie ktoś jak to odwiesić? emotka

Nie znam przyczyny, ale miałam chyba tak samo: kilka razy mi sie zawiesił filmik, ale po paru, parunastu minutach sam się wyłączył Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131062 Napisano: 14.12.2015 09:22:30 w Kaufland konkursy
banka-manka napisał(a):

defed napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Pierwszy raz wygrałam w budżecie - czy oświadczenie ma być wydrukowane i podpisane, czy wystarczy formułka w treści mejla? emotka

Formułka w treści+dane+skan paragonu (zachowaj oryginał, bo ponoć niektórym robią weryfikację i chcą dodatkowo skan dow. os.)

Dziękuje, po raz kolejny emotka


I chyba się wścieknę emotka
Teraz patrzę i widzę, że na wygranym paragonie brakuje górnej części - tzn. Jest puste pole, nie ma nazwy marketu, adresu, dopiero widać NIP. Musiało im coś przy drukowaniu się zepsuć. A ja to zauważyłam dopiero teraz.
Taki paragon nie przejdzie? 
Wydadzą mi jeszcze duplikat w informacji jak paragon jest z przed miesiąca? 
Ale mam pecha! emotka

Biegnij do BOKu! Powinni Ci wydać duplikat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131055 Napisano: 14.12.2015 09:13:19 w Kaufland konkursy
banka-manka napisał(a):

Pierwszy raz wygrałam w budżecie - czy oświadczenie ma być wydrukowane i podpisane, czy wystarczy formułka w treści mejla? emotka

Formułka w treści+dane+skan paragonu (zachowaj oryginał, bo ponoć niektórym robią weryfikację i chcą dodatkowo skan dow. os.) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6130719 Napisano: 13.12.2015 12:37:49 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Moja największa gabarytowo wygrana - pralka
Moja najbardziej mnoga wygrana - 61 banknotów 50zł
Moja najdroższa wygrana (wg wyceny z regulaminu) - bilety na mecz+lot+hotel
Moja pierwsza z cenniejszych, najużyteczniejsza wygrana, z której cieszę się najbardziej, gdy korzystam niemal codziennie od 1,5roku - iPad mini
Moja najdłużej wyczekiwana wygrana - 2 rowery(w rocznym odstępie), czyli tak jakby w sumie 4 kółka, ale daleko im do samochodu... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6130713 Napisano: 13.12.2015 12:18:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Odnośnie koszulek Lays - decydowaliście o rozmiarze?

Nie ma możliwości wyboru rozmiaru.

A orientujesz się jakie najczęściej wysyłają emotka ?

Koszulki mają metki z rozmiarem, do mnie dotarły takie: S, M, XL, M - myślałam, że wysyłają mniejsze kobietom a większe facetom, ale kiedy ostatnio dotarła eMka na męskie dane, stawiam tezę, że losują... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6130332 Napisano: 12.12.2015 11:22:11 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
goralmac napisał(a):

A może dodać wątek z regulaminami. Bo czasami regulaminy szybko usuwają za strony i potem i tak ludzie po forum szukają.

Nie potrzebny taki wątek, jak ktoś ma lub odszuka zagubiony regulamin to mozna go wkleić w komentarzu pod konkursem w bazie. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6130319 Napisano: 12.12.2015 11:11:40 w Carrefour konkursy
em88 napisał(a):

Nie bardzo się orientuje w tych konkursach w Carrfourze. Czy w konkursie Nescafe może być paragon z Carfurra Express czy tylko z hipermarketu Carrfour. W regulaminie jest napisane o sieci sklepów Carefour. Ktoś pomoże?emotka

Przeczytaj regulamin do końca emotka  na ostatnich stronach jest pomocna tabelka...
Edit: sorry, pomyliły mi sie konkursy, w tym reg nie ma tabeli, ale jest napisane w dowolnym, wiec w dowolnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129850 Napisano: 11.12.2015 16:13:11 w Kaufland konkursy
cherry_coke napisał(a):

Podpowie ktoś co wychodzi w miarę tanio ze Schwarzkopf?

5.12. kupiłam męski szampon Shauma przeciwłupieżowy, przeceniony na 4,99. Tylko ten jeden rodzaj był przeceniony. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129847 Napisano: 11.12.2015 16:06:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostałam dzisiaj odp. w sprawie mailowej foto-reklamacji zestawu Jacobs, oto co mi napisali:
Bardzo nam przykro, że w przesyłce, którą Pani otrzymała jeden kubek oraz kawa były uszkodzone. Chcielibyśmy poinformować, że wyślemy do Pani dodatkowy kubek wraz z kawą, aby mogła Pani w pełni cieszyć się swoją nagrodą.
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129733 Napisano: 11.12.2015 14:49:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 - 8grudnia dostałam @ o wygranej ze zgłoszenia z 30listopada
Jesli nie masz @ to napisz do nich, może ktoś ma takie samo imię i nazwisko... albo ich @ wpadł do czarnej dziury... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129722 Napisano: 11.12.2015 14:43:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy Smolar ma jakiś "tajny" sposób na wybór zwycięzców? To jedyna agencja u której kompletnie nic nie wygrałam mimo licznych starań i inwestycji w paragony.

Myślę, że Smolar ma dużo ciekawych konkursów z jeszcze ciekawszymi nagrodami i konkurencja jest spora.
Tak jak wszędzie, trzeba mieć wyróżniającą się odpowiedź i troszkę szczęścia.
Mnie ostatnio zaskoczyli: po paru miesiącach smolarowych pustek,  w zaledwie 3 tygodnie wpadły mi od nich 3 nagrody.

Ja ich nigdy nie rozgryzę. Raz na rok dadzą mi coś wygrać, potem piszę podobnie (tak mi się przynajmniej wydaje) i NIC. Magia emotka

luko922 - no bo popełniasz ten sam błąd co ja: gdy wygrasz, potem piszesz podobnie - a trzeba zmienić styl! (to moja najnowsza teoria) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129713 Napisano: 11.12.2015 14:39:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Czy Smolar ma jakiś "tajny" sposób na wybór zwycięzców? To jedyna agencja u której kompletnie nic nie wygrałam mimo licznych starań i inwestycji w paragony.

Myślę, że Smolar ma dużo ciekawych konkursów z jeszcze ciekawszymi nagrodami i konkurencja jest spora.
Tak jak wszędzie, trzeba mieć wyróżniającą się odpowiedź i troszkę szczęścia.
Mnie ostatnio zaskoczyli: po paru miesiącach smolarowych pustek,  w zaledwie 3 tygodnie wpadły mi od nich 3 nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129615 Napisano: 11.12.2015 13:21:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o.lukasz napisał(a):

mam pytanie jak to jest z gwarancją na suszarkę od albedo? czy dostaliście jakieś papiery?

Nie, Albedo tak ma, ale jak poprosisz, to doślą listem (y) Że też im się chce... jakby nie mogli od razu dołączać papierka... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129608 Napisano: 11.12.2015 13:18:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Do mojej siostry, która mieszka w Niemczech, przyjechała dzisiaj nagroda z konka na niemieckim fp Tyskiego : żywa choinka + ozdoby.
Fajnie emotka  Choć obie miałyśmy nadzieję, że wygrana choinka będzie konstrukcją z puszek pełnych piwa emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6129407 Napisano: 11.12.2015 10:10:08 w Kaufland konkursy
aleks1983 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

defed napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

defed napisał(a):

bony od albedo z konkursu w kauflandzie i suszarki - kto wozi emotka

gls

Dzięki emotka   emotka  No to będę musiała schodzić po odbiór...  emotka  

Też się będę musiała przejść z 10 piętra na sam dół... booo.... kurierowi się wejść nie chce i zawsze dzwoni JESTEM czekam na dole hahahaha

Mi też tak kiedyś powiedział i zwróciła mu uwagę, że ma wejść na górę (w końcu za to im płacą) także odezwijcie się:) 

Ja tylko z 4.  emotka  Kurier wie, że od września młody w przedszkolu i już nie mam wymówki emotka  Przy okazji zawsze śmieci zabieram i jest git emotka Wyświetl w wątku >>
0 0