Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6132654 Napisano: 16.12.2015 09:33:13 w Smolar
A ja u Smolara wygrałam wiele razy, na wiele sposobów: odpowiedziami z rymem i bez rymu, paragony z kolejnymi po sobie numerami też nie przeszkadzały mi i rodzinie w tym samym czasie zgarnąć nagród. Ale jeszcze więcej razy nie wygrałam  emotka U Smolara jest chyba po prostu duża konkurencja, bo robią konkursy z wieloma fajnymi nagrodami. Jak już wygrywam przy wysłaniu więcej niż 1odp. to zazwyczaj wygrywa ta gorsza wg mnie. Ja mam inny gust od jury, albo nie potrafię się docenić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132618 Napisano: 16.12.2015 07:48:02 w Luksusowy wątek przyszłościowy
trampek. napisał(a):

Czy lukus informuje sms o nadaniu paczki bo dostałam ze DPD wiezie cos a ja wygram tylko lukus i kosmetyki bell ale to wozi poczta ?

DPD śle w środy SMSy o łaciatej porcelanie. Dziś talerze. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132477 Napisano: 15.12.2015 21:04:20 w Smolar
donia7 napisał(a):

Raz coś ambitnego, innym razem słabizna,
defed- myślę, że nikt się do tego nie przyzna emotka

Mam dokładnie takie same doświadczenia: Smolarowi często gust się zmienia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132471 Napisano: 15.12.2015 20:54:08 w Smolar
Kto zna sposób na Smolara - niech tu pisze o tym zara emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132260 Napisano: 15.12.2015 16:00:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

defed napisał(a):

Moja teoria odnośnie loterii Winiary (i innych podobnych):

Hurtownicy lub właściciele sklepów mogą "produkować" prawdziwe paragony w liczbie bardzo mnogiej, by zgłaszać je do loterii, a gdy ogłaszane są wyniki (np. w loterii Winiary idzie im to bardzo sprawnie), robią zwroty niezwycięskich paragonów, nie narażając się na koszty...

Więc nie ma sensu grać, szanse malutkie  emotka

Ja im życzę powodzenia, bo z tego co się orientuję nie jest to takie proste. Szczególnie kiedy będą mieli kontrolę urzędu skarbowego i będą się musieli tłumaczyć na jakiej podstawie przyjęli tyle zwrotów. Paragon musi być zakończony, czyli zostaje po nim ślad w systemie, zwrot też musi być udokumentowany.. emotka

Piszesz, że to skomplikowane, więc jednak nie zwroty. Ale działając na dużą skalę, jak Aleksandrów Łódzki, trzeba mieć niezły plan/układy - aby to się opłacało: umowę ze stołówkami, firmami kateringowymi, restauracjami. No bo głupotą byłoby kupować tysiące produktów spożywczych ze średnio-długim terminem ważności przez 1 gospodarstwo domowe, żadna(nawet wielodzietna rodzina) nie przeje tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132066 Napisano: 15.12.2015 13:20:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

defed napisał(a):

Moja teoria odnośnie loterii Winiary (i innych podobnych):

Hurtownicy lub właściciele sklepów mogą "produkować" prawdziwe paragony w liczbie bardzo mnogiej, by zgłaszać je do loterii, a gdy ogłaszane są wyniki (np. w loterii Winiary idzie im to bardzo sprawnie), robią zwroty niezwycięskich paragonów, nie narażając się na koszty...

Więc nie ma sensu grać, szanse malutkie  emotka

A czemuż to nie opłaca się?  Ja np. w loterii graala kupiłam jeden paprykarz  za całe 2,15zł i wylosowali mi walizkę emotka  Nie twierdzę oczywiście, że ludzie nie kombinują, ale zawsze jest szansa. Myślę, że teorie spiskowe nie zawsze mają sens, bo nie wiem czy komuś by się chciało produkować setki paragonów a potem zwracać. Chociaż nigdy nie wiadomo....Widać było po forum. że ludziska wygrywają w Winiary, więc jest szansa. że i nas wylosują emotka

Ja nie twierdzę, że nie opłaca się wysłać paragonu na LOTERIĘ - paragonu który i tak posiadamy, bo kupiliśmy produkt użyteczny czy też zjadliwy.
Nie opłaca mi się inwestować w taką loterię - czyli grać na większą skalę. Rachunek prawdopodobieństwa, wyliczony na podstawie wyników innych podobnych loterii, mówi mi że łatwiej i taniej jest wygrać w KONKURSIE. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132020 Napisano: 15.12.2015 12:16:33 w SZUKAM....

shell napisał(a): 
Trzeba mieć środki aktywne, by przedłużyć ważność tym numerem z regulaminu, także czeka mnie jeszcze jedno doładowanie 5zł

Oj tam, w rok czasu wydasz wszystko i będziesz musiała znowu doładować, pewnie zwróci się w nagrodach, czego życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131998 Napisano: 15.12.2015 11:55:25 w SZUKAM....
shell napisał(a):

ewunia i kadett33
dziekuje! Dziala emotka

Szukam jak przedluzyc waznosc konta Play na karte?

trzeba doładować konto za min. 5zł, najlepiej mieć/lub zmienić taryfę, żeby każde doładowanie, nawet za 5zeta, przedłużało ważność o rok od dnia doładowania  emotka  
https://www.play....i-Konta_09032015.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131986 Napisano: 15.12.2015 11:46:25 w Pomocy!!!!
Bimbusia napisał(a):

Macie może jakąś małą wskazówkę jak wygrać koszulkę Lay's? Zagrałam 3 razy, pierwszy raz nic, drugi raz bilety, trzeci raz nic...a ja tak bardzo chcę wygrać koszulkę:)

Hmm.. 1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę. Koszulkę musi wygrac Tobie Twoja mama, tata lub rodzeństwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131981 Napisano: 15.12.2015 11:40:32 w SZUKAM....

joan napisał(a):
Po cóż ma tu pisać miasto, może grał w całej Polsce? 

Nie wpadłam na to emotka  Co za cwaniactwo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131974 Napisano: 15.12.2015 11:37:43 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Dziękuję bardzo.Czyli muszę pani/panu w sklepie powiedzieć,żeby przeciągnęli przez ten czytnik,takemotka Nigdy nie miałam takiej karty, nie znam się emotka Zawsze wygrywałam takie na pin emotka

Tak, trzeba przejechać paskiem magnetycznym, wtedy dostaniesz wydruk do podpisu: jeden dla kasjerki i jeden dla Ciebie jako potwierdzenie.
Karty na podpis istnieją, nie tylko konkursowe emotka  Kasjerka powinna sprawdzić zgodność podpisu z tym na karcie - inaczej NIE POWINNA akceptować płatności! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131967 Napisano: 15.12.2015 11:32:59 w SZUKAM....
zazulek napisał(a):

szukam paragonu 4-30.11 z bricomarche atlas

hahaha... Nie piszemy tutaj o Paragonach. A z jakiego miasta szukasz? W smsie trzeba było podać miasto zakupu produktów. Daj znać jakie miasto - byc może osoba, która uczciwie zagrała i ma paragon załapie się na rezerwę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131964 Napisano: 15.12.2015 11:29:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moja teoria odnośnie loterii Winiary (i innych podobnych):

Hurtownicy lub właściciele sklepów mogą "produkować" prawdziwe paragony w liczbie bardzo mnogiej, by zgłaszać je do loterii, a gdy ogłaszane są wyniki (np. w loterii Winiary idzie im to bardzo sprawnie), robią zwroty niezwycięskich paragonów, nie narażając się na koszty...

Więc nie ma sensu grać, szanse malutkie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131937 Napisano: 15.12.2015 11:05:32 w TESCO konkursy
Sformułowanie totalnie  beznadziejne emotka  Nie biorę udziału w tym konkursie, ale będę od teraz szukać także w drodze jednego SMS-a  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131932 Napisano: 15.12.2015 10:59:24 w TESCO konkursy
edzia21 napisał(a):

krseta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy w konkursie Żywiec Zdrój /Grupa Terytorium/ jest jakieś ograniczenie znaków?  emotka

pisałem do nich. 16znaków

Dzięki za info, aczkolwiek wczoraj wyslalam ponad 160 emotka  sieet! emotka

Faktycznie, jest w regulaminie nietypowe sformułowanie:
przesłać prawidłowe zgłoszenie udziału w Konkursie w drodze jednego SMS-a (bez polskich znaków) pod nr 7057 wraz z wykonanym zadaniem konkursowym polegającym na odpowiedzi na pytanie: Komu chcesz zrobić prezent i dlaczego?. Odpowiedź SMS należy rozpocząć od wyrazu „PREZENT” Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131894 Napisano: 15.12.2015 10:18:57 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Gdzie mogę dowiedzieć się, jaki mam pin do karty z konkursu 20 lat Biedronki?

ta karta jest chyba tylko na podpis.

Ta karta na pewno jest na podpis!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131889 Napisano: 15.12.2015 10:16:27 w Paragony
adrian napisał(a):

benasia napisał(a):

adrian napisał(a):

Poszukuję kogoś kto grał w konkursie Atlas Bricomarche w Gdyni-Kossakowo.

A co - nie kupiło się paragonu a się grało?  emotka

Nie ma u mnie nigdzie Bricomarche, a miałem pomysł na odpowiedź i wysłałem ot tak w ostatnim momencie. Także jak się nie uda to trudno. emotka

To ktoś, kto ma paragon prędzej poczeka na rezerwę, niz sie ujawni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131887 Napisano: 15.12.2015 10:14:34 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

Czy status przesyłki nadanej Pocztą Polską można sprawdzić inaczej, niż poprzez stronę http://emonitoring.poczta-polska.pl? Np. w okienku, gdzie się przesyłkę przekazało?

Wysłałam paczkę 09.12.2015, od tego dnia wisi w systemie i nic się w jej statusie nie zmienia. Zawsze po kolei wyświetlało wszystkie magazyny i status, a teraz cisza absolutna. Wiem, że mają natłok pracy przed Bożym Narodzeniem, ale bez przesady emotka

Nie panikuj  emotka    
"W przypadku listów poleconych mogą być wyświetlane informacje o dniu nadania i doręczenia przesyłek, bez drogi ich przemieszczania.
Wyświetlane informacje mają jedynie charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń wobec Poczty Polskiej S.A.
Pytania związane ze śledzeniem przesyłek i wyszukiwarką można zgłaszać na adres mailowy:[email protected]  "
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131491 Napisano: 14.12.2015 16:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Załącznik nr 2 - Oświadczenie dla laureatów nagród dodatkowych konkursu „Kibicuj z Lay’s” - Wygrane koszulki 
4x dostałam ten sam link do formularza, więc pewnie wszyscy dostają tego samego linka emotka
https://app.smart...5eac967eb549e16318  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6131478 Napisano: 14.12.2015 16:42:44 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Są karty z prowizją od płatności? Nigdy mi się taka nie zdarzyła...

Miałam kartę podarunkową przedpłaconą Sodexo - nie pamiętam z jakiego konka - biorą 50gr od każdej transakcji, więc takimi lepiej zrobić 1x porządne zakupy Wyświetl w wątku >>
0 0