Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6133476 Napisano: 17.12.2015 09:46:10 w Biedronka
joan napisał(a):

Kilka dni temu kupiłam 4 smaki lodów Haagen Dazs w Kaufie - przyznaję się, zgrzeszyłam, bo grudzień + nie ma żadnego konkursu emotka

Na moją wagę mają wpływ jedynie konkursowe produkty  emotka  Przynajmniej nie pójdzie Ci w boki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133460 Napisano: 17.12.2015 09:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

Dzwonili do kogoś odnośnie odbioru xboxów z Brico? Jest szansa ze do świąt się odbierze? I jesli dzwonią to sklep czy przedstawiciel Atlasa?

Teraz dzwoniłam do swojego Brico, oni nic nie wiedzą, oni nie mają nawet regulaminu tego konkursu emotka
(aczkolwiek wiedza, że jakiś tam konkurs z xboxem był emotka  )
Mam dzwonić po 10, jak kierownik przyjdzie... ale nie spodziewam się zbyt wiele... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133448 Napisano: 17.12.2015 09:08:10 w Biedronka
stamp2 napisał(a):

konkurs gdzie trzeba kupić lody w grudniu emotka emotka super pomysłemotka emotka

przynajmniej nie ma problemu z transportem towaru dla takich ludzi jak ja, którzy chodzą na zakupy na piechotę, zamiast zanieczyszczać powietrze spalinami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133432 Napisano: 17.12.2015 07:42:07 w Biedronka
maryam napisał(a):

defed napisał(a):

Możesz zrobić 100 razy zakupy za złotówkę (np. w piekarni) To jest karta NIE tylko do płacenia w Biedronce. emotka

Ja właśnie wróciłam z Tesco i kartę odrzuciło...zakupy miałam na 150zł .Ekspedientka nawet zawołała kogoś do pomocy ale ta osoba widocznie też się  nie znała ...Zwróciłam im nawet uwagę że najpierw powinni wpisać że z karty chcą pobrać 100zł ale mnie nie posłuchali.emotka noo i zapłaciłam gotówką!

sprawdz dla pewności czy Twoja karta jest zasilona, ponoć mozna to zrobić bez rejestracji karty na stronie www

ale to raczej wina niedouczonej ekspedientki, pewnie miała egzamin w formie testowej, zamiast praktyk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133325 Napisano: 16.12.2015 21:51:07 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

Jak wygląda sprawa gwarancji samsungów z leniwca ? Dołączyli jakąś ? czy tylko list z gratulacjami ? Pytam bo doszedł na inny adres niż teraz jestem i dogadać się nie mogę emotka

 Wygrałam telefon od Leniwca w pierwszych dniach konkursu. Telefon otrzymałam juz jakis czas temu... Ale bez żadnych dokumentów, nawet listu gratulacyjnego nie było.

Dokładnie dzisiaj-dopiero dzisiaj- otrzymałam mailem protokół odebrania nagrody, który mam podpisać i odesłać mailowo, aby otrzymać dokument stanowiący podstawę gwarancji. Dodam tez, ze pisałam do nich w tej sprawie i nie wiem czy to standardowa procedura, czy tylko reakcja na moje zapytanie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133321 Napisano: 16.12.2015 21:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

czy jesli na wygranej karcie Visa (z konku Visa) jest napisane, ze wazna do 01/2016 to wazna jest do 1.01 czy 31.01? 

Do końca stycznia emotka  To samo dotyczy dat przydatności do spożycia na opakowaniach jedzenia. Jak jest napisane, ze ważne do stycznia to znaczy ze ważne do ostatniego dnia tego miesiąca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133298 Napisano: 16.12.2015 20:46:44 w Smolar
niunia-k napisał(a):

Skusiłam sie na konkurs Sezon na nagrody Black friday kupiłam dwa okocim mocne
Może być czy musi być okocim i np calsberg ?

Dobrze kupiłaś emotka  - trzeba kupic 2piwa z listy w dowolnej konfiguracji. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133202 Napisano: 16.12.2015 18:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W poprzednim etapie moja zmarznięta pani się nie spodobała, za to teraz się udało-bo zrobiłam ją jako pierwszą  emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133191 Napisano: 16.12.2015 18:08:15 w Biedronka
ondine napisał(a):

defed napisał(a):

ondine - płacąc w sklepie za zakupy możesz zapłacić kartą + gotówką + jeszcze np. bonem (danego sklepu) emotka

OK, widocznie źle zrozumiałam. Na odwrocie jest tekst "Pełna kwota potrącenia musi być niższa lub równa Dostępnemu Saldu na Karcie". Użytkownik nie powinien dokonywać Transakcji w przypadku, gdy Pełna Kwota Potrącenia przekracza Dostępne Saldo lub upłynął termin ważności karty.", nie miałam do czynienia z Edenred, ale też przyznam się, że tekst przeczytałam wybiórczo.

To tylko tak dziwnie napisali - wiadomo, że te karty nie mają debetu i nie da się z nich ściągnąć 101zł.
Ale jak chcesz, możesz poprosić kasjerkę, aby z karty pobrała np. 50zł a resztę dopłacisz gotówką. (50zł zostanie na karcie na kolejne zakupy) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133182 Napisano: 16.12.2015 17:58:50 w Biedronka
ondine - płacąc w sklepie za zakupy możesz zapłacić kartą + gotówką + jeszcze np. bonem (danego sklepu) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6133178 Napisano: 16.12.2015 17:53:52 w Biedronka
ondine napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Czy dobrze zrozumiałam, że kartami z 20 urodzin można płacić bez wcześniejszych aktywacji/rejestracji? Płacił już tak ktoś?

Nie trzeba rejestrowac, mąż dziś nią płacił bez problemu w biedronce

Można dopłacić? Czy trzeba równo 100 zł wydać lub mniej? emotka

Możesz zrobić 100 razy zakupy za złotówkę (np. w piekarni) To jest karta NIE tylko do płacenia w Biedronce. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132956 Napisano: 16.12.2015 14:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiek07095 napisał(a):

Gratulujemy!  W konkursie Fox Comedy i nc+ uzyskałeś/-łaś świetny wynik. Jednakaby otrzymać nagrodę, musimy sprawdzić, czy zgodnie z Regulaminem jesteś abonentem nc+. Prosimy o przesłanie swojego nr PESEL. Na maila zwrotnego czekamy cztery dni, czyli do niedzieli 20 grudnia 2015 r.do godz 23:59  Jeśli do tego czasu nie otrzymamy od Ciebie niniejszej informacji nagroda niestety przejdzie na następnego w rankingu uczestnika.  Pozdrowienia,Operator konkursu  ktoś mi wskaże co to za konkurs ?

Brzmi trochę jak próba wyłudzenia nr PESEL  emotka

Z jakiego adresu masz tego maila? Może poszukaj po nadawcy, czy to nie naciągacze... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132909 Napisano: 16.12.2015 13:46:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Wie ktoś może dlaczego w kubkach Jacobs najwięcej wygranych jest z pierwszych dni, a z weekendu mało? (etap 4)? Zgłoszeń w weekend było więcej.

Bo jest limit 1 zestaw na 1 osobę. Ja zawsze wygrywam projektem z 1dnia danego etapu, mimo że tworzę przez cały tydzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132833 Napisano: 16.12.2015 12:32:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Łaciaty talerz - ino 1  emotka  - DPD
Patelnia od GRAFa, z 1 etapu Vegety ogólnopolskiej - Kurier Poczty Polskiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132821 Napisano: 16.12.2015 12:16:50 w Biedronka
List polecony może być ekonomiczny lub priorytetowy.
List zwykły także może być ekonomiczny lub priorytetowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132764 Napisano: 16.12.2015 11:30:59 w WC - rozmowy o wszystkim
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
ziolko
, nie strasz... mój syna ma dopiero 3 lata, chyba zacznę odkładać wygrane na specjalny fundusz...
Nie no, co ja gadam emotka W życiu się na coś takiego nie zgodzę!
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132755 Napisano: 16.12.2015 11:23:49 w Smolar
lusienka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

donia7 napisał(a):

A ja mam takie pytanie- czy mogę w jednej kopercie wysłać do Smolara dane swoje i męża (oświadczenia plus przypięte do nich paragony) tak jak robiliśmy to na Mocy? emotka

Oni nie mają w każdym regulaminie, że jedna nagroda na adres...?

Z reguły jest jedna nagroda na osobę,ale nie we wszystkich,tam gdzie są nagrody różnego stopnia to można na osobe wygrać po jednej nagrodzie każdego rodzaju.

U Smolara jest często zapis o 1 nagrodzie na 1 gospodarstwo/1adres zameldowania, chyba w 99%-ach konkursów tak mają. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132691 Napisano: 16.12.2015 10:30:23 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

Szukam odp na pytanie-czy ktos wygral w DC w konkursie z piwem? I jeszcze jedno pytanko-w tamtym tyg wygralam paczke sprzataczke,zawsze po odeslanu skanu i danych przysylali maila ze wszystko ok avteraz cisza,a do Was odpisali?

Były już wyniki z 1etapu Black Friday w DC - forumowicze pisali o tabletach i głośnikach. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132679 Napisano: 16.12.2015 10:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

Widzieliście nową stronę i nowe zasady testowania z Biedronką? Co myślicie? Lepiej czy gorzej?  emotka  
http://testujemy.biedronka.pl/front/

LEPIEJ. Ja nigdy nic biedronkowego nie testowałam, bo inni zawsze mnie ubiegali (Wy, Ci z szybszym netem) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6132676 Napisano: 16.12.2015 10:03:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy uważacie, że sławetny Radosłąw z Poznania może tą samą fotką wygrywać różne konkursy? Czy to jest zgodne z regulaminem? Tu fotka wyświechtana, nie obyło się bez ingerencji fotoshopa, aby dostosować ją do tematu konkursu
http://www.podrozezdulux.pl/laureaci


faktycznie, widziałam już gdzieś tą fotkę...tylko bez tego logo duluxa

Też znam to zdjęcie. Kurde, to co innego zrobić kilka podobnych fotografii, a co innego przerabiać w kółko jedną fotę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0