Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6135818 Napisano: 22.12.2015 12:32:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żabka, Fantazja, projekt butów - jestem ciekawa jakie projekty u Was wygrały,w sensie "normalne", udziwnione czy z chwytliwą nazwą? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135816 Napisano: 22.12.2015 12:28:07 w Czy informują/ informowali?
doris1 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy wiadomo co z GRAFEM - Podravką & Vegetą w C4? Już troszkę po terminie...emotka  co się dzieje z tym GRAFEM... (kiedyś byli taką fajną agencją)emotka

Też czekam na wyniki. A oni mają dzwonić czy info na maila?

Oni sms-ują emotka

I telefon-ują emotka   zależy od nagrody, z tymi lepsiejszymi lubią zadzwonić  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135788 Napisano: 22.12.2015 11:50:13 w SZUKAM....
lager napisał(a):

Szukam konkursu, w którym trzeba było zrobić zdjęcie ręcznie wykonanej ozdoby świątecznej, coś w tym stylu... Nie zapisałam i teraz mam zdjęcie, a konka nie mogę znaleźć emotka na pewno wyczaiłam go w naszej bazie...

Z ozdobami to kojarzę tylko Endo i Lewiatan, ale Endo chyba juz zakończony a do Lewiatana trzeba wyslac ozdobę  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135784 Napisano: 22.12.2015 11:45:54 w Kaufland konkursy
estrelitta napisał(a):

Czy już skończyli informować z konkursu Osis? Troszkę mało tych wygranych na forum

Mało, mało... Na pewno jeszcze bedą informować. Pewnie będzie tez duży ruch paragonowych, bo konkurs wystartował niemal rownolegle z dostarczanymi paczkami z luksusu w biedrze i wielu zagrało bez wcześniejszego zakupu zbędnego Schwarzkopfa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135730 Napisano: 22.12.2015 10:17:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Czy orientujecie się może w sprawie biletów z konkursu Lays (ten ogólnopolski "Kibicuj z Lay's), czy laureat może podać inne dwie osoby, które pojadą na mecz? Nie odpisują nic, a nic emotka

Wg regulaminu trzeba podać laureata i dowolną osobę towarzyszącą. Jesli laureat nie pojedzie, osoba towarzysząca może pojechać sama.


Mój szwagier (wraz z małżonką) był już - mimo, że darmowy lot, hotel i mecz, kosztowała go ta wycieczka ok. 700zł (dojazd na lotnisko ze śląska do Wa-wy - paliwo oraz bilety na pociąg z lotniska do hotelu w 1 str. ok.60euro /60km, Belgia/) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135680 Napisano: 22.12.2015 07:38:48 w Rossmann
krseta napisał(a):

na rossnet nie ma żadnego potwierdzenia jak wysłało się prace na konkurs? przeniosło mnie pocprostu na stronę z konkursem i znowu mam opcję pisania tekstu..

Polecam pisanie odpowiedzi np.w Wordzie i potem wklejenie jej w okno formularzu na stronie z konkursem. Te formularze konkursowe Rossmanna po jakimś czasie pobytu na stronie wygasają i trzeba pisać od nowa... emotka  Wypełniając formularz przechodzi sie przez kilka etapów: najpierw odpowiedz na pytanie, potem potwierdzenie danych wraz z akceptacja regulaminu, wybór drogerii do odbioru nagrody i na koniec wyskakuje okno z podziękowaniem za udział i przypomnieniem, ze należy zachować paragon wraz z kodem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135418 Napisano: 21.12.2015 17:54:27 w Informują
czarnygreg napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Sms ze smolara konkurs sezon na nagrody : Słuchawki

Drugi czy już trzeci etap?

Etap 2 - na pewno, tylko w 2 grałamemotka  Moje zgłoszenia są z 7 i 13 grudnia Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135188 Napisano: 21.12.2015 12:48:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

elotta napisał(a):

Rozumiem, że zapraszasz po prostu setki osób, które się rejestrują i stąd te punkty? Bo inaczej tak wielu punktów się póki co zobyć raczej nie da.

tak są to pkt za zaproszenia osób. i nie słupki tylko prawdziwe osoby, każdy inne IP, nawet inne miasto...

Czyli prawdopodobnie prowadzisz bloga lub innego typu przedsięwzięcie, z którego zyskujesz wielu tzw. znajomych.
Jak dla mnie, to Biedronka powinna prowadzić równolegle tą zabawę dla 2 grup ludzi, bo już na samym starcie widzę, że ja-zwykły śmiertelnik z 1 przyjaciółką, 20 koleżankami i 50 znajomymi + ok.50.osobowa rodzina, nie mam szans w tej rywalizacji... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6135044 Napisano: 21.12.2015 09:39:08 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

Można przyznać, nie ma ludzi idealnych... Po prostu przestałem część rzeczy komentować, bo nie chce mi się wchodzić w dyskusje.

No właśnie w tym rzecz - jeśli jedna strona się angażuje, stara, jest aktywna, pokazuje co jest nie tak albo proponuje zmiany, a druga zlewa to milczeniem, "bo nie chce mi się dyskutować na ten temat" to chyba jest coś nie halo? To jest lekceważenie.
Pionas, czy Ty kiedyś przestaniesz przerzucać się ze mną argumentami emocjonalnymi i robić niepotrzebne wycieczki osobiste, tylko zaczniesz własnie DYSKUTOWAĆ NA TEMAT? Bo jak dotąd, wszelkie odmowy zrobienia tego czy tamtego komentujesz jedynie kopiując stały tekst: "na chwilę obecną nie przewiduję wprowadzenia tego". Amen. Ani słowa wytłumaczenia, dlaczego. A chciałbym wiedzieć - czy powodem jest brak środków, brak możliwości technicznych, brak umiejętności, naciski z góry (do tej pory nie wiem, co to za góra, ale mniejsza emotka ). Tylko słynne: "nie przewiduję".
Wychodzi na to, że mało przewidujący jesteś emotka

tomniewkurza - przecież pionas napisał, że na 1. miejscu jest jego syn, a e-konki to hobby, czyli taki wypełniacz czasu wolnego, czasu, którego w obecnych czasach większości ludzi brakuje, nie rozumiem w jaki sposób jaśniej ma Ci to wytłumaczyć emotka  W moim domyśle odpowiedź brzmi: BRAK CZASU. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134789 Napisano: 20.12.2015 10:58:35 w Czy informują/ informowali?
stamp2 napisał(a):

czy polomarket carlsberg od choć z 1 nagrodą dzienną informował?emotka

Chyba nie. W konkursie z Carlsbergiem w żabce i Freshmarkecie tez mieli informować na bieżąco, a wysłali smsy zbiorowo po zakończeniu wszystkich etapów dziennych. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134597 Napisano: 19.12.2015 11:54:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
monia676 napisał(a):

luksus z Biedry - przy sobocie emotka

u mnie także pojawił się jeden zaginiony luksus  emotka , ale chyba gdzieś czytałam, że mają robocze soboty, 2ostatnie przed świętami Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134542 Napisano: 19.12.2015 08:49:56 w Kaufland konkursy
Dlaczego użyłam zwrotu TO DZIWNE? Bo to co najmniej dziwne, kiedy w identycznej sprawie każdego informują inaczej, co stawia agencje w niekorzystnym świetle. Mi kazali dzwonić najwcześniej w poniedziałek i wstrzymać weekend w niepewności, a tym czasem dowiaduje sie, ze jednak mogłam załatwić sprawę wczoraj...  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134445 Napisano: 18.12.2015 21:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

defed napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

hej,
jesteście na nowej platformie Biedronki? powiedzcie mi skąd się biorą te punkty u ludzi w pierwszej dziesiątce?

Ja mam coś ok. 120 pkt i nie wiem jakim cudem legalnie uzyskać wynik na poziomie1000pkt. Moze liczą sie poprzednie akcje testowania, oceniania...?  Jedyna droga szybkiego podbicia swojej pozycji w rankingu to zaproszenie innych osób do rejestracji i jesli te osoby sie zapiszą, to zapraszający otrzymuje 5 pkt./1os. Dla przykładu: 100 podstawionych słupów daje wynik +500pkt ;) 

nie dałabym rady zaprosić tylu znajomych emotka A ocenę moderatora za soki i serki już dostałaś?

Tak, to na drugi dzien po wypełnieniu, 47 i 68 pkt czy jakoś tak. Mało... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134443 Napisano: 18.12.2015 21:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

hej,
jesteście na nowej platformie Biedronki? powiedzcie mi skąd się biorą te punkty u ludzi w pierwszej dziesiątce?

Ja mam coś ok. 120 pkt i nie wiem jakim cudem legalnie uzyskać wynik na poziomie1000pkt. Moze liczą sie poprzednie akcje testowania, oceniania...?  Jedyna droga szybkiego podbicia swojej pozycji w rankingu to zaproszenie innych osób do rejestracji i jesli te osoby sie zapiszą, to zapraszający otrzymuje 5 pkt./1os. Dla przykładu: 100 podstawionych słupów daje wynik +500pkt ;)  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134438 Napisano: 18.12.2015 21:42:47 w Kaufland konkursy
siasiolka napisał(a):

Dzoniłam dziś do Smolara w sprawie pralek. Dostałam odp, ze Bosch dał ciała i mają obsówe. Że dopiero kończą wysyłanie pralek z konkursu w Itm. Bosch ma dostarczyć pralki Smolarowi po remanencie do ktorego wlasnie sie zbiera, ale u nich trwa to czasem 2 dni, a czasem i do stycznie wiec nie wiadomo kiedy beda pralki. Jedne co pewne to jak juz beda je miec, to wysla do kazdego esa, ze wlasnie pakuja pralki i na dniach pojawi sie kurier.
Ot... I tyle..

To dziwne, ja tez dzwoniłam dziś do Smolara w sprawie pralek i Pani mnie zbyła tekstem, ze ona nic nie wie, a "Pan od tej loterii będzie w poniedziałek". W każdym razie wg regulaminu KONKURSU maja czas na wysyłkę do 15 sty. :) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134326 Napisano: 18.12.2015 17:18:01 w Rossmann
Kolejna zmiana terminu wyników konkursu Wspieramy Mamy:
Szanowni Uczestnicy, wyniki tego konkursu opublikujemy dnia NIE16 grudnia, NIE18 grudnia, tylko 21 grudnia 2015 r. do godziny 17.00

myszania - nadal jest limit 500znaków, zajrzyj do regulaminów   emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134315 Napisano: 18.12.2015 16:53:56 w NA CO CZEKAMY?
Kurka, kto wylicza te daty? emotka  Ja chyba wolę sama zajrzeć do regulaminu konkursu, który mnie interesuje...
Fajny pomysł z tą listą, ale wykonanie...ech... np.:
Carrefour Przytulne święta z Milką 15.12 + 10 dr = 08.01??? CHYBA =30.12
Bryza Kaufland 28.12+7dr= 1.01 ??? CHYBA =08.01 (albo podana zła liczba dr do dodania)
(Jak znajdę czas w weekend to sama to wszystko poprawię...) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134306 Napisano: 18.12.2015 16:40:37 w Konkursowiczki w ciąży
madziamck napisał(a):

Witam. jaki prezent polecacie dla dwuletniego chłopca pod choinkę? Dostanie wóz strażacki i multi garaż z wadera. 
Nauka chrzestna dzwoniła bo nie ma pomysłu a ja sama też nie wiem. Ma już sporo samochodów, warsztat samochodowy ze snoby, klocki i psa. 
Nie chcemy już dużych zabawek bo pokój dzielimy z synkiem i wszędzie jego zabawki

Mata do malowania wodą - bezpieczna dla dziecka i przede wszystkim dla Twojego mieszkania emotka  emotka  Są różne firmy, w niektórych zestawach są dołączone "pisaki" na wodę, wpisz w google, coś znajdziesz. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134297 Napisano: 18.12.2015 16:31:45 w Informują
Przedstawiciel z Atlasa w końcu się odezwał w sprawie odbioru xboxa z Brico. Trzeba zabrać ze sobą ksero dowodu osobistego.
W BARDZO nieuprzejmy sposób poinformował, że nagrodę mam odebrać w poniedziałek o 12:00 i żaden inny termin mu nie odpowiada  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6134169 Napisano: 18.12.2015 13:56:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jacobs 3etap, zmiana kuriera z DPD na Inpost i zmiana sposobu pakowania: oprócz folii wokół kubków, ucha są sprytnie schowane, tak by nie stykały się z kawą - uczą się na błędach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0