Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6140163 Napisano: 04.01.2016 12:19:47 w Giełda Kodów ; )
Mam 2 kody Pringles na darmowy film: https://www.e-kon...mi.html#.VopTB_nhDIU
Wymienię na doładowanie PLAY 5zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140070 Napisano: 03.01.2016 21:36:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
A mi by sie przydało dodatkowe oznakowanie (kolorystyczne?) konkursu, który jest juz w bazie, ale jeszcze nie trwa.
Teraz w bazie konkursy zakończone maja kolor szary, a trwające i te, co zaczną sie dopiero za pare dni maja kolor zielony i info,ze zaskoczą sie za x dni. Juz nie raz ktoś dokonał zakupu na "zielony" konkurs, który kończy sie za x dni, nie doczytawszy daty rozpoczęcia. Wiadomo-wina tego, co nie czyta uważnie, no ale moze da sie tto ulepszyć? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139921 Napisano: 03.01.2016 14:34:02 w SZUKAM....
joan napisał(a):

defed napisał(a):

SZUKAM karty kredytowej godnej polecenia (czytaj: całkowicie darmowej). Potrzebuję jej min. do robienia rezerwacji hotelowych, otrzymywania dodatkowych zniżek np. podczas płacenia za OC lub płacenia za niektóre zakupy w sieci, gdzie nie ma metod płatności typu przelew przelew z konta. Nie potrzebuję kredytu-w sensie pożyczki pieniądza na jakiś czas.
Nie chcę z tytułu posiadania tej karty kredytowej ponosić jakichkolwiek kosztów. emotka Dziękuję za uwagę, czekam na wskazówkiemotka


Podepnę się, ALE z nieco innymi wymaganiami: potrzebna mi karta do płacenia w sieci i dokonywania rezerwacji hotelowych, nie kredytowa!, a jedynie umożliwiająca płatności elektroniczne, gdzie samodzielnie doładowujemy saldo karty, a potem korzystamy z niego do zera i ani złocisza więcej.

Może być za opłatą emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139906 Napisano: 03.01.2016 13:31:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

Ile wysłaliście zgłoszeń  na konkurs C4 Žywiec Zdrój (Citroen Cactus)? emotka

2, a Ty??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139902 Napisano: 03.01.2016 13:23:27 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

Nigdy nie grałem w Columbicie o autko w Kauflandzie. Czy zestaw produktów znaczy, że muszę kupić ich więcej? Czy mogę np jedno opakowanie jakichś tabletek do zmywarki i tyle? 

W regulaminie jest zapis, ze trzeba zakupić produkt LUB produkty (zwane zestawem). Dla mnie to znaczy ze trzeba kupic minimum 1 produkt za 30zeta emotka  Tez powalczę u nich pierwszy raz o autko. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139776 Napisano: 02.01.2016 19:57:51 w SZUKAM....
SZUKAM karty kredytowej godnej polecenia (czytaj: całkowicie darmowej). Potrzebuję jej min. do robienia rezerwacji hotelowych, otrzymywania dodatkowych zniżek np. podczas płacenia za OC lub płacenia za niektóre zakupy w sieci, gdzie nie ma metod płatności typu przelew przelew z konta. Nie potrzebuję kredytu-w sensie pożyczki pieniądza na jakiś czas.
Nie chcę z tytułu posiadania tej karty kredytowej ponosić jakichkolwiek kosztów. emotka Dziękuję za uwagę, czekam na wskazówkiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139266 Napisano: 31.12.2015 13:17:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kunlunija napisał(a):

joan napisał(a):

kunlunija napisał(a):

przejrzałam wczoraj gazetkę kaufa.

30 zł za zakupy konkursowe (chemii gospodarczej, której każdy konkursowicz ma w domu pewnie pod dostatkiem), żeby walczyć o 1 samochód, a konkurs organizowany przez przecudowny columbit... (...)


Również przejrzałam, konkursu nie znalazłam emotka

aaa, ja też nie znalazłam!!! emotka  pomieszało mi się, w takim razie musiałam go widzieć na e-konkach:) (a dałabym sobie rękę uciąć... emotka  )

Juz jest w bazie, musiałaś wczoraj widzieć w dzisiaj dodanych emotka  https://www.e-kon....html#.VoUb1BjNWrU  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139199 Napisano: 31.12.2015 10:25:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wisienka napisał(a):

proszę o odpowiedź
na jaki adres wysyłacie dane do paczki sprzątaczki - ciągle mi wychodzi, że moja wiadomość nie dotarła do adresata ?
co robię źle?
wysyłam na adres [email protected]

Swoje dane wysyłałam w odpowiedzi na maila o wygranej, paczka dotarła do domu. Ale to było juz dawno. Moze maja zapchana skrzynkę odbiorcza. Zadzwoń do agencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139196 Napisano: 31.12.2015 10:20:51 w SZUKAM....
Szukam sposobu jak wyłączyć autopoprawianie tekstu podczas pisania na tablecie, mam iPad.
Juz wole pisać bez PL liter niż żeby z męża poprawiało mi na maź itp...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139193 Napisano: 31.12.2015 10:11:05 w SZUKAM....
toka napisał(a):

szukam info czy te zielone czapy od Lecha są fajne,bardzo fajne czy beznadziejne?Ciekawość mnie zżera a ciągle jeszcze czekam na swoją

To kwestia gustu, dla mnie sa bardzo fajne, takie miękkie i puszyste w środku, koledzy od męża zazdroszczą, mąż chętnie nosi, ale trzeba mieć jaja by ja ubrać, bo kolor zielony rzuca sie w oczy emotka
Ja jej nie założę na przechadzki po mieście, ale bardzo chętnie poszusuje w niej po Stoku narciarskim, o ile we ogóle spadnie jeszcze kiedyś śnieg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139179 Napisano: 31.12.2015 09:10:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Inpost dostarczył kubek bez sweterka i Kawę Jacobs, z mailowej reklamacji stłuczki z1etapu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139102 Napisano: 30.12.2015 22:17:50 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

giulietta napisał(a):

giulietta napisał:(...)

Piękne, choć przyznam, że kończę trzeciego Carlsberga i tak średnio u mnie z dokładnym zrozumieniem emotka

Wkurzyła mnie kuzynka, ktorej na święta podarowalam robota Kenwood, którego wygrałam (wart ok.1200zł), bo kupiła nowe mieszaknie, właśnie zrobili jej nowe meble kuchenne. Narzekala na brak sprzętu, więc stwierdzilam, że bardzo sie ucieszy, bo super robot się przyda a Ona go jeszcze tego samego dnia wystawila na allegro. Nie ładnie....

Normalnie mnie zatkało - aż sie sama wkurzylam !!!!!!!!!! A Ty kobito masz za dobre serce, ja wiem ze Ci w konkursach sie dobrze powiodło w tym roku, ale takie drogie prezenty... to szaleństwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139053 Napisano: 30.12.2015 20:20:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie obraźcie się, ale... Czasami czuję się staro czytając mnożące się wpisy o problemach z płatnościami tą kartą przedpłaconą MasterCard na podpis wygraną w konkursie Biedronki.
Czy za Waszego życia nie istniały karty na podpis? PS.Mam 31 lat, ale w dorobku 1,5 roku doświadczenia w pracy na kasie/na stacji benzynowej, może stąd moja nad-wiedza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139015 Napisano: 30.12.2015 18:59:22 w Kaufland konkursy
malgorzata_b napisał(a):

mam pytanie do osób które wygrały, czy na waszych zdjęciach były osoby ?

na żadnym nie było osoby bo zabraniał tego regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6139005 Napisano: 30.12.2015 18:51:17 w Kaufland konkursy
mama2006 napisał(a):

ale jaja, wiecie co mi odpisali?
że moje zdjęcie ( wysłałam im reklamację i w załączniku to zdjęcie) jest regulaminowe ale niestety nie mają mojego zgłoszenia.W odpowiedzi mam im napisać z jakiego @ wysłałam zgłoszenie.
Powiedzcie mi, czy jak przez stronę wysyłaliście zgłoszenie, to przychodziło jakieś powiadomienie na @?

nie kojarzę powiadomień na @ ale z pewnością było od nich podziękowanie na stronie

dodam też, że wiele osób męczyło się z formularzem, bo gdy mieli za duże zdjęcie, po zmniejszeniu trzeba było jeszcze raz je wczytywać i ponownie okienka ze zgodami zaznaczać(mimo że dane osobowe w formularzu zostawały), a bez tego nie dało się wysłać... 
____________________________
formularz nadal jest aktywny, wysłałam próbne zgłoszenie i takie oto jest powiadomienie:

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6138967 Napisano: 30.12.2015 17:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

Wyświetlają Wam się wyniki z Dni wrażliwej skóry? emotka

Nie, na tablecie w ogóle nie ma ikonki konkursu Mixa w zakładce z wynikami, a na kompie jest konka Mixa, ale lista jest pusta, w sensie brak  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6138913 Napisano: 30.12.2015 16:14:04 w Kaufland konkursy
gryszelm napisał(a):

Moja córka nie wygrała, a miała na 100% zdjęcie samej potrawy....grałyśmy obie w tym samym sklepie w Wa-wie, ja wygrałam, może tam była jedna nagroda na sklep i brakuje tych sklepów gdzie nikt nie przesłał zgłoszenia lub było nieregulaminowe?

ja mam wszystkie wygrane wysłane z tego samego IP na 3 różne osoby z 3 różnymi adresami zameldowania.
Tam nie ma znaczenia jaki sklep, nie wpisywało się tego w formularzu i nie trzeba mieć paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6138904 Napisano: 30.12.2015 16:07:42 w Kaufland konkursy
Exquisit - mam 3/3 wygrane, każda fotka bez wizerunku człowieka - to chyba w tym konkursie był taki wymóg? Jeśli tak, to jest to prawdopodobnie przyczyna okrojonej listy laureatów.
________________
z reg.:
Zdjęcie, które będzie przedmiotem oceny jury i podstawą do przyznania nagród (szczegóły przyznawania nagród opisano w § 4 Regulaminu), zwane dalej „Zdjęciem”:
a) powinno ilustrować wybrany produkt/-y marki „Exquisit” oraz przedstawiać przyjemną sytuację z wykorzystaniem produktu/-ów tej marki (powinno pokazać w jaki sposób produkt/-y EXQUISIT uprzyjemniły Twoje życie)
b) nie powinno zawierać wizerunku osób fizycznych lub znaków towarowych, logo, nazw bądź firm innych niż Kaufland,
c) powinno być przesłane w jednym z następujących formatów: JPG, JPEG, GIF, PNG i nie zawierać więcej niż 8 MB danych,
d) nie może zawierać treści w jakikolwiek sposób naruszających prawo, dobra osobiste lub dobre obyczaje,
e) powinno stanowić przedmiot majątkowych praw autorskich przysługujących Uczestnikowi w zakresie, o którym mowa w § 3 ust. 2 Regulaminu;
 f) powinno być wykonane wyłącznie na potrzeby Konkursu;
g) nie mogą być wcześniej publikowane w jakikolwiek sposób  w szczególności w sieci Internet.
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6138805 Napisano: 30.12.2015 13:55:20 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

A może sama strzałka w dół? Coś ala szybkie raportowanie... Np. 5 takich zgłoszeń i post znika z listy?

Tak - to jest dobry pomysł  emotka
Ale co jeśli ktoś z wieloma kontami uweźmie się na porządnego forumowicza i będzie notorycznie kasować mile widziane na forum wpisy?
Moc Dołowania NIE powinna znaleźć się w rękach pasożytów i obiboków  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6138757 Napisano: 30.12.2015 12:35:55 w Rossmann
Dzwoniłam teraz do BOK Rossmanna w sprawie wyników Mixa – odp.: „Czekamy jeszcze na listę laureatów od fundatora nagród, także niedługo się one pojawią”. Zero konkretów. Wyświetl w wątku >>
0 0