Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6141321 Napisano: 06.01.2016 15:48:16 w Smolar
Mysia napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

Mysia napisał(a):

Jak jest z numerem paragonu u Smolara, jeśli w miejscu gdzie umieszczony jest numer paragonu mam jeszcze dopisek "wydr." dla przykładu "wydr. 12345" to wpisać całość czy tylko sam numer paragonu? Pytam bo różnie agencje do tego podchodzą, a nie mam pojęcia jak to wygląda ze Smolarem, jeszcze nie miałam takiej sytuacji wysyłając do nich zgłoszenie.

Moim zdaniem NUMER składa się z CYFR i ja wpisałbym wyłącznie cyferki, bez dopisku.
W przypadku konieczności weryfikacji, gdy będzie wymagany skan paragonu, jedynie zaznaczyłbym, jakiego obszaru dotyczy zgłoszenie. Tak czy inaczej przecież, paragon jest po tym numerze identyfikowalny - jeśli jeszcze będzie towar wymagany, to moim zdaniem załatwia sprawę. Zawsze tak robię i to nie dotyczy tylko Smolara. Nigdy mi nie odrzucili. emotka

Dla mnie to też niby jasne, ale pamiętam, że ktoś mi kiedyś na forum pisał, że przez brak literki „W” w zgłoszeniu (która to była przed numerem paragonu), agencja odebrała nagrodę, ponieważ według nich numer paragonu się nie zgadzał emotka

Jak jest na paragonie napisane: nr wydruku 1234 lub wydr. 1234 to ja wpisuje same cyfry, ale jak mam np.paragon z Orlenu W1234 - gdzie literka W przylega do następującego ciagu cyfr-to wpisuję całość, włącznie z literka W  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141244 Napisano: 06.01.2016 12:36:04 w Paragony
W zamian za paragony na konkursy (ile, jakie, gdzie i kiedy - do ustalenia, gdy pojawia sie juz nowe konkursy promocyjne), 
oferuje 1os. zestaw łaciatej porcelany: kubek+talerz+miseczka+filiżanka z podstawka emotka  
(przesyłkę porcelany pokryję tylko do kwoty kosztu wysyłki koperty z paragonami)
Moze komuś sie spodoba moja oferta emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141188 Napisano: 06.01.2016 10:50:31 w Pomocy!!!!
@PatrycjaRT napisał(a):

defed napisał(a):

Czy aby zalozyc/zasilic/używać konto PayPal, to trzeba mieć kartę kredytowa??? Proszę o odp. Tu albo PW emotka

Nie trzeba. Wystarczy zwykła debetowa, którą masz przypisaną  do swojego rachunku i konto bankowe.

Serio? Dzieki za info i miłego dnia!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141183 Napisano: 06.01.2016 10:31:57 w Pomocy!!!!
Czy aby zalozyc/zasilic/używać konto PayPal, to trzeba mieć kartę kredytowa??? Proszę o odp. Tu albo PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141180 Napisano: 06.01.2016 10:19:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

Wiecie juz na jakie mecze lecicie z Laysow? Moze trafia nam sie te same loty emotka  

Proponuje Wam zrobić analizę miejsc tych meczów, które juz sie odbyły. Ciekawe czy coś sie zdublowalo...
Moje bilety były na mecz w Belgii 09 grudnia 2015 Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141074 Napisano: 05.01.2016 20:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
goralmac napisał(a):

O co chodzi z tym aleksandrowem lodzkim?

króluje na każdej liście zwycięzców loterii, za każdym razem zgarnia jakieś 50% puli nagród - serio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141063 Napisano: 05.01.2016 19:46:52 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia3 - a jaka jest różnica: szafkowy a teleskopowy? Teleskopowy okap w moim rozumieniu znaczy, że się wysuwa do przodu, a gdy nie jest używany to można go schować na głębokość górnej szafki, żeby nie walnąć się w głowę, gdy nachylasz się nad kuchenką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140999 Napisano: 05.01.2016 18:21:25 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

a to ciekawe bo jeśli dobrze widze to dziś ktoś po raz kolejny dodał konkurs w kauflandzie z toyotą i nikt nie odrzucił? emotka

To zgłoś ten fakt administratorom, którzy są ludźmi i nie zawsze wychwycą wszystkie nieprawidłowości Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140994 Napisano: 05.01.2016 18:15:17 w WC - rozmowy o wszystkim
@asante napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

edzia3 napisał(a):

defed napisał(a):

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnego. emotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.

Dziękuję bardzo 

Różnica pomiędzy okapem podłączonym do komina i takim niepodłączonym jest dość istotna.
W instalacji kominowej przepisy bezpieczeństwa ZABRANIAJĄ umieszczania wentylatorów wyciągających, użytkownik musi bazować na cugu naturalnym, a z tym to różnie bywa, jeśli komin nie jest czyszczony.
W instalacji pochłaniającej niezależnej od komina taki wentylator jest z reguły montowany (no bo jakiś ciąg musi być), zaś wciągane opary (tłuszcz, sadze itp.) osadzają się na tkaninie filtra, która musi być co jakiś czas wymieniana.

To samo miałam napisać, nie wolno podłączać okapów do wentylacji, poza kwestiami bezpieczeństwa, w blokach cały smród gotowania dostaje się sąsiadom do mieszań - taki sąsiedzki przegląd obiadów emotka

Pisząc komin wentylacyjny miałam na myśli osobną, stworzoną własnie w okapowym celu  dziurę, a nie wentylację emotka
U mnie w mieszkaniu nie ma drugiej dziury i tak jak piszecie-kominiarze nie zezwolą mi na montaż okapu z wyciągiem Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140981 Napisano: 05.01.2016 17:54:44 w SZUKAM....
SZUKAM info, czy to prawda, że od stycznia '16 Poczta-Polska nie obsługuje już paczek tylko zleca je zewnętrznej firmie    
Mój kolejny ulubiony kurier w grudniu się ze mną pożegnał, bo zmienił pracę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140818 Napisano: 05.01.2016 13:46:20 w Wygraj mi / Wygram za...
clfan napisał(a):

haz0r napisał(a):

clfan napisał(a):

haz0r napisał(a):

clfan napisał(a):

Mogę spróbować wygrać wyjazd na Ligę Mistrzów z Laysów, ty podajesz mi imię i nazwisko a ja gram, jak wygram ty wpłacasz mi kasę na konto a ja podaje Ci hasło do maila. PW - nie pisać za ile, tylko podawać konkretne propozycje

1 post na forum ;D

Nie rozumiem co ma do tego liczba postów, jeżeli Twoje imie bedzie widnialo jako zwyciezca to raczej transakcja jest ucziwa, jedyna osoba co ryzykuje to ja - marnujac kody. Wygralem juz 4 wyjazdy wiec skutecznosc mam dobra. Zachecam do propozycji - konkurs trwa jeszcze tylko 4 dni!

Przepraszam to zmienia postać rzeczy, ostatnio widziałem tu jakieś ogłoszenie, że ktoś może pomóc w wygraniu tylko trzeba dać swoje kody.
Swoją drogą tak super masz teksty? Czy odkryłeś jakiś sposób? Bo mi tylko koszulki lecą hurtowo...

Mysle, ze wiem co sie im podoba  emotka

Ja też myślałam, że wiem, ale dzisiaj mam wiedzę pełniejszą o jeden wygrany mecz: raz wybierają hasła z nawiązaniem do chipsów, a raz nie nawiązujące do chipsów w żaden sposób emotka  Czyli trzeba być oryginalnym, wyróżnić się z tłumu - jak zwykle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140796 Napisano: 05.01.2016 13:16:43 w WC - rozmowy o wszystkim
@Ashedalka napisał(a):

Co to znów? ??
Wprowadziliśmy zmiany o których informowaliśmy od dłuższego czasu. Do końca września należy dodać 2 konkursy, a od 1 października przynajmiej 3
konkursy. Pod uwagę są brane konkursy z ostatnich 30 dni.
Na swoim koncie masz 0 dodanych konkursów

Że znów od 2016 roku muszę dodawać noweeeE? ? ??? Tamte mi wyzerowało... ;/ Bezsens emotka

Jaki bezsens? - co miesiąc musisz dodawać 3 - to norma emotka  ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140775 Napisano: 05.01.2016 13:02:22 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia3 napisał(a):

Mam pewien problem,może ktoś mi pomoże kupuję meble kuchenne po zabudowę -jest otwarta na salon  i  mam kłopot z wybraniem okapu kuchennego.Wchodzi opcja  okapu szafkowy teleskopowy lub szafkowy.I nie wiem który wybrać.Może ktoś mógłby mi doradzić,który będzie lepiej będzie wchłaniał opary?

Jeśli chodzi o wchłanianie oparów, najlepszy jest okap, który jest podłączony do komina wentylacyjnegoemotka  Okap pod zabudowę (nie każdy, pytaj sprzedawcy) również można podłączyć pod komin, a szafka nie spełnia wtedy funkcji przechowywania, bo w niej jest zabudowany okap i rura.
Okap który nie jest podłączony pod komin wentylacyjny, a jedynie działa na zasadzie pochłaniacza zapachów przez wymienne filtry, jest raczej ozdobą i nie polecam takiego rozwiązania na otwarte kuchnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140769 Napisano: 05.01.2016 12:50:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agamaty napisał(a):

erychta00 napisał(a):

vazzz napisał(a):

Jak za późno odeślesz paragon to nagroda przepada. Jeśli jedna cyfra na paragonie jest niewidoczna- nagroda przepada. A jednocześnie spacja to nie "znak" a filmik to tekst A regulamin to zbiór przypadkowych zdań, które jednak jedną stronę obowiązują. Natomiast druga strona może go interpretować jakkolwiek... emotka

odnośnie paragonów to moje mają tendencję do zatracania się w bieli emotka  i tylko się modlę aby straciły swe kolory po oddaniu ich w razie wygranej, a najbardziej obawiam się loterii paragonowej ;/ zna ktoś sposób na utrzymanie świeżości paragonów ?

ja trzymam paragony w albumie na zdjęcia, w tych folijkach. Mam tam takie nawet sprzed 2-3 lat (te gwarancyjne) i nic się nie dzieje

a ja trzymam paragony w zwykłych kopertach, dla każdego miesiąca mam osobną, w szufladzie biurka, wszystkie paragony są czytelne, i choć niektóre zaczynają blaknąć (co ciekawe: nierónomiernie, jakby nachodzą białymi plamkami), to niektóre wyglądają jak nówka - to chyba też zależy od startowej jakości wydruku paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140747 Napisano: 05.01.2016 12:06:58 w Dziś cieszę się z.....
Dziś się cieszę, bo dowiedziałam się, że udało mi się trafić drugi raz bilety na mecz z Laysów, tym razem dla osoby z forum, bezinteresownie emotka  I choć nie mam z tego żadnych korzyści majątkowych, to po okropnej końcówce roku 2015, nareszcie wróciły mi chęci do dalszej gry!!!emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140643 Napisano: 05.01.2016 09:57:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
InPost z kubkami Jacobs przedostatni etap
DPD z czapką od Leszka (drugi etap C4)
GLS z bombonierką Mieszko  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140413 Napisano: 04.01.2016 19:17:58 w Rossmann
giulietta - a w tamtym regulaminie uczestnikami mogły być tylko kobiety? Bo jeśli tak, to powinni też skorygować listę laureatów nagród pocieszenia... hmm... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140294 Napisano: 04.01.2016 15:59:14 w SZUKAM....
zuzola napisał(a):

szukam watku Wygrane na wymianę/sprzedaż.
nie ma czy ślepa jestem?emotka

https://www.e-kon...strona=71#p6140229  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140291 Napisano: 04.01.2016 15:56:34 w Biedronka
maryam napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Próbowałem zapłacić kartą (nawet dwoma) z konkursu "20 lat Biedronki" w Biedronce. Niestety na kasie za każdym razem wyskakiwał jakiś błąd, a kasjerka twierdziła, że coś jest nie tak. Suma summarum musiałem zapłacić 200 zł za zakupy za które miałem zapłacić wygraną kartą. Miał ktoś podobną sytuację? 

Dodam, że wcześniej czytałem tu na forum, że karty nie trzeba rejestrować ani nic z nią robić. Po prostu iść i płacić.

To dziwne,karty są doładowane i można płacić i to nie tylko w Biedronce...Na moje to kasjerka coś źle robiła.

Trzeba powiedzieć kasjerce: płacę kartą płatniczą 100zł, a resztę dopłacę gotówką. Trzeba dodać, że jest to karta na podpis bez pinu i że trzeba nią przejechać przez terminal. Należy też pamiętać, że jest to karta bez chipa więc płatności zbliżeniowe odpadają - a spotkałam się z kasjerkami co próbowały takie karty zbliżeniowo przykładać i odrzucały płatności bo nie działa, wiem wiem  emotka  serio...
I nie wolno wspominać, że to karta czy bon z konkursu - kasjerka może taką informację błędnie zinterpretować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6140208 Napisano: 04.01.2016 13:38:19 w Intermarche
kaskaderka1 napisał(a):

czyli nie automat ,jest nadzieja ....

to i ja się tu podpiszę, z wielką nadzieją emotka  ale chyba raczej na rezerwę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0