Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6142309 Napisano: 08.01.2016 16:48:28 w Biedronka
emotka rozbawiłam samą siebie, zanim zdążyłam napisać pytanie... 
Czy jest jeszcze szansa na rezerwową kartę od Biedronkiemotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142300 Napisano: 08.01.2016 16:21:41 w Rossmann
luko922 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

Mają jeszcze niecałą godzinę i wyniki:)

Wczoraj też mieli i co z tego emotka  

Niech się opamiętają i publikują dzisiaj te wyniki - i to najlepiej z moim nazwiskiem na czele, bo będą mieć mnie na sumieniu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142245 Napisano: 08.01.2016 14:55:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W desperacji chyba znowu zagram o czapkę Leszka, bo tylko to mi ostatnio się udaje...emotka

emotka Rossmannie, Rossmannie... jeszcze tylko Ty dziś możesz mnie podnieść na duchu... albo dobić do reszty  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142238 Napisano: 08.01.2016 14:45:12 w SZUKAM....
annb napisał(a):

Wie ktoś może gdzie kupię antyramę na wymiar (plexi)?

ja takie rzeczy zamawiam u szklarza emotka (mój ma w ofercie oprócz szkła także plexi) Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142114 Napisano: 08.01.2016 12:23:51 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

polec napisał(a):

Wkurzyłam się. Czy te agencje już kompletnie na głowę poupadały. Podawaliście do Afektu (na czapki, szaliki itp) wszystkie dane ( w tym PESEL i nr Dowodu) ?. Ja odmówiłam. Chyba trochę pojechali po bandzie z tymi danymi. Ostatnio zrobiłam się strasznie wyczulona na tym punkcie.
Człowiek był młody, głupi i początkujący to pamiętam, że wysyłałam do TQG skan dowodu i w wielu agencjach podawałam PESEL. Teraz strasznie mnie to wkurza, tym bardziej, że nie są to nagrody powyżej 760 zł. Wystarczy jeden oszust w agencji i jesteśmy w nosie, bo Bóg raczy
wiedzieć, co on zrobi z tymi danymi. Czy agencje w ogóle o tym nie myślą ?? i później weź człowieku dojdź z której agencji wyciekły Twoje wrażliwe dane, pomijam fakt, że są notorycznie sprzedawane (pytanie czy dane wrażliwe też ?). Wrr!!!. emotka

to nie chodzi o żaden podatek tylko zakup alkoholu, który jest od 18 lat emotka  za sprzedaż alkoholu osobom poniżej ktoś traci koncesję i płaci kary, w każdym sklepie jest info, że alkohol od 18 lat emotka

Niektórzy wysuwają argumenty, że wystarczy przecież sam nr PESEL, ale myślę, że to od wszędobylskiego oszustwa i podawania zmyślonych numerów życzą sobie teraz także nr Dow.Os.  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142072 Napisano: 08.01.2016 11:33:25 w Wkurza mnie...
myszania napisał(a):

Wkurza mnie, ze mój syn spi po 30 min, a ja w tym czasie nie mogę znaleźć zadnego ciekawego konkursuemotka

Klon mojego syna, czy jak?  emotka  Znam to... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142055 Napisano: 08.01.2016 11:14:22 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
tomniewkurza napisał(a):

defed napisał(a):

pionas napisał(a):

defed napisał(a):

A mi by sie przydało dodatkowe oznakowanie (kolorystyczne?) konkursu, który jest juz w bazie, ale jeszcze nie trwa.

jakaś propozycja koloru? emotka zielony, żółty, czerwony i szary zajęte - może niebieski?

Tak, niebieski, najlepiej taki lodowaty, jako symbol, ze konkurs jeszcze jest zamrożony emotka

emotka
Widać, że bardzo uważni jesteście - niebieski jest już używany do oznaczania konkursów WYGRANYCH.
Rzućta okiem raz jeszcze do tych naszych kropek, rozwińcie sobie listę PIĘCIU kolorów i przeczytajcie opisy emotka

My nie rozmawiamy o kolorze kropek. Tylko o tym kolorowym oznaczniu:

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142003 Napisano: 08.01.2016 10:05:15 w Wkurza mnie...
trebor1 napisał(a):

szkoda, że nie można do nich zadzwonić z innych okularów, żeby się odezwały:)
ja czasami się lapie na takiej pierwszej myśli (gdy zginie mi coś innego niż telefon) żeby zadzwonić, to się samo zlokalizuje

Sa do kupienia takie lokalizatory, które mozna przyczepić do kluczy, torebki i okularów pewnie tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142002 Napisano: 08.01.2016 10:02:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki Smolar DC chyba 2etap - DPD
Czapka od Leszka PoloMarket - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141980 Napisano: 08.01.2016 09:06:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

Który kod z tej palety: http://html-color-codes.info/ ?

Ojej, to nie jest dla mnie aż tak istotne emotka  Wybierz jakikolwiek niebieski, ważne by było widać, ze jest to inny kolor od pozostałych emotka
Chyba, ze jeszcze wypowie sie w tej kwestii jakis wrażliwy artysta emotka  Dzieki za wprowadzanie tej zmiany! Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141975 Napisano: 08.01.2016 08:51:27 w Wkurza mnie...
asiatko napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asiatko napisał(a):

od rana szukam okularów, na nosie ich nie mam...

no to może w łóżku albo pod łóżkiem spadły

niestety, wciąż szukam emotka

I pewnie w tych okularach byłoby Ci łatwiej ich szukać... Błędne koło...emotka  Zajrzyj w najmniej oczywiste miejsca, bo pewnie te oczywiste juz przeszukałas. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141974 Napisano: 08.01.2016 08:47:52 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

defed napisał(a):

A mi by sie przydało dodatkowe oznakowanie (kolorystyczne?) konkursu, który jest juz w bazie, ale jeszcze nie trwa.
Teraz w bazie konkursy zakończone maja kolor szary, a trwające i te, co zaczną sie dopiero za pare dni maja kolor zielony i info,ze zaskoczą sie za x dni. Juz nie raz ktoś dokonał zakupu na "zielony" konkurs, który kończy sie za x dni, nie doczytawszy daty rozpoczęcia. Wiadomo-wina tego, co nie czyta uważnie, no ale moze da sie tto ulepszyć?

jakaś propozycja koloru? emotka zielony, żółty, czerwony i szary zajęte - może niebieski?

Tak, niebieski, najlepiej taki lodowaty, jako symbol, ze konkurs jeszcze jest zamrożony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141971 Napisano: 08.01.2016 08:22:30 w Wkurza mnie...
olus15 napisał(a):

Wkurza mnie blokowanie tematów. Wczoraj został zamknięty mój temat po zaledwie kilku godzinach. Też chciałam żeby każdy market typu Polo , Żabka czy stacje paliw miały swoją stronę, ale bałam się otwierania zbyt wielu tematów , więc włożyłam je do jednego wora z stacjami paliw. Może to i chaos ale nie mniejszy niż teraz  gdzie wszystko ląduje w wątku Dyskusje. Myślę, że większość grająych w prom. chciałaby mieć osobno Żabkę, Polo, stacje paliw, ale nie wiem dlaczego spotyka się to z oporem zarządzających tu. Może lepiej w ogóle byłoby zrobić nowy katalog Promocyjne , a tam wątki wszystkich większych marketów , wtedy osoby zainteresowane głównie tymi konkursami miałyby miejsce dla siebie.

Przeciez dostaliśmy juz zgodę za tworzenie osobnych wątków dla każdej z sieci sklepów emotka  jesli jeszcze takiego nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141967 Napisano: 08.01.2016 07:31:29 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

defed napisał(a):

Kurde, czyżby top dla pasożytów i obiboków został zamknięty?
Nie mam jeszcze  w tym m-cu konkursów na swoim koncie i chciałam tam popisać sobie teraz... ale mi napisali: "Nie masz odpowiednich uprawnień aby móc napisać w tym wątku"
Czy top dla pasożytów i obiboków został zamknięty??? Ile trzeba mieć dodanych konkursów do bazy, aby móc pisać w wątku stworzonym dla osób bez konkursów na koncie...? Kurde kurde kurde emotka

hehe...
trzeba mieć minimum 3 konkursy na koncie.
Poza tym ile można być pasożytem i obibokiem?? emotka  

1dzien pasozytowania w zupełności mi wystarczył, by przekonać sie, ze to nie jest fajne emotka
No ale serio - co z tym tematem, dlaczego nie miałam uprawnień, by tam pisać? Ok, juz widze, został całkowicie zablokowany. Teraz pasożyty mogą poczuc klimat pasozytowania tam gdzie ich miejsce: w WC... Zeby tylko Domestos nie odkrył tego miejsca... Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141892 Napisano: 07.01.2016 20:54:49 w Wkurza mnie...
mkrzysiek napisał(a):

Wkurza mnie że nie umiem wygrać koszulki z Laysów emotka

daj mi kod i dane.... PW Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141887 Napisano: 07.01.2016 20:47:30 w Wkurza mnie...
Kurde, czyżby top dla pasożytów i obiboków został zamknięty?
Nie mam jeszcze  w tym m-cu konkursów na swoim koncie i chciałam tam popisać sobie teraz... ale mi napisali: "Nie masz odpowiednich uprawnień aby móc napisać w tym wątku"
Czy top dla pasożytów i obiboków został zamknięty??? Ile trzeba mieć dodanych konkursów do bazy, aby móc pisać w wątku stworzonym dla osób bez konkursów na koncie...? Kurde kurde kurde emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141647 Napisano: 07.01.2016 13:35:46 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
monkakk napisał(a):

defed napisał(a):

emotka Cześć, jestem od dziś mile widziana tylko tu... Czy sa jeszcze jakieś szanse na Vifona? I o co chodzi w ogole, co trzeba zrobić? 

Wysylasz swoje dane na [email protected] w temacie ja wpisałam #naostro  i autoresponder informuje Cie (...)

Dzieki, wysłałam, ale juz chyba pozamiatane, bo ja nie otrzymałam autoodp. emotka  Dodam, ze pisałam z 2 rożnych adresów 

Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141627 Napisano: 07.01.2016 13:12:07 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
emotka Cześć, jestem od dziś mile widziana tylko tu... Czy sa jeszcze jakieś szanse na Vifona? I o co chodzi w ogole, co trzeba zrobić?  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141506 Napisano: 07.01.2016 09:38:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie jest co prawda noworoczna czapka Leszka, ale to w sumie jakby nic... Te czapki to bez wysiłku sie zdobywa... Nie ma czym sie chwalić... A chciałabym sie z czymś konkretnym tu pokazać emotka




Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6141339 Napisano: 06.01.2016 16:35:00 w Konkursy ABC
mia napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

ooo, a nowa? kiedy będzie nowa? emotka

Wszystko wskazuje na Niedzielę Wielkanocną. emotka

emotka  Hihihi! Czyli parowary z ABC na które święto przypadną? Wyświetl w wątku >>
0 0