Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika defed

defed

#6143504 Napisano: 11.01.2016 21:02:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lusienka napisał(a):

W lodówce obok innych kaszek i ryżów smakowych   emotka  w Kauflandzie ostatnio byłyemotka

 :D dziękuje za dobrą nowinę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143491 Napisano: 11.01.2016 20:44:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Berliso HOT - czy to leży w lodowce? I w jakim sklepie jest dostępne? Czy ktoś widział to coś w sklepach w małych miejscowościach? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143462 Napisano: 11.01.2016 19:23:07 w Kupię...
Kupię wkłady (~10szt.) do dzbanka filtrującego wodę - Brita Maxtra - może ktoś ma taniej niż na alle?  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143371 Napisano: 11.01.2016 16:29:13 w Dziś wygrane - dużo i (prawie) dla każdego
Nie mam powodów, by wpisywać się w MDW, więc wpiszę się chociaż tu z Krajankami  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143351 Napisano: 11.01.2016 15:55:21 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

pie***ony rossman... Już nie wiem co pisać żeby sie spodobało emotka emotka  pewnie jakbym napisał że się zabiję jak mi nie dadzą nagrody to by to w dup..... Mieli

emotka emotka emotka  Już chyba 20 konkurs z rzędu co nic się nie udaje emotka  

emotka  i mnie ostatnio Rossmann omija szerokim łukiem, co mnie oczywiście bardzo wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143246 Napisano: 11.01.2016 13:34:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Parowarze z ABC...? emotka
Żeby wziąć udział w tym konkursie, ubłagałam miłą panią ekspedientkę, żeby mi sprzedała przeterminowane Danonki, by uzyskać konkursową kwotę zakupu - towaru im brakło przed Nowym Rokiem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143130 Napisano: 11.01.2016 11:18:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Projektor Philips (wraz z protokołem!!!) - Henkel, Radość w czystej postaci, PoloMarket - Albedo - GLS  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6143084 Napisano: 11.01.2016 09:55:54 w Biedronka
luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wczoraj zapłaciłem karta z biedronki od Unilevera za ezskupy w Tesco i dzis dzwonili z infolinii że transakcja anulowana. Co jest z tymi kartami? emotka

A zarejestrowałeś kartę na edenredzie? Tam mozna sprawdzać saldo i historie transakcji. Moze jednak nie mozna płacić taka karta bez jej wcześniejszej aktywacji poprzez rejestracje na stronie. Choć niektórzy pisali, ze płacili bez aktywacji... Juz sama nie wiem...

Aha - ktoś wspominał tez, ze czasami trzeba kilka razy spróbować przejechać ta karta przez terminal, zeby zaskoczyła po kilku odmowach płatności, wiec moze podobnie jest przy płaceniu online, musieliby tam w eTesco kilka razy spróbować "wklepać" numery ?

Byłem w Tesco, zapłaciłem fizycznie przy odbiorze zakupów, bez problemu. Tylko dziwne, bo w ogóle nie mam tej transakcji w historii na karcie. W ogóle jakoś dziwnie tam wszystko się wyświetla na tym moim koncie. No ale ważne, że zapłacone emotka

Oni (one?) po prostu chcieli (chciały?) się z Tobą zobaczyć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142927 Napisano: 10.01.2016 16:56:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
A co tam, nie było meczu w bazie, ale TAKA WYGRANA zasługuje na gratulacje!!! emotka  Brawa dla naszych chłopaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142886 Napisano: 10.01.2016 15:37:51 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Wkurza mnie fakt, że 2016 rok zapowiada się wyjątkowo...loteryjnie emotka  

Zasugerowałam pare miesięcy temu mojej siostrze, która mieszka w Niemczech, aby zainteresowala sie konkursami w niemieckim Rossmannie. Okazało sie, ze tam nie było konkursow-tylko same loterie... Boje sie, ze Polska weźmie przykład z zachodu... Oby nie!!!  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142884 Napisano: 10.01.2016 15:19:40 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
emotka tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

Ustawione kolory ramek emotka
Dla konkursów, które dopiero wystartują ramka ma 2px -> http://www.e-konk...kiem-po-nagrody.html

emotka
Jesteś WIELKI, szacun!
Dziękuję. Uważam, że ten "drobiazg" jest baaaardzo przydatny.

Podoba mi się!!! Jest tu teraz tak kolorowo i praktycznie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142683 Napisano: 09.01.2016 16:45:53 w Dziś cieszę się z.....
dolly napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Dziś cieszę się... że umówiłam się na PIERWSZĄ od wielu lat RANDKĘ!
Półtora roku temu zakończył się boleśnie mój wieloletni związek i nie miałam ochoty na takie rzeczy, tęskniłam, wspominałam itd.. ale w sylwestra postanowiłam sobie KONIEC - trzeba przestać się użalać, rozdrapywać lekko zagojone rany i iść naprzód. 
Niby się cieszę ale też baaaardzo stresuję i denerwuję emotka

No była ta randka czy nie była??? emotka

Jeśli była - to tak udana, że do domu nie chce się wracać...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142601 Napisano: 09.01.2016 11:56:01 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

isiulka napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

luko922 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ktoś mnie oświeci, od czego zależą kolory dat w bazie konkursów? Czerwony- kończy się dziś, zielony kiedyś tam, a niebieski?

Niebieski dopiero się zacznie emotka

też się nad tym zastanawiałam, najs emotka

aaaa no tak, dzięki luko emotka

ja nie mam żadnych kolorów przy takich danych;( gdzie jest tak "na kolorowo"?

np. wpisując biedronka w wyszukiwarkę, pokazują się wyniki: https://www.e-kon...niki?item1=biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142569 Napisano: 09.01.2016 10:00:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

Obecnie podpiąłem kolor luko922 -> http://www.e-konk...em1=sprawnywzawodzie
Jeśli chodzi o kolor dolly to będzie to wyglądało jak na obrazku

Luko922 wygrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142563 Napisano: 09.01.2016 09:20:45 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Wczoraj zapłaciłem karta z biedronki od Unilevera za ezskupy w Tesco i dzis dzwonili z infolinii że transakcja anulowana. Co jest z tymi kartami? emotka

A zarejestrowałeś kartę na edenredzie? Tam mozna sprawdzać saldo i historie transakcji. Moze jednak nie mozna płacić taka karta bez jej wcześniejszej aktywacji poprzez rejestracje na stronie. Choć niektórzy pisali, ze płacili bez aktywacji... Juz sama nie wiem...

Aha - ktoś wspominał tez, ze czasami trzeba kilka razy spróbować przejechać ta karta przez terminal, zeby zaskoczyła po kilku odmowach płatności, wiec moze podobnie jest przy płaceniu online, musieliby tam w eTesco kilka razy spróbować "wklepać" numery ? Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142473 Napisano: 08.01.2016 22:13:07 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

gdzie najtaniej oraz przez internet ubezpieczę mieszkanie?

Rok temu przeanalizowałem wszystkie oferty i mi nataniej wyszło w Proama, ale gdy zapłaciłam za 3 lata z góry.  Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142470 Napisano: 08.01.2016 22:09:58 w Rossmann
mariolakal napisał(a):

Czy kartę podarunkową 50 zł. z velvet trzeba wykorzystać "za jednym razem" ? 

Jesli to jest klasyczna karta podarunkowa rossmannowska, to mozna nia płacić wielokrotnie, a przy kasie mozna sie dowiedzieć jakie jest aktualne saldo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142432 Napisano: 08.01.2016 21:09:59 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kemli napisał(a):

życie, ganglion na nadgarstku i bezsilność.  emotka


Mojemu facetowi się wchłonął, wiele razy masowałam ten ganglion z miłością emotka

Mnie wyskoczyła torebka stawowa, ale na operację się nie zgodziłam, bo nie chciałam, żeby mi grzebano w nadgarstku. Żyje się normalnie, jedynie mostka na wszelki wypadek nie robię emotka

Jesteście cudowni - tyle można się od Was nauczyć. Dziś poznałam nowe słowo ganglion i wiele cennych porad życiowych, gdyby pojawił się takowy i u mnie. Życie potrafi zaskakiwać. A najlepsze jest to, gdy kolejny raz dowiaduję się, że nikt z nas nie jest idealny i tak raźniej się człowiekowi robi i cieplej na duszy...  emotka  Wszystkiego dobrego wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142420 Napisano: 08.01.2016 20:45:00 w Rossmann
marta_1234 napisał(a):

Informacja z strony 

Szanowni Uczestnicy, wyniki tego konkursu opublikujemy dnia 7 stycznia 8 stycznia 11 stycznia 2016 r. do godziny 17.00, w tej chwili trwają prace Komisji Konkursowej. Przepraszamy za opóźnienie. Życzymy powodzenia!

A w listach do Mikołaja jeszcze nie poprawili... w każdym razie to mi źle wróży - nigdy bowiem nie wygrałam w konkursie, w którym ogłoszenie zwycięzców było przekładane na później...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

defed

#6142393 Napisano: 08.01.2016 19:51:08 w SZUKAM....
Szukam... czy szykuje się jakiś konkurs, gdzie trzeba kupić czystą wódkę  emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0